Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40401 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Čmoljan mi se nešto ušutio. Nisam više toliko siguran da je onaj njegov komentar o bojkotu Pathfindera bila zajebancija. 
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40402 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
"Zavrsio" sam Hitman trilogiju. Zavrsio pod navodnicima jer su mape tako odlicno dizajnirani sanboxovi da se moze igrati do kraja zivota i opet stalno otkrivati nove stvari i easter eggs, ali prosao sam kroz sve misije, vidio pricu, probao razlicite pristupe gameplayu i mogu reci da je ovo jedna od najboljih stealth igara ikad, pogotovo ovako u paketu. Toliko su paznje posvetili vecini misija da me cudi kako uopce sve funkcionira, a funkcionira kao svicarski sat. Da li ces pratiti upute ili smisliti neki ludi nacin za egzekucije, sve je moguce. Preporuka cak i onima koji nisu fanovi zanra. Ovo je jedna od igara koje cu uvijek drzati instalirane na disku jer nikad ne moze dosaditi pokusavati nove ideje u misijama.
Najdrazi leveli su mi Sapienza i Hokkaido iz H1, Mumbai i Haven Island iz H2, i Dartmoor iz H3. Dartmoor je bolja Sherlock Holmes misija nego sve Sherlock Holmes igre zajedno.
Najdrazi leveli su mi Sapienza i Hokkaido iz H1, Mumbai i Haven Island iz H2, i Dartmoor iz H3. Dartmoor je bolja Sherlock Holmes misija nego sve Sherlock Holmes igre zajedno.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40404 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kad smo već kod chmoljeTito_i_Partija wrote: ↑04/03/2022 17:22 Čmoljan mi se nešto ušutio. Nisam više toliko siguran da je onaj njegov komentar o bojkotu Pathfindera bila zajebancija.![]()

- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#40405 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
To su već dijelili.
Ja se ne sjećam kad sam zadnji put ušao i pokupio nešto s Epica.
Ja se ne sjećam kad sam zadnji put ušao i pokupio nešto s Epica.
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#40406 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Hvala za Nabukodonosora, živ i zdrav bio 100 godina!!!REDDEVILS wrote: ↑03/03/2022 15:16Ja sam ponovo aktivan preplatnikAverus wrote: ↑01/03/2022 22:27 Naravno sad je Mass Effect Legendary Edition u HB Choice-u, kad sam ga ja otkazao![]()
https://www.humblebundle.com/membership/march-2022![]()
Mass Effect Legendary Edition se vec instalira![]()
Aktivirati igre na Steam platformi![]()
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52765
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40407 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tito_i_Partija wrote: ↑04/03/2022 17:22 Čmoljan mi se nešto ušutio. Nisam više toliko siguran da je onaj njegov komentar o bojkotu Pathfindera bila zajebancija.![]()
Umoran u zadnje vrijeme pa i ne igram TOLIKO. Sredii vordakaija , poprilicno lako, ali onda skontao da je bila bolja opcija sa tristanovim ludilom, pa moram ponoviti taj dio.
Jos sam otisao sa uslovno losijom ekipom, octaviom i regongarom umjesto nok-noka i linzi. Mislim, ne kazem da su ti likovi losi, nego je meni lakse igrati u drugoj varijanti i mozda im je build mogao biti bolji.
Interesantno da sam sa jednim jedinim spelom rijesio vordokaija: vinetrap.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52765
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40409 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
imam sve ekspanzijeHouse wrote: ↑04/03/2022 20:53kad smo već kod chmoljeTito_i_Partija wrote: ↑04/03/2022 17:22 Čmoljan mi se nešto ušutio. Nisam više toliko siguran da je onaj njegov komentar o bojkotu Pathfindera bila zajebancija.![]()
![]()
-
adsubzero
- Posts: 3352
- Joined: 08/02/2013 15:52
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40411 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ovo je nestvarno


- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#40412 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
To je sad hot shit. Uspjesi starih naslova, Martin u projektu, hajp... 
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40413 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
"magic in Elden Ring is balanced to provide more challenge"
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40414 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dobro si ti izučio zanat, nema šta.Chmoljo wrote: ↑05/03/2022 17:14Tito_i_Partija wrote: ↑04/03/2022 17:22 Čmoljan mi se nešto ušutio. Nisam više toliko siguran da je onaj njegov komentar o bojkotu Pathfindera bila zajebancija.![]()
![]()
Umoran u zadnje vrijeme pa i ne igram TOLIKO. Sredii vordakaija , poprilicno lako, ali onda skontao da je bila bolja opcija sa tristanovim ludilom, pa moram ponoviti taj dio.
