Najbitije je zajebati nekoga bez obzira sto time otezavas i sebi umjesto olaksati i sebi i drugomebitanga_sa_otesa wrote: ↑07/02/2022 19:42bilo bi,ali je 90% bahatih papaka...a njihovo razmisljanje ide ovako : bmk samo da ja stanem/prodjem pa nek ostali cekaju.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37376 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#37377 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E to je kad si normalan. Neki što se uključuju se čak i zahvale.rahmetli dedo wrote: ↑07/02/2022 19:26e ovo! što ovako svi ne rade, ne samo po AP nego vala i po gradu? brate, ako je lijeva slobodna, prestroiš se, nek se u desnu uključuje svijet bez gatanja...black_adrian wrote: ↑07/02/2022 15:36 Ja kad god mogu na AP odem u lijevu traku da bi se ovi fino ukljucili u desnu bez ikakvih problema.
I prije koju godinu levatina sa nekim BMW-om uvali se meni u lijevu traku direkt iz one za ukljucivanje i nešto gasa. Otresla ga A8-ica k'o napolitanku![]()
Ja se uključujem na glavnu sa stupske jedne prilike, i samo JEDNO JEDINO auto na cesti - u lijevoj traci, možda 30 metara iza mene.
I kako se približih uključenju, tako se i on faca prebaci u desnu traku da me blokira iz nekog razloga. Ne znam jel par centi bilo između nas, jedva stao na kočnicu, ni sam ne znam kako.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#37378 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima ljudi koji iz određenih razloga nisu ni sposobni voziti ( i ne trebaju tada voziti ! ). Nedavno sam na autoputu sustigao auto u ljevoj koje je sporo vozilo oko 100 kmh, i nije se želilo pomjeriti u desnu. Blicao sam više puta ali ništa. Pratio sam ga par minuta, i onda su vozači iza nas počeli preticati iz desne. Nakon toga se vozač ispred mene vratio u desnu. Kad sam ga preticao pogledao sam u njega, i vidio stariji bračni par, vozača zagledanog u jednu tačku, kao i njegovu ženu. Izgledali su loše, odlutali u mislima, kao da su u nekim problemima. Moguće da je to razlog što se nije sklonio, a moguće i da je neki nesavjesni vozač. Teško je sad reći.
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#37379 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prodjes ispred njega i slozis kocnicu. Da vidis kako se instant vrati u desnu.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37380 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Naši vozači:




- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37382 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj ljudi dragi skidajte snijeg sa vozila, eto k'o Boga vas molim
Ne mora svaka pahulja, ali daj mahni koji put preko auta 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#37383 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znaci juce pade ono nesto "jada" od snijega na brzinu.
Da je opasno, nije. Ali kad imas "JullBriner" gume iz 2015-te onda je sve opasno.
Penjem se uz cestu prema kuci. To je jedna kratica koju koristim da ne bih morao kruziti 3-4 kilometra okolo. Cesta je dvosmjerna. na puno mjesta je tesko se mimoici jer, naravno, ima auta parkiranih na cesti ispred kuca koje zauzimaju knap onoliko kvadrata koliko je plac na kojoj se ista nalazi nalazi. Niz brdo prema meni ide(tacnije klizi) golf 6-ica. blicnem mu jer naravno lola ide sredinom ceste. Vidim nema namjeru skloniti se jer valjda ocekuje da ja stanem(ili se zavucem u prosirenje ispred necije kuce) da on prodje, da on slucajno ne bi usao u dio ceste kuda nisu auta prolazila gdje je 5-6 cm snijega. Ma ne pada mi na pamet. Kako je vidio da ja ne namjeravam to da uradim skloni se kraj ceste gdje i pripada. kako se skloni tako i podje da klize iako tockovi se ne okrecu. Zaustavim se da ne bi opalio u mene jer vec klize 3-4 metra. zaustavi se, ali se iskosio preko ceste skroz. Napominjem, ima obilazni put na kojem nije ni izbliza takva strmina. ja uredno stojim(pod rucnom) i cekam da se izravna. nema sile da krene u rikverc klize. naprijed ne moze jer je zeljezna ograda ispred njega. izadje levat, lopaticu nekakvu iz gepeka, i lopata to sto je uklizao pod tockovima. i nesto drobi meni i grana. izadjem iz auta: reko sta je. Kaze sto nisi stao da prodjem. pa reko imas mjesta, ne znam sta je sporno. kaze pa vidis da je snijeg. pogledam u gume kod njega. Dublja je kod mene linija zivota na dlanu nego kod njega sara na gumama. Pa reko ne znam gdje si krenuo ovuda bez kurxx u svatove, vidi ti guma. znas da ima okolo put gdje nije strmina ali ti sa ovakvim gumama kontas ovuda ces. vec se naredalo auta iza mene i iza njega. izadje neki dedo iz kuce i posu mu pepela ispod tockova. izvuce se. i niz cestu pored mene. hladno krenem cak i pod rucnom i kako se penjem, vidim na retrovizoru, kako ide niz cestu i koci tako ga baca. Daj boze da do dna nije spucao u nekoga ili u neciju ogradu/kucu.
