nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
aston_martin
- Posts: 489
- Joined: 26/09/2020 18:41
#22176 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Trebalo bi svugdje postaviti stubove od (armiranog betona/čelika) na stajališta za semafore u slučaju da vozač izgubi kontrolu, i stubovi bi spriječili njegov auto da zgazi pješaka koji čeka zeleno svjetlo na semaforu.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#22177 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
kako onda objasnjavate od Lukasabitanga_sa_otesa wrote: ↑21/03/2022 17:38https://velikirecnik.com/2015/11/19/bankina/black_adrian wrote: ↑21/03/2022 17:18 mene bankina podsjeca na neku ogradu ispred banke, valjda nisam fuliJo
"uvek tvoj sam ambis, a ti moja si bankina"
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22178 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ja sam u neznanju do svoje 29. odbojnu ogradu zvao bankina. Dok me jedna inženjerka građevine nije ispravila. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22179 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ko je lukas?azdralovic wrote: ↑25/03/2022 15:45
kako onda objasnjavate od Lukasa
"uvek tvoj sam ambis, a ti moja si bankina"
![]()
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#22180 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
mozda je mislio lukac, dragan lukac...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#22182 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Obzirom ko pjeva, ne bih se iznenadio da je tekst "uvek sam tvoj zmaj, a ti si moj jednorog".azdralovic wrote: ↑25/03/2022 15:45kako onda objasnjavate od Lukasa
"uvek tvoj sam ambis, a ti moja si bankina"
![]()
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#22184 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zamisli hvališ se kaznom, zamisli smiješno ti što je redovno dobijaš.
-
Naslovnica
- Posts: 35441
- Joined: 20/03/2013 15:38
#22185 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nie boles sve šo boli
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#22187 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
predavanje o posljedicama koje proizilaze iz nepostivanja i nepoznavanja saobracajnih propisa, sta sad hvali se da ne zna saobracajne propise 
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#22188 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
skupila puno bodova, valja opet na predavanja 
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#22190 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Otisla postarina, divnih li noktica
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22191 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
cega se pametan stidi...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22192 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Budzet ne moze da propadne od ovakvih kremenadli
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22193 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A od cega zive ovakvi
Ne poznajem osobu koja s nokta placa 250KM kazne, a imaju para
Ne poznajem osobu koja s nokta placa 250KM kazne, a imaju para
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#22194 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nažalost, kod nas i ovakvi pacijenti olako prolaze, odslušaće predavanje, platiti kazne, i opet na cestu, a nimalo neće biti pametniji, oprezniji, odgovorniji!
Znam da kod "Švabe" za takve postoji tzv. MPU , koji masno košta i koji nije nimalo lako proći, psihijatri te dobro "prorešetaju" i profiliraju tvoje mentalne resurse...
https://www.tuev-hessen.de/en/335/frequ ... faq/#c2979
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22195 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ona bi bila zatvorena u ludaru sa ovim ponasanjem.
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#22196 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Isto bi mozda trebalo uraditi i sa ljudima koji kao neki stalkeri nesta prate svaki njen korak, postaju sta god ona radi, sire neku mrznju prema osobi zbog nekih radnji a i ne znaju je, pratis je redovno vidim ne moze proci da ona nesto uradi da ti nesto ovdje ne prijavis
P.S. Ne podrzavam sta god ta osoba radi niti je znam nesto ali ono check yourself first...
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22198 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kakav stalker zena se javno fali svojim debilizmima odnosno krsenju propisa i sto je prozivaju da dolazi na edukaciju iz saobracajnih propisa zbog skupljenih bodova,o ostalim tvojim djecijim zakljuccima na navedenu ne treba habati staklo na telefonuITNet wrote: ↑31/03/2022 12:02Isto bi mozda trebalo uraditi i sa ljudima koji kao neki stalkeri nesta prate svaki njen korak, postaju sta god ona radi, sire neku mrznju prema osobi zbog nekih radnji a i ne znaju je, pratis je redovno vidim ne moze proci da ona nesto uradi da ti nesto ovdje ne prijavisTo dovoljno govori i o tebi kao osobi
![]()
P.S. Ne podrzavam sta god ta osoba radi niti je znam nesto ali ono check yourself first...
