nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
aston_martin
Posts: 489
Joined: 26/09/2020 18:41

#22176 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by aston_martin »

Trebalo bi svugdje postaviti stubove od (armiranog betona/čelika) na stajališta za semafore u slučaju da vozač izgubi kontrolu, i stubovi bi spriječili njegov auto da zgazi pješaka koji čeka zeleno svjetlo na semaforu.
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#22177 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/03/2022 17:38
black_adrian wrote: 21/03/2022 17:18 mene bankina podsjeca na neku ogradu ispred banke, valjda nisam fuliJo
https://velikirecnik.com/2015/11/19/bankina/
kako onda objasnjavate od Lukasa
"uvek tvoj sam ambis, a ti moja si bankina"
:D
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#22178 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ZoomZoomKiwi »

Ja sam u neznanju do svoje 29. odbojnu ogradu zvao bankina. Dok me jedna inženjerka građevine nije ispravila. :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22179 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

azdralovic wrote: 25/03/2022 15:45

kako onda objasnjavate od Lukasa
"uvek tvoj sam ambis, a ti moja si bankina"
:D
ko je lukas?
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22180 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

mozda je mislio lukac, dragan lukac...
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#22182 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

azdralovic wrote: 25/03/2022 15:45
kako onda objasnjavate od Lukasa
"uvek tvoj sam ambis, a ti moja si bankina"
:D
Obzirom ko pjeva, ne bih se iznenadio da je tekst "uvek sam tvoj zmaj, a ti si moj jednorog".
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22184 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

Zamisli hvališ se kaznom, zamisli smiješno ti što je redovno dobijaš.
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#22185 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Naslovnica »

Nie boles sve šo boli
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#22186 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Logovan wrote: 26/03/2022 15:43 Zamisli hvališ se kaznom, zamisli smiješno ti što je redovno dobijaš.
Nije to "obicna" kazna. Ovo je posljedica kazni.
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#22187 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sarajevo-x.com »

predavanje o posljedicama koje proizilaze iz nepostivanja i nepoznavanja saobracajnih propisa, sta sad hvali se da ne zna saobracajne propise :mrgreen:
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#22188 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Dimu1927 »

skupila puno bodova, valja opet na predavanja :D
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#22189 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sarajevo-x.com »

Dimu1927 wrote: 26/03/2022 16:09 skupila puno bodova, valja opet na predavanja :D
Kako je krenulo mogu je uzeti kao asistenta, ona bi bila ona kako ne treba :mrgreen:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#22190 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

vjeshalica wrote: 26/03/2022 15:37 Image
Otisla postarina, divnih li noktica
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22191 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

cega se pametan stidi...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#22192 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Budzet ne moze da propadne od ovakvih kremenadli
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#22193 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

A od cega zive ovakvi

Ne poznajem osobu koja s nokta placa 250KM kazne, a imaju para
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#22194 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mayab »

noviclan wrote: 26/03/2022 16:12
vjeshalica wrote: 26/03/2022 15:37 Image
Otisla postarina, divnih li noktica
Nažalost, kod nas i ovakvi pacijenti olako prolaze, odslušaće predavanje, platiti kazne, i opet na cestu, a nimalo neće biti pametniji, oprezniji, odgovorniji!

Znam da kod "Švabe" za takve postoji tzv. MPU , koji masno košta i koji nije nimalo lako proći, psihijatri te dobro "prorešetaju" i profiliraju tvoje mentalne resurse...

https://www.tuev-hessen.de/en/335/frequ ... faq/#c2979
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#22195 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Ona bi bila zatvorena u ludaru sa ovim ponasanjem.
ITNet
Posts: 998
Joined: 30/09/2016 11:47

#22196 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ITNet »

vjeshalica wrote: 26/03/2022 21:48 Ona bi bila zatvorena u ludaru sa ovim ponasanjem.
Isto bi mozda trebalo uraditi i sa ljudima koji kao neki stalkeri nesta prate svaki njen korak, postaju sta god ona radi, sire neku mrznju prema osobi zbog nekih radnji a i ne znaju je, pratis je redovno vidim ne moze proci da ona nesto uradi da ti nesto ovdje ne prijavis :-) To dovoljno govori i o tebi kao osobi :wink:

P.S. Ne podrzavam sta god ta osoba radi niti je znam nesto ali ono check yourself first...
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#22197 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Romeo 80 »

Neces jebat...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#22198 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

ITNet wrote: 31/03/2022 12:02
vjeshalica wrote: 26/03/2022 21:48 Ona bi bila zatvorena u ludaru sa ovim ponasanjem.
Isto bi mozda trebalo uraditi i sa ljudima koji kao neki stalkeri nesta prate svaki njen korak, postaju sta god ona radi, sire neku mrznju prema osobi zbog nekih radnji a i ne znaju je, pratis je redovno vidim ne moze proci da ona nesto uradi da ti nesto ovdje ne prijavis :-) To dovoljno govori i o tebi kao osobi :wink:

