BHF_Manijak wrote: ↑16/03/2022 23:08 Detalj utakmice i igrac utakmice - Alisson!
Prejebeno je ono bilo. Prelomilo utakmicu, doslovno.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59801 Re: Liverpool FC
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#59802 Re: Liverpool FC
Kakva igra zivaca.
Hajde sada da izvuku u LP Benficu.
Jedan trofej osvjen, sva tri u igri ostala. Kad je to zadnji put bilo u ova doba?
Hajde sada da izvuku u LP Benficu.
Jedan trofej osvjen, sva tri u igri ostala. Kad je to zadnji put bilo u ova doba?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59803 Re: Liverpool FC
Kada sagledaš sve, potegli su svi na kraju dobar dio posla, osim Manea i Diaza rekao bih.
O Alissonu i zadnjoj liniji suvišno je više govoriti. Fabinho čistio sve živo, Hendo se na glavu bacao, Thiago oprao onu glupost na najbolji mogući način.
-1. Ne mogu vjerovati, iskreno
O Alissonu i zadnjoj liniji suvišno je više govoriti. Fabinho čistio sve živo, Hendo se na glavu bacao, Thiago oprao onu glupost na najbolji mogući način.
-1. Ne mogu vjerovati, iskreno
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59805 Re: Liverpool FC
a sad jebena reprezentativna pauza. samo da se svi vrate zdravi.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59806 Re: Liverpool FC
Otkud reprezentacije?!?! Zar se to još igra?

- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59808 Re: Liverpool FC
Još sam psovao Thiaga kad je napravio gol za Jotu. Ludilo nakon gola, letili smo po terenu. Srediti Hodgsona i šta bude.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59810 Re: Liverpool FC
Samo naprijed majstori.
Meni Robo bio najbolji. Ubio je Saku u obrani.
Meni Robo bio najbolji. Ubio je Saku u obrani.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59811 Re: Liverpool FC
Jes me umorila utakmica, ko da sam ja igrao 
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59812 Re: Liverpool FC
Eh hajmo sad, moze li Burnley sta???

- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59813 Re: Liverpool FC
Možda ako ne budu šišali travu.
- Edin H.
- Posts: 53583
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#59814 Re: Liverpool FC
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59815 Re: Liverpool FC
Jebeno ocijeniti igrace.
Alison bez dileme MOM
Imam Robu i Matipa za drugo mjesto, ali kako onda Bobiju ne dati bodove za onaj fakinluk?!
Alison bez dileme MOM
Imam Robu i Matipa za drugo mjesto, ali kako onda Bobiju ne dati bodove za onaj fakinluk?!
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59816 Re: Liverpool FC
Birao sam Alija, Bobbya i Fabinha. Cjelokupno je Fabinho bio najbolji igrač utakmice, ali potezi Alija i Firmina su odredili tok.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59817 Re: Liverpool FC
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#59818 Re: Liverpool FC
Matip, Alison, Robo.
Fabinho je klasa za sebe, rijetko kada odigra lose.
Thiago da nije namjestio gol Joti bio bi flop, ipak Mane je bio u kloc mode.
Sutra izvlacenje parova CL, bilo bi dobro izbjeci Atletico i City, ostali su ok.
Fabinho je klasa za sebe, rijetko kada odigra lose.
Thiago da nije namjestio gol Joti bio bi flop, ipak Mane je bio u kloc mode.
Sutra izvlacenje parova CL, bilo bi dobro izbjeci Atletico i City, ostali su ok.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#59820 Re: Liverpool FC
Ma kog se k...... više to i igra
Zar neko više prati te smiješne lige nacija i slične hrkljuše
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59821 Re: Liverpool FC
Ma iskreno meni je Mane odavno najlosiji od udarne trojke. Slabije puno lomi protivnike po strani nego ranije, realizacija pala strasno (kad se Mendya sjetim
Njega bih najmanje zalio da ode.
@AmiĐa_Idriz Otkupna za Gavija 50mil? Vrijedi li?
-
scarr
- Posts: 585
- Joined: 28/01/2019 23:34
#59822 Re: Liverpool FC
Evo ja kao padobranac, Barcin fan i sportski fan ti mogu reći da je to "smiješna" cifra za igrača kojeg biste dobili. Fantastičan jeBHF_Manijak wrote: ↑17/03/2022 12:26Ma iskreno meni je Mane odavno najlosiji od udarne trojke. Slabije puno lomi protivnike po strani nego ranije, realizacija pala strasno (kad se Mendya sjetim) itd...
Njega bih najmanje zalio da ode.
@AmiĐa_Idriz Otkupna za Gavija 50mil? Vrijedi li?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59823 Re: Liverpool FC
Prvi put kad se spomenuo rekao sam da bi ja probao. Je mlad, ali je baš onaj tip igrača kod kojeg vidiš taj X faktor.
Mada mislim da su to samo igranke između njegovog agenta i Barcelone oko novog ugovora.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59824 Re: Liverpool FC
Teorije zavjere svuda: i u CL i u FA, teoretski, Liverpool i City u aprilu mogu igrati 4 puta. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46


