Novi Izborni zakon BiH

Post Reply
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#8276 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bangalore_ »

veddeta wrote: 01/02/2022 14:40
Bangalore_ wrote: 01/02/2022 14:18

Haha kakve stranke tu je HDZ i njihova prikolica jedna obična farsa da da privid multipolarnosti.
Hrvatski narodni sabor okuplja predstavnike svih političkih stranaka koje imaju izborni legitimitet (14) na svim razinama vlasti kod Hrvata u BiH tako da je podlo i bijedno jednu političku instituciju kod Hrvata nazivati nacistima a narod ustasama.

Da primjenimo isti ili slican kriterij na bosnjacki sabor....
Fikusi koje Čović pozove da im dadne stav, za koje jedva iko zna i da postoje osim kada se njemu odazovu u smijuriji tzv. HNS. Tek onda se čuje za tamo neku opskurnu partiju koju niko ne jebe ni za 5%.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#8277 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by daddy-kool »

namiami wrote: 01/02/2022 15:25 Ma pusti, mogu da budu i svemirci ako zele, njihovo pravo.
Bosanski svemirci.
l33t
Posts: 4783
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#8278 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by l33t »

Kolinda wrote: 01/02/2022 15:05
daddy-kool wrote: 01/02/2022 14:57

BiH je država i bh. hrvatskog naroda.
Hrvatima iz Hrvatske i drugih zemalja nije.
Ne, nego hrvatskog naroda iz BiH....
bosanski Srbi, bosanski Hrvati, vazda bilo :) Tako i svjetski mediji prozivaju narode s ovih bosanskih prostora :thumbup: :bih:
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#8279 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by don vito »

mo-town wrote: 01/02/2022 15:20
don vito wrote: 01/02/2022 15:11 U danima koji dolaze ćemo slušati spinove o "neprihvatljivosti različitih vrijednosti glasa" i to od likova kojima u isto vrijeme ne smeta i nastoje zadržati da su u Domu naroda jednako zastupljena 24 Hrvata iz BPK, kao i 33.600 Hrvata u Posavskom kantonu. Kao što sam već napisao, malo češće će se oglašavati Adis iz Bundestaga, gračanička baronesa, Bodo Weber, dopisnica Der Standarda iz Sarajeva.

Kokice u ruke. :meza1:
Jedno prosto prosireno pitanje lako srusi ovu papazjaniju od posta tj. njenu vise nego labavu konstrukciju.
Ko u trenutnom sazivu Doma naroda FBiH predstavlja 24 hrvata iz BPK?
"hrvat" Edim Fejzić...

Malo o liku i djelu dotičnog, trenutno pod krivičnom istragom

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/re ... at-1079841

Baš bih volio pročitati kako to "ruši" istinite činjenice
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#8280 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

l33t wrote: 01/02/2022 15:26
Kolinda wrote: 01/02/2022 15:05

Ne, nego hrvatskog naroda iz BiH....
bosanski Srbi, bosanski Hrvati, vazda bilo :) Tako i svjetski mediji prozivaju narode s ovih bosanskih prostora :thumbup: :bih:
:lol: :lol:

Dobro vam se da...... :mrgreen:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#8281 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by zlajaBHF »

Ako uzmemo u obzir poteze stranaka iz RS-a i HDZ-a, a i cinjencu da smo ponovo u fokuse medjunarodne javnosti. Znaci, od Amerike, preko UK do Njemacke i ostalih EU drzava, vrijeme je da prekinemo pregovore o IZ i pokrenemo pricu o novom Aprilskom paketu, koji bi naravno bio poboljsan.

Znaci IZ treba da bude dio paketa o ustavnim izmjenama i nikako drugaicje. Vrijeme je pokazalo da ne mozemo doci do rezultata na ovaj nacin.