Jos sam otisao sa uslovno losijom ekipom, octaviom i regongarom umjesto nok-noka i linzi. Mislim, ne kazem da su ti likovi losi, nego je meni lakse igrati u drugoj varijanti i mozda im je build mogao biti bolji.
Interesantno da sam sa jednim jedinim spelom rijesio vordokaija: vinetrap.
Casteri inače kad dođu do određenog levela postaju generalno nezaustavljivi. Probaj da od Octavije napraviš Arcane Trickstera, ima build za nju na onoj stranici što sam ti dao. Biće ti daleko najjača od svih. Sve dok imaš neprijatelja okupiranim u melee, tvojim karakterom naprimjer, daš joj da raspali po njemu Scorching Ray, Hellfire Ray, il' bilo koji Ray spell, i ona automatski dodaje Sneak Attack damage na to. Damage brojevi u stotinama, bez zajebancije.
@Bloo voliš li Dungeons & Dragons? Ako voliš, da samo znaš kakvu dobru igru imam za tebe.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#40415 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Igr'o ja prije 20 godina zanemarljiv broj puta. Kupila cak i set fensi kockica.Tito_i_Partija wrote: ↑07/03/2022 11:03Dobro si ti izučio zanat, nema šta.Chmoljo wrote: ↑05/03/2022 17:14
![]()
Umoran u zadnje vrijeme pa i ne igram TOLIKO. Sredii vordakaija , poprilicno lako, ali onda skontao da je bila bolja opcija sa tristanovim ludilom, pa moram ponoviti taj dio.
Jos sam otisao sa uslovno losijom ekipom, octaviom i regongarom umjesto nok-noka i linzi. Mislim, ne kazem da su ti likovi losi, nego je meni lakse igrati u drugoj varijanti i mozda im je build mogao biti bolji.
Interesantno da sam sa jednim jedinim spelom rijesio vordokaija: vinetrap.![]()
![]()
Casteri inače kad dođu do određenog levela postaju generalno nezaustavljivi. Probaj da od Octavije napraviš Arcane Trickstera, ima build za nju na onoj stranici što sam ti dao. Biće ti daleko najjača od svih. Sve dok imaš neprijatelja okupiranim u melee, tvojim karakterom naprimjer, daš joj da raspali po njemu Scorching Ray, Hellfire Ray, il' bilo koji Ray spell, i ona automatski dodaje Sneak Attack damage na to. Damage brojevi u stotinama, bez zajebancije.
@Bloo voliš li Dungeons & Dragons? Ako voliš, da samo znaš kakvu dobru igru imam za tebe.![]()
Nije islo. Board games druge vrste zaokupile paznju.
Kakvu igru? Jel ima manual od 30000 strana
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40416 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Hajmo ovako, lakše je: jesi li ikad igrala bilo koju kompjutersku D&D igru u zadnjih 20 godina? Baldur's Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights?Bloo wrote: ↑07/03/2022 11:15Igr'o ja prije 20 godina zanemarljiv broj puta. Kupila cak i set fensi kockica.Tito_i_Partija wrote: ↑07/03/2022 11:03
Dobro si ti izučio zanat, nema šta.![]()
![]()
Casteri inače kad dođu do određenog levela postaju generalno nezaustavljivi. Probaj da od Octavije napraviš Arcane Trickstera, ima build za nju na onoj stranici što sam ti dao. Biće ti daleko najjača od svih. Sve dok imaš neprijatelja okupiranim u melee, tvojim karakterom naprimjer, daš joj da raspali po njemu Scorching Ray, Hellfire Ray, il' bilo koji Ray spell, i ona automatski dodaje Sneak Attack damage na to. Damage brojevi u stotinama, bez zajebancije.
@Bloo voliš li Dungeons & Dragons? Ako voliš, da samo znaš kakvu dobru igru imam za tebe.![]()
Nije islo. Board games druge vrste zaokupile paznju.
Kakvu igru? Jel ima manual od 30000 strana![]()
-
Raptor44
- Posts: 395
- Joined: 25/03/2017 14:02
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52765
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40418 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Prije neku S&M.Tito_i_Partija wrote: ↑07/03/2022 13:32Hajmo ovako, lakše je: jesi li ikad igrala bilo koju kompjutersku D&D igru u zadnjih 20 godina? Baldur's Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights?
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#40420 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52765
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#40424 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa koja jebogamalipatak
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36