KOJI KLOC TREBAS biti da krenes niz cestu za koju znas da je strma, dok pada snijeg sa gumama koje su realno za baciti.
Gledam juce na portalima kolaps na prevojima i putevima. zavaljanih auta i niz brdo i uz brdo. Posaljes policiju sa sublerom na pocetak penjnja na npr karaulu i mjeri saru gume. Ko nema adekvatne, stavi lance. Ako nemas, pucas kaznu i ne moze tuda. zavrsena prica. isto tako i gore koji su ostali zaredas. Natrpalo bi se u budzet za godinu narednu.
Da je opasno, nije. Ali kad imas "JullBriner" gume iz 2015-te onda je sve opasno.
Penjem se uz cestu prema kuci. To je jedna kratica koju koristim da ne bih morao kruziti 3-4 kilometra okolo. Cesta je dvosmjerna. na puno mjesta je tesko se mimoici jer, naravno, ima auta parkiranih na cesti ispred kuca koje zauzimaju knap onoliko kvadrata koliko je plac na kojoj se ista nalazi nalazi. Niz brdo prema meni ide(tacnije klizi) golf 6-ica. blicnem mu jer naravno lola ide sredinom ceste. Vidim nema namjeru skloniti se jer valjda ocekuje da ja stanem(ili se zavucem u prosirenje ispred necije kuce) da on prodje, da on slucajno ne bi usao u dio ceste kuda nisu auta prolazila gdje je 5-6 cm snijega. Ma ne pada mi na pamet. Kako je vidio da ja ne namjeravam to da uradim skloni se kraj ceste gdje i pripada. kako se skloni tako i podje da klize iako tockovi se ne okrecu. Zaustavim se da ne bi opalio u mene jer vec klize 3-4 metra. zaustavi se, ali se iskosio preko ceste skroz. Napominjem, ima obilazni put na kojem nije ni izbliza takva strmina. ja uredno stojim(pod rucnom) i cekam da se izravna. nema sile da krene u rikverc klize. naprijed ne moze jer je zeljezna ograda ispred njega. izadje levat, lopaticu nekakvu iz gepeka, i lopata to sto je uklizao pod tockovima. i nesto drobi meni i grana. izadjem iz auta: reko sta je. Kaze sto nisi stao da prodjem. pa reko imas mjesta, ne znam sta je sporno. kaze pa vidis da je snijeg. pogledam u gume kod njega. Dublja je kod mene linija zivota na dlanu nego kod njega sara na gumama. Pa reko ne znam gdje si krenuo ovuda bez kurxx u svatove, vidi ti guma. znas da ima okolo put gdje nije strmina ali ti sa ovakvim gumama kontas ovuda ces. vec se naredalo auta iza mene i iza njega. izadje neki dedo iz kuce i posu mu pepela ispod tockova. izvuce se. i niz cestu pored mene. hladno krenem cak i pod rucnom i kako se penjem, vidim na retrovizoru, kako ide niz cestu i koci tako ga baca. Daj boze da do dna nije spucao u nekoga ili u neciju ogradu/kucu.
KOJI KLOC TREBAS biti da krenes niz cestu za koju znas da je strma, dok pada snijeg sa gumama koje su realno za baciti.
Gledam juce na portalima kolaps na prevojima i putevima. zavaljanih auta i niz brdo i uz brdo. Posaljes policiju sa sublerom na pocetak penjnja na npr karaulu i mjeri saru gume. Ko nema adekvatne, stavi lance. Ako nemas, pucas kaznu i ne moze tuda. zavrsena prica. isto tako i gore koji su ostali zaredas. Natrpalo bi se u budzet za godinu narednu.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#37384 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisi morao ovako nasiroko, Cim sam procitao Golf sve mi je bilo jasno. Sto je golf noviji to je veci kokuz.zdruzdjo wrote: ↑08/02/2022 09:56 Znaci juce pade ono nesto "jada" od snijega na brzinu.
Da je opasno, nije. Ali kad imas "JullBriner" gume iz 2015-te onda je sve opasno.