Mi trebamo iskoristiti podrsku koju nam svijet trenutno daje. Mozda cemo u ovakvoj situaciji opet biti za 20 godina, zato je vrijeme sada da napravimo iskorak.
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#8282 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Nebozemlja »

don vito wrote: 01/02/2022 15:27
mo-town wrote: 01/02/2022 15:20
Jedno prosto prosireno pitanje lako srusi ovu papazjaniju od posta tj. njenu vise nego labavu konstrukciju.
Ko u trenutnom sazivu Doma naroda FBiH predstavlja 24 hrvata iz BPK?
"hrvat" Edim Fejzić...

Malo o liku i djelu dotičnog, trenutno pod krivičnom istragom

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/re ... at-1079841

Baš bih volio pročitati kako to "ruši" istinite činjenice
A ima li on "temu" na Wikipediji?
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#8283 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by don vito »

zlajaBHF wrote: 01/02/2022 15:29 Mi trebamo iskoristiti podrsku koju nam svijet trenutno daje.
:lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8284 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

Kolinda wrote: 01/02/2022 15:28
l33t wrote: 01/02/2022 15:26

bosanski Srbi, bosanski Hrvati, vazda bilo :) Tako i svjetski mediji prozivaju narode s ovih bosanskih prostora :thumbup: :bih:
:lol: :lol:

Dobro vam se da...... :mrgreen:
Sta ti cinis za suzivotu BiH , osim sto mlataras po forumu??
Sta je u tome lose ako kazemo da si bosanski hrvat??
User avatar
Haris.ba
Posts: 35278
Joined: 08/09/2005 20:08

#8285 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Haris.ba »

daddy-kool wrote: 01/02/2022 15:22
Kolinda wrote: 01/02/2022 15:20

Da da, Wiki i ti će te nam reći tko smo, dobro niste napisali bosanski katolici....
To bi bilo neprecizno.
Nisu svih bh. Hrvati katolici, niti svi bosanski katolici bh. Hrvati.
Bosanski katolici baš odgovara. Ista Dodina logika. To je inkluzivan termin. Odnosi se na vjersku skupinu. Valjda su katolici? Ako su katolici, onda to je to. :D
Treba pure do naroda ili gluho bilo nacije. :bih:
Last edited by Haris.ba on 01/02/2022 15:32, edited 1 time in total.
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#8286 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Nebozemlja »

Kolinda wrote: 01/02/2022 15:28
l33t wrote: 01/02/2022 15:26

bosanski Srbi, bosanski Hrvati, vazda bilo :) Tako i svjetski mediji prozivaju narode s ovih bosanskih prostora :thumbup: :bih:
:lol: :lol:

Dobro vam se da...... :mrgreen:
Pusti priču. Ti si druže Bosanac, a takvim te i u matici smatraju, svidjelo se to tebi ili ne.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8287 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

Nebozemlja wrote: 01/02/2022 15:32
Kolinda wrote: 01/02/2022 15:28

:lol: :lol:

Dobro vam se da...... :mrgreen:
Pusti priču. Ti si druže Bosanac, a takvim te i u matici smatraju, svidjelo se to tebi ili ne.
i Hercegovac :mrgreen:
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#8289 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Nebozemlja »

mO k3 wrote: 01/02/2022 15:33
Nebozemlja wrote: 01/02/2022 15:32

Pusti priču. Ti si druže Bosanac, a takvim te i u matici smatraju, svidjelo se to tebi ili ne.
i Hercegovac :mrgreen:
Naravno :)
mo-town
Posts: 1573
Joined: 30/12/2021 05:11

#8290 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mo-town »

don vito wrote: 01/02/2022 15:27
mo-town wrote: 01/02/2022 15:20
Jedno prosto prosireno pitanje lako srusi ovu papazjaniju od posta tj. njenu vise nego labavu konstrukciju.
Ko u trenutnom sazivu Doma naroda FBiH predstavlja 24 hrvata iz BPK?
"hrvat" Edim Fejzić...

