Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Tadin
Posts: 72
Joined: 05/08/2018 10:30

#9076 Re: Cijene stanova All about

Post by Tadin »

Black swan wrote: 25/04/2022 12:21 https://www.olx.ba/artikal/47177116/nam ... up-249-m2/

vidi ovog na stupu milijunček faktički
al zato penthaus 240+ m2

a što li se prodaje :D
Ne mogu skontati koja je ovo zgrada, onaj izvor ili ona zgrada kod benzinske.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#9077 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Ovaj stan na obali nemaš mira nikad, nema spavanja, a i zrak je čist. :-)
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#9078 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Tadin wrote: 25/04/2022 15:59
Black swan wrote: 25/04/2022 12:21 https://www.olx.ba/artikal/47177116/nam ... up-249-m2/

vidi ovog na stupu milijunček faktički
al zato penthaus 240+ m2

a što li se prodaje :D
Ne mogu skontati koja je ovo zgrada, onaj izvor ili ona zgrada kod benzinske.
Od "Izvora" dva putića vode na dve strane... :serbo:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#9079 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

NediM17 wrote: 25/04/2022 16:01 Ovaj stan na obali nemaš mira nikad, nema spavanja, a i zrak je čist. :-)
Neko to voli.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#9080 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Ko voli nek' izvoli, 200 miljki i uživa u 60 kvadrata u golubarniku.
Auti, tramvaji, miomirisi Miljacke, buka, smrad, neka hvala.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9081 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

citroen xm wrote: 25/04/2022 14:58 Ovakvi stanovi su vjenčanica.
Sta to znaci
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9082 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

NediM17 wrote: 25/04/2022 16:01 Ovaj stan na obali nemaš mira nikad, nema spavanja, a i zrak je čist. :-)
Al zato za privodjenje koka dusu dalo
:thumbup:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23432
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#9083 Re: Cijene stanova All about

Post by sime_cipol »

Black swan wrote: 25/04/2022 20:32
citroen xm wrote: 25/04/2022 14:58 Ovakvi stanovi su vjenčanica.
Sta to znaci
Da se vjenčao, nece ga nikad prodati
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9084 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

Image

Ovdje je bio jedan nina stan dobar
Pikiro sam ga mentalno
95000 43 kvadara
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#9085 Re: Cijene stanova All about

Post by citroen xm »

Black swan wrote: 25/04/2022 20:32
Sta to znaci
Vjenčanicu za svadbu kada kupiš ne možeš je nikada prodati. Zato u stvari niko i ne kupuje jer je skupa već se iznajmljuju. Zbog toga se ustalio izraz vjenčanica za robu koja se teško ili nikako prodaje. :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9086 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

aa to ok
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9087 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

Image

Bio sam jutros u banci
Ne moze ni na stupu stan od 43 kvadrata
Kaze do 50 000 bez problema i do 15 godina
Becky7
Posts: 883
Joined: 25/11/2017 16:31

#9088 Re: Cijene stanova All about

Post by Becky7 »

Da li je skupo za Alipasino dati 160 000 KM za stan trosoban 70 kvadrata ili na Dobrinji 76 kvadrata četverosoban 170 000 KM oba su renovirana ali nista previse.

Koje su okvirne cijene za ponuditi za te lokacije?
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9089 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

S obzirom za kakve rupe daju pare nije
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#9090 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

Becky7 wrote: 26/04/2022 11:08 Da li je skupo za Alipasino dati 160 000 KM za stan trosoban 70 kvadrata ili na Dobrinji 76 kvadrata četverosoban 170 000 KM oba su renovirana ali nista previse.

Koje su okvirne cijene za ponuditi za te lokacije?
Pa daj linkove. Cijene su skocile, trazis velike stanove koji i nemaju ogromno trziste, ali kad su ok stanovi odu za dan, dva.
Becky7
Posts: 883
Joined: 25/11/2017 16:31

#9091 Re: Cijene stanova All about

Post by Becky7 »

Haris.ba wrote: 26/04/2022 11:32
Becky7 wrote: 26/04/2022 11:08 Da li je skupo za Alipasino dati 160 000 KM za stan trosoban 70 kvadrata ili na Dobrinji 76 kvadrata četverosoban 170 000 KM oba su renovirana ali nista previse.

