Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#36901 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laertes »

nepass1 wrote: 31/12/2021 18:00 Jucer i danam a Bgm i ranije totalni saobracajni kolaps u gradu. Nigdje policije, policajca da regulise, katastrofa

Fasizam od strane mupa
U Tz danas kolaps, svi mile, kod svakog supermarketa užasi od parkiranja i izlijetanja, a naša policija natakarila radar kod Limenke. Pa majku mu, koga ćeš uhvatiti kad se vozi 20-30 na sat...
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#36902 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

laik1981 wrote: 31/12/2021 18:29
Suti, kad oni regulisu bude tri puta gore..
Prije par dana sam stajao kod americke ambasade
i čekao jarana. Policajac(jedan) stoji i pokusava da ureduje saobracaj. Ona raskrsnica je takva da moraju dvojica to da rade simultano, jer je velika i jedan nema sanse da to uradi na siguran nacin po ucesnike. Jednostavno ga ne vide ljudi koji voze. Kuku majko kakav je on belaj napravio. Kolaps opsti. Cas ide na jednu stranu pa onda zuri na drugu da stigne dok se ne upali semafor da ne krenu ljudi. Smijurija
A drugi kolega mu stoji naslonjen na parkirano auto kod muzeja revolucije i blijedi pogled u daljinu. Nisam smio snimati ga, ambasada ondje. Jednom me drot sto cuva istu tu peglao zbog telefona jer je on zakljucio da sam slikao nesto.
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#36903 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

I ja samprije rondao da policija jos gore napravi. Ali bgm nije tako. Nema da se ostane u raskrsnici i dovoljno je to.
Ja sam u cetvrtak iz kotromanica krenuo na grbavicu. Raskrsnica havarija. 1-2 auta prodju na zeleno.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#36904 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by S4mpion »

Što se tiče SCC-a, sranje pravi vanjski parking kojem je ulaz/izlaz urađen na najgorem mogućem mjestu.

Kojoj budali je palo na pamet da ulaz/izlaz na parking uradi na 2 metra od raskrsnice?

Još su mi gori oni koji taj parking redovno koriste, a, što se mene tiče, sa tog parkinga, u gužvi, ne puštam nikoga, neka noći na rampi kad je nepromišljena budala.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#36905 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

laik1981 wrote: 31/12/2021 18:29
nepass1 wrote: 31/12/2021 18:00 Jucer i danam a Bgm i ranije totalni saobracajni kolaps u gradu. Nigdje policije, policajca da regulise, katastrofa

Fasizam od strane mupa
Suti, kad oni regulisu bude tri puta gore..
Đe ja regulišem saobraćaj, tu ne mož' da se prođe."

Image
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#36906 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

S4mpion wrote: 01/01/2022 17:42 Što se tiče SCC-a, sranje pravi vanjski parking kojem je ulaz/izlaz urađen na najgorem mogućem mjestu.

Kojoj budali je palo na pamet da ulaz/izlaz na parking uradi na 2 metra od raskrsnice?

Još su mi gori oni koji taj parking redovno koriste, a, što se mene tiče, sa tog parkinga, u gužvi, ne puštam nikoga, neka noći na rampi kad je nepromišljena budala.
Problem pravi ogromna kolicina naroda koje se slijeva u scc, altu, carsiju. Vise guzve naprave pjesaci ili skretanje za scc garazu nego parking ispod scc
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#36907 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Nakon dva mjeseca izadjoh iz sarajeva (ne racunajuci bjelasnicu) na magistralu.
Crna seat ibiza, nova. Lik sam na cesti hladno vozi 40, sreca uspijem odmah prestici. Naidjem kasnije na teget g6 isto nekih 50km/h. Na kraju plava g5 koju sam prestigao na startu sa semafora na punoj liniji toliko je sporo krenuo sa semafora. Jos uopste nije guzve bilo na cesti
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36908 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Karikaturist »

Za semafor obojici kazna treba ako si uzeo na punoj a on se gegao.. 8)
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#36909 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by noviclan »

Ma kad si u zaletu samo ih sisaj-pisaj mnogo je turista koji mrcvare 40 a nece da ukljuce trepcuca da ih preskocis i ides svoji putem
Q_Line
Posts: 452
Joined: 29/04/2004 09:48
Location: Zenica

#36910 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Q_Line »

Vožnja bez vozačke dozvole... 😲😁

... i to u stranoj državi :D

https://klix.com/2p9fbx7w
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#36911 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by foxlife »

konto lik da vozi po bosni
kreten
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#36912 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Q_Line wrote: 02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole... 😲😁