Malo o liku i djelu dotičnog, trenutno pod krivičnom istragom

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/re ... at-1079841

Baš bih volio pročitati kako to "ruši" istinite činjenice
Vidi, ja bih sada tebi trebao navesti da je Cirilo godinama bio Jugosloven a proti njega ne da su se vodile istrage nego je bio osudjivan na sudovima da bi bio oslobodjen usljed volsebnog "nestanka" materijalnih dokaza iz suda. Nije ti to nikakav argument.
To "hrvat" mozes isto staviti ispred Zlatka Hasanbegovica" ili "srbin" ispred Gorana Opsjenice (ups!). pa ces doci do istog.
O Hrvatima iz kluba Hrvata Vijeca naroda RS naravno nikad nisi, niti ces, prozboriti ni rijeci.
Samo u tvojoj argumentaciji to su valjani razlozi kad tebi idu u korist a preskaces ih kada ti ne idu u korist.
Vidis, kod mene bi jedan arsin trebao biti isti za sve.
mo-town
Posts: 1573
Joined: 30/12/2021 05:11

#8291 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mo-town »

namiami wrote: 01/02/2022 15:34
don vito wrote: 01/02/2022 15:27 "hrvat" Edim Fejzić...
Goran Opsenica. Sto njega ne spoenes?
Ovakvi somovi se najlakse pecaju.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35278
Joined: 08/09/2005 20:08

#8292 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Haris.ba »

Kad postavljaš linkove, postavi barem naslov teksta.
Eric Nelson: Nema ukidanja konstitutivnosti, Venecijanska komisija jest potvrdila hrvatski prijedlog
P.S.
Ko vjeruje naslovu, i pročita tekst.... :run:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#8293 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

mO k3 wrote: 01/02/2022 15:30
Kolinda wrote: 01/02/2022 15:28

:lol: :lol:

Dobro vam se da...... :mrgreen:
Sta ti cinis za suzivotu BiH , osim sto mlataras po forumu??
Sta je u tome lose ako kazemo da si bosanski hrvat??
Svaki dan punim proračun općine, županije, federacije i države.....a ti?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8294 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

Kolinda wrote: 01/02/2022 15:41
mO k3 wrote: 01/02/2022 15:30

Sta ti cinis za suzivotu BiH , osim sto mlataras po forumu??
Sta je u tome lose ako kazemo da si bosanski hrvat??
Svaki dan punim proračun općine, županije, federacije i države.....a ti?
lol i to je to ??
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#8295 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by don vito »

mo-town wrote: 01/02/2022 15:35
namiami wrote: 01/02/2022 15:34

Goran Opsenica. Sto njega ne spoenes?
Ovakvi somovi se najlakse pecaju.
Pitao si kako se zove delegat iz BPK-a u hrvatskom klubu Doma naroda. Ja ti odgovorio i dao njegov lik i djelo koji se uklapa u bošnačke pokušaje ovladavanja ovim klubom. U kontekstu priče je potpuno irelevantno jel se delegat u hrvatskom klubu Doma naroda iz BPK-a zove Edim Fejzić ili Mato Jurić. Sporno je što su jednako zastupljena 24 Hrvata iz BPK, kao i 33.600 Hrvata u Posavskom kantonu, u oba slučaja po jednim delegatom
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#8296 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

mO k3 wrote: 01/02/2022 15:42
Kolinda wrote: 01/02/2022 15:41

Svaki dan punim proračun općine, županije, federacije i države.....a ti?
lol i to je to ??
Možda da mašem zastavom, nego nisi mi odgovorio svoju ulogu, gdje si, šta radiš i kako nam pomažeš u BiH da bude bolje ...
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#8297 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by metal »

don vito wrote: 01/02/2022 15:11 Šta kaže "propali pregovori u Neumu jer HDZ nije bio spreman na kompromis". :-D Sarajevska fabrika laži opasno ugrožava Miloševićevu od prije 30 godina, s tom razlikom što onda nije bilo ni interneta ni kablovske sa 100 TV kanala. Uz nekoliko klikova, može se sklopiti mozaik onoga što se dešavalo prošlog vikenda. :D