Koje su okvirne cijene za ponuditi za te lokacije?
Pa daj linkove. Cijene su skocile, trazis velike stanove koji i nemaju ogromno trziste, ali kad su ok stanovi odu za dan, dva.
Greska moja u pisanju cijene htjela sam 180 000 a ne 170 000 za Dobrinju napisati

https://mojdomnekretnine.ba/property/ce ... -dobrinja/

https://www.olx.ba/r/47277655/367621
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#9092 Re: Cijene stanova All about

Post by madesa »

Becky7 wrote: 26/04/2022 11:51
Haris.ba wrote: 26/04/2022 11:32

Pa daj linkove. Cijene su skocile, trazis velike stanove koji i nemaju ogromno trziste, ali kad su ok stanovi odu za dan, dva.
Greska moja u pisanju cijene htjela sam 180 000 a ne 170 000 za Dobrinju napisati

https://mojdomnekretnine.ba/property/ce ... -dobrinja/

https://www.olx.ba/r/47277655/367621
Prvi preskup , ne vrijedi. Renoviran prije 15 godina
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#9093 Re: Cijene stanova All about

Post by hadzinicasa »

Black swan wrote: 26/04/2022 08:43 Image

Bio sam jutros u banci
Ne moze ni na stupu stan od 43 kvadrata
Kaze do 50 000 bez problema i do 15 godina
koja je poenta ovg tvog posta zivotati? :D
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#9094 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

madesa wrote: 26/04/2022 11:53
Becky7 wrote: 26/04/2022 11:51

Greska moja u pisanju cijene htjela sam 180 000 a ne 170 000 za Dobrinju napisati

https://mojdomnekretnine.ba/property/ce ... -dobrinja/

https://www.olx.ba/r/47277655/367621
Prvi preskup , ne vrijedi. Renoviran prije 15 godina
Meni izgleda ovaj na Dobrinji ok, uz prvi sprat i da nema lifta. Na prvu - samo useli i ne razmisljaj. Mnogo bolja je gradnja nego na Alipasinom. Sad samo koliko ti je bitna blizina tramvaja.

Skoro sve cijene su stavljene da se skine oko 5000KM-10000KM uplanirano.
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#9095 Re: Cijene stanova All about

Post by madesa »

Haris.ba wrote: 26/04/2022 12:02
madesa wrote: 26/04/2022 11:53
Prvi preskup , ne vrijedi. Renoviran prije 15 godina
Meni izgleda ovaj na Dobrinji ok, uz prvi sprat i da nema lifta. Na prvu - samo useli i ne razmisljaj. Mnogo bolja je gradnja nego na Alipasinom. Sad samo koliko ti je bitna blizina tramvaja.

Skoro sve cijene su stavljene da se skine oko 5000KM-10000KM uplanirano.
Meni je najgore sto pise da je renovran 2015 sto je nemoguce.Ovo je previse za Dobrinju.Ako ima ovaj novac prije bi na Alipasinom uzeo ovaj i renovirao ga jos
Becky7
Posts: 883
Joined: 25/11/2017 16:31

#9096 Re: Cijene stanova All about

Post by Becky7 »

Haris.ba wrote: 26/04/2022 12:02
madesa wrote: 26/04/2022 11:53
Prvi preskup , ne vrijedi. Renoviran prije 15 godina
Meni izgleda ovaj na Dobrinji ok, uz prvi sprat i da nema lifta. Na prvu - samo useli i ne razmisljaj. Mnogo bolja je gradnja nego na Alipasinom. Sad samo koliko ti je bitna blizina tramvaja.

Skoro sve cijene su stavljene da se skine oko 5000KM-10000KM uplanirano.
Tramvaj ne toliko idem auto inace gdje god

Znaci mislis da bi se oba mogla uzeti do nekih 10000 manje?

madesa wrote: 26/04/2022 12:13
Haris.ba wrote: 26/04/2022 12:02

Meni izgleda ovaj na Dobrinji ok, uz prvi sprat i da nema lifta. Na prvu - samo useli i ne razmisljaj. Mnogo bolja je gradnja nego na Alipasinom. Sad samo koliko ti je bitna blizina tramvaja.

Skoro sve cijene su stavljene da se skine oko 5000KM-10000KM uplanirano.
Meni je najgore sto pise da je renovran 2015 sto je nemoguce.Ovo je previse za Dobrinju.Ako ima ovaj novac prije bi na Alipasinom uzeo ovaj i renovirao ga jos
Kako mislis nemoguce?

I mene vise Alipasino privlaci, sta mislis da bi trebalo renovirati na osnovu slika?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9097 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

preskupo je ovo za entitetsku liniju :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9098 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

hadzinicasa wrote: 26/04/2022 11:54
Black swan wrote: 26/04/2022 08:43 Image

Bio sam jutros u banci
Ne moze ni na stupu stan od 43 kvadrata
Kaze do 50 000 bez problema i do 15 godina
koja je poenta ovg tvog posta zivotati? :D
da privede šta u onaj stan na Obali.
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1649
Joined: 09/09/2019 10:05

#9099 Re: Cijene stanova All about

Post by Mate_Miso_Kovac »

Truli kapitalista s 50k na racunu. fuj... Ustani Robespjere, oštri giljotinu :D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#9100 Re: Cijene stanova All about

Post by hadzinicasa »

Chmoljo wrote: 26/04/2022 12:57
hadzinicasa wrote: 26/04/2022 11:54

koja je poenta ovg tvog posta zivotati? :D
da privede šta u onaj stan na Obali.
aha. ok, onda
Post Reply