Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
-
DonieBrasco
- Posts: 20110
- Joined: 31/08/2016 16:09
#40826 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nostalgija, mozemo samo sanjati da ce raditi remake nekih od nabrojanih naslova.
Nikad ove nove generacije gamera nece razumjeti neke stvari.
Nikad ove nove generacije gamera nece razumjeti neke stvari.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#40827 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kad je CC Zero Hour izasao, spada li u to
Jedna od malo poznatih u kojoj sam bas uzivao kad je bila aktuelna:

Je li iko jos ovo igrao?
Bio je split screen mod da igras kampanju sa nekim, ili 1v1 gdje osvajas neke baze pa odatle izlaze NPC tenkici koji se bore s tobom...
- dino1403
- Posts: 185
- Joined: 10/10/2013 08:13
#40828 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sjecam se ove kad je izasla. Znam da sam igrao demo koji je dosao u nekom od tadašnjih gaming časopisa (Hacker ili PC Play).Raigor Stonehoof wrote: ↑28/04/2022 12:33
Kad je CC Zero Hour izasao, spada li u to
Jedna od malo poznatih u kojoj sam bas uzivao kad je bila aktuelna:
Je li iko jos ovo igrao?
Bio je split screen mod da igras kampanju sa nekim, ili 1v1 gdje osvajas neke baze pa odatle izlaze NPC tenkici koji se bore s tobom...
I ova je bila zanimljiva kad je izasla. Bungie je radio na njoj, ali je nekako brzo pala u zaborav jer su te godine izbacili Halo.

- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40829 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Počeo sam A Plague Tale: Innocence, u narodu poznat' k'o "Čmoljino Maslo".
Bivši nam moderator je veliki fan priča, Edith Finch, Ethan Carter i slične stvari koje ja sada vjerovatno neću ni dotać' više, i viče on meni haj probaj ovo, super je. Kad ja tam', imam šta vidit'. Cijela igra je jedan veliki mini-game bacanja kamenčića, paljenja baklji, i gađanja ljudi praćkom...znači tipično djetinjstvo BH dječaka samo premješteno u srednji vijek.
Priča me nešto ne vuče, možda sam već post'o onaj okorjeli, zgriženi starac sa emocionalnom dubinom jedne amebe, koji nema više strpljenja za takve stvari. Ispoštovaću igru do kraja, al' ruku na srce, jedva čekam da nešto drugo počnem. Nešto sa gameplayom, ako je moguće.
Bivši nam moderator je veliki fan priča, Edith Finch, Ethan Carter i slične stvari koje ja sada vjerovatno neću ni dotać' više, i viče on meni haj probaj ovo, super je. Kad ja tam', imam šta vidit'. Cijela igra je jedan veliki mini-game bacanja kamenčića, paljenja baklji, i gađanja ljudi praćkom...znači tipično djetinjstvo BH dječaka samo premješteno u srednji vijek.
Priča me nešto ne vuče, možda sam već post'o onaj okorjeli, zgriženi starac sa emocionalnom dubinom jedne amebe, koji nema više strpljenja za takve stvari. Ispoštovaću igru do kraja, al' ruku na srce, jedva čekam da nešto drugo počnem. Nešto sa gameplayom, ako je moguće.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40830 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
e jesi lavorTito_i_Partija wrote: ↑28/04/2022 14:33 Počeo sam A Plague Tale: Innocence, u narodu poznat' k'o "Čmoljino Maslo".![]()
Bivši nam moderator je veliki fan priča, Edith Finch, Ethan Carter i slične stvari koje ja sada vjerovatno neću ni dotać' više, i viče on meni haj probaj ovo, super je. Kad ja tam', imam šta vidit'. Cijela igra je jedan veliki mini-game bacanja kamenčića, paljenja baklji, i gađanja ljudi praćkom...znači tipično djetinjstvo BH dječaka samo premješteno u srednji vijek.![]()
Priča me nešto ne vuče, možda sam već post'o onaj okorjeli, zgriženi starac sa emocionalnom dubinom jedne amebe, koji nema više strpljenja za takve stvari. Ispoštovaću igru do kraja, al' ruku na srce, jedva čekam da nešto drugo počnem. Nešto sa gameplayom, ako je moguće.![]()
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40831 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
E jbg fakat pretjera, ja bas mrzim moderne igre, ali Plague Tale mi je odlicna i jedva cekam nastavak. 
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
#40832 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Iskreno i ja sam bio rezervisan spram igre, međutim kad sam počeo da igram igra me nekako uvukla u taj svijet i tačno sam suosjećao sa onom djecom i jedva čekao finalni okršaj sa glavnim antagonistom da mu se nahebem mamare. Koji je to užitak bio.Tito_i_Partija wrote: ↑28/04/2022 14:33 Počeo sam A Plague Tale: Innocence, u narodu poznat' k'o "Čmoljino Maslo".![]()
Bivši nam moderator je veliki fan priča, Edith Finch, Ethan Carter i slične stvari koje ja sada vjerovatno neću ni dotać' više, i viče on meni haj probaj ovo, super je. Kad ja tam', imam šta vidit'. Cijela igra je jedan veliki mini-game bacanja kamenčića, paljenja baklji, i gađanja ljudi praćkom...znači tipično djetinjstvo BH dječaka samo premješteno u srednji vijek.![]()
Priča me nešto ne vuče, možda sam već post'o onaj okorjeli, zgriženi starac sa emocionalnom dubinom jedne amebe, koji nema više strpljenja za takve stvari. Ispoštovaću igru do kraja, al' ruku na srce, jedva čekam da nešto drugo počnem. Nešto sa gameplayom, ako je moguće.![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40833 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne znam, valjda je to do ličnog ukusa. Svako ima svoje preferencije, evo recimo Čmoljo voli priču, Fero voli combat, Averus voli autiće. You get my point.
Al' eto tek sam počeo, možda bude bolje. Doš'o sam do petog čaptera sinoć.
Al' eto tek sam počeo, možda bude bolje. Doš'o sam do petog čaptera sinoć.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40834 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja volim priču
Kakvi autići ba, rocketa još rokam samo zbog društva inače ne bih odavno
Nego ne može se titu svidjeti igra, kad je on bijelac u ameriki jbt nejasna mu, nerealna