Dakle, na završnu rundu pregovora o izmjenama Izbornog zakona došli su nikad brojniji predstavnici međunarodne zajednice i hrvatska "reprezentacija", i jedni i drugi odlučni da se postigne dogovor o ispunjavanju presuda ustavnog suda BiH i Evropskog suda za ljudska prava i stave tačku na ono što koči Federaciju, time i BiH – popunjavanju hrvatskog kluba Domu naroda u FBiH (primarno) i promjeni načina izbora hrvatskog člana Predsjedništva (sekundarno jer je riječ o više-manje protokolarnoj funkciji, ali predstavnici MZ žele riješiti to pitanje jer je čak i takva važna simbolika participiranja Hrvata u vlasti).

Na pregovore je došla i bošnjačka reprezentacija, SDA i sateliti, kao i dosad riješeni da se ne postigne nikakav dogovor i zadrži status quo. Dakle, nikakvo reduciranje nadležnosti Doma naroda nije bilo na tapetu niti to traži bilo kakva presuda, niti bi iko normalan pristao na odustajanje od mehanizama zaštite u tako podijeljenoj državi s tri tako različita društva. 8)

Ekipa oko Čovića je uradila domaću zadaću, dobro pripremljena došla na pregovore, s više prijedloga, dok je SDA ekipa hronično kampanjski pristupila pregovorima, u nadi da će za propast pregovora i održanje statusa quo, kao i ranije, biti dovoljno mišljenje Venecijanske komisije. U subotu šok i nevjerica :shock: u bošnjačkoj reprezentaciji nakon što je HNS iznio prijedlog koji je zadovoljio Venecijansku komisiju. A kako je Bakir rekao da će prihvatiti svako rješenje koje zadovoljava Venecijansku komisiju, nastala je panika... :sad:

Quo vadis, Bakire, kad Hrvati imaju konkretne prijedloge i zadovoljavaju zahtjeve međunarodnih posrednika. Da ne bude da su Bošnjaci pasivni kočničari procesa, :idea: navrat-nanos je Konaković je napravio svoj "prijedlog" za izbor dva člana predsjedništva iz Federacije, koji "ostavlja mogućnost da oba člana budu Hrvati" (otprilike na način koji svakom "ostavlja mogućnost" da postane milioner ako kupi srećku lutrije :lol: ). Naravno, prijedlog je odbijen, ali su HNS i predstavnici MZ-a pohvalili Konakovića da je prvi među Bošnjacima uopšte dao neki prijedlog jer su se dotad susretali samo s odbijanjem SDA.

U nedjelju prijepodne, nekoliko sata prije kraja pregovora, bošnjačka reprezentacija je putem brojnih SDA-ovskih medija (Faktor, istraga, Klix, SB, FTV, Hayat...) lansirala laž da pregovori dobro napreduju jer je "hrvatska strana pristala na smanjenje nadležnosti Doma naroda" (koje, ponavljam, ni presude, ni MZ, ne traži). :-) Ova izmišljotina je lansirana za njihovu glasačku publiku, da kad nekoliko sati kasnije bude ozvaničena propast pregovora, da se tada može raji reći "sekunda falila za dogovor, ali Hrvati nisu za kompromis". Spin je koristan jer se putem SDA-ovskih medija još malo može huškati na Čovića, HDZ i 150-160 hiljada njihovih glasača. A možda se i vani neko upeca, da, eto, Zoki Milanović nema pravo kad mjesecima govori da se pregovara s ekipom koja laže i krade, i želi kupiti vrijeme.

