Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Coldplay1
- Posts: 166
- Joined: 06/11/2021 16:16
#40151 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ujutro kada upalim auto cujem kao malo da klepece motor dok se ne zagrije ali je neki tup zvuk kao od neki metal. Cim se zagrije ili nije puno hladno ne cuje se nista. Golf 6 2.0 110ks je u pitanju, kontam da nije bregasta?
-
Coldplay1
- Posts: 166
- Joined: 06/11/2021 16:16
-
NediM17
- Posts: 26449
- Joined: 05/11/2009 11:49
#40154 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma malo klepeću ventiLji dok se ulje ne zagrije, pogotovo ako je gušće. Dobro je to, samo t'eraj dok ne stane. 
-
noviclan
- Posts: 15018
- Joined: 31/10/2013 06:48
#40155 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jeben passssat sa elektricnom rucnom 2010.black_adrian wrote: ↑13/02/2022 18:01Nemoj mu u slabu tačku![]()
Kokuz bi vozao Passeratti al ne daj Bože dat pare da se napravi ručna.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#40156 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mene u početku zezala malo ručna, svakih 15-20 dana možda kad je krenem aktivirati/deaktivirati upali grešku i onda moram ugasit auto, pa dati kontakt da je spustim. Kad sam zamijenio zadnje pločice prije jedno pola godine nije se više taj problem pojavljivao. Ne znam ima li kakve veze sa tim, al eto.
Isto Passat 2010.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#40157 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni nije nikad zaledila, možda nisam na prevelikim minusima ostavljao.
Jednom tako na Bjelašnici, ne smijem ostavit u brzini, a minus 5-6. Rekoh jebi je ako zaledi, zaledi. Stajalo auto cijeli dan i nije zaledilo ništa, normalno je spustio. Ne znam koliko je kasnije stepeni bilo. Tad sam se opustio i ne dvoumim se da li da dignem ručnu il ne
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#40158 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jučer mi jedna sijalica kratkog svjetla crkla, pošto sam bio u gostima hajd uzmem odmah da zamjenim i stavim onu iz rezervnog seta u gepeku. Eh problem je što se ta sijalica baš razlikuje od ove prethodne. Prethodna bila svijetla, vukla na bijelo a ova žuta k'o fenjer. Ima li kakva kvalitetna sijalica da vuče na bijelo a da nisu ove osram night breaker i slično?
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#40159 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kupi 2 iste i zamijeni u paru i nece biti problema.
Wurth npr.
Wurth npr.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#40160 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zar se elektricna rucna ne aktivira sama kad ugasis auto? Tako je bar kod mene na pezou. Ali passat je to, ipak me nista ne cudi od lubenicara 
-
ucenik1234
- Posts: 1191
- Joined: 06/11/2012 22:10
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#40162 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je ispravna ne vidim zasto je ne bi povlacio.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#40163 Re: Pitamo Mehanicare ?
te iz tih setova su tesko smece...sve od poznatijih brendova je bolje od tih govana..NecuVise wrote: ↑13/02/2022 22:07 Jučer mi jedna sijalica kratkog svjetla crkla, pošto sam bio u gostima hajd uzmem odmah da zamjenim i stavim onu iz rezervnog seta u gepeku. Eh problem je što se ta sijalica baš razlikuje od ove prethodne. Prethodna bila svijetla, vukla na bijelo a ova žuta k'o fenjer. Ima li kakva kvalitetna sijalica da vuče na bijelo a da nisu ove osram night breaker i slično?
-
NediM17
- Posts: 26449
- Joined: 05/11/2009 11:49
#40164 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemam izbora, sam aktivira parkirnu cim se ugasi. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#40165 Re: Pitamo Mehanicare ?
pull out the fuse 
vecu glupost izmislili nisu..
vecu glupost izmislili nisu..
-
NediM17
- Posts: 26449
- Joined: 05/11/2009 11:49
#40166 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze biti problematicno, ali mu zato auto hold vrijedi para.
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#40168 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod mene se ne aktivira sama. Ali zato hill holder je najbolja ideja jos od automatskog iskljucenja zmigavca.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#40169 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod mene obicna rucna a ima hill hold 
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
- ElRe
- Posts: 16924
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#40172 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#40173 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ford Kuga, 2016., 2,0 Tdci...na koliko se radi veliki servis ??? molim odgovor samo onoga ko zaista zna!!
HVALA
HVALA
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#40175 Re: Pitamo Mehanicare ?
zasto ne bi imali, kad imaju ABS senzore? 
