UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#17026 Re: UEFA Champions League

Post by vicious »

Muhamed Đakmić wrote:
vicious wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Super, ali to je dio strategije svakog kluba :D

To bi isto radio Chelsea Arsenalu, City Unitedu ili Liverpoolu, Juventus Romi, Interu, Napoliju, Milanu, Real Barceloni i Barcelona Realu, samo ovi to ne dozvoljavaju.

Nije problem aktivan odnos Bayerna prema tim stvarima, koliko je problem pasivan odnos ostalih klubova. Ne prihvataj ponude Bayerna brate, vrlo jednostavno.
Jest, ali nisu ti dobri primjeri, jer ti svi nabrojani klubovi su puni para, a ovamo u Njemackoj je ogromna razlika ;)
Pa dobro, kako biste vi htjeli da se Bayern ponaša? :D

Stavi bilo koji svjetski klub na njihovo mjesto i ponašat će se isto. Nije Bayern kriv što se Dortmund ne želi ni probati takmičiti. Služe kao farma za razvoj i prodaju igrača. Nije im Bayern uzeo Kagawu i Sahina, pa su kombinovano za njih uzeli oko 30 miliona eura kad su ova dvojica bila u naponu snage. To nije krivica Bayerna, nego debila koji vode taj klub. Pa Zdravko Mamić bolje transfere pravi.
Ma necu ja nista, samo govorim kakvo je stanje. :)
Naravno da je njihovo ponasanje sasvim legitimno i razumljivo, koriste svoju poziciju na tom trzistu i to je to. Ja samo govorim kakvo je to trziste i zasto dolazi do toga.
A za ove transfere - jebi ga, takva bila ponuda i potraznja :D
Kagawu doveli za 200.000, Sahin njihovo dijete... u tom trenutku i u tom okruzenju to nisu bili bas toliko mali transferi. To je bilo prije 6 godina, do prave eksplozije je doslo u zadnje 2-3...
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#17027 Re: UEFA Champions League

Post by veella »

Kad god neko naguzi smrde iz minkena meni je odma bajram :lol:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#17028 Re: UEFA Champions League

Post by nKrkan »

Njemačka će na narednom SP biti ako Bog da , Real Madrid među nacionalnim ekipama
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#17029 Re: UEFA Champions League

Post by nKrkan »

vicious wrote: Ma necu ja nista, samo govorim kakvo je stanje. :)
Naravno da je njihovo ponasanje sasvim legitimno i razumljivo, koriste svoju poziciju na tom trzistu i to je to. Ja samo govorim kakvo je to trziste i zasto dolazi do toga.
A za ove transfere - jebi ga, takva bila ponuda i potraznja :D
Kagawu doveli za 200.000, Sahin njihovo dijete... u tom trenutku i u tom okruzenju to nisu bili bas toliko mali transferi. To je bilo prije 6 godina, do prave eksplozije je doslo u zadnje 2-3...
Front office managing kod njemačkih klubova van Bayerna i Bullsa je idiotski.(Hoffenheim je isto dobar)

Tu prednjače Borussia i Leverkusen , festival idiotizma.

Borussia je za jedno ljeto kupila Rodea , Mora, Schurllea sve epic fail do epic faila, ljudi troše pare na Bayernov otpad :lol: dovode polupane talente, dok im tu ispred nosa igraju igrači koje su mogli glat uzeti,a oni nimukajet (Dahouda doveli) , propustili Taha recimo, Sulea,Rudya i sl

Leverkusen sada ima Havertza, Henrichsa(debili hoće dovesti Weisera) , i Baileya, svi idu na market ovo ljeto , a uzet će za njih cca 100mil :zzzz:
..
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#17030 Re: UEFA Champions League

Post by sve_ovo_ja »

Bundesliga se još uvijek drži bez stranog kapitala (ruskih i arapskih govana), tako da nema preplacivanja idiota po 100+ miliona. U takvoj konkurenciji, jedino je Bayern spreman platiti 20-30m za igrača, većinom iz Bundeslige jer za iole ozbiljnijeg iz drugih liga se moraš dobro isprsiti, a tu nemaju šanse pored Engleza, PSG-a, Reala i Barcelone. Ne ide se ni svakom igraču iz Bundesa, a jedino što im ostaje za trofeje i siguran poziv u repku je Minhen...
User avatar
Edin H.
Posts: 53574
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#17031 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Stipse. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17032 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:Jeben Real, fudbalski kameleon, penicilin za svakoga imaju a kompaktni su, nije im lako zabit :skoljka:
Bingo :mrgreen: :thumbup:
:kiss:
hajmo prvo romu odraditi pa ćemo onda praviti scouting report na kafi u kijevU :mrgreen:
Negdje u blizini hotela :mrgreen: :lol: :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#17033 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote: Negdje u blizini hotela :mrgreen: :lol: :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
Ako su nekad bili Topnici sa Highburyja mi ćemo biti Gopnici sa Olimpijskog :oops: :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17034 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:
AmiĐa_Idriz wrote: Negdje u blizini hotela :mrgreen: :lol: :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
Ako su nekad bili Topnici sa Highburyja mi ćemo biti Gopnici sa Olimpijskog :oops: :mrgreen: :lol: :lol:
Image