Euforija bošnjačke javnosti zbog propasti pregovora malo je splasnula nakon što je Palmer objasnio da "neće nestati problem predstavljanja Hrvata". Raju je ohrabrio, ničim izazvan, Željko Bakalar, bivši Komšićev savjetnik na čelu "depolitizovanog" CIK-a :lol: porukom da će izbora biti, ali potpuno je jasno da ni Hrvati ni MZ neće dozvoliti bošnjački juriš na hrvatski klub u Domu naroda, koji će Hrvate staviti u milost i nemilost građanske ekipe iz Predstavničkog doma, okupljene oko poznatih "građana" Salke Zildžića, Duvnjaka, Zukana Heleza i sličnih... Kao kolaternalna šteta ostaje Komšić u tehničkom mandatu u predsjedništvu, Bakiru će malo teže pasti što će malo sačekati da zamijeni svog fikusa, ali bože moj, mora se platiti neka cijena.

U danima koji dolaze ćemo slušati spinove o "neprihvatljivosti različitih vrijednosti glasa" i to od likova kojima u isto vrijeme ne smeta i nastoje zadržati da su u Domu naroda jednako zastupljena 24 Hrvata iz BPK, kao i 33.600 Hrvata u Posavskom kantonu. Kao što sam već napisao, malo češće će se oglašavati Adis iz Bundestaga, gračanička baronesa, Bodo Weber, dopisnica Der Standarda iz Sarajeva.

Kokice u ruke. :meza1:
Uzalud pišeš i objašnjavaš.

Samoprozvanoj probosanskoj strani je sila udarila u glavu, osjećaju se brojčano nadmoćnijim i naprosto ne žele da vide koliku štetu nanose državi u koju se toliko zaklinju.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8298 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

Kolinda wrote: 01/02/2022 15:46
mO k3 wrote: 01/02/2022 15:42

lol i to je to ??
Možda da mašem zastavom, nego nisi mi odgovorio svoju ulogu, gdje si, šta radiš i kako nam pomažeš u BiH da bude bolje ...
e to puni :) polako zavoljet ces ti bih zastavu :bih:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#8299 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

don vito wrote: 01/02/2022 15:11 Šta kaže "propali pregovori u Neumu jer HDZ nije bio spreman na kompromis". :-D Sarajevska fabrika laži opasno ugrožava Miloševićevu od prije 30 godina, s tom razlikom što onda nije bilo ni interneta ni kablovske sa 100 TV kanala. Uz nekoliko klikova, može se sklopiti mozaik onoga što se dešavalo prošlog vikenda. :D

Dakle, na završnu rundu pregovora o izmjenama Izbornog zakona došli su nikad brojniji predstavnici međunarodne zajednice i hrvatska "reprezentacija", i jedni i drugi odlučni da se postigne dogovor o ispunjavanju presuda ustavnog suda BiH i Evropskog suda za ljudska prava i stave tačku na ono što koči Federaciju, time i BiH – popunjavanju hrvatskog kluba Domu naroda u FBiH (primarno) i promjeni načina izbora hrvatskog člana Predsjedništva (sekundarno jer je riječ o više-manje protokolarnoj funkciji, ali predstavnici MZ žele riješiti to pitanje jer je čak i takva važna simbolika participiranja Hrvata u vlasti).

Na pregovore je došla i bošnjačka reprezentacija, SDA i sateliti, kao i dosad riješeni da se ne postigne nikakav dogovor i zadrži status quo. Dakle, nikakvo reduciranje nadležnosti Doma naroda nije bilo na tapetu niti to traži bilo kakva presuda, niti bi iko normalan pristao na odustajanje od mehanizama zaštite u tako podijeljenoj državi s tri tako različita društva. 8)

Ekipa oko Čovića je uradila domaću zadaću, dobro pripremljena došla na pregovore, s više prijedloga, dok je SDA ekipa hronično kampanjski pristupila pregovorima, u nadi da će za propast pregovora i održanje statusa quo, kao i ranije, biti dovoljno mišljenje Venecijanske komisije. U subotu šok i nevjerica :shock: u bošnjačkoj reprezentaciji nakon što je HNS iznio prijedlog koji je zadovoljio Venecijansku komisiju. A kako je Bakir rekao da će prihvatiti svako rješenje koje zadovoljava Venecijansku komisiju, nastala je panika... :sad:

