Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59152 Re: Liverpool FC
Mah... I Brighton i Leicester i Chelsea i Tottenham i Brentford... Bilo je nidje veze utakmica, koje si imao vec zavrsene, ali...
Takva je ocito sezona, vidjet cemo na sta izaci.
Ima li sta konkretnije za Bobbya ili je samo "lose je"? Nadam se samo da sad nije mjesec-dva out.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59153 Re: Liverpool FC
Danas je bio dobar dan. Stvari izgledaju drugačije. Doguramo li do Etihada u nekoliko bodova bit će veselo.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59154 Re: Liverpool FC
Nada umire zadnja. Znam da ipak umire na kraju, ali...
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59155 Re: Liverpool FC
pobedjumo ih na emptyhadu i tu se prvenstvo lomi u nasu korist. 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#59156 Re: Liverpool FC
Nije me strah Citya već liverpoolske kurčevite sreće s povredama u najgorem mogućem trenutku
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59157 Re: Liverpool FC
Ono sto je dobro jeste da je Klop skinuo pritisak sa igraca po pitanju tiutle, a Siti ga je sad dobio.
Kako ce Pep to izmenadzerisat - ne znam, ali bi lako moglo biti da na kraju popuse sve torfeje.
Kako ce Pep to izmenadzerisat - ne znam, ali bi lako moglo biti da na kraju popuse sve torfeje.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59158 Re: Liverpool FC
Ma Brighton mi je nekako najbolniji jer se dobro odigralo i vodilo 2:0 i na kraju samo prosulo...BHF_Manijak wrote: ↑19/02/2022 22:08Mah... I Brighton i Leicester i Chelsea i Tottenham i Brentford... Bilo je nidje veze utakmica, koje si imao vec zavrsene, ali...
Za ove ostale utakmice mi i nije toliko krivo jer sam stekao utisak da nismo ništa bolje ni zaslužili tu.
Ma nije me strah ni povreda ni City-a. Treba stvari realno pogledati, City ima lakši raspored do kraja. Mi ako hoćemo titulu moramo biti perfektni do kraja, i ono najvažnije, uzeti 3 boda na Etihadu u aprilu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59159 Re: Liverpool FC
Ali je stvarno ova sezona posebna. Svega je bilo, i pozitivnog, i negativnog, i spektakla i razočarenja, a tek je kraj februara. Plus je ekipa još u igri na sva 4. fronta. Nadam se da će se sretno i završiti.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59160 Re: Liverpool FC
Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#59161 Re: Liverpool FC
no_sekirli wrote: ↑20/02/2022 14:01 Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.
Šta će ti taj pehar?
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59162 Re: Liverpool FC
zaboravio sam i da se zvao carling kupno_sekirli wrote: ↑20/02/2022 14:01 Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59163 Re: Liverpool FC
Jebga, kako sada stvari stoji, najblizi nam je za osvojiti.Edin H. wrote: ↑20/02/2022 14:43no_sekirli wrote: ↑20/02/2022 14:01 Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.
Šta će ti taj pehar?![]()
Kad se pokupi to, onda FA, pa PL, i na kraju neka Hendo podigne i pehar od CL.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59164 Re: Liverpool FC
Na sve frontove do kraja gurati maksimalno. Nema opravdanja.
Liga Kup mi je drag i simpa trofej iako ne toliko cijenjen.
Liga Kup mi je drag i simpa trofej iako ne toliko cijenjen.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59165 Re: Liverpool FC
ova rečenica i govori zašto je to tako. kad će iko ligu ili hajde fa cup nazvati simpa trofejemAmiĐa_Idriz wrote: ↑20/02/2022 15:46 Na sve frontove do kraja gurati maksimalno. Nema opravdanja.
Liga Kup mi je drag i simpa trofej iako ne toliko cijenjen.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59166 Re: Liverpool FC
Ma naravno da nije na istom nivou, nije to sporno. Samo hoću reći da sam godinama ostao željan trofeja, kao i svi mi zajedno, tako da ću se svakako obradovati potencijalnom osvajanju. Ne kao što sam se radovao za PL/LP, ali da će značiti hoće. I za moral ekipe pred ključni dio sezone.zomri wrote: ↑20/02/2022 17:36ova rečenica i govori zašto je to tako. kad će iko ligu ili hajde fa cup nazvati simpa trofejemAmiĐa_Idriz wrote: ↑20/02/2022 15:46 Na sve frontove do kraja gurati maksimalno. Nema opravdanja.
Liga Kup mi je drag i simpa trofej iako ne toliko cijenjen.
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59167 Re: Liverpool FC
Sinhronizovani orkestar
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59170 Re: Liverpool FC
Čitao neki dan. Odličan tekst.zomri wrote: ↑20/02/2022 21:14 Malo poezije za laku noc
https://telesport.telegram.hr/price/si- ... cDODVv2Ifc
- auspuhc
- Posts: 2099
- Joined: 04/02/2022 14:06
#59171 Re: Liverpool FC
Nazire li se produzenje ugovora Salaha? Tesko da ce mu negdje drugo biti bolje.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59172 Re: Liverpool FC
BIcu razocaran ako klub odluci da nije vrijedan.
Onaj gol sinoc, kad sam mu prvo sve po spisku sto nije odmah pucao, do toga da ustanem od stola i da glasno pljescem i vicem bravo majstore, bravo majstore, dok me cuko gleda sta ja to hocu od njega (pljesak mu je poziv da ga odvrati od distrakcije)...
Dakle taj gol pokazuje sta je Salah, nesto najblize Mesiju sto postoji na ovoj planeti.
Onaj gol sinoc, kad sam mu prvo sve po spisku sto nije odmah pucao, do toga da ustanem od stola i da glasno pljescem i vicem bravo majstore, bravo majstore, dok me cuko gleda sta ja to hocu od njega (pljesak mu je poziv da ga odvrati od distrakcije)...
Dakle taj gol pokazuje sta je Salah, nesto najblize Mesiju sto postoji na ovoj planeti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59173 Re: Liverpool FC
Slabo se išta piše. Ja na to gledam pozitivno. Da se neki crnjak bliži Jimbo bi izletio davno da traži muštuluk na negativu.
- auspuhc
- Posts: 2099
- Joined: 04/02/2022 14:06
#59174 Re: Liverpool FC
Trenutno je bolji od Messija.drug_profi wrote: ↑20/02/2022 21:58 BIcu razocaran ako klub odluci da nije vrijedan.
Onaj gol sinoc, kad sam mu prvo sve po spisku sto nije odmah pucao, do toga da ustanem od stola i da glasno pljescem i vicem bravo majstore, bravo majstore, dok me cuko gleda sta ja to hocu od njega (pljesak mu je poziv da ga odvrati od distrakcije)...
Dakle taj gol pokazuje sta je Salah, nesto najblize Mesiju sto postoji na ovoj planeti.
Najbolji igrac svijeta u ovom trenutku. Mozda sam i malo subjektivan, ali ne vidim boljeg.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59175 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote: ↑20/02/2022 22:02 Slabo se išta piše. Ja na to gledam pozitivno. Da se neki crnjak bliži Jimbo bi izletio davno da traži muštuluk na negativu.
a opet možda mu je fakat presušio izvor informacija.


