Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59151 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jebem ti Brighton.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28523
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#59152 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 19/02/2022 20:29 Jebem ti Brighton.
Mah... I Brighton i Leicester i Chelsea i Tottenham i Brentford... Bilo je nidje veze utakmica, koje si imao vec zavrsene, ali...
Takva je ocito sezona, vidjet cemo na sta izaci.

Ima li sta konkretnije za Bobbya ili je samo "lose je"? Nadam se samo da sad nije mjesec-dva out. :roll:
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#59153 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Danas je bio dobar dan. Stvari izgledaju drugačije. Doguramo li do Etihada u nekoliko bodova bit će veselo.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#59154 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Nada umire zadnja. Znam da ipak umire na kraju, ali...
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#59155 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

pobedjumo ih na emptyhadu i tu se prvenstvo lomi u nasu korist. :izet:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#59156 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Nije me strah Citya već liverpoolske kurčevite sreće s povredama u najgorem mogućem trenutku
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#59157 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ono sto je dobro jeste da je Klop skinuo pritisak sa igraca po pitanju tiutle, a Siti ga je sad dobio.
Kako ce Pep to izmenadzerisat - ne znam, ali bi lako moglo biti da na kraju popuse sve torfeje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59158 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 19/02/2022 22:08
AmiĐa_Idriz wrote: 19/02/2022 20:29 Jebem ti Brighton.
Mah... I Brighton i Leicester i Chelsea i Tottenham i Brentford... Bilo je nidje veze utakmica, koje si imao vec zavrsene, ali...
Ma Brighton mi je nekako najbolniji jer se dobro odigralo i vodilo 2:0 i na kraju samo prosulo... :D

Za ove ostale utakmice mi i nije toliko krivo jer sam stekao utisak da nismo ništa bolje ni zaslužili tu.
Gandalf wrote: 19/02/2022 23:51 Nije me strah Citya već liverpoolske kurčevite sreće s povredama u najgorem mogućem trenutku
Ma nije me strah ni povreda ni City-a. Treba stvari realno pogledati, City ima lakši raspored do kraja. Mi ako hoćemo titulu moramo biti perfektni do kraja, i ono najvažnije, uzeti 3 boda na Etihadu u aprilu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59159 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ali je stvarno ova sezona posebna. Svega je bilo, i pozitivnog, i negativnog, i spektakla i razočarenja, a tek je kraj februara. Plus je ekipa još u igri na sva 4. fronta. Nadam se da će se sretno i završiti.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#59160 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#59161 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

no_sekirli wrote: 20/02/2022 14:01 Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.

Šta će ti taj pehar? :oops:
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#59162 Re: Liverpool FC

Post by convict »

no_sekirli wrote: 20/02/2022 14:01 Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.
zaboravio sam i da se zvao carling kup
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#59163 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Edin H. wrote: 20/02/2022 14:43
no_sekirli wrote: 20/02/2022 14:01 Pehar Carling kupa nam je najblizi za sada, treba sve snage sada baciti na tu tekmu.

Šta će ti taj pehar? :oops:
Jebga, kako sada stvari stoji, najblizi nam je za osvojiti.
Kad se pokupi to, onda FA, pa PL, i na kraju neka Hendo podigne i pehar od CL.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59164 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Na sve frontove do kraja gurati maksimalno. Nema opravdanja.

Liga Kup mi je drag i simpa trofej iako ne toliko cijenjen.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59165 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote: 20/02/2022 15:46 Na sve frontove do kraja gurati maksimalno. Nema opravdanja.

Liga Kup mi je drag i simpa trofej iako ne toliko cijenjen.
ova rečenica i govori zašto je to tako. kad će iko ligu ili hajde fa cup nazvati simpa trofejem :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59166 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: 20/02/2022 17:36
AmiĐa_Idriz wrote: 20/02/2022 15:46 Na sve frontove do kraja gurati maksimalno. Nema opravdanja.

Liga Kup mi je drag i simpa trofej iako ne toliko cijenjen.
ova rečenica i govori zašto je to tako. kad će iko ligu ili hajde fa cup nazvati simpa trofejem :D
Ma naravno da nije na istom nivou, nije to sporno. Samo hoću reći da sam godinama ostao željan trofeja, kao i svi mi zajedno, tako da ću se svakako obradovati potencijalnom osvajanju. Ne kao što sam se radovao za PL/LP, ali da će značiti hoće. I za moral ekipe pred ključni dio sezone.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59167 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Sinhronizovani orkestar :kakoste:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59168 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
Image
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59169 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#59170 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

zomri wrote: 20/02/2022 21:14 Malo poezije za laku noc

https://telesport.telegram.hr/price/si- ... cDODVv2Ifc
Čitao neki dan. Odličan tekst.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#59171 Re: Liverpool FC

Post by auspuhc »

Nazire li se produzenje ugovora Salaha? Tesko da ce mu negdje drugo biti bolje.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#59172 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

BIcu razocaran ako klub odluci da nije vrijedan.
Onaj gol sinoc, kad sam mu prvo sve po spisku sto nije odmah pucao, do toga da ustanem od stola i da glasno pljescem i vicem bravo majstore, bravo majstore, dok me cuko gleda sta ja to hocu od njega (pljesak mu je poziv da ga odvrati od distrakcije)...
Dakle taj gol pokazuje sta je Salah, nesto najblize Mesiju sto postoji na ovoj planeti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59173 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Slabo se išta piše. Ja na to gledam pozitivno. Da se neki crnjak bliži Jimbo bi izletio davno da traži muštuluk na negativu.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#59174 Re: Liverpool FC

Post by auspuhc »

drug_profi wrote: 20/02/2022 21:58 BIcu razocaran ako klub odluci da nije vrijedan.
Onaj gol sinoc, kad sam mu prvo sve po spisku sto nije odmah pucao, do toga da ustanem od stola i da glasno pljescem i vicem bravo majstore, bravo majstore, dok me cuko gleda sta ja to hocu od njega (pljesak mu je poziv da ga odvrati od distrakcije)...
Dakle taj gol pokazuje sta je Salah, nesto najblize Mesiju sto postoji na ovoj planeti.
Trenutno je bolji od Messija. :izet:

Najbolji igrac svijeta u ovom trenutku. Mozda sam i malo subjektivan, ali ne vidim boljeg.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59175 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote: 20/02/2022 22:02 Slabo se išta piše. Ja na to gledam pozitivno. Da se neki crnjak bliži Jimbo bi izletio davno da traži muštuluk na negativu.
:thumbup: not gonna happen mate :lol: :lol:

a opet možda mu je fakat presušio izvor informacija.
Post Reply