Ustani Kop! :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17035 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

na Zapadu ništa novo:

Image
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#17036 Re: UEFA Champions League

Post by vicious »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:
AmiĐa_Idriz wrote: Negdje u blizini hotela :mrgreen: :lol: :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
Ako su nekad bili Topnici sa Highburyja mi ćemo biti Gopnici sa Olimpijskog :oops: :mrgreen: :lol: :lol:
Image

Ustani Kop! :izet:
:lol: :lol:
Oplakah sviju mi
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#17037 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:
AmiĐa_Idriz wrote: Negdje u blizini hotela :mrgreen: :lol: :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
Ako su nekad bili Topnici sa Highburyja mi ćemo biti Gopnici sa Olimpijskog :oops: :mrgreen: :lol: :lol:
Image

Ustani Kop! :izet:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amiđa, Đakma i Zomri u KijevU (tim redom) :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17038 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

A u pozadini Mustang vadi iz gepeka baner "jesam vam rekao još u augustu" :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#17039 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Ujutro čitamo Dostojevskog, a pred spavanje se opuštamo uz Bethovena :D

Kakva megakultura 8-)
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#17040 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

sliba raskiva. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#17041 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:A u pozadini Mustang vadi iz gepeka baner "jesam vam rekao još u augustu" :D
:lol: :lol:
jel mu ono omarka pomaže :oops:
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#17042 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

:D
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#17043 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

Tomahawk11 wrote:
Leopard_SA wrote:
Tomahawk11 wrote:Bale i Robben - idealan tandem :mrgreen:
Samo jedno pitanje.
Ovo bilo nesto sarkasticno ili.. :D
Pa ja, crnjak :mrgreen:
:D
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8289
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17044 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Je li ovo od silne janjetine nece nikome do utakmice biti? :-D
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#17045 Re: UEFA Champions League

Post by °u° »

Dobra priča

KRVAVA POZADINA ZADNJEG ROMINA POLUFINALA Mito, pištolji, samoubojstvo kapetana i uvertira u Heysel http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx? ... id=1038473
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#17046 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Drag mi je Liverpool,a još više Roma radi Edina,ali sumnjam da će rimljani sutra imati kapaciteta da prođu dalje,a li vjerujem da će biti luda utakmica,skroz. :thumbup:

by the way,odličan tekst u postu iznad. :thumbup:
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#17047 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Očekujem gutavu utakmicu večeras do zadnje minute. Ne bi me iznenadilo ni da se ode u produžetke, a ne bi bilo iznenađenje ni da Bayern prođe, možda i u regularnom dijelu. Ko povede kontrolisat će utakmicu. Večeras je pretpostavljam Šuko ili Kristić. Ni blizu dvojcu sa OBN-a :D Neka bolji prođe :thumbup:
I nek bude pošteno suđenje :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#17048 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

Mane, Firmino i Salah postigli vise pogodaka od Real Madrida, PSG-a, Citya i Bayerna :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#17049 Re: UEFA Champions League

Post by mO k3 »

turbofolk wrote:Očekujem gutavu utakmicu večeras do zadnje minute. Ne bi me iznenadilo ni da se ode u produžetke, a ne bi bilo iznenađenje ni da Bayern prođe, možda i u regularnom dijelu. Ko povede kontrolisat će utakmicu. Večeras je pretpostavljam Šuko ili Kristić. Ni blizu dvojcu sa OBN-a :D Neka bolji prođe :thumbup:
I nek bude pošteno suđenje :D
Ronaldo odlučuje ...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#17050 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Roma :thumbup:

Svk cast ljudima koji su se ogradili od sake jada i huligana koji se predstavljaju kao navijaci Rome. Nabijmo huligane na qrac :thumbup: :thumbup:
Post Reply