sad odigraj before the storm.
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40776 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
stvarno odlična igra uz fenomenalan soundtrack 
sad odigraj before the storm.
sad odigraj before the storm.
-
ProgramskiJezik
- Posts: 564
- Joined: 07/03/2019 13:47
#40777 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mozda jedna od najdrazih igri koje sam igrao u zadnjih 10 godina, fkt je igra predobra i svijet i prica..








- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40778 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Greatsword master race.
Imas li problema sa stutteringom? Ja sve cekam da izbace neki patch, a oni izbacuju nesto sitno. Nece valjda ER zadesiti ista sudbina kao Bloodborne.
Imas li problema sa stutteringom? Ja sve cekam da izbace neki patch, a oni izbacuju nesto sitno. Nece valjda ER zadesiti ista sudbina kao Bloodborne.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40780 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu.
Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo.
Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40781 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mislim da sam i ja pri kraju sa Kingmakerom. Propalo mi je dva questa, ticu se teritorije i levelovanja kraljevstva.Tito_i_Partija wrote: ↑26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu.Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo.
![]()
Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Ne da mi se vracati, tako da krenuo sam spasavati kompanjone u Nyrissinom brlogu. Mislim da cu tu dobro proci, jer sam svima zavrsio questove.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40782 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kakva piratska tematika, znam zasto ti je legla.Tito_i_Partija wrote: ↑26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu.Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo.
![]()
Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Spoiler
Show

- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40783 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sve mi je bilo super, al' mi je House at the End of Time bio teeeeeški smor.Chmoljo wrote: ↑26/04/2022 14:06Mislim da sam i ja pri kraju sa Kingmakerom. Propalo mi je dva questa, ticu se teritorije i levelovanja kraljevstva.Tito_i_Partija wrote: ↑26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu.Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo.
![]()
Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Ne da mi se vracati, tako da krenuo sam spasavati kompanjone u Nyrissinom brlogu. Mislim da cu tu dobro proci, jer sam svima zavrsio questove.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40784 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ferratilis wrote: ↑26/04/2022 14:25Kakva piratska tematika, znam zasto ti je legla.Tito_i_Partija wrote: ↑26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu.Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo.
![]()
Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
SpoilerShow

- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40785 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Prije par godina je neko uradio reverse engineering source koda za Diablo 1, bio je to prilicno primitivan open source engine, ali ipak impresivan. Sad, par godina kasnije, to je naraslo u nesto sto Blizzard nikad ne bi napravio. Gomila qol dodataka, prijevoda, upscaling, ultrawide itd. Povodom 1.4.0 verzije ga opet igram. 
https://github.com/diasurgical/devilutionX


https://github.com/diasurgical/devilutionX


- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
#40786 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ah cruel intentions
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40787 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kakva je ovo nebuloza od Batmana
Jebačka grafika, a igra jebeni Need For Speed
Jebačka grafika, a igra jebeni Need For Speed
- dino1403
- Posts: 185
- Joined: 10/10/2013 08:13
#40788 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I meni je to bila jedna od mana igre. Ispocetka je zanimljivo vozati se u batmobile-u, ali poslije stvarno postane naporno. To i oni prokleti Riddler trophies. Dosao negdje na 95% i dopizdilo mi.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40789 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ono skakanje po nekakvoj zgradi s batmobile-om... wtf 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40790 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ja sam negdje uživo u tim divljanjima sa batmobile, a negdje mi je išlo na ganglije... 
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40791 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Neću sad odustati od igre nakon sat vremena samo zbog auta, ali meni već od starta ide na ganglije.
Rokanje onih tenkića nekakvih mi je preglupo, isto da je neko napravio Twisted Metal, ali verziju za mobitele
Postojanje auta mi je okej, kul je da imaš način da brže stigneš na kraj grada itd, ali ove neke gameplay mehanike koje forsiraju su mi očajne
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40792 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ma znam samo da mi je trebalo malo vremena da se prilagodim. uživao sam u ispaljivanju tih navodećih 
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40793 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dok vidim Harley, pa ću odlučiti da li odustajem od igre ili ne 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
-
ProgramskiJezik
- Posts: 564
- Joined: 07/03/2019 13:47
#40795 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
od zadnjeg patcha nemam, imam na pocetku igre mozda prvih 5 min al poslije je okferratilis wrote: ↑26/04/2022 10:01 Greatsword master race.![]()
Imas li problema sa stutteringom? Ja sve cekam da izbace neki patch, a oni izbacuju nesto sitno. Nece valjda ER zadesiti ista sudbina kao Bloodborne.![]()
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40796 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ok, probacu opet, mozda su fakat sredili performanse.
Pogledajte kodni naziv akcije. Sad znamo sta drotovi rade po kancelarijama
https://www.klix.ba/vijesti/bih/velika- ... /220427028
Pogledajte kodni naziv akcije. Sad znamo sta drotovi rade po kancelarijama
https://www.klix.ba/vijesti/bih/velika- ... /220427028
- dino1403
- Posts: 185
- Joined: 10/10/2013 08:13
#40797 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sljedeca je znači, Diablo 3 ili ako im ova propadne, Diablo 2: Resurrected.ferratilis wrote: ↑27/04/2022 11:08 Ok, probacu opet, mozda su fakat sredili performanse.![]()
Pogledajte kodni naziv akcije. Sad znamo sta drotovi rade po kancelarijama
https://www.klix.ba/vijesti/bih/velika- ... /220427028
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40798 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I meni je konstantno forsiranje Batmobilea išlo na živce. Šteta, jer bez toga bi igra bila možda čak i najbolja u seriji. Ima odličan kinematski šmek i vidi se da su Nolanovi filmovi bili inspiracija.
Zaboravio sam kako dobro igre od EA izgledaju. Battlefront 2 je igra gdje je udrobljeno svega pomalo i čini se k'o da nema nekog definisanog pravca, al' izgleda i igra se super. Frostbite dobar, džaba je.
Zaboravio sam kako dobro igre od EA izgledaju. Battlefront 2 je igra gdje je udrobljeno svega pomalo i čini se k'o da nema nekog definisanog pravca, al' izgleda i igra se super. Frostbite dobar, džaba je.
-
Tabakmalac
- Posts: 1202
- Joined: 26/12/2019 23:32
#40799 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I dalje sam mišljenja da City i Origins (iako Rocksteady nije radio na Origins) su najbolje igre u Arkham serijalu.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40800 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Haj' da se malo raspričamo 
Kojih starih igara (20+ godina, kojima su grafika i gameplay davno zastarjeli) biste voljeli vidjeti remake?
Kojih starih igara (20+ godina, kojima su grafika i gameplay davno zastarjeli) biste voljeli vidjeti remake?
