Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
245
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 557

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40376 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Rootboi wrote: 01/03/2022 19:10 @Tito i partija i koja ti je igra najbolja iz te triologije kad si već sumir'o ostalo :mrgreen:
Pa složio bi se sa ostalima ovdje i rek'o bi da je cjelokupno City najbolja. Mada, ne bi rek'o da ima sad neka ogromna razlika između njih. Sve tri su tu negdje.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40378 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bloo »

Tito_i_Partija wrote: 01/03/2022 18:50 Ovim putem bi i da ispunim obećanje i da dodam @Bloo na ovu temu, because fuck you, that's why.
Znaci maloprije se probudih, ukomirala se, zatvorila 600 prijava na Ukrajini, otvorim tvoj post (i dalje spavam tehnicki), vidim Arkham Knight, kontam ti o stripu...citam..ne kontam :| : pogledam temu :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40379 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Bloo wrote: 01/03/2022 20:00
Tito_i_Partija wrote: 01/03/2022 18:50 Ovim putem bi i da ispunim obećanje i da dodam @Bloo na ovu temu, because fuck you, that's why.
Znaci maloprije se probudih, ukomirala se, zatvorila 600 prijava na Ukrajini, otvorim tvoj post (i dalje spavam tehnicki), vidim Arkham Knight, kontam ti o stripu...citam..ne kontam :| : pogledam temu :lol:
:lol:

Doduše ima Arkham Knight i u stripu, al' je se prvi put pojavio u ovoj igri. A mogu samo zamislit' koliko posla imaš na temi Ukrajina. E zato dođeš fino ovdje i odmoriš se od svega toga. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52764
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#40380 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 01/03/2022 19:19
Rootboi wrote: 01/03/2022 19:10 @Tito i partija i koja ti je igra najbolja iz te triologije kad si već sumir'o ostalo :mrgreen:
Pa složio bi se sa ostalima ovdje i rek'o bi da je cjelokupno City najbolja. Mada, ne bi rek'o da ima sad neka ogromna razlika između njih. Sve tri su tu negdje.
Najveća zamjerka na zadnji dio je bio zbog ponavljanja svega iz prvig i drugog dijela.

Iskreno, ne mogu sad u detalje navoditi zašto i davati objašnjenja, jer sam davno igrao. Znam samo da mi je zadnji dio ostao u najboljem sjećanju i sa nakvećim ćejfom sam ga igrao.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40381 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bloo »

Tito_i_Partija wrote: 01/03/2022 21:00 Doduše ima Arkham Knight i u stripu, al' je se prvi put pojavio u ovoj igri
To znam, nisam zbavila, ali kako citam kontam kakav gje ovo strip. :lol:
elem, trenutno stanje u mozgu dok ne popijem hektolitar kafe je more like McKeanov i Morrisonov Arkham Asylum...
User avatar
Averus
Posts: 21287
Joined: 13/02/2008 17:07

#40382 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Naravno sad je Mass Effect Legendary Edition u HB Choice-u, kad sam ga ja otkazao :lol:

https://www.humblebundle.com/membership/march-2022
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40383 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Bloo wrote: 01/03/2022 21:10
Tito_i_Partija wrote: 01/03/2022 21:00 Doduše ima Arkham Knight i u stripu, al' je se prvi put pojavio u ovoj igri
To znam, nisam zbavila, ali kako citam kontam kakav gje ovo strip. :lol:
elem, trenutno stanje u mozgu dok ne popijem hektolitar kafe je more like McKeanov i Morrisonov Arkham Asylum...
Al' onda kad ti kofein počne šicat' neurotransmitere pa kad uletiš na temu Ukrajina k'o Batman u Milerovom The Dark Knight Returns. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40384 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

@ferratilis šta ono ti reče za castere u Elden Ringu? Nešto k'o napokon balansirani sad, jel? :D

User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#40385 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

igram silent hill 4 the room

PCSX2 zakon. 8)
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40386 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 02/03/2022 00:58 @ferratilis šta ono ti reče za castere u Elden Ringu? Nešto k'o napokon balansirani sad, jel? :D

Balansirani, ali naopako. Umjesto da budu slabiji, sad su jos jaci. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22915
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#40387 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by MarlboroGold »

House wrote: 02/03/2022 03:09 igram silent hill 4 the room

PCSX2 zakon. 8)
To onaj sa stanom, duhovima u istom i rupama u zidovima? Veliki sam fan Silent Hill igara, ali je ta bas bila smor sa tim rupama i to teski.
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40388 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Uvijek mi je drago kad procitam ovako nesto :)

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40389 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Blago njemu. Moje iskustvo sa Dark Souls će najvjerovatnije ovako izgledat':

Image

:D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#40390 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

