Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#39551 Re: Pitamo Mehanicare ?
eto i ja sam ti prenio tacnu info ,jer kupujem na vise mjesta osim motorexa .
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#39552 Re: Pitamo Mehanicare ?
Druze bitanga,..ima li neko ime ozbiljno kad su termostati u pitanju, zamjenski, originalni..?bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/01/2022 13:31 eto i ja sam ti prenio tacnu info ,jer kupujem na vise mjesta osim motorexa .
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#39553 Re: Pitamo Mehanicare ?
vernet ili wahler ce ti biti sasvim dobarkonektovan wrote: ↑15/01/2022 20:59
Druze bitanga,..ima li neko ime ozbiljno kad su termostati u pitanju, zamjenski, originalni..?![]()
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#39554 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/01/2022 21:02vernet ili wahler ce ti biti sasvim dobarkonektovan wrote: ↑15/01/2022 20:59
Druze bitanga,..ima li neko ime ozbiljno kad su termostati u pitanju, zamjenski, originalni..?![]()
![]()
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#39555 Re: Pitamo Mehanicare ?
2.0 TDI Audi upaljena check engine lampica i
Greska P201500 Saugrohrkllapenstellung.
Zna li neko sta je u pitanju?
Greska P201500 Saugrohrkllapenstellung.
Zna li neko sta je u pitanju?
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#39556 Re: Pitamo Mehanicare ?
Trebaš dotjerati saug, ne valja mu klapna 
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#39559 Re: Pitamo Mehanicare ?
nabavi plocicu, stavi se ispod motorica. nije skupo, jednostavno
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#39561 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koja je razlika u održavanju 4x4 i običnog pogona?
Konkretno Passat 6 4x4, isključivo 2.0TDI CR. Šta je najgore što može da "odalami"?
Pod uslovom da se detaljno pregleda prije kupovine i da je ispravno, a ne zapuštena raga. Normalno održavanje, redovni servisi i potrošni materijali.
Konkretno Passat 6 4x4, isključivo 2.0TDI CR. Šta je najgore što može da "odalami"?
Pod uslovom da se detaljno pregleda prije kupovine i da je ispravno, a ne zapuštena raga. Normalno održavanje, redovni servisi i potrošni materijali.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#39562 Re: Pitamo Mehanicare ?
Razlika ti je samo u tepsijama,..tacnije dvije ti trebaju da postaviš za eventualna curenja .. 
-
Doe_tz123
- Posts: 11
- Joined: 11/06/2021 15:14
#39563 Re: Pitamo Mehanicare ?
Skoda fabia 2003...unutrasnje osvjetljenje ne radi,ni jedna sijalica..da li neko zna da li ima relej neki za unutrasnje osvjetljenje ,koja mu je oznaka i gdje se nalazi..posto ne znam sta bi drugo moglo biti pozz
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#39564 Re: Pitamo Mehanicare ?
jesi gledao osigurace?
-
Doe_tz123
- Posts: 11
- Joined: 11/06/2021 15:14
#39565 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesam prvo to,ali su ok..ova u vratima svjetla,gepeku,na nebu svjetlo ne radi ni jedno
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#39566 Re: Pitamo Mehanicare ?
jesi l nekog klemo ili jel tebe neko preklemovo ovo hladnih dana? jel slabo palio auto?... desi se da u kompletu sijalice izgore zbog takvih stvari..... vidi polako da poskidas rasvjetu da ne slomis zabice i jednu po jednu sijalicu provjeris.....
-
Doe_tz123
- Posts: 11
- Joined: 11/06/2021 15:14
#39567 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisam nikog,nista na sta bi mogao sumnjati..jedino eto kontam da nema relej neki za to unutrasnje osvjetljenje pa da nije dotrajao
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#39568 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesi platio struju? 
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#39569 Re: Pitamo Mehanicare ?
osigurač sa lijeve bočne strane table, piše na dijagramu pozicija 4 interior lights (fuse diagram)
https://fuse-box.info/skoda/skoda-fabia ... es-diagram

- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#39570 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gumene patosnice, Gledring ili Rigum, koje uzeti?
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#39572 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dacia Duster 1.5 dci 110KS, 2013.
Da li je normalno da se pokazivač ne temperature ne miče iznad dvije crtice?
Po gradu, na autoputu, uvijek isto.

Da li je normalno da se pokazivač ne temperature ne miče iznad dvije crtice?
Po gradu, na autoputu, uvijek isto.

-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#39573 Re: Pitamo Mehanicare ?
auto ti je pred unistenjem.... ako se smanji za crticu eksplodirace
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#39574 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije moje, od firme je i neće eksplodirati.oruzana_pobuna wrote: ↑17/01/2022 08:45 auto ti je pred unistenjem.... ako se smanji za crticu eksplodirace
Želim da popravim ovo ako je problem, ako ne dostiže korektnu radnu temperaturu, ali ne znam da li je ovo OK, nemam iskustva sa Francuzima, pardon, Rumunima.
Ovo sve do sada što sam vozio je mehanička kazaljka, zakuca se na pola i to je to.
Hvala na javljanju, tražio sam dobronamjeran a ne ciničan odgovor.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#39575 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije normlano, standardni problemi dCi-a i u Renaultu od 2010 pa dalje (samo kucaj na google dCi temperature problem i sve će ti biti jasno). Termostat otišao, mora uvijek biti na pola.Naslovnica wrote: ↑17/01/2022 09:00Nije moje, od firme je i neće eksplodirati.oruzana_pobuna wrote: ↑17/01/2022 08:45 auto ti je pred unistenjem.... ako se smanji za crticu eksplodirace
Želim da popravim ovo ako je problem, ako ne dostiže korektnu radnu temperaturu, ali ne znam da li je ovo OK, nemam iskustva sa Francuzima, pardon, Rumunima.
Ovo sve do sada što sam vozio je mehanička kazaljka, zakuca se na pola i to je to.
Hvala na javljanju, tražio sam dobronamjeran a ne ciničan odgovor.![]()