... i to u stranoj državi :D

https://klix.com/2p9fbx7w
Pa taj je zavrsio sa voznjom u Deu :mrgreen:
Q_Line
Posts: 452
Joined: 29/04/2004 09:48
Location: Zenica

#36913 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Q_Line »

skafiskafsnjak wrote: 02/01/2022 10:52
Q_Line wrote: 02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole... 😲😁

... i to u stranoj državi :D

https://klix.com/2p9fbx7w
Pa taj je zavrsio sa voznjom u Deu :mrgreen:
Ima ona, "da mi je taj mozak i naspavati se konačno" :D
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#36914 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Karikaturist wrote: 02/01/2022 08:32 Za semafor obojici kazna treba ako si uzeo na punoj a on se gegao.. 8)
Bio sam spreman i zeninu vozacku da zrtvujem
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#36915 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by black_adrian »

Maloprije Skoda Karoq crna, lik priča na telefon, malo dijete max. 1g. naprijed na sjedištu u sjedalici okrenuto baš onako kako na svakom autu piše da je zabranjeno zbog airbaga.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36916 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Neki dan frajer prolazi pored bivše američke ambasade, ide prema Ciglanama, iz srednje trake ode pravo :roll: zamalo sudar, vozač iza njega se zamalo zabio u njega, a mogao je u semafor spucati :roll: Naravno zbog mobitela, drži mobitel malo iznad volana i skrola po njemu
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#36917 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

otkad je ogranicenje 100? na magistralnom putu
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#36918 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by S4mpion »

Ograničenja na magistrali su revijalnog karaktera.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#36919 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by noviclan »

kabal1337 wrote: 02/01/2022 14:19 otkad je ogranicenje 100? na magistralnom putu
Pa 80 i + 20 =100 da ne ode vozacka :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#36920 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Q_Line wrote: 02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole... 😲😁

... i to u stranoj državi :D

https://klix.com/2p9fbx7w
Dvojica muškaraca su zatim pokušali pobjeći sa lica mjesta, ali su ubrzo uhvaćeni, te im je pružena i prva medicinska pomoć.
Policajci pružaju prvu pomoć vozaču:

Image
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#36921 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Q_Line wrote: 02/01/2022 11:12
skafiskafsnjak wrote: 02/01/2022 10:52

Pa taj je zavrsio sa voznjom u Deu :mrgreen:
Ima ona, "da mi je taj mozak i naspavati se konačno" :D
Image
Q_Line
Posts: 452
Joined: 29/04/2004 09:48
Location: Zenica

#36922 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Q_Line »

Laplace wrote: 02/01/2022 20:46
Q_Line wrote: 02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole... 😲😁

... i to u stranoj državi :D

https://klix.com/2p9fbx7w
Dvojica muškaraca su zatim pokušali pobjeći sa lica mjesta, ali su ubrzo uhvaćeni, te im je pružena i prva medicinska pomoć.
Policajci pružaju prvu pomoć vozaču:

Image
"Kolorizovano" :D
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#36923 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tindbe »

Danas na magistrali i autoputu nijedan eksces nisam imao. :shock:
Osim sporaća što prave kolone, nijedan incident se nije desio. Makazice, ubacivanje, naglo kočenje, pretjerana brzina na autoputu, šveranje iz trake u traku.. znači ništa.
Ovo mi se nije još desilo za života, i neće vjerovatno još barem 10 godina.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#36924 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

tindbe wrote: 02/01/2022 22:04 Danas na magistrali i autoputu nijedan eksces nisam imao. :shock:
Osim sporaća što prave kolone, nijedan incident se nije desio. Makazice, ubacivanje, naglo kočenje, pretjerana brzina na autoputu, šveranje iz trake u traku.. znači ništa.
Ovo mi se nije još desilo za života, i neće vjerovatno još barem 10 godina.
I ja danas, Podlugovi-Zenica autoputem bez problema, čak nije bilo ni peglača, prosječna potrošnja 4,5 l/100 km (skoro cijeli put vozio preko 2.000 rpm). Nazad se vraćao starim putem, nisam resetovao board computer i prosječna potrošnja 5 l/100 km.

Kad su peglači i štediše goriva na cesti, prosječna potrošnja rijetko pada ispod 6 l/100 km.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#36925 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Zato što su svi i njihov pas danas bili na planinama.
Post Reply