Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#40776 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

stvarno odlična igra uz fenomenalan soundtrack :thumbup:

sad odigraj before the storm.
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#40777 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

Mozda jedna od najdrazih igri koje sam igrao u zadnjih 10 godina, fkt je igra predobra i svijet i prica..

Image

Image

Image

Image
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40778 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Greatsword master race. 8-)

Imas li problema sa stutteringom? Ja sve cekam da izbace neki patch, a oni izbacuju nesto sitno. Nece valjda ER zadesiti ista sudbina kao Bloodborne. :roll:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40779 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

House wrote: 25/04/2022 23:44 stvarno odlična igra uz fenomenalan soundtrack :thumbup:

sad odigraj before the storm.
Bjež' ba, sad mi je Arkham Knight na redu :D
Trebam se oporaviti od ovog iskustva :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40780 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu. :-D Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo. :)

Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40781 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu. :-D Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo. :)

Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Mislim da sam i ja pri kraju sa Kingmakerom. Propalo mi je dva questa, ticu se teritorije i levelovanja kraljevstva.

Ne da mi se vracati, tako da krenuo sam spasavati kompanjone u Nyrissinom brlogu. Mislim da cu tu dobro proci, jer sam svima zavrsio questove.
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40782 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu. :-D Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo. :)

Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Kakva piratska tematika, znam zasto ti je legla. :D
Spoiler
Show
Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40783 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 26/04/2022 14:06
Tito_i_Partija wrote: 26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu. :-D Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo. :)

Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Mislim da sam i ja pri kraju sa Kingmakerom. Propalo mi je dva questa, ticu se teritorije i levelovanja kraljevstva.

Ne da mi se vracati, tako da krenuo sam spasavati kompanjone u Nyrissinom brlogu. Mislim da cu tu dobro proci, jer sam svima zavrsio questove.
Sve mi je bilo super, al' mi je House at the End of Time bio teeeeeški smor. :-D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40784 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ferratilis wrote: 26/04/2022 14:25
Tito_i_Partija wrote: 26/04/2022 14:04 Završio sam Risen 3. Kakav lijep i jednostavan RPG, ubio se za odmaranje. Volim i piratsku tematiku, jednostavan combat sistem bez smora, i karibsku atmosferu. :-D Priča je malo tanka al' dijalozi i interakcije znaju bit' baš super. Legla mi je pravo lijepo. :)

Počeo sam Star Wars Battlefront 2, story mode.
Kakva piratska tematika, znam zasto ti je legla. :D
Spoiler
Show
Image
Image

:lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40785 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Prije par godina je neko uradio reverse engineering source koda za Diablo 1, bio je to prilicno primitivan open source engine, ali ipak impresivan. Sad, par godina kasnije, to je naraslo u nesto sto Blizzard nikad ne bi napravio. Gomila qol dodataka, prijevoda, upscaling, ultrawide itd. Povodom 1.4.0 verzije ga opet igram. :)
https://github.com/diasurgical/devilutionX

Image
Image
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#40786 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

Tito_i_Partija wrote: 26/04/2022 14:39

Image

:lol:
ah cruel intentions :mrgreen:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40787 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Kakva je ovo nebuloza od Batmana :lol:
Jebačka grafika, a igra jebeni Need For Speed :oops:
User avatar
dino1403
Posts: 185
Joined: 10/10/2013 08:13

#40788 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dino1403 »

Averus wrote: 26/04/2022 22:36 Kakva je ovo nebuloza od Batmana :lol:
Jebačka grafika, a igra jebeni Need For Speed :oops:
I meni je to bila jedna od mana igre. Ispocetka je zanimljivo vozati se u batmobile-u, ali poslije stvarno postane naporno. To i oni prokleti Riddler trophies. Dosao negdje na 95% i dopizdilo mi. :lol:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40789 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ono skakanje po nekakvoj zgradi s batmobile-om... wtf :oops:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40790 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ja sam negdje uživo u tim divljanjima sa batmobile, a negdje mi je išlo na ganglije... :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40791 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote: 27/04/2022 08:26 ja sam negdje uživo u tim divljanjima sa batmobile, a negdje mi je išlo na ganglije... :D
Neću sad odustati od igre nakon sat vremena samo zbog auta, ali meni već od starta ide na ganglije.
Rokanje onih tenkića nekakvih mi je preglupo, isto da je neko napravio Twisted Metal, ali verziju za mobitele :oops:

Postojanje auta mi je okej, kul je da imaš način da brže stigneš na kraj grada itd, ali ove neke gameplay mehanike koje forsiraju su mi očajne
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40792 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ma znam samo da mi je trebalo malo vremena da se prilagodim. uživao sam u ispaljivanju tih navodećih :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40793 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Dok vidim Harley, pa ću odlučiti da li odustajem od igre ili ne :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40794 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

:per:
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#40795 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

ferratilis wrote: 26/04/2022 10:01 Greatsword master race. 8-)

Imas li problema sa stutteringom? Ja sve cekam da izbace neki patch, a oni izbacuju nesto sitno. Nece valjda ER zadesiti ista sudbina kao Bloodborne. :roll:
od zadnjeg patcha nemam, imam na pocetku igre mozda prvih 5 min al poslije je ok
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40796 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Ok, probacu opet, mozda su fakat sredili performanse. :thumbup:


Pogledajte kodni naziv akcije. Sad znamo sta drotovi rade po kancelarijama :D
https://www.klix.ba/vijesti/bih/velika- ... /220427028
User avatar
dino1403
Posts: 185
Joined: 10/10/2013 08:13

#40797 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dino1403 »

ferratilis wrote: 27/04/2022 11:08 Ok, probacu opet, mozda su fakat sredili performanse. :thumbup:


Pogledajte kodni naziv akcije. Sad znamo sta drotovi rade po kancelarijama :D
https://www.klix.ba/vijesti/bih/velika- ... /220427028
Sljedeca je znači, Diablo 3 ili ako im ova propadne, Diablo 2: Resurrected. :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40798 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

I meni je konstantno forsiranje Batmobilea išlo na živce. Šteta, jer bez toga bi igra bila možda čak i najbolja u seriji. Ima odličan kinematski šmek i vidi se da su Nolanovi filmovi bili inspiracija.

Zaboravio sam kako dobro igre od EA izgledaju. Battlefront 2 je igra gdje je udrobljeno svega pomalo i čini se k'o da nema nekog definisanog pravca, al' izgleda i igra se super. Frostbite dobar, džaba je. :D
Tabakmalac
Posts: 1197
Joined: 26/12/2019 23:32

#40799 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tabakmalac »

I dalje sam mišljenja da City i Origins (iako Rocksteady nije radio na Origins) su najbolje igre u Arkham serijalu.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#40800 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Haj' da se malo raspričamo :D


Kojih starih igara (20+ godina, kojima su grafika i gameplay davno zastarjeli) biste voljeli vidjeti remake? :roll:
Post Reply