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#22199 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Objavi zena sta god to je nebitno njena sloboda, ali ti si jedina koja ovdje redovno piskara svako malo nesto oko nje, jel ono vanesica ovo jel ono vanesica ono, objavis ovako sta ona posta itd... Ono ne gotovis nekoga mislis da je debil ali pratis svaki korak sta ta osoba radi, i onda vamo piskaras svako malo kao neki update raji, kako se zovu te osobe? Nesto te previse dotice to neko njeno ponasanje, ali eto njeno ponasanje je za ludare a tvoje je normala...Meni ta tvoja ponasanja ipak govore nesto o tebi, doduse i tvoje piskaranje po drugim temama, ali ok neka ja imam svoje djecije zakljuckevjeshalica wrote: ↑31/03/2022 13:20Kakav stalker zena se javno fali svojim debilizmima odnosno krsenju propisa i sto je prozivaju da dolazi na edukaciju iz saobracajnih propisa zbog skupljenih bodova,o ostalim tvojim djecijim zakljuccima na navedenu ne treba habati staklo na telefonuITNet wrote: ↑31/03/2022 12:02
Isto bi mozda trebalo uraditi i sa ljudima koji kao neki stalkeri nesta prate svaki njen korak, postaju sta god ona radi, sire neku mrznju prema osobi zbog nekih radnji a i ne znaju je, pratis je redovno vidim ne moze proci da ona nesto uradi da ti nesto ovdje ne prijavisTo dovoljno govori i o tebi kao osobi
![]()
P.S. Ne podrzavam sta god ta osoba radi niti je znam nesto ali ono check yourself first...
Opet kazem ne znam osobu licno niti podrzavam gasere i sta rade, postalo mi dosadno pa sa vremenom i smijesno to sto svako malo ti nesto prozivas tu osobu tko god da je, totalno si opterecena nesto sa njom, bas me interesuje jel ti ta osoba nesto lose uradila u zivotu? ili ti samo smeta sto postoji i ponasa se nekako? Onako pitam, nadji se sa njom na kafi reci joj sta imas u lice, ili joj odgovori na story, reci bas mi je godra sto si dobila kaznu
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22200 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Izvedi vonesicu na kafu,ja ti ne mogu dati to sto ti treba a ona ocito moze poyyITNet wrote: ↑31/03/2022 14:19Objavi zena sta god to je nebitno njena sloboda, ali ti si jedina koja ovdje redovno piskara svako malo nesto oko nje, jel ono vanesica ovo jel ono vanesica ono, objavis ovako sta ona posta itd... Ono ne gotovis nekoga mislis da je debil ali pratis svaki korak sta ta osoba radi, i onda vamo piskaras svako malo kao neki update raji, kako se zovu te osobe? Nesto te previse dotice to neko njeno ponasanje, ali eto njeno ponasanje je za ludare a tvoje je normala...Meni ta tvoja ponasanja ipak govore nesto o tebi, doduse i tvoje piskaranje po drugim temama, ali ok neka ja imam svoje djecije zakljuckevjeshalica wrote: ↑31/03/2022 13:20
Kakav stalker zena se javno fali svojim debilizmima odnosno krsenju propisa i sto je prozivaju da dolazi na edukaciju iz saobracajnih propisa zbog skupljenih bodova,o ostalim tvojim djecijim zakljuccima na navedenu ne treba habati staklo na telefonu![]()
Opet kazem ne znam osobu licno niti podrzavam gasere i sta rade, postalo mi dosadno pa sa vremenom i smijesno to sto svako malo ti nesto prozivas tu osobu tko god da je, totalno si opterecena nesto sa njom, bas me interesuje jel ti ta osoba nesto lose uradila u zivotu? ili ti samo smeta sto postoji i ponasa se nekako? Onako pitam, nadji se sa njom na kafi reci joj sta imas u lice, ili joj odgovori na story, reci bas mi je godra sto si dobila kaznunemoj se kriti iza tastature
![]()

