PlayStation 5 - all about
Moderator: Benq
-
vojopd
- Posts: 1930
- Joined: 28/05/2018 18:14
#5801 Re: PlayStation 5 - all about
Kao fan i igrac Call of Dutyja od “keca”, ovo sto kazes da je Sony sve izgubio bez COD-a je smijurija. Na sta im se sveo Call of Duty posljednjih godina je ludilo. Talasaju previse, iz godine u godinu se gube sa novim naslovima. Pored ovoliko dobrih igara na Soniju, COD je samo 1 u nizu MP da ubijes sat-dva vremena sa drugarima, osim ovih sto igraju profesionalno. Niti ce ih korisnici napustiti zbog cod-a niti ista slicno. Jednostavno ce ljudi uzeti xbox i ps4. Mi necemo, jer vecina nema novca za to, ali mi se i ne gledamo tu nimalo.
Da nije bilo korone, Warzone ne bi igralo ni upola onoliko igraca.
Da nije bilo korone, Warzone ne bi igralo ni upola onoliko igraca.
Last edited by vojopd on 19/01/2022 08:49, edited 1 time in total.
- mc-twin
- Posts: 4424
- Joined: 18/04/2009 23:47
#5802 Re: PlayStation 5 - all about
Moze s tim da trebas imati u vidu da taj model nema hdmi 2.1 i samim tim nebi imao tu korist,ako ti je to bila namjera.sandropasa wrote: ↑18/01/2022 17:16 pozz jeli ovo kabal za ps5 i moze li na ovaj tv
https://genelec.ba/hdmi-kabl-speedlink- ... -bk-150-p2
SAMSUNG QLED televizor QE55Q60TAUXXH
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#5803 Re: PlayStation 5 - all about
Inace super gaming pc se moze kupiti za 1200 KM. Cak recimo i3 10100f i rx 550 4gb... E sad ako cemo porediti konzole od 1200 KM i laptope/pc od 3-4k onda... poredimo kruske i jabuke.
-
Kuvet
- Posts: 832
- Joined: 22/05/2012 11:58
#5804 Re: PlayStation 5 - all about
To je to. Fulio tab. Hvala ti.arnes_king wrote: ↑18/01/2022 14:34Na PS5 kada odes pod library prvo ti prikazuje instalirane, moras iznad prebaciti "tab" da bi vidio sve koje "posjedujes", pa mozda je do tog bilo.
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#5805 Re: PlayStation 5 - all about
Sony spava od najave PS5, primaju samare cak i ako se ne gleda ova kupnja Microsofta.
Prvo su ih udarili sa game pasom dok je Sony poskupio igre na 70$, zatim su mislili unaprijed i izdali series S koji se ustvari moze i kupiti u skoro svakom trenutku po normalnoj cijeni za razliku od series x i PS5.
Prvo su ih udarili sa game pasom dok je Sony poskupio igre na 70$, zatim su mislili unaprijed i izdali series S koji se ustvari moze i kupiti u skoro svakom trenutku po normalnoj cijeni za razliku od series x i PS5.
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#5806 Re: PlayStation 5 - all about
Ne razumijem zašto bi prodavao PlayStation? Odlična konzola na kojoj ćeš imati sta igrsti. Kad sljedeće godine ovo dođe na svoje možeš taman pred kraj godine kupiti i xbox. Do tad bi se trebale cijene normalizovati. Ne znam, ja sam i xbox one i ps4 imao a tako kontam i da ovom generacijom, samo naravno u razmaku kupiti. Eh sad, ako su ti finansije problem onda ti znaš šta ti je prioritet.Micah wrote: ↑18/01/2022 22:00 Jedino ne mogu odlučiti da li da odmah prodam PS5 i kupim Series X ili da čekam dok u praksi počne primjena ovih silnih kupovina (prva Bethesdina ekskluziva, Diablo 4 i sl). Pošto deal ne stupa na snagu do ‘23 pretpostavljam da će ovogodišnji CoD biti i na Soniju.
Ja mislim da je EA sljedeći. Ako bude Take Two, onda je to i definitivno klinička smrt. Kraj jedne prelijepe 27-godišnje priče.
