U Tz danas kolaps, svi mile, kod svakog supermarketa užasi od parkiranja i izlijetanja, a naša policija natakarila radar kod Limenke. Pa majku mu, koga ćeš uhvatiti kad se vozi 20-30 na sat...
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#36901 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#36902 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prije par dana sam stajao kod americke ambasade
i čekao jarana. Policajac(jedan) stoji i pokusava da ureduje saobracaj. Ona raskrsnica je takva da moraju dvojica to da rade simultano, jer je velika i jedan nema sanse da to uradi na siguran nacin po ucesnike. Jednostavno ga ne vide ljudi koji voze. Kuku majko kakav je on belaj napravio. Kolaps opsti. Cas ide na jednu stranu pa onda zuri na drugu da stigne dok se ne upali semafor da ne krenu ljudi. Smijurija
A drugi kolega mu stoji naslonjen na parkirano auto kod muzeja revolucije i blijedi pogled u daljinu. Nisam smio snimati ga, ambasada ondje. Jednom me drot sto cuva istu tu peglao zbog telefona jer je on zakljucio da sam slikao nesto.
- nepass1
- Posts: 14676
- Joined: 06/07/2017 07:35
#36903 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja samprije rondao da policija jos gore napravi. Ali bgm nije tako. Nema da se ostane u raskrsnici i dovoljno je to.
Ja sam u cetvrtak iz kotromanica krenuo na grbavicu. Raskrsnica havarija. 1-2 auta prodju na zeleno.
Ja sam u cetvrtak iz kotromanica krenuo na grbavicu. Raskrsnica havarija. 1-2 auta prodju na zeleno.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#36904 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Što se tiče SCC-a, sranje pravi vanjski parking kojem je ulaz/izlaz urađen na najgorem mogućem mjestu.
Kojoj budali je palo na pamet da ulaz/izlaz na parking uradi na 2 metra od raskrsnice?
Još su mi gori oni koji taj parking redovno koriste, a, što se mene tiče, sa tog parkinga, u gužvi, ne puštam nikoga, neka noći na rampi kad je nepromišljena budala.
Kojoj budali je palo na pamet da ulaz/izlaz na parking uradi na 2 metra od raskrsnice?
Još su mi gori oni koji taj parking redovno koriste, a, što se mene tiče, sa tog parkinga, u gužvi, ne puštam nikoga, neka noći na rampi kad je nepromišljena budala.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#36905 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Đe ja regulišem saobraćaj, tu ne mož' da se prođe."
- nepass1
- Posts: 14676
- Joined: 06/07/2017 07:35
#36906 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Problem pravi ogromna kolicina naroda koje se slijeva u scc, altu, carsiju. Vise guzve naprave pjesaci ili skretanje za scc garazu nego parking ispod sccS4mpion wrote: ↑01/01/2022 17:42 Što se tiče SCC-a, sranje pravi vanjski parking kojem je ulaz/izlaz urađen na najgorem mogućem mjestu.
Kojoj budali je palo na pamet da ulaz/izlaz na parking uradi na 2 metra od raskrsnice?
Još su mi gori oni koji taj parking redovno koriste, a, što se mene tiče, sa tog parkinga, u gužvi, ne puštam nikoga, neka noći na rampi kad je nepromišljena budala.
- nepass1
- Posts: 14676
- Joined: 06/07/2017 07:35
#36907 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nakon dva mjeseca izadjoh iz sarajeva (ne racunajuci bjelasnicu) na magistralu.
Crna seat ibiza, nova. Lik sam na cesti hladno vozi 40, sreca uspijem odmah prestici. Naidjem kasnije na teget g6 isto nekih 50km/h. Na kraju plava g5 koju sam prestigao na startu sa semafora na punoj liniji toliko je sporo krenuo sa semafora. Jos uopste nije guzve bilo na cesti
Crna seat ibiza, nova. Lik sam na cesti hladno vozi 40, sreca uspijem odmah prestici. Naidjem kasnije na teget g6 isto nekih 50km/h. Na kraju plava g5 koju sam prestigao na startu sa semafora na punoj liniji toliko je sporo krenuo sa semafora. Jos uopste nije guzve bilo na cesti
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36908 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Za semafor obojici kazna treba ako si uzeo na punoj a on se gegao.. 
