Leon16v wrote: ↑17/01/2022 09:04Nije normlano, standardni problemi dCi-a i u Renaultu od 2010 pa dalje (samo kucaj na google dCi temperature problem i sve će ti biti jasno). Termostat otišao, mora uvijek biti na pola.Naslovnica wrote: ↑17/01/2022 09:00
Nije moje, od firme je i neće eksplodirati.
Želim da popravim ovo ako je problem, ako ne dostiže korektnu radnu temperaturu, ali ne znam da li je ovo OK, nemam iskustva sa Francuzima, pardon, Rumunima.
Ovo sve do sada što sam vozio je mehanička kazaljka, zakuca se na pola i to je to.
Hvala na javljanju, tražio sam dobronamjeran a ne ciničan odgovor.![]()
![]()
Hvala, pretpostavljao sam da ne bi trebalo biti normalno da stoji samo 2 podioka iznad minimuma.