Penjem se uz cestu prema kuci. To je jedna kratica koju koristim da ne bih morao kruziti 3-4 kilometra okolo. Cesta je dvosmjerna. na puno mjesta je tesko se mimoici jer, naravno, ima auta parkiranih na cesti ispred kuca koje zauzimaju knap onoliko kvadrata koliko je plac na kojoj se ista nalazi nalazi. Niz brdo prema meni ide(tacnije klizi) golf 6-ica. blicnem mu jer naravno lola ide sredinom ceste. Vidim nema namjeru skloniti se jer valjda ocekuje da ja stanem(ili se zavucem u prosirenje ispred necije kuce) da on prodje, da on slucajno ne bi usao u dio ceste kuda nisu auta prolazila gdje je 5-6 cm snijega. Ma ne pada mi na pamet. Kako je vidio da ja ne namjeravam to da uradim skloni se kraj ceste gdje i pripada. kako se skloni tako i podje da klize iako tockovi se ne okrecu. Zaustavim se da ne bi opalio u mene jer vec klize 3-4 metra. zaustavi se, ali se iskosio preko ceste skroz. Napominjem, ima obilazni put na kojem nije ni izbliza takva strmina. ja uredno stojim(pod rucnom) i cekam da se izravna. nema sile da krene u rikverc klize. naprijed ne moze jer je zeljezna ograda ispred njega. izadje levat, lopaticu nekakvu iz gepeka, i lopata to sto je uklizao pod tockovima. i nesto drobi meni i grana. izadjem iz auta: reko sta je. Kaze sto nisi stao da prodjem. pa reko imas mjesta, ne znam sta je sporno. kaze pa vidis da je snijeg. pogledam u gume kod njega. Dublja je kod mene linija zivota na dlanu nego kod njega sara na gumama. Pa reko ne znam gdje si krenuo ovuda bez kurxx u svatove, vidi ti guma. znas da ima okolo put gdje nije strmina ali ti sa ovakvim gumama kontas ovuda ces. vec se naredalo auta iza mene i iza njega. izadje neki dedo iz kuce i posu mu pepela ispod tockova. izvuce se. i niz cestu pored mene. hladno krenem cak i pod rucnom i kako se penjem, vidim na retrovizoru, kako ide niz cestu i koci tako ga baca. Daj boze da do dna nije spucao u nekoga ili u neciju ogradu/kucu.
KOJI KLOC TREBAS biti da krenes niz cestu za koju znas da je strma, dok pada snijeg sa gumama koje su realno za baciti.
Gledam juce na portalima kolaps na prevojima i putevima. zavaljanih auta i niz brdo i uz brdo. Posaljes policiju sa sublerom na pocetak penjnja na npr karaulu i mjeri saru gume. Ko nema adekvatne, stavi lance. Ako nemas, pucas kaznu i ne moze tuda. zavrsena prica. isto tako i gore koji su ostali zaredas. Natrpalo bi se u budzet za godinu narednu.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#37385 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja sam prije jedno mjesec naletio na jednu 6-icu, šlajdra uz Kevrin potok, ubi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#37386 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sve sam vidio danas na Kovacima
cujem neku skripu i naglo kocenje, kad neki papak sa borom se zaleti i naglo koci, pa opet i sve tako ne bi li mu spao snijeg sa krova

cujem neku skripu i naglo kocenje, kad neki papak sa borom se zaleti i naglo koci, pa opet i sve tako ne bi li mu spao snijeg sa krova
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#37387 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dobro nam je, kakvi smo....reče Branko Češljić. Može se primjeniti na sve aspekte života, pa i na vozače.
Ko ga nije gledao, neka pogleda. Sinoć bio na N1
Vrlo prizeman, narodni čovjek i pametan momak.
Ko ga nije gledao, neka pogleda. Sinoć bio na N1
Vrlo prizeman, narodni čovjek i pametan momak.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#37388 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
artur morgan wrote: ↑08/02/2022 10:34 Dobro nam je, kakvi smo....reče Branko Češljić. Može se primjeniti na sve aspekte života, pa i na vozače.
Ko ga nije gledao, neka pogleda. Sinoć bio na N1
Vrlo prizeman, narodni čovjek i pametan momak.
I ja sam sinoć pratio to.