Kakvi autići ba, rocketa još rokam samo zbog društva inače ne bih odavno
Nego ne može se titu svidjeti igra, kad je on bijelac u ameriki jbt nejasna mu, nerealna
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40835 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kazem ja, pravi je lavor 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40837 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jebo ti coeka koji se u lavoru nije okupao 
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#40838 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
U plague tale obavezno staviti da pričaju francuski jezik 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40840 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma zajebancija ba, zajebancija 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
DonieBrasco
- Posts: 20110
- Joined: 31/08/2016 16:09
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40844 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa da si emotivni plitjak jer ne volis price koje te dirnu. Dakle plitak ko lavorTito_i_Partija wrote: ↑28/04/2022 17:57Znam ja dobro šta je lavor i kako se koristi, al' nemam pojma šta je pisac time htjeo da kaže.![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40845 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I emotivni i intelektualni, očigledno.Chmoljo wrote: ↑28/04/2022 19:20Pa da si emotivni plitjak jer ne volis price koje te dirnu. Dakle plitak ko lavorTito_i_Partija wrote: ↑28/04/2022 17:57
Znam ja dobro šta je lavor i kako se koristi, al' nemam pojma šta je pisac time htjeo da kaže.![]()
![]()
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40846 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma neee, ovdje je bitno diranje. Msm kakva ti inteligencija treba za Brothers: Tale of two sons. Cisti vizuelni uzitak i emotivni rolerkouster...
Jesi igro? Jel ti i to meh?
Jesi igro? Jel ti i to meh?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40847 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Imam al' nisam još igr'o.
Ne kažem da je loša igra, al' haman mi nije bila pametna odluka da idem sa akcije (i to Star Wars) odmah na ovo. Promjena je možda bila previše radikalna, teško se sad preusmjerit' na drugi tempo. Al' eto, dugo je im'o instaliranu i kontam ako ne krenem sad, neću nikad.
Uglavnom, igram je do kraja pa šta bude.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40848 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ko nije plakao kad Sephiroth ubije Aerith, taj ne zaslužuje da išta u životu igra osim CS:GO 
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40850 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Raigore, jesi li jedinac? Ako nisi, odigraj ovu gore sto spomenuh.Raigor Stonehoof wrote: ↑28/04/2022 21:42Ko je plakao zbog igre zasluzuje Deena i crnog mu havera da ga utjese![]()
Nije fkt duga.
Ne moras plakati, al jebi me ako budes ravnodusan.