- tvojkomsija
- Posts: 1493
- Joined: 21/04/2014 17:59
#5807 Re: PlayStation 5 - all about
Svaku drugu generaciju ih Microsoft poklopi...
Xbox 360 je izdominirao, onda je u cetvrtoj generaciji PS4 preuzeo primat...sad opet stupa Xbox na scenu...
Strasna, strasna je vrijednost Gamepassa vec sad, a kamo li sa ovom danasnjom kupovinom.
Microsoft zeli od Gamepassa napraviti Netflix za gaming. Godisnja pretplata kosta malo vise od jedne ekskluzivne PS5 igre.
Ocekujem u 2022. vise prodatih Series S+X nego PS5.
Xbox 360 je izdominirao, onda je u cetvrtoj generaciji PS4 preuzeo primat...sad opet stupa Xbox na scenu...
Strasna, strasna je vrijednost Gamepassa vec sad, a kamo li sa ovom danasnjom kupovinom.
Microsoft zeli od Gamepassa napraviti Netflix za gaming. Godisnja pretplata kosta malo vise od jedne ekskluzivne PS5 igre.
Ocekujem u 2022. vise prodatih Series S+X nego PS5.
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5808 Re: PlayStation 5 - all about
Da, 1700 KM za još jednu konzolu povrh PS Petice mi je definitivno financijski problem. Kakvo je to rasipanje, nije normalno. Pa onda još pretplate i za jednu i za drugu, haha, moš misliti. Ništa, čekam da vidim hoće li biti Sonijevog odgovora i čekam da prva Bethesdina ili AB-ova hit igra ne izađe na PS5. Možda dotad GP izađe i na Soniju ako vide da nemaju više kud. Svi mi kažu da bi MS rado to uradio, valjda oni bolje znaju iako je to mene nepojmljivo.NecuVise wrote: ↑19/01/2022 00:08Ne razumijem zašto bi prodavao PlayStation? Odlična konzola na kojoj ćeš imati sta igrsti. Kad sljedeće godine ovo dođe na svoje možeš taman pred kraj godine kupiti i xbox. Do tad bi se trebale cijene normalizovati. Ne znam, ja sam i xbox one i ps4 imao a tako kontam i da ovom generacijom, samo naravno u razmaku kupiti. Eh sad, ako su ti finansije problem onda ti znaš šta ti je prioritet.Micah wrote: ↑18/01/2022 22:00 Jedino ne mogu odlučiti da li da odmah prodam PS5 i kupim Series X ili da čekam dok u praksi počne primjena ovih silnih kupovina (prva Bethesdina ekskluziva, Diablo 4 i sl). Pošto deal ne stupa na snagu do ‘23 pretpostavljam da će ovogodišnji CoD biti i na Soniju.
Ja mislim da je EA sljedeći. Ako bude Take Two, onda je to i definitivno klinička smrt. Kraj jedne prelijepe 27-godišnje priče.
Mislim, GT7 dolazi ubrzo i to je za mene događaj kao veliki fanatik. Takođe, FF XVI kao eksluziva je ogromna stvar. Nije baš sve izgubljeno. A onda čuješ danas leak od Davida Jaffea da je Atreus biseksualac u novom GoW.
Ništa, pratiti daljni razvoj događaja i na vrijeme reagovati,
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
#5809 Re: PlayStation 5 - all about
Al ga ti lupi da je izdominiro sa 360. Imo sam 360 i top je bila konzola, al nije nadmasila PS3. Cak sta vise niti u jednoj generaciji Xbox nije nadmasio PlayStation po prodaji. Joj ljudi odma apokalipsu najavljuju, ko da ce sutra Sony ugasit serveretvojkomsija wrote: ↑19/01/2022 00:34 Svaku drugu generaciju ih Microsoft poklopi...
Xbox 360 je izdominirao, onda je u cetvrtoj generaciji PS4 preuzeo primat...sad opet stupa Xbox na scenu...
Strasna, strasna je vrijednost Gamepassa vec sad, a kamo li sa ovom danasnjom kupovinom.
Microsoft zeli od Gamepassa napraviti Netflix za gaming. Godisnja pretplata kosta malo vise od jedne ekskluzivne PS5 igre.
Ocekujem u 2022. vise prodatih Series S+X nego PS5.