A i prije sam ga gledao kod Senada i još par snimljenih emisija na YT.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
- Staylezz
- Posts: 249
- Joined: 25/09/2020 13:49
#37390 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evolution_IV wrote: ↑08/02/2022 10:30 sve sam vidio danas na Kovacima![]()
cujem neku skripu i naglo kocenje, kad neki papak sa borom se zaleti i naglo koci, pa opet i sve tako ne bi li mu spao snijeg sa krova![]()
![]()
![]()
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37391 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A ja se toliko brinuo hoću li imati problema sa Savom S3, treća sezona (kupljene 2019., DOT 2019, vožene samo zimi) sa uredni šarama (nisam imao problema) kad sam išao na Vlašić. Dok ovaj bezbrižno vozi na Ćelovstonkama auto duplo skuplje od mog.zdruzdjo wrote: ↑08/02/2022 09:56 Znaci juce pade ono nesto "jada" od snijega na brzinu.
Da je opasno, nije. Ali kad imas "JullBriner" gume iz 2015-te onda je sve opasno.
Penjem se uz cestu prema kuci. To je jedna kratica koju koristim da ne bih morao kruziti 3-4 kilometra okolo. Cesta je dvosmjerna. na puno mjesta je tesko se mimoici jer, naravno, ima auta parkiranih na cesti ispred kuca koje zauzimaju knap onoliko kvadrata koliko je plac na kojoj se ista nalazi nalazi. Niz brdo prema meni ide(tacnije klizi) golf 6-ica. blicnem mu jer naravno lola ide sredinom ceste. Vidim nema namjeru skloniti se jer valjda ocekuje da ja stanem(ili se zavucem u prosirenje ispred necije kuce) da on prodje, da on slucajno ne bi usao u dio ceste kuda nisu auta prolazila gdje je 5-6 cm snijega. Ma ne pada mi na pamet. Kako je vidio da ja ne namjeravam to da uradim skloni se kraj ceste gdje i pripada. kako se skloni tako i podje da klize iako tockovi se ne okrecu. Zaustavim se da ne bi opalio u mene jer vec klize 3-4 metra. zaustavi se, ali se iskosio preko ceste skroz. Napominjem, ima obilazni put na kojem nije ni izbliza takva strmina. ja uredno stojim(pod rucnom) i cekam da se izravna. nema sile da krene u rikverc klize. naprijed ne moze jer je zeljezna ograda ispred njega. izadje levat, lopaticu nekakvu iz gepeka, i lopata to sto je uklizao pod tockovima. i nesto drobi meni i grana. izadjem iz auta: reko sta je. Kaze sto nisi stao da prodjem. pa reko imas mjesta, ne znam sta je sporno. kaze pa vidis da je snijeg. pogledam u gume kod njega. Dublja je kod mene linija zivota na dlanu nego kod njega sara na gumama. Pa reko ne znam gdje si krenuo ovuda bez kurxx u svatove, vidi ti guma. znas da ima okolo put gdje nije strmina ali ti sa ovakvim gumama kontas ovuda ces. vec se naredalo auta iza mene i iza njega. izadje neki dedo iz kuce i posu mu pepela ispod tockova. izvuce se. i niz cestu pored mene. hladno krenem cak i pod rucnom i kako se penjem, vidim na retrovizoru, kako ide niz cestu i koci tako ga baca. Daj boze da do dna nije spucao u nekoga ili u neciju ogradu/kucu.
KOJI KLOC TREBAS biti da krenes niz cestu za koju znas da je strma, dok pada snijeg sa gumama koje su realno za baciti.
Gledam juce na portalima kolaps na prevojima i putevima. zavaljanih auta i niz brdo i uz brdo. Posaljes policiju sa sublerom na pocetak penjnja na npr karaulu i mjeri saru gume. Ko nema adekvatne, stavi lance. Ako nemas, pucas kaznu i ne moze tuda. zavrsena prica. isto tako i gore koji su ostali zaredas. Natrpalo bi se u budzet za godinu narednu.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37392 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evolution_IV wrote: ↑08/02/2022 10:30 sve sam vidio danas na Kovacima![]()
cujem neku skripu i naglo kocenje, kad neki papak sa borom se zaleti i naglo koci, pa opet i sve tako ne bi li mu spao snijeg sa krova![]()
![]()
![]()
- Laertes
- Posts: 5065
- Joined: 08/01/2015 18:25
#37393 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
zdruzdjo wrote: ↑08/02/2022 09:56 Znaci juce pade ono nesto "jada" od snijega na brzinu.
Da je opasno, nije. Ali kad imas "JullBriner" gume iz 2015-te onda je sve opasno.
