Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
245
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 557

DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#40826 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DonieBrasco »

Nostalgija, mozemo samo sanjati da ce raditi remake nekih od nabrojanih naslova.

Nikad ove nove generacije gamera nece razumjeti neke stvari.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#40827 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Averus wrote: 27/04/2022 21:50 Haj' da se malo raspričamo :D


Kojih starih igara (20+ godina, kojima su grafika i gameplay davno zastarjeli) biste voljeli vidjeti remake? :roll:
Kad je CC Zero Hour izasao, spada li u to :)

Jedna od malo poznatih u kojoj sam bas uzivao kad je bila aktuelna:

Image

Je li iko jos ovo igrao?

Bio je split screen mod da igras kampanju sa nekim, ili 1v1 gdje osvajas neke baze pa odatle izlaze NPC tenkici koji se bore s tobom...
User avatar
dino1403
Posts: 185
Joined: 10/10/2013 08:13

#40828 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dino1403 »

Raigor Stonehoof wrote: 28/04/2022 12:33
Kad je CC Zero Hour izasao, spada li u to :)

Jedna od malo poznatih u kojoj sam bas uzivao kad je bila aktuelna:

Image

Je li iko jos ovo igrao?

Bio je split screen mod da igras kampanju sa nekim, ili 1v1 gdje osvajas neke baze pa odatle izlaze NPC tenkici koji se bore s tobom...
Sjecam se ove kad je izasla. Znam da sam igrao demo koji je dosao u nekom od tadašnjih gaming časopisa (Hacker ili PC Play).

I ova je bila zanimljiva kad je izasla. Bungie je radio na njoj, ali je nekako brzo pala u zaborav jer su te godine izbacili Halo.

Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40829 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Počeo sam A Plague Tale: Innocence, u narodu poznat' k'o "Čmoljino Maslo". :-D

Bivši nam moderator je veliki fan priča, Edith Finch, Ethan Carter i slične stvari koje ja sada vjerovatno neću ni dotać' više, i viče on meni haj probaj ovo, super je. Kad ja tam', imam šta vidit'. Cijela igra je jedan veliki mini-game bacanja kamenčića, paljenja baklji, i gađanja ljudi praćkom...znači tipično djetinjstvo BH dječaka samo premješteno u srednji vijek. :lol:

Priča me nešto ne vuče, možda sam već post'o onaj okorjeli, zgriženi starac sa emocionalnom dubinom jedne amebe, koji nema više strpljenja za takve stvari. Ispoštovaću igru do kraja, al' ruku na srce, jedva čekam da nešto drugo počnem. Nešto sa gameplayom, ako je moguće. :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40830 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 28/04/2022 14:33 Počeo sam A Plague Tale: Innocence, u narodu poznat' k'o "Čmoljino Maslo". :-D

Bivši nam moderator je veliki fan priča, Edith Finch, Ethan Carter i slične stvari koje ja sada vjerovatno neću ni dotać' više, i viče on meni haj probaj ovo, super je. Kad ja tam', imam šta vidit'. Cijela igra je jedan veliki mini-game bacanja kamenčića, paljenja baklji, i gađanja ljudi praćkom...znači tipično djetinjstvo BH dječaka samo premješteno u srednji vijek. :lol:

Priča me nešto ne vuče, možda sam već post'o onaj okorjeli, zgriženi starac sa emocionalnom dubinom jedne amebe, koji nema više strpljenja za takve stvari. Ispoštovaću igru do kraja, al' ruku na srce, jedva čekam da nešto drugo počnem. Nešto sa gameplayom, ako je moguće. :lol:
e jesi lavor :D
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40831 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

E jbg fakat pretjera, ja bas mrzim moderne igre, ali Plague Tale mi je odlicna i jedva cekam nastavak. :)
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#40832 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Lucian »

Tito_i_Partija wrote: 28/04/2022 14:33 Počeo sam A Plague Tale: Innocence, u narodu poznat' k'o "Čmoljino Maslo". :-D

Bivši nam moderator je veliki fan priča, Edith Finch, Ethan Carter i slične stvari koje ja sada vjerovatno neću ni dotać' više, i viče on meni haj probaj ovo, super je. Kad ja tam', imam šta vidit'. Cijela igra je jedan veliki mini-game bacanja kamenčića, paljenja baklji, i gađanja ljudi praćkom...znači tipično djetinjstvo BH dječaka samo premješteno u srednji vijek. :lol:

Priča me nešto ne vuče, možda sam već post'o onaj okorjeli, zgriženi starac sa emocionalnom dubinom jedne amebe, koji nema više strpljenja za takve stvari. Ispoštovaću igru do kraja, al' ruku na srce, jedva čekam da nešto drugo počnem. Nešto sa gameplayom, ako je moguće. :lol:
Iskreno i ja sam bio rezervisan spram igre, međutim kad sam počeo da igram igra me nekako uvukla u taj svijet i tačno sam suosjećao sa onom djecom i jedva čekao finalni okršaj sa glavnim antagonistom da mu se nahebem mamare. Koji je to užitak bio. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40833 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Ne znam, valjda je to do ličnog ukusa. Svako ima svoje preferencije, evo recimo Čmoljo voli priču, Fero voli combat, Averus voli autiće. You get my point. :-D