Playstation 3 87.4 million units
Xbox 360 84 million units
Ovo samo po nas gamere moze bit dobra stvar, jer konkurencija je najbolja stvar za krajnjeg potrosaca
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5810 Re: PlayStation 5 - all about
Izdominirao je u Americi a pošto su svi bitni forumi američki onda stekneš dojam da je totalno izdominirao. Pa i sad su PS5/Series X,S bara-bara u Ameriki.schindleroskar wrote: ↑19/01/2022 01:51Al ga ti lupi da je izdominiro sa 360. Imo sam 360 i top je bila konzola, al nije nadmasila PS3. Cak sta vise niti u jednoj generaciji Xbox nije nadmasio PlayStation po prodaji. Joj ljudi odma apokalipsu najavljuju, ko da ce sutra Sony ugasit serveretvojkomsija wrote: ↑19/01/2022 00:34 Svaku drugu generaciju ih Microsoft poklopi...
Xbox 360 je izdominirao, onda je u cetvrtoj generaciji PS4 preuzeo primat...sad opet stupa Xbox na scenu...
Strasna, strasna je vrijednost Gamepassa vec sad, a kamo li sa ovom danasnjom kupovinom.
Microsoft zeli od Gamepassa napraviti Netflix za gaming. Godisnja pretplata kosta malo vise od jedne ekskluzivne PS5 igre.
Ocekujem u 2022. vise prodatih Series S+X nego PS5.
Playstation 3 87.4 million units
Xbox 360 84 million units
Ovo samo po nas gamere moze bit dobra stvar, jer konkurencija je najbolja stvar za krajnjeg potrosaca
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#5811 Re: PlayStation 5 - all about
Napisao sam već da konzolu kupuješ na jesen 2023. kada bi trebao izaći prvi Call of Duty u vlasništvu Microsofta. Do tad neće biti 1700 nego 1000 kao što i treba, a to ti izađe da trebaš postavljati po 40 KM mjesečno da je kupiš. Pretplate naravno nećeš na obje konzole plaćati nego na onoj na kojoj igraš multiplayer. Sonyev odgovor i ako bude neće ti donijeti Call of Duty ili Starfield, kao što ni Microsoftov odgovor ne donosi tlou ili Horizon ili slično. Svaka će konzola i dalje imati svoje mjesto na tržištu.Micah wrote: ↑19/01/2022 01:31
Da, 1700 KM za još jednu konzolu povrh PS Petice mi je definitivno financijski problem. Kakvo je to rasipanje, nije normalno. Pa onda još pretplate i za jednu i za drugu, haha, moš misliti. Ništa, čekam da vidim hoće li biti Sonijevog odgovora i čekam da prva Bethesdina ili AB-ova hit igra ne izađe na PS5. Možda dotad GP izađe i na Soniju ako vide da nemaju više kud. Svi mi kažu da bi MS rado to uradio, valjda oni bolje znaju iako je to mene nepojmljivo.
Mislim, GT7 dolazi ubrzo i to je za mene događaj kao veliki fanatik. Takođe, FF XVI kao eksluziva je ogromna stvar. Nije baš sve izgubljeno. A onda čuješ danas leak od Davida Jaffea da je Atreus biseksualac u novom GoW.Mislim, Sony se ozbiljno igra sa mojim strpljenjem i živcima.
Ništa, pratiti daljni razvoj događaja i na vrijeme reagovati,
- nepass1
- Posts: 14693
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5812 Re: PlayStation 5 - all about
Upravo tako, ja sam u nekim USA grupama za neke igrice i ljudi igraju istu igru na xbox i na ps. Ima ih sto tu dodaju i pc. Kupe obje konzole.vojopd wrote: ↑18/01/2022 22:57 Kao fan i igrac Call of Dutyja od “keca”, ovo sto kazes da je Sony sve izgubio bez COD-a je smijurija. Na sta im se sveo Call of Duty posljednjih godina je ludilo. Talasaju previse, iz godine u godinu se gube sa novim naslovima. Pored ovoliko dobrih igara na Soniju, COD je samo 1 u nizu MP da ubijes sat-dva vremena sa drugarima, osim ovih sto igraju profesionalno. Niti ce ih korisnici napustiti zbog cod-a niti ista slicno. Jednostavno ce ljudi uzeti xbox i ps4. Mi necemo, jer vecina nema novca za to, ali mi se i ne gledamo tu nimalo.
