PlayStation 5 - all about
Moderator: Benq
-
Kuvet
- Posts: 832
- Joined: 22/05/2012 11:58
#5776 Re: PlayStation 5 - all about
Pozdrav ekipa. Kupio sam ps5 jucer i sve ok. Medjutim, posjedovao sam ps4 pro( kojeg sam prodao)sa kojeg sam naravno obrisao acc, ali je imao tonu igara. Nisam jos uplatio ps plus, pa me zanima da li cu imati te igre u libraryu kad se pretplatim na ps plus ili fakat moram uzeti ps 4 da bih prebacio igre. Nekako mi suluda ideja da moram imati i ps4 za prebacivanje igara.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5777 Re: PlayStation 5 - all about
Ulogujes se na taj account sto si koristio na PS4 i imat ces pristup svim igrama. Ako nemas login podatke od accounta onda ne mozes ni igre prebaciti.Kuvet wrote: ↑18/01/2022 11:42 Pozdrav ekipa. Kupio sam ps5 jucer i sve ok. Medjutim, posjedovao sam ps4 pro( kojeg sam prodao)sa kojeg sam naravno obrisao acc, ali je imao tonu igara. Nisam jos uplatio ps plus, pa me zanima da li cu imati te igre u libraryu kad se pretplatim na ps plus ili fakat moram uzeti ps 4 da bih prebacio igre. Nekako mi suluda ideja da moram imati i ps4 za prebacivanje igara.
-
Kuvet
- Posts: 832
- Joined: 22/05/2012 11:58
#5778 Re: PlayStation 5 - all about
Jesam. Loggovao sam se na taj acc, ali nemam igara trenutno. Library prazna. Trebam li ps+ da bi se igre pojavile?
- nepass1
- Posts: 14691
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5779 Re: PlayStation 5 - all about
Kako nema? Kod mene su odmah sve igre bile tu koje sam ja kupio. Cak i one sto sam na cd igrao na ps4 su bile prikazane pod katancom
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#5780 Re: PlayStation 5 - all about
Provjeri ti fino, vjerovatno ti stoje u "folderu" tj nisu vidljive, provjeri svoj library. Nije mi konzola pri ruci da ti kažem gdje šta i kako.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5781 Re: PlayStation 5 - all about
Jesu li kupljene igre ili sa PS Plus? Kako god trebale bi ti odmah biti prikazane u library. Mozda ti nisu igre ni bile na tom, nego nekom drugom acc koji je bio aktiviran kao primary?
-
Kuvet
- Posts: 832
- Joined: 22/05/2012 11:58
#5782 Re: PlayStation 5 - all about
Kad dodjem sa posla, provjerit cu jos jednom. Sa ps+ sve igre.
EDIT : Sad sam provjerio na ps stranici, imam sve igre u libraryu. Potrazit cu kad dodjem kuci.
EDIT : Sad sam provjerio na ps stranici, imam sve igre u libraryu. Potrazit cu kad dodjem kuci.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5783 Re: PlayStation 5 - all about
Na PS5 kada odes pod library prvo ti prikazuje instalirane, moras iznad prebaciti "tab" da bi vidio sve koje "posjedujes", pa mozda je do tog bilo.
- beriberi
- Posts: 129
- Joined: 25/11/2020 23:06
#5784 Re: PlayStation 5 - all about
Microsoft kupio Activision + Blizzard za 70 biliona.
Poselamite se s COD-om na playstationu.
Spyro i Crash preko noći postadoše xbox maskote, a godinama smo ih gledali na plejci.
Poselamite se s COD-om na playstationu.
Spyro i Crash preko noći postadoše xbox maskote, a godinama smo ih gledali na plejci.
- nepass1
- Posts: 14691
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5785 Re: PlayStation 5 - all about
E haj sad zeni objasni da mi treba i xbox 
- REDDEVILS
- Posts: 4801
- Joined: 21/02/2011 12:56
- beriberi
- Posts: 129
- Joined: 25/11/2020 23:06
#5787 Re: PlayStation 5 - all about
Ne daješ 70 biliona da bi dozvolio igranje COD-a na drugim platformama.
Volio bih da se varam, al’ ovo je baš jak udarac za Sony.
Bethesda je koštala 7 biliona, ovo je 10 puta više.
Doom, Wolfenstein, COD, Halo, FPS žanr je sad maltene u potpunosti na Xboxu. Neću ni nabrajat ostale igre koje su preko noći postale Xbox ekskluzive.
Volio bih da se varam, al’ ovo je baš jak udarac za Sony.
Bethesda je koštala 7 biliona, ovo je 10 puta više.
Doom, Wolfenstein, COD, Halo, FPS žanr je sad maltene u potpunosti na Xboxu. Neću ni nabrajat ostale igre koje su preko noći postale Xbox ekskluzive.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#5788 Re: PlayStation 5 - all about
Bilion != Billion
- alcho
- Posts: 1612
- Joined: 31/08/2006 09:08
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5790 Re: PlayStation 5 - all about
Nije biliona nego milijardiberiberi wrote: ↑18/01/2022 15:33 Ne daješ 70 biliona da bi dozvolio igranje COD-a na drugim platformama.