Al' eto tek sam počeo, možda bude bolje. Doš'o sam do petog čaptera sinoć.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40834 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ja volim priču :twisted:
Kakvi autići ba, rocketa još rokam samo zbog društva inače ne bih odavno :D


Nego ne može se titu svidjeti igra, kad je on bijelac u ameriki jbt nejasna mu, nerealna :lol: :lol: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40835 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Kazem ja, pravi je lavor :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40836 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Averus wrote: 28/04/2022 15:50 Nego ne može se titu svidjeti igra, kad je on bijelac u ameriki jbt nejasna mu, nerealna :lol: :lol: :lol:
U Kanadi moliću lijepo. Ljudi smo, nismo amerikanci. :D

I šta ti dođe lavor, taj izraz još nisam čuo. :lol:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40837 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Jebo ti coeka koji se u lavoru nije okupao :D
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#40838 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by NecuVise »

U plague tale obavezno staviti da pričaju francuski jezik :thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40839 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Averus wrote: 28/04/2022 17:44 Jebo ti coeka koji se u lavoru nije okupao :D
Znam ja dobro šta je lavor i kako se koristi, al' nemam pojma šta je pisac time htjeo da kaže. :-D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40840 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ma zajebancija ba, zajebancija :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40841 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bloo »

Chmoljo wrote: 28/04/2022 00:46 pa iskreno, nemam preferenciju. nije baš da mogu iz glave nabrojati najbolje covere igara, al evo malo zaguglo, recimo ovaj mi je moćan i ide uz tematiku igre savršeno
Bioshock :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40842 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

mgs rimejk pls
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#40843 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DonieBrasco »

Velkoski wrote: 28/04/2022 19:02 mgs rimejk pls
Navnodno se nesto radi po pitanju ovoga.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40844 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 28/04/2022 17:57
Averus wrote: 28/04/2022 17:44 Jebo ti coeka koji se u lavoru nije okupao :D
Znam ja dobro šta je lavor i kako se koristi, al' nemam pojma šta je pisac time htjeo da kaže. :-D
Pa da si emotivni plitjak jer ne volis price koje te dirnu. Dakle plitak ko lavor :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40845 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 28/04/2022 19:20
Tito_i_Partija wrote: 28/04/2022 17:57

Znam ja dobro šta je lavor i kako se koristi, al' nemam pojma šta je pisac time htjeo da kaže. :-D
Pa da si emotivni plitjak jer ne volis price koje te dirnu. Dakle plitak ko lavor :D
I emotivni i intelektualni, očigledno. :-D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40846 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Ma neee, ovdje je bitno diranje. Msm kakva ti inteligencija treba za Brothers: Tale of two sons. Cisti vizuelni uzitak i emotivni rolerkouster...

Jesi igro? Jel ti i to meh? :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40847 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 28/04/2022 21:09 Ma neee, ovdje je bitno diranje. Msm kakva ti inteligencija treba za Brothers: Tale of two sons. Cisti vizuelni uzitak i emotivni rolerkouster...

Jesi igro? Jel ti i to meh? :mrgreen:
Imam al' nisam još igr'o.

Ne kažem da je loša igra, al' haman mi nije bila pametna odluka da idem sa akcije (i to Star Wars) odmah na ovo. Promjena je možda bila previše radikalna, teško se sad preusmjerit' na drugi tempo. Al' eto, dugo je im'o instaliranu i kontam ako ne krenem sad, neću nikad.

Uglavnom, igram je do kraja pa šta bude.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40848 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ko nije plakao kad Sephiroth ubije Aerith, taj ne zaslužuje da išta u životu igra osim CS:GO :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#40849 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Averus wrote: 28/04/2022 21:26 Ko nije plakao kad Sephiroth ubije Aerith, taj ne zaslužuje da išta u životu igra osim CS:GO :D
Ko je plakao zbog igre zasluzuje Deena i crnog mu havera da ga utjese :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40850 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Raigor Stonehoof wrote: 28/04/2022 21:42
Averus wrote: 28/04/2022 21:26 Ko nije plakao kad Sephiroth ubije Aerith, taj ne zaslužuje da išta u životu igra osim CS:GO :D
Ko je plakao zbog igre zasluzuje Deena i crnog mu havera da ga utjese :D
Raigore, jesi li jedinac? Ako nisi, odigraj ovu gore sto spomenuh.

Nije fkt duga.

Ne moras plakati, al jebi me ako budes ravnodusan. :D
Post Reply