Penjem se uz cestu prema kuci. To je jedna kratica koju koristim da ne bih morao kruziti 3-4 kilometra okolo. Cesta je dvosmjerna. na puno mjesta je tesko se mimoici jer, naravno, ima auta parkiranih na cesti ispred kuca koje zauzimaju knap onoliko kvadrata koliko je plac na kojoj se ista nalazi nalazi. Niz brdo prema meni ide(tacnije klizi) golf 6-ica. blicnem mu jer naravno lola ide sredinom ceste. Vidim nema namjeru skloniti se jer valjda ocekuje da ja stanem(ili se zavucem u prosirenje ispred necije kuce) da on prodje, da on slucajno ne bi usao u dio ceste kuda nisu auta prolazila gdje je 5-6 cm snijega. Ma ne pada mi na pamet. Kako je vidio da ja ne namjeravam to da uradim skloni se kraj ceste gdje i pripada. kako se skloni tako i podje da klize iako tockovi se ne okrecu. Zaustavim se da ne bi opalio u mene jer vec klize 3-4 metra. zaustavi se, ali se iskosio preko ceste skroz. Napominjem, ima obilazni put na kojem nije ni izbliza takva strmina. ja uredno stojim(pod rucnom) i cekam da se izravna. nema sile da krene u rikverc klize. naprijed ne moze jer je zeljezna ograda ispred njega. izadje levat, lopaticu nekakvu iz gepeka, i lopata to sto je uklizao pod tockovima. i nesto drobi meni i grana. izadjem iz auta: reko sta je. Kaze sto nisi stao da prodjem. pa reko imas mjesta, ne znam sta je sporno. kaze pa vidis da je snijeg. pogledam u gume kod njega. Dublja je kod mene linija zivota na dlanu nego kod njega sara na gumama. Pa reko ne znam gdje si krenuo ovuda bez kurxx u svatove, vidi ti guma. znas da ima okolo put gdje nije strmina ali ti sa ovakvim gumama kontas ovuda ces. vec se naredalo auta iza mene i iza njega. izadje neki dedo iz kuce i posu mu pepela ispod tockova. izvuce se. i niz cestu pored mene. hladno krenem cak i pod rucnom i kako se penjem, vidim na retrovizoru, kako ide niz cestu i koci tako ga baca. Daj boze da do dna nije spucao u nekoga ili u neciju ogradu/kucu.
KOJI KLOC TREBAS biti da krenes niz cestu za koju znas da je strma, dok pada snijeg sa gumama koje su realno za baciti.
Gledam juce na portalima kolaps na prevojima i putevima. zavaljanih auta i niz brdo i uz brdo. Posaljes policiju sa sublerom na pocetak penjnja na npr karaulu i mjeri saru gume. Ko nema adekvatne, stavi lance. Ako nemas, pucas kaznu i ne moze tuda. zavrsena prica. isto tako i gore koji su ostali zaredas. Natrpalo bi se u budzet za godinu narednu.
- Laertes
- Posts: 5065
- Joined: 08/01/2015 18:25
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#37395 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Odličan je Brankoblack_adrian wrote: ↑08/02/2022 10:56artur morgan wrote: ↑08/02/2022 10:34 Dobro nam je, kakvi smo....reče Branko Češljić. Može se primjeniti na sve aspekte života, pa i na vozače.
Ko ga nije gledao, neka pogleda. Sinoć bio na N1
Vrlo prizeman, narodni čovjek i pametan momak.![]()
![]()
I ja sam sinoć pratio to.
A i prije sam ga gledao kod Senada i još par snimljenih emisija na YT.

- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37397 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sad će se tema pretvoriti u "šta vas najviše nervira kod Branka Češljića" 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#37398 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sve sto je rekao od 12-13 minute je ispravno i tako svaki bosanac koji voli svoju zemlju treba da razmislja 
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37399 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ali je u BiH najmanje Bosanaca. Kad sam prije par godina uvodio radnike u elektronski sistem, nacionalnost "Bosanac" si mogao izabrati samo pod "Ostali" - dakle, u državi koja se zove Bosna i Hercegovina Bosanci su "ostali". Možeš li zamisliti nešto tako paradoksalno u USA, npr.,da im nacionalnost "Amerikanac" bude pod "ostali".bitanga_sa_otesa wrote: ↑08/02/2022 12:16 sve sto je rekao od 12-13 minute je ispravno i tako svaki bosanac koji voli svoju zemlju treba da razmislja![]()
Praktično, u BiH su Bosanci nacionalna manjina, kao kada bi u USA Amerikanci bili nacionalna manjina (a kod njih ima svih rasa i svih vjeroispovijesti).
Ne možemo mi iz nacionalnih torova i zato nam je sve neuređeno, pa i saobraćaj.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#37400 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zato ja kažem da je moja domovina drzava Ostalija.
Samo ne znam gdje je. Jerbo BiH me neće.
Samo ne znam gdje je. Jerbo BiH me neće.
