Pa složio bi se sa ostalima ovdje i rek'o bi da je cjelokupno City najbolja. Mada, ne bi rek'o da ima sad neka ogromna razlika između njih. Sve tri su tu negdje.
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#40378 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Znaci maloprije se probudih, ukomirala se, zatvorila 600 prijava na Ukrajini, otvorim tvoj post (i dalje spavam tehnicki), vidim Arkham Knight, kontam ti o stripu...citam..ne kontamTito_i_Partija wrote: ↑01/03/2022 18:50 Ovim putem bi i da ispunim obećanje i da dodam @Bloo na ovu temu, because fuck you, that's why.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40379 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Bloo wrote: ↑01/03/2022 20:00Znaci maloprije se probudih, ukomirala se, zatvorila 600 prijava na Ukrajini, otvorim tvoj post (i dalje spavam tehnicki), vidim Arkham Knight, kontam ti o stripu...citam..ne kontamTito_i_Partija wrote: ↑01/03/2022 18:50 Ovim putem bi i da ispunim obećanje i da dodam @Bloo na ovu temu, because fuck you, that's why.: pogledam temu
![]()
Doduše ima Arkham Knight i u stripu, al' je se prvi put pojavio u ovoj igri. A mogu samo zamislit' koliko posla imaš na temi Ukrajina. E zato dođeš fino ovdje i odmoriš se od svega toga.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52765
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#40380 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Najveća zamjerka na zadnji dio je bio zbog ponavljanja svega iz prvig i drugog dijela.Tito_i_Partija wrote: ↑01/03/2022 19:19Pa složio bi se sa ostalima ovdje i rek'o bi da je cjelokupno City najbolja. Mada, ne bi rek'o da ima sad neka ogromna razlika između njih. Sve tri su tu negdje.
Iskreno, ne mogu sad u detalje navoditi zašto i davati objašnjenja, jer sam davno igrao. Znam samo da mi je zadnji dio ostao u najboljem sjećanju i sa nakvećim ćejfom sam ga igrao.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#40381 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
To znam, nisam zbavila, ali kako citam kontam kakav gje ovo strip.Tito_i_Partija wrote: ↑01/03/2022 21:00 Doduše ima Arkham Knight i u stripu, al' je se prvi put pojavio u ovoj igri
elem, trenutno stanje u mozgu dok ne popijem hektolitar kafe je more like McKeanov i Morrisonov Arkham Asylum...
- Averus
- Posts: 21287
- Joined: 13/02/2008 17:07
#40382 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Naravno sad je Mass Effect Legendary Edition u HB Choice-u, kad sam ga ja otkazao
https://www.humblebundle.com/membership/march-2022
https://www.humblebundle.com/membership/march-2022
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40383 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Al' onda kad ti kofein počne šicat' neurotransmitere pa kad uletiš na temu Ukrajina k'o Batman u Milerovom The Dark Knight Returns.Bloo wrote: ↑01/03/2022 21:10To znam, nisam zbavila, ali kako citam kontam kakav gje ovo strip.Tito_i_Partija wrote: ↑01/03/2022 21:00 Doduše ima Arkham Knight i u stripu, al' je se prvi put pojavio u ovoj igri![]()
elem, trenutno stanje u mozgu dok ne popijem hektolitar kafe je more like McKeanov i Morrisonov Arkham Asylum...
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40384 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@ferratilis šta ono ti reče za castere u Elden Ringu? Nešto k'o napokon balansirani sad, jel?
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40385 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
igram silent hill 4 the room
PCSX2 zakon.
PCSX2 zakon.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40386 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Balansirani, ali naopako. Umjesto da budu slabiji, sad su jos jaci.Tito_i_Partija wrote: ↑02/03/2022 00:58 @ferratilis šta ono ti reče za castere u Elden Ringu? Nešto k'o napokon balansirani sad, jel?![]()
- MarlboroGold
- Posts: 22915
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40388 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Uvijek mi je drago kad procitam ovako nesto 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40389 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Blago njemu. Moje iskustvo sa Dark Souls će najvjerovatnije ovako izgledat':



- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40390 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
da. meni je mnogo podcijenjena igraMarlboroGold wrote: ↑02/03/2022 08:27To onaj sa stanom, duhovima u istom i rupama u zidovima? Veliki sam fan Silent Hill igara, ali je ta bas bila smor sa tim rupama i to teski.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40391 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tito_i_Partija wrote: ↑02/03/2022 15:41 Blago njemu. Moje iskustvo sa Dark Souls će najvjerovatnije ovako izgledat':
![]()

sekiro je baš brutala
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#40392 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I ja se toga bojim. Možda bi DS1 treb'o počet' sa narodnom verzijom, pa ako vidim da nije za mene, makar mi neće bit' žao bačenih para. 
U međuvremenu, počeo sam Dragon's Dogma. Priča je niđe veze, al' je borba baš zabavna.
U međuvremenu, počeo sam Dragon's Dogma. Priča je niđe veze, al' je borba baš zabavna.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40393 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pocni sa DS1. Necu da ti moraliziram o originalu ili piratskoj verziji, radi sta hoces. Mada online element je bitan dio Souls iskustva jer nijedna druga igra nema ideje koje su oni uveli, ali i offline je dobro igrati. DS1 ima sporiju borbu, odlican pacing za pocetnike i dosta "eureka" momenata kad otkrivas nove stvari. Ako ce te jedna igra navuci na FromSoft formulu, onda je to DS1. A mozes me i pitati dosta stvari jer DS1 najbolje poznajem.Tito_i_Partija wrote: ↑02/03/2022 18:47 I ja se toga bojim. Možda bi DS1 treb'o počet' sa narodnom verzijom, pa ako vidim da nije za mene, makar mi neće bit' žao bačenih para.
U međuvremenu, počeo sam Dragon's Dogma. Priča je niđe veze, al' je borba baš zabavna.![]()
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40394 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nadam se da ce svi prezivjeti, Stalker moze cekati.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#40395 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
silent hill 4 ima nenadjebiv soundtrack
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#40396 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sekiro je top. ne sjećam se haman ni jednog bossa iz dark souls 2 i 3, ali se zato iz bloodborne i sekiro sjećam skoro svakog. Očito mi odgovara jači tempo u te dvije igre. Obje sam dva put prešao a i sad bih ih igrao sa ih imam dostupne. Isshin vjerovatno najdraži boss iz from software igara.
- REDDEVILS
- Posts: 4801
- Joined: 21/02/2011 12:56
#40397 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja sam ponovo aktivan preplatnikAverus wrote: ↑01/03/2022 22:27 Naravno sad je Mass Effect Legendary Edition u HB Choice-u, kad sam ga ja otkazao![]()
https://www.humblebundle.com/membership/march-2022
Mass Effect Legendary Edition se vec instalira




Aktivirati igre na Steam platformi
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#40398 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nema šta, Isshin je daleko najzahtjevniji boss u igri što i ima smisla, jer je zadnji. Ali najteži u smislu da je to boss koji većinu igrača nauči da igraju, koji je prvi veliki skill check u igri i zbog stadija u kojem se susrećemo s njim je Genichiro Ashina.NecuVise wrote: ↑02/03/2022 23:03 Sekiro je top. ne sjećam se haman ni jednog bossa iz dark souls 2 i 3, ali se zato iz bloodborne i sekiro sjećam skoro svakog. Očito mi odgovara jači tempo u te dvije igre. Obje sam dva put prešao a i sad bih ih igrao sa ih imam dostupne. Isshin vjerovatno najdraži boss iz from software igara.
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#40399 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dobar je i genichiro ali ja nisam govorio o težini nego da mi je najDražiRiddle wrote: ↑03/03/2022 15:22Nema šta, Isshin je daleko najzahtjevniji boss u igri što i ima smisla, jer je zadnji. Ali najteži u smislu da je to boss koji većinu igrača nauči da igraju, koji je prvi veliki skill check u igri i zbog stadija u kojem se susrećemo s njim je Genichiro Ashina.NecuVise wrote: ↑02/03/2022 23:03 Sekiro je top. ne sjećam se haman ni jednog bossa iz dark souls 2 i 3, ali se zato iz bloodborne i sekiro sjećam skoro svakog. Očito mi odgovara jači tempo u te dvije igre. Obje sam dva put prešao a i sad bih ih igrao sa ih imam dostupne. Isshin vjerovatno najdraži boss iz from software igara.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#40400 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Zanimljiv koncept. Nadam se da ovo nece biti zadnje sto vidimo od Owlcata.