Da nije bilo korone, Warzone ne bi bio igralo ni upola onoliko igraca.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5813 Re: PlayStation 5 - all about
Akvizicija Zenimaxa:
- Elder Scrolls izlazi jednom u 10 godina
- Fallout 5 nije niti najavljen
- Doom je dobra franšiza i vrlo profitabilna ali da se živjeti bez nje i nije baš system seller.
- Starfield je novi IP i već je odgađan zbog problema u razvoju. Bethesda je uostalom poznata po jako bugovitim release-ovima koji se patchiraju mjesecima ako ne i godinama.
Akvizicija AB:
- COD je već godinama na silaznoj putanji po prodaji. Čak postoji glasina da će COD 2022 ići ranije jer je Vanguard totalno podbacio.
- WoW je PC only priča i nebitan je za konzole
- Overwatch 2 je vrlo vjerojatno u planu za PS4/5 i sumnjam da neće izaći za Sonyeve konzole. Ista stvar vrijedi za Diablo 4.
- ostali IP-ovi su manje-više nebitni za Playstation. Crash, Spyro, to su sve sitne ribe.
Sony vec ima vrhunske eksluzive najavljene, koje trebaju izaci 20022-2023 a do kraja generacije ce ih svakako biti jos mnogo. Jaka konkurencija je uvijek dobra za nas korisnike, pa tako mislim da ce i u ovom slucaju biti jer sony svakako sprema novi pretplatnicki servis pa ce ih ovo samo jos vise stisnuti da to bude kako treba.
- Elder Scrolls izlazi jednom u 10 godina
- Fallout 5 nije niti najavljen
- Doom je dobra franšiza i vrlo profitabilna ali da se živjeti bez nje i nije baš system seller.
- Starfield je novi IP i već je odgađan zbog problema u razvoju. Bethesda je uostalom poznata po jako bugovitim release-ovima koji se patchiraju mjesecima ako ne i godinama.
Akvizicija AB:
- COD je već godinama na silaznoj putanji po prodaji. Čak postoji glasina da će COD 2022 ići ranije jer je Vanguard totalno podbacio.
- WoW je PC only priča i nebitan je za konzole
- Overwatch 2 je vrlo vjerojatno u planu za PS4/5 i sumnjam da neće izaći za Sonyeve konzole. Ista stvar vrijedi za Diablo 4.
- ostali IP-ovi su manje-više nebitni za Playstation. Crash, Spyro, to su sve sitne ribe.
Sony vec ima vrhunske eksluzive najavljene, koje trebaju izaci 20022-2023 a do kraja generacije ce ih svakako biti jos mnogo. Jaka konkurencija je uvijek dobra za nas korisnike, pa tako mislim da ce i u ovom slucaju biti jer sony svakako sprema novi pretplatnicki servis pa ce ih ovo samo jos vise stisnuti da to bude kako treba.
- alcho
- Posts: 1612
- Joined: 31/08/2006 09:08
#5814 Re: PlayStation 5 - all about
Prodaji još danas, nemoj ništa da rizikujes! Minute su u pitanju!Micah wrote: ↑18/01/2022 22:00 Jedino ne mogu odlučiti da li da odmah prodam PS5 i kupim Series X ili da čekam dok u praksi počne primjena ovih silnih kupovina (prva Bethesdina ekskluziva, Diablo 4 i sl). Pošto deal ne stupa na snagu do ‘23 pretpostavljam da će ovogodišnji CoD biti i na Soniju.
Ja mislim da je EA sljedeći. Ako bude Take Two, onda je to i definitivno klinička smrt. Kraj jedne prelijepe 27-godišnje priče.
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#5815 Re: PlayStation 5 - all about
Kako je starfield odgađan ako su mu prošle godine najavili datum izlaska a koji se nije mijenjao? Čak i da jeste istina, a nije, to Sony nikad ne odgađa igre? Odgađa itekako, i to skoro svaku najveću igru je odgodio, pa šta?arnes_king wrote: ↑19/01/2022 08:00
- Starfield je novi IP i već je odgađan zbog problema u razvoju. Bethesda je uostalom poznata po jako bugovitim release-ovima koji se patchiraju mjesecima ako ne i godinama.