Volio bih da se varam, al’ ovo je baš jak udarac za Sony.
Bethesda je koštala 7 biliona, ovo je 10 puta više.
Doom, Wolfenstein, COD, Halo, FPS žanr je sad maltene u potpunosti na Xboxu. Neću ni nabrajat ostale igre koje su preko noći postale Xbox ekskluzive.
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5791 Re: PlayStation 5 - all about
Znači to je to. Osim ukoliko Sony ne objavi kupovinu Square Enixa i Capcoma (nije dovoljan samo jedan) u sljedećih 24 sata ovo je i definitivni kraj PS brenda. Mislim, ne momentalna smrt nego sporo, polagano odumiranje.
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
#5792 Re: PlayStation 5 - all about
Bilion je naziv za pozitivan prirodan broj koji se zapisuje kao 1.000.000.000.000. Zapis ima dvanaest nula.arnes_king wrote: ↑18/01/2022 16:23Nije biliona nego milijardiberiberi wrote: ↑18/01/2022 15:33 Ne daješ 70 biliona da bi dozvolio igranje COD-a na drugim platformama.
Volio bih da se varam, al’ ovo je baš jak udarac za Sony.
Bethesda je koštala 7 biliona, ovo je 10 puta više.
Doom, Wolfenstein, COD, Halo, FPS žanr je sad maltene u potpunosti na Xboxu. Neću ni nabrajat ostale igre koje su preko noći postale Xbox ekskluzive.Za dosta raje ce to biti steta ako budu eksluzive, meni licno svejedno jer ne prave igre koje me zanimaju.
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
-
sandropasa
- Posts: 2
- Joined: 18/01/2022 16:55
#5795 Re: PlayStation 5 - all about
pozz jeli ovo kabal za ps5 i moze li na ovaj tv
https://genelec.ba/hdmi-kabl-speedlink- ... -bk-150-p2
SAMSUNG QLED televizor QE55Q60TAUXXH
https://genelec.ba/hdmi-kabl-speedlink- ... -bk-150-p2
SAMSUNG QLED televizor QE55Q60TAUXXH
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5796 Re: PlayStation 5 - all about
Jedino ne mogu odlučiti da li da odmah prodam PS5 i kupim Series X ili da čekam dok u praksi počne primjena ovih silnih kupovina (prva Bethesdina ekskluziva, Diablo 4 i sl). Pošto deal ne stupa na snagu do ‘23 pretpostavljam da će ovogodišnji CoD biti i na Soniju.
Ja mislim da je EA sljedeći. Ako bude Take Two, onda je to i definitivno klinička smrt. Kraj jedne prelijepe 27-godišnje priče.
Ja mislim da je EA sljedeći. Ako bude Take Two, onda je to i definitivno klinička smrt. Kraj jedne prelijepe 27-godišnje priče.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#5797 Re: PlayStation 5 - all about
Te igre su ionako rinaka tako da Sony ništa ne gubi
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5798 Re: PlayStation 5 - all about
Sony gubi sve, bez Call od Dutyja, on je hodajući mrtvac. Jedini, ali jedini način da se izvadi je da poklopi japanske izdavače (Square Enix i Capcom prije svih ostalih) i to o d m a h, na nekoj patriotskoj osnovi. Ali ne vjerujem da je Sony spreman toliko potrošiti, nemaju oni toliko dostupnog keša. Ovaj brod tone i ja ne namjeravam potonuti sa njim.
- mc-twin
- Posts: 4424
- Joined: 18/04/2009 23:47
#5799 Re: PlayStation 5 - all about
Meni isto. Nebi me doticalo ni najmanje.arnes_king wrote: ↑18/01/2022 16:23Nije biliona nego milijardiberiberi wrote: ↑18/01/2022 15:33 Ne daješ 70 biliona da bi dozvolio igranje COD-a na drugim platformama.
Volio bih da se varam, al’ ovo je baš jak udarac za Sony.
Bethesda je koštala 7 biliona, ovo je 10 puta više.
Doom, Wolfenstein, COD, Halo, FPS žanr je sad maltene u potpunosti na Xboxu. Neću ni nabrajat ostale igre koje su preko noći postale Xbox ekskluzive.Za dosta raje ce to biti steta ako budu eksluzive, meni licno svejedno jer ne prave igre koje me zanimaju.
@Micah Ne provaljuj se. Treba njima jos dosta toga da bi parirali Sony-u,a kamoli dohakali.
-
Smoothie
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2020 21:05
#5800 Re: PlayStation 5 - all about
Slazem se za vas koji uzimate konzolu samo radi mp igre kao Call of Duty i slicno, ne vidim ja neki problem sa nas ostale. Ali sigurno da ce Sony da izgubi u buducnosti sa pretplatnicima na PS plusu, mada ce se to izbalansirati sa novom pretplatom gdje ces imati 3 nivoa pretplate... Time ce sigurno dobiti neke nove na pretplati jer ce treci nivo biti i mogucnost igranja/streamanja nekih retro igara.