Quo vadis, Bakire, kad Hrvati imaju konkretne prijedloge i zadovoljavaju zahtjeve međunarodnih posrednika. Da ne bude da su Bošnjaci pasivni kočničari procesa, :idea: navrat-nanos je Konaković je napravio svoj "prijedlog" za izbor dva člana predsjedništva iz Federacije, koji "ostavlja mogućnost da oba člana budu Hrvati" (otprilike na način koji svakom "ostavlja mogućnost" da postane milioner ako kupi srećku lutrije :lol: ). Naravno, prijedlog je odbijen, ali su HNS i predstavnici MZ-a pohvalili Konakovića da je prvi među Bošnjacima uopšte dao neki prijedlog jer su se dotad susretali samo s odbijanjem SDA.

U nedjelju prijepodne, nekoliko sata prije kraja pregovora, bošnjačka reprezentacija je putem brojnih SDA-ovskih medija (Faktor, istraga, Klix, SB, FTV, Hayat...) lansirala laž da pregovori dobro napreduju jer je "hrvatska strana pristala na smanjenje nadležnosti Doma naroda" (koje, ponavljam, ni presude, ni MZ, ne traži). :-) Ova izmišljotina je lansirana za njihovu glasačku publiku, da kad nekoliko sati kasnije bude ozvaničena propast pregovora, da se tada može raji reći "sekunda falila za dogovor, ali Hrvati nisu za kompromis". Spin je koristan jer se putem SDA-ovskih medija još malo može huškati na Čovića, HDZ i 150-160 hiljada njihovih glasača. A možda se i vani neko upeca, da, eto, Zoki Milanović nema pravo kad mjesecima govori da se pregovara s ekipom koja laže i krade, i želi kupiti vrijeme.

Euforija bošnjačke javnosti zbog propasti pregovora malo je splasnula nakon što je Palmer objasnio da "neće nestati problem predstavljanja Hrvata". Raju je ohrabrio, ničim izazvan, Željko Bakalar, bivši Komšićev savjetnik na čelu "depolitizovanog" CIK-a :lol: porukom da će izbora biti, ali potpuno je jasno da ni Hrvati ni MZ neće dozvoliti bošnjački juriš na hrvatski klub u Domu naroda, koji će Hrvate staviti u milost i nemilost građanske ekipe iz Predstavničkog doma, okupljene oko poznatih "građana" Salke Zildžića, Duvnjaka, Zukana Heleza i sličnih... Kao kolaternalna šteta ostaje Komšić u tehničkom mandatu u predsjedništvu, Bakiru će malo teže pasti što će malo sačekati da zamijeni svog fikusa, ali bože moj, mora se platiti neka cijena.

U danima koji dolaze ćemo slušati spinove o "neprihvatljivosti različitih vrijednosti glasa" i to od likova kojima u isto vrijeme ne smeta i nastoje zadržati da su u Domu naroda jednako zastupljena 24 Hrvata iz BPK, kao i 33.600 Hrvata u Posavskom kantonu. Kao što sam već napisao, malo češće će se oglašavati Adis iz Bundestaga, gračanička baronesa, Bodo Weber, dopisnica Der Standarda iz Sarajeva.

Kokice u ruke. :meza1:
:thumbup:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#8300 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

mO k3 wrote: 01/02/2022 15:48
Kolinda wrote: 01/02/2022 15:46

Možda da mašem zastavom, nego nisi mi odgovorio svoju ulogu, gdje si, šta radiš i kako nam pomažeš u BiH da bude bolje ...
e to puni :) polako zavoljet ces ti bih zastavu :bih:
Znači niti si ovdje, niti pomažeš :run:
Post Reply