MarlboroGold wrote: 02/03/2022 08:27
House wrote: 02/03/2022 03:09 igram silent hill 4 the room

PCSX2 zakon. 8)
To onaj sa stanom, duhovima u istom i rupama u zidovima? Veliki sam fan Silent Hill igara, ali je ta bas bila smor sa tim rupama i to teski.
da. meni je mnogo podcijenjena igra
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#40391 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Tito_i_Partija wrote: 02/03/2022 15:41 Blago njemu. Moje iskustvo sa Dark Souls će najvjerovatnije ovako izgledat':

Image

:D
:D otaj rad

Image

sekiro je baš brutala
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#40392 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

I ja se toga bojim. Možda bi DS1 treb'o počet' sa narodnom verzijom, pa ako vidim da nije za mene, makar mi neće bit' žao bačenih para. :D

U međuvremenu, počeo sam Dragon's Dogma. Priča je niđe veze, al' je borba baš zabavna. :)
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40393 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 02/03/2022 18:47 I ja se toga bojim. Možda bi DS1 treb'o počet' sa narodnom verzijom, pa ako vidim da nije za mene, makar mi neće bit' žao bačenih para. :D

U međuvremenu, počeo sam Dragon's Dogma. Priča je niđe veze, al' je borba baš zabavna. :)
Pocni sa DS1. Necu da ti moraliziram o originalu ili piratskoj verziji, radi sta hoces. Mada online element je bitan dio Souls iskustva jer nijedna druga igra nema ideje koje su oni uveli, ali i offline je dobro igrati. DS1 ima sporiju borbu, odlican pacing za pocetnike i dosta "eureka" momenata kad otkrivas nove stvari. Ako ce te jedna igra navuci na FromSoft formulu, onda je to DS1. A mozes me i pitati dosta stvari jer DS1 najbolje poznajem. :)
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40394 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Nadam se da ce svi prezivjeti, Stalker moze cekati.

User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#40395 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »



silent hill 4 ima nenadjebiv soundtrack
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#40396 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by NecuVise »

Sekiro je top. ne sjećam se haman ni jednog bossa iz dark souls 2 i 3, ali se zato iz bloodborne i sekiro sjećam skoro svakog. Očito mi odgovara jači tempo u te dvije igre. Obje sam dva put prešao a i sad bih ih igrao sa ih imam dostupne. Isshin vjerovatno najdraži boss iz from software igara.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4801
Joined: 21/02/2011 12:56

#40397 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by REDDEVILS »

Averus wrote: 01/03/2022 22:27 Naravno sad je Mass Effect Legendary Edition u HB Choice-u, kad sam ga ja otkazao :lol:

https://www.humblebundle.com/membership/march-2022
Ja sam ponovo aktivan preplatnik :lol:
Mass Effect Legendary Edition se vec instalira :D
ImageImageImageImage
Aktivirati igre na Steam platformi :)
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#40398 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Riddle »

NecuVise wrote: 02/03/2022 23:03 Sekiro je top. ne sjećam se haman ni jednog bossa iz dark souls 2 i 3, ali se zato iz bloodborne i sekiro sjećam skoro svakog. Očito mi odgovara jači tempo u te dvije igre. Obje sam dva put prešao a i sad bih ih igrao sa ih imam dostupne. Isshin vjerovatno najdraži boss iz from software igara.
Nema šta, Isshin je daleko najzahtjevniji boss u igri što i ima smisla, jer je zadnji. Ali najteži u smislu da je to boss koji većinu igrača nauči da igraju, koji je prvi veliki skill check u igri i zbog stadija u kojem se susrećemo s njim je Genichiro Ashina.
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#40399 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by NecuVise »

Riddle wrote: 03/03/2022 15:22
NecuVise wrote: 02/03/2022 23:03 Sekiro je top. ne sjećam se haman ni jednog bossa iz dark souls 2 i 3, ali se zato iz bloodborne i sekiro sjećam skoro svakog. Očito mi odgovara jači tempo u te dvije igre. Obje sam dva put prešao a i sad bih ih igrao sa ih imam dostupne. Isshin vjerovatno najdraži boss iz from software igara.
Nema šta, Isshin je daleko najzahtjevniji boss u igri što i ima smisla, jer je zadnji. Ali najteži u smislu da je to boss koji većinu igrača nauči da igraju, koji je prvi veliki skill check u igri i zbog stadija u kojem se susrećemo s njim je Genichiro Ashina.
Dobar je i genichiro ali ja nisam govorio o težini nego da mi je najDraži :-D i to ne samo u sekiro nego u svim from software igrama koje sam igrao. Mada ima još dosta dobrih bossova.
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#40400 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Zanimljiv koncept. Nadam se da ovo nece biti zadnje sto vidimo od Owlcata.

Post Reply