P.S. Ne podrzavam sta god ta osoba radi niti je znam nesto ali ono check yourself first...
Kakav stalker zena se javno fali svojim debilizmima odnosno krsenju propisa i sto je prozivaju da dolazi na edukaciju iz saobracajnih propisa zbog skupljenih bodova,o ostalim tvojim djecijim zakljuccima na navedenu ne treba habati staklo na telefonu
ITNet
Posts: 998
Joined: 30/09/2016 11:47

#22199 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ITNet »

vjeshalica wrote: 31/03/2022 13:20
ITNet wrote: 31/03/2022 12:02

Isto bi mozda trebalo uraditi i sa ljudima koji kao neki stalkeri nesta prate svaki njen korak, postaju sta god ona radi, sire neku mrznju prema osobi zbog nekih radnji a i ne znaju je, pratis je redovno vidim ne moze proci da ona nesto uradi da ti nesto ovdje ne prijavis :-) To dovoljno govori i o tebi kao osobi :wink:

P.S. Ne podrzavam sta god ta osoba radi niti je znam nesto ali ono check yourself first...
Kakav stalker zena se javno fali svojim debilizmima odnosno krsenju propisa i sto je prozivaju da dolazi na edukaciju iz saobracajnih propisa zbog skupljenih bodova,o ostalim tvojim djecijim zakljuccima na navedenu ne treba habati staklo na telefonu
Objavi zena sta god to je nebitno njena sloboda, ali ti si jedina koja ovdje redovno piskara svako malo nesto oko nje, jel ono vanesica ovo jel ono vanesica ono, objavis ovako sta ona posta itd... Ono ne gotovis nekoga mislis da je debil ali pratis svaki korak sta ta osoba radi, i onda vamo piskaras svako malo kao neki update raji, kako se zovu te osobe? Nesto te previse dotice to neko njeno ponasanje, ali eto njeno ponasanje je za ludare a tvoje je normala...Meni ta tvoja ponasanja ipak govore nesto o tebi, doduse i tvoje piskaranje po drugim temama, ali ok neka ja imam svoje djecije zakljucke :thumbup:

Opet kazem ne znam osobu licno niti podrzavam gasere i sta rade, postalo mi dosadno pa sa vremenom i smijesno to sto svako malo ti nesto prozivas tu osobu tko god da je, totalno si opterecena nesto sa njom, bas me interesuje jel ti ta osoba nesto lose uradila u zivotu? ili ti samo smeta sto postoji i ponasa se nekako? Onako pitam, nadji se sa njom na kafi reci joj sta imas u lice, ili joj odgovori na story, reci bas mi je godra sto si dobila kaznu :lol: nemoj se kriti iza tastature :skoljka:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#22200 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

ITNet wrote: 31/03/2022 14:19
vjeshalica wrote: 31/03/2022 13:20
Kakav stalker zena se javno fali svojim debilizmima odnosno krsenju propisa i sto je prozivaju da dolazi na edukaciju iz saobracajnih propisa zbog skupljenih bodova,o ostalim tvojim djecijim zakljuccima na navedenu ne treba habati staklo na telefonu
Objavi zena sta god to je nebitno njena sloboda, ali ti si jedina koja ovdje redovno piskara svako malo nesto oko nje, jel ono vanesica ovo jel ono vanesica ono, objavis ovako sta ona posta itd... Ono ne gotovis nekoga mislis da je debil ali pratis svaki korak sta ta osoba radi, i onda vamo piskaras svako malo kao neki update raji, kako se zovu te osobe? Nesto te previse dotice to neko njeno ponasanje, ali eto njeno ponasanje je za ludare a tvoje je normala...Meni ta tvoja ponasanja ipak govore nesto o tebi, doduse i tvoje piskaranje po drugim temama, ali ok neka ja imam svoje djecije zakljucke :thumbup:

Opet kazem ne znam osobu licno niti podrzavam gasere i sta rade, postalo mi dosadno pa sa vremenom i smijesno to sto svako malo ti nesto prozivas tu osobu tko god da je, totalno si opterecena nesto sa njom, bas me interesuje jel ti ta osoba nesto lose uradila u zivotu? ili ti samo smeta sto postoji i ponasa se nekako? Onako pitam, nadji se sa njom na kafi reci joj sta imas u lice, ili joj odgovori na story, reci bas mi je godra sto si dobila kaznu :lol: nemoj se kriti iza tastature :skoljka:
Izvedi vonesicu na kafu,ja ti ne mogu dati to sto ti treba a ona ocito moze poyy
Post Reply