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#36909 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma kad si u zaletu samo ih sisaj-pisaj mnogo je turista koji mrcvare 40 a nece da ukljuce trepcuca da ih preskocis i ides svoji putem
-
Q_Line
- Posts: 452
- Joined: 29/04/2004 09:48
- Location: Zenica
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#36911 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
konto lik da vozi po bosni
kreten
kreten
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#36912 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa taj je zavrsio sa voznjom u DeuQ_Line wrote: ↑02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole...![]()
... i to u stranoj državi![]()
https://klix.com/2p9fbx7w
-
Q_Line
- Posts: 452
- Joined: 29/04/2004 09:48
- Location: Zenica
#36913 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima ona, "da mi je taj mozak i naspavati se konačno"skafiskafsnjak wrote: ↑02/01/2022 10:52Pa taj je zavrsio sa voznjom u DeuQ_Line wrote: ↑02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole...![]()
... i to u stranoj državi![]()
https://klix.com/2p9fbx7w![]()
- nepass1
- Posts: 14676
- Joined: 06/07/2017 07:35
#36914 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bio sam spreman i zeninu vozacku da zrtvujemKarikaturist wrote: ↑02/01/2022 08:32 Za semafor obojici kazna treba ako si uzeo na punoj a on se gegao..![]()
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#36915 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Maloprije Skoda Karoq crna, lik priča na telefon, malo dijete max. 1g. naprijed na sjedištu u sjedalici okrenuto baš onako kako na svakom autu piše da je zabranjeno zbog airbaga.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36916 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Neki dan frajer prolazi pored bivše američke ambasade, ide prema Ciglanama, iz srednje trake ode pravo
zamalo sudar, vozač iza njega se zamalo zabio u njega, a mogao je u semafor spucati
Naravno zbog mobitela, drži mobitel malo iznad volana i skrola po njemu
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#36917 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
otkad je ogranicenje 100? na magistralnom putu
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#36918 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ograničenja na magistrali su revijalnog karaktera.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#36920 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Q_Line wrote: ↑02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole...![]()
... i to u stranoj državi![]()
https://klix.com/2p9fbx7w
Policajci pružaju prvu pomoć vozaču:Dvojica muškaraca su zatim pokušali pobjeći sa lica mjesta, ali su ubrzo uhvaćeni, te im je pružena i prva medicinska pomoć.

- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#36921 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
Q_Line
- Posts: 452
- Joined: 29/04/2004 09:48
- Location: Zenica
#36922 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
"Kolorizovano"Laplace wrote: ↑02/01/2022 20:46Q_Line wrote: ↑02/01/2022 10:24 Vožnja bez vozačke dozvole...![]()
... i to u stranoj državi![]()
https://klix.com/2p9fbx7wPolicajci pružaju prvu pomoć vozaču:Dvojica muškaraca su zatim pokušali pobjeći sa lica mjesta, ali su ubrzo uhvaćeni, te im je pružena i prva medicinska pomoć.
![]()
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#36923 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas na magistrali i autoputu nijedan eksces nisam imao.
Osim sporaća što prave kolone, nijedan incident se nije desio. Makazice, ubacivanje, naglo kočenje, pretjerana brzina na autoputu, šveranje iz trake u traku.. znači ništa.
Ovo mi se nije još desilo za života, i neće vjerovatno još barem 10 godina.
Osim sporaća što prave kolone, nijedan incident se nije desio. Makazice, ubacivanje, naglo kočenje, pretjerana brzina na autoputu, šveranje iz trake u traku.. znači ništa.
Ovo mi se nije još desilo za života, i neće vjerovatno još barem 10 godina.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#36924 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja danas, Podlugovi-Zenica autoputem bez problema, čak nije bilo ni peglača, prosječna potrošnja 4,5 l/100 km (skoro cijeli put vozio preko 2.000 rpm). Nazad se vraćao starim putem, nisam resetovao board computer i prosječna potrošnja 5 l/100 km.tindbe wrote: ↑02/01/2022 22:04 Danas na magistrali i autoputu nijedan eksces nisam imao.![]()
Osim sporaća što prave kolone, nijedan incident se nije desio. Makazice, ubacivanje, naglo kočenje, pretjerana brzina na autoputu, šveranje iz trake u traku.. znači ništa.
Ovo mi se nije još desilo za života, i neće vjerovatno još barem 10 godina.
Kad su peglači i štediše goriva na cesti, prosječna potrošnja rijetko pada ispod 6 l/100 km.
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#36925 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zato što su svi i njihov pas danas bili na planinama.