Akvizicija AB:
- COD je već godinama na silaznoj putanji po prodaji. Čak postoji glasina da će COD 2022 ići ranije jer je Vanguard totalno podbacio.
CoD godinama u silaznoj putanji a svake godine u mjesec i po bude najprodavanija igra godine. Za čitavu 2021. godinu najprodavaniji igre na PlayStation 1. mjesto Call of Duty Vanguard a 3. mjesto Call of Duty black ops cold war. U čemu se onda ogleda ta silazna putanja? Zadnji cod koji je stvarno podbacio je bio Infinite warfare iz 2016. godine a i on je opet bio najprodavanija igra te godine.
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#5816 Re: PlayStation 5 - all about
A da se malo odvadi ljudi..
Microsoft je potegnuo krupnim koracima i budućnost izgleda stvarno wauu.
Kao Xbox korisnik mogu reći samo najbolje i već par god sam prezadovoljan, ali nekakve priče da će PS propasti i sl
je provaljivanje.
Nama korisnicima je najbitnija zdrava konkurencija i hrpa sadržaja.
Kao Xbox korisnik mogu reći samo najbolje i već par god sam prezadovoljan, ali nekakve priče da će PS propasti i sl
je provaljivanje.
Nama korisnicima je najbitnija zdrava konkurencija i hrpa sadržaja.
- nepass1
- Posts: 14693
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5817 Re: PlayStation 5 - all about
Ja cu radije odigrati hzd i gow nego cod, fallout ili taj overwatch
Tako da radije biram ps
Tako da radije biram ps
-
Raichu
- Posts: 61
- Joined: 10/03/2020 11:18
#5818 Re: PlayStation 5 - all about
Kakve sve provale ovdje procitas
Call of Duty ce se nece vise prodavati za Playstation, XBOX 360 izdominirao nad PS3, ovo je kraj za Playstation
Kao da Microsoft vode djeca od 13 godina pa potrosili 70 milijardi samo da zajebu svoje drugare na Playstationu.
-
Nanox7
- Posts: 507
- Joined: 18/03/2015 00:10
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#5820 Re: PlayStation 5 - all about
Ma ljudi lupaju svašta, samo da se priča.
Kao što neko iznad reče - baš će Microsoft prestati izbacivati CoD za PS eto da bi zajebali konkurenciju. Pa koliko onda oni gube? Cijelu jednu populaciju koja čini više od 50% vlasnika konzola.
Malo je ljudi koji uzimaju konzolu samo radi jedne igrice. Sony ima prioritet na svojim unikatnim izdanjima. Ja kad uzimam konzolu, uzimam je da bih igrao više igara.
Eto igrao sam warzonea, ali sam više vremena proveo na ekskluzivama. I više sam uživao u njima.
Microsoftove ekskluzive se ne mogu porediti sa Sonyevim. Govorim o svojim preferacijama i šta meni više odgovara.
Prije da će nastaviti raditi u partnerstvima.
Kao što neko iznad reče - baš će Microsoft prestati izbacivati CoD za PS eto da bi zajebali konkurenciju. Pa koliko onda oni gube? Cijelu jednu populaciju koja čini više od 50% vlasnika konzola.
Malo je ljudi koji uzimaju konzolu samo radi jedne igrice. Sony ima prioritet na svojim unikatnim izdanjima. Ja kad uzimam konzolu, uzimam je da bih igrao više igara.
Eto igrao sam warzonea, ali sam više vremena proveo na ekskluzivama. I više sam uživao u njima.
Microsoftove ekskluzive se ne mogu porediti sa Sonyevim. Govorim o svojim preferacijama i šta meni više odgovara.
Prije da će nastaviti raditi u partnerstvima.
