Ma necu ja nista, samo govorim kakvo je stanje.Muhamed Đakmić wrote:Pa dobro, kako biste vi htjeli da se Bayern ponaša?vicious wrote:Jest, ali nisu ti dobri primjeri, jer ti svi nabrojani klubovi su puni para, a ovamo u Njemackoj je ogromna razlikaMuhamed Đakmić wrote:Super, ali to je dio strategije svakog kluba
To bi isto radio Chelsea Arsenalu, City Unitedu ili Liverpoolu, Juventus Romi, Interu, Napoliju, Milanu, Real Barceloni i Barcelona Realu, samo ovi to ne dozvoljavaju.
Nije problem aktivan odnos Bayerna prema tim stvarima, koliko je problem pasivan odnos ostalih klubova. Ne prihvataj ponude Bayerna brate, vrlo jednostavno.
Stavi bilo koji svjetski klub na njihovo mjesto i ponašat će se isto. Nije Bayern kriv što se Dortmund ne želi ni probati takmičiti. Služe kao farma za razvoj i prodaju igrača. Nije im Bayern uzeo Kagawu i Sahina, pa su kombinovano za njih uzeli oko 30 miliona eura kad su ova dvojica bila u naponu snage. To nije krivica Bayerna, nego debila koji vode taj klub. Pa Zdravko Mamić bolje transfere pravi.
Naravno da je njihovo ponasanje sasvim legitimno i razumljivo, koriste svoju poziciju na tom trzistu i to je to. Ja samo govorim kakvo je to trziste i zasto dolazi do toga.
A za ove transfere - jebi ga, takva bila ponuda i potraznja
Kagawu doveli za 200.000, Sahin njihovo dijete... u tom trenutku i u tom okruzenju to nisu bili bas toliko mali transferi. To je bilo prije 6 godina, do prave eksplozije je doslo u zadnje 2-3...


