Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#39876 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ulazio sam ja kroz gepek stojadina. Jbg. sve ima svoje razloge... 
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#39877 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ktoz treca il' kroz peta vrata? 
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#39879 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zavidan sam...
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#39880 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eh, prodao ga 1995. za biciklo, 400 maraka i farmerke...
-
Doe_tz123
- Posts: 11
- Joined: 11/06/2021 15:14
#39881 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam lupkanje u prednjem dijelu auta,tipa ko da u metal od metal udara...vozio sam majstorima zamjenili su nosac donji ali i dalje se cuje,s tim da kad su dizali rekli su da ima lufta u prednjim tockovima naprijed nazad kad ga pomjera i cuje se lupkanje..da li ko ima prijedlog sta bi moglo biti .pozz
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#39882 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa ako su već rekli da ima lufta, kako ne može vidjeti gdje je luft ?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#39883 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ko cisti motorni prostor parom u gradu?
Ja sam nesto ocistio sam ali me strah ostalo, kako je ostalo goriva isparava oko pumpe VP i smrdi kad se zagrije...jebem li mu nanu
Ja sam nesto ocistio sam ali me strah ostalo, kako je ostalo goriva isparava oko pumpe VP i smrdi kad se zagrije...jebem li mu nanu
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#39884 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod tebe mazda stalno ima neka sranja, a ti je samo hvalisEvolution_IV wrote: ↑31/01/2022 15:16 Ko cisti motorni prostor parom u gradu?
Ja sam nesto ocistio sam ali me strah ostalo, kako je ostalo goriva isparava oko pumpe VP i smrdi kad se zagrije...jebem li mu nanu![]()
-
tabija
- Posts: 1156
- Joined: 11/12/2012 22:27
#39885 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evolution_IV wrote: ↑31/01/2022 15:16 Ko cisti motorni prostor parom u gradu?
Ja sam nesto ocistio sam ali me strah ostalo, kako je ostalo goriva isparava oko pumpe VP i smrdi kad se zagrije...jebem li mu nanu![]()
AC river na tranzitu gdje se skrece za vraca.
Meni oprao davno benzinca sa plinom.Bez greske.
Trazi celu.
8 KM pranje
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#39886 Re: Pitamo Mehanicare ?
bilo je sranje, ostala naftaEasyMan wrote: ↑31/01/2022 15:18Kod tebe mazda stalno ima neka sranja, a ti je samo hvalisEvolution_IV wrote: ↑31/01/2022 15:16 Ko cisti motorni prostor parom u gradu?
Ja sam nesto ocistio sam ali me strah ostalo, kako je ostalo goriva isparava oko pumpe VP i smrdi kad se zagrije...jebem li mu nanu![]()
![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#39887 Re: Pitamo Mehanicare ?
tabija wrote: ↑31/01/2022 15:24Evolution_IV wrote: ↑31/01/2022 15:16 Ko cisti motorni prostor parom u gradu?
Ja sam nesto ocistio sam ali me strah ostalo, kako je ostalo goriva isparava oko pumpe VP i smrdi kad se zagrije...jebem li mu nanu![]()
AC river na tranzitu gdje se skrece za vraca.
Meni oprao davno benzinca sa plinom.Bez greske.
Trazi celu.
8 KM pranje
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#39888 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ti si izgleda srećan kao i ja. Kad naiđem na crnu mačku, ona obilazi okolo da joj ne pređem put.Evolution_IV wrote: ↑31/01/2022 15:27bilo je sranje, ostala nafta, imam lose srece jbg...sa svakim autom
![]()
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#39890 Re: Pitamo Mehanicare ?
3 ili 5 vrata se obicno odnosi na hatchback. 2 ili 4 vrata su limuzine.
-
Jammy12343
- Posts: 1
- Joined: 02/02/2022 13:09
#39891 Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav,
Trebam pomoć oko opel corsa b 1.0 12v 2000
Imam problem kod gasa, do pola prima gas, od pola neće, imao sam već problem oko gasa, pa sam mijenjao klapnu gasa i regulator gasa i bilo je neko vrijeme ok, ali sada imam problem jer od pola neće da prima gas,ponovo sam kupio regulator gasa, ali izgleda da nije to, jer ništa nije bolje. Isto tako kod paljenja ima problem, 2-3 puta moram paliti, upali se, radi 2-3 sekunde i ugasi se.
Ako neko zna, ili je imao isti problem, molim vas pomozite, jer već gubim živce polahko.