-
MarkoIvkovic
- Posts: 732
- Joined: 19/01/2021 20:29
#5821 Re: PlayStation 5 - all about
Meni jedino, ali jedino sto fali na PS5 je Forza Horizon 
A sto se tice ovih novih pretplata, iskreno bi volio da se malo drme sony i da ponudi npr svakih 6 mjeseci izbor jedne izmedju 2-3 igre koje su bile kao top selling u u zadnjih 6 mjeseci (a da uvjet bude da si aktivan tih 6 mjeseci a ne samo aktiviras taj mjesec da preuzmes) jer iskreno vjerujem da bi im se isplatilo finansijski itekako tako da urade
A sto se tice ovih novih pretplata, iskreno bi volio da se malo drme sony i da ponudi npr svakih 6 mjeseci izbor jedne izmedju 2-3 igre koje su bile kao top selling u u zadnjih 6 mjeseci (a da uvjet bude da si aktivan tih 6 mjeseci a ne samo aktiviras taj mjesec da preuzmes) jer iskreno vjerujem da bi im se isplatilo finansijski itekako tako da urade
-
JelBistro
- Posts: 740
- Joined: 11/10/2020 11:00
- Location: Sarajvo
- Grijem se na: kratkih rukava
- Vozim: isključivo VW, Audi
#5822 Re: PlayStation 5 - all about
Pa i jeste bio korak ispred. Drugo je što ps kao brend oduvijek popularniji pa i ovo se našlo u sjeni pogotovo za casual gamere.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5823 Re: PlayStation 5 - all about
Samo da se pohvalim da sam uzeo platinu na Returnal

- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5824 Re: PlayStation 5 - all about
Da, tako nekako. Sačekaću dok ove stvari ne počnu da se realizuju u stvarnosti. Starfield prvi, čini mi se, krajem godine. To bi mogao biti novi Mass Effect ili nešto mnogo veće i bolje, ko zna.NecuVise wrote: ↑19/01/2022 06:36Napisao sam već da konzolu kupuješ na jesen 2023. kada bi trebao izaći prvi Call of Duty u vlasništvu Microsofta. Do tad neće biti 1700 nego 1000 kao što i treba, a to ti izađe da trebaš postavljati po 40 KM mjesečno da je kupiš. Pretplate naravno nećeš na obje konzole plaćati nego na onoj na kojoj igraš multiplayer. Sonyev odgovor i ako bude neće ti donijeti Call of Duty ili Starfield, kao što ni Microsoftov odgovor ne donosi tlou ili Horizon ili slično. Svaka će konzola i dalje imati svoje mjesto na tržištu.Micah wrote: ↑19/01/2022 01:31
Da, 1700 KM za još jednu konzolu povrh PS Petice mi je definitivno financijski problem. Kakvo je to rasipanje, nije normalno. Pa onda još pretplate i za jednu i za drugu, haha, moš misliti. Ništa, čekam da vidim hoće li biti Sonijevog odgovora i čekam da prva Bethesdina ili AB-ova hit igra ne izađe na PS5. Možda dotad GP izađe i na Soniju ako vide da nemaju više kud. Svi mi kažu da bi MS rado to uradio, valjda oni bolje znaju iako je to mene nepojmljivo.
Mislim, GT7 dolazi ubrzo i to je za mene događaj kao veliki fanatik. Takođe, FF XVI kao eksluziva je ogromna stvar. Nije baš sve izgubljeno. A onda čuješ danas leak od Davida Jaffea da je Atreus biseksualac u novom GoW.Mislim, Sony se ozbiljno igra sa mojim strpljenjem i živcima.
Ništa, pratiti daljni razvoj događaja i na vrijeme reagovati,
1000KM...pa, iz tvojih usta u nečije uši. Sumnjam da će biti baš tako ali dobro. Mislim, kod nas je Xbox toliko opskuran da trenutno imaš čini mi se, slovom i brojem 2 (dvije) ponude da ga kupiš na OLXu. To je pod uslovom da već nije prodano pa onako samo ostalo da stoji. Naravno, garanciju i servis možeš sanjati.
Uh, svaka čast. Ja sam odustao kad sam shvatio da se moram oslanjati na RNG da mi se ukažu one audio trake. Nije mi se dalo.
A da se i ja pofalim 71. platinom u Hadesu prekjuče. Fantastična igra, pogotovo u indie sferi gdje je sigurno jedna od najboljih ikada. Ali količina prisutnog pederluka u toj igri, nije realna, samo da vas upozorim
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