Trebam pomoć oko opel corsa b 1.0 12v 2000
Imam problem kod gasa, do pola prima gas, od pola neće, imao sam već problem oko gasa, pa sam mijenjao klapnu gasa i regulator gasa i bilo je neko vrijeme ok, ali sada imam problem jer od pola neće da prima gas,ponovo sam kupio regulator gasa, ali izgleda da nije to, jer ništa nije bolje. Isto tako kod paljenja ima problem, 2-3 puta moram paliti, upali se, radi 2-3 sekunde i ugasi se.
Ako neko zna, ili je imao isti problem, molim vas pomozite, jer već gubim živce polahko.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#39892 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidi dolazi li gorivo do fergazera uopste.... meni ovako na prvu pumpa goriva u rezervoaru..... ti 1.0 motorici su isto tako imali problema sa senzorima bregaste osovine pa i to moze bit problem.....Jammy12343 wrote: ↑02/02/2022 13:20 Pozdrav,
Trebam pomoć oko opel corsa b 1.0 12v 2000
Imam problem kod gasa, do pola prima gas, od pola neće, imao sam već problem oko gasa, pa sam mijenjao klapnu gasa i regulator gasa i bilo je neko vrijeme ok, ali sada imam problem jer od pola neće da prima gas,ponovo sam kupio regulator gasa, ali izgleda da nije to, jer ništa nije bolje. Isto tako kod paljenja ima problem, 2-3 puta moram paliti, upali se, radi 2-3 sekunde i ugasi se.
Ako neko zna, ili je imao isti problem, molim vas pomozite, jer već gubim živce polahko.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#39893 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da je senzor ne bi palio nikako.
Mozda MAF? Gori li kakva lampica?
Mozda MAF? Gori li kakva lampica?
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#39894 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav, ima li neko iskustva sa Autoservisom Kovacevic iz Lukavice? Mislim da samo Mercedese rade.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#39895 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neki dan autoputem prilazim naplatnim, idem trakom za ACC (nisam iskoristio pravo na vožnju zaustavnom
) kad auto poče da se čuje kao da radi na dva klipa, ono kao traktor. Rekoh, šta mu je sad?! Onda pogledam ispred i vidim da nailazi helikopter. Dobro je, nemam pitanje za mehaničare. 
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#39896 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ti to mislis helikopter. A ono astraaaaa. Drndaa. 
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#39897 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisam isao kod njih ali prolazim tuda redovno, za par mjeseci su "podigli" objekat i od prvog dana parking je pun mercedesa tako da izgleda da ubise sa poslom. I to ne samo starije mercedese, bilo je i novih (od 2018-19-20...).ljubijankic wrote: ↑03/02/2022 18:15 Pozdrav, ima li neko iskustva sa Autoservisom Kovacevic iz Lukavice? Mislim da samo Mercedese rade.
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#39898 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam ja odlična iskustva sa Željkom, odličan je majstor i baš zna posao. Jedino što je uvijek gužva pa se za ozbiljnije popravke mora malo duže čekati da dođeš na red.Juka Jebach wrote: ↑04/02/2022 11:07Nisam isao kod njih ali prolazim tuda redovno, za par mjeseci su "podigli" objekat i od prvog dana parking je pun mercedesa tako da izgleda da ubise sa poslom. I to ne samo starije mercedese, bilo je i novih (od 2018-19-20...).ljubijankic wrote: ↑03/02/2022 18:15 Pozdrav, ima li neko iskustva sa Autoservisom Kovacevic iz Lukavice? Mislim da samo Mercedese rade.
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#39899 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zar se tako kvare mercedesi?? Pih, a taman mislio gledati kakvu A i B klasu...corsa wrote: ↑04/02/2022 11:34Imam ja odlična iskustva sa Željkom, odličan je majstor i baš zna posao. Jedino što je uvijek gužva pa se za ozbiljnije popravke mora malo duže čekati da dođeš na red.Juka Jebach wrote: ↑04/02/2022 11:07
Nisam isao kod njih ali prolazim tuda redovno, za par mjeseci su "podigli" objekat i od prvog dana parking je pun mercedesa tako da izgleda da ubise sa poslom. I to ne samo starije mercedese, bilo je i novih (od 2018-19-20...).
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#39900 Re: Pitamo Mehanicare ?
ništa ispod E klasekonektovan wrote: ↑04/02/2022 13:41
Zar se tako kvare mercedesi?? Pih, a taman mislio gledati kakvu A i B klasu...![]()

