Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#36851 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nekad iz grada kad zakuje najbrza varijanta mi je da se spustim nekako do groblja bare, velesici, pored hotela grand se popnes do pofalica u rudjera boskovica, pored plavog granapa profuras do orlovacke, zahira panjete, i spustis se direkt u puca potok. odatle je lakse proci npr na kruznom toku u buca potoku do otoke ili ch vile nego voziti od drinskom koja je u ta doba zakovana ili glavnom dzadom.
Ako se treba dalje dole nedje prema rajlovcu ilidzi, onda kroz buca potok pored smetljista i spustis se ili kod novog kruznog u buljakovom ili kod petrol pumpe u brijescu.
Eto ilustracije radi jednom sam vozio jednog lika hitno u bolnicu ujutro u pola 8. Buca potok - kapija kosevo 14 minuta ravno. svako ko u ta doba ide drinskom ili kroz grad.
Neko ce reci uuuuuh puno vozanja naokolo, medjutim menio je lakse voziti i po nekim nego se cimati prva-druga-stani-kreni.
Ako se treba dalje dole nedje prema rajlovcu ilidzi, onda kroz buca potok pored smetljista i spustis se ili kod novog kruznog u buljakovom ili kod petrol pumpe u brijescu.
Eto ilustracije radi jednom sam vozio jednog lika hitno u bolnicu ujutro u pola 8. Buca potok - kapija kosevo 14 minuta ravno. svako ko u ta doba ide drinskom ili kroz grad.
Neko ce reci uuuuuh puno vozanja naokolo, medjutim menio je lakse voziti i po nekim nego se cimati prva-druga-stani-kreni.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#36852 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Je li ko išao putem, od hotela Italija pa se ide gore neđe pa se izađe kod semafora na kobiljoj. Kakav je put?
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#36853 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vala i jedan dobar kružni kod Energoinvesta na Stupu bi bio odličan.
Jeste da jebe tramvaj, ali dalo bi se to srediti.
Jeste da jebe tramvaj, ali dalo bi se to srediti.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#36855 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#36856 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#36857 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Isto budale, koda ce jeftinije proc ili da dzaba dijele...nisu normalni ljudi fkt..konektovan wrote: ↑30/12/2021 10:48 Pedpraznična atmosfera, ljudi idu u šopingovanje...špice sad ranije počinju i kasnije završavaju..
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#36858 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sto se tice ove price oko padinskog dijela Pofalica, ko to matere vam zivi gore, velika vecina je zna se, cast maloj sacici ljudi...
Ista je prica Buca, Boljakov, Svrakino, Zabrdje i sl. Ni ja nisam fgr, vec seljak iz centra
, al nebitno, bitno je ponasanje, govor i kultura tih ljudi 
Ista je prica Buca, Boljakov, Svrakino, Zabrdje i sl. Ni ja nisam fgr, vec seljak iz centra
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#36859 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
moze ali je bas bas bas zajeeee.
Isao sam dva puta tuda na djenazu na mezarju "orlic".
moze se obicnim autom proci, nije frka. ali mislim da ako malo ima poledice, snijega, leda, neke jake kise.....da se moze bas ruzno proklizati i bolje se ne igrati. Kad je suho, moze se ustediti na vremenu. Bolje nego npr ici skroz okolo drinskom, put zivota, halida kajtaza pa onda bare ili na tunel.
Ali eto dao sam ti ideju kako da zaobidjes liniju kruzni energoinvest, put zivota, halida kajtaza.
Odmah u pofalicima kod taksista namotas uz rudjera boskovica i za 4-5 minute si kod sarajevo-gas u velesicima.
Bukvalno ti ne treba vise, a onda dalje biras.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#36860 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
i onda se spustiš u velušiće i okreneš pravo pored hotela grand i onda niz bob stazicu i izletiš kod onog granapa na raskrsnici humska drinska, samo ne pokušavaj autom većim od kliova 
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#36861 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
OK znam za taj put od hotela grand, išao sam par puta. Jeste usko, ali sam mogao mondeom proći, možda ne možeš svugdje smotati iz prve malo u rikverc i eto.
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#36862 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Guzva nenormalna, sve mic po mic, covjek jedva sabura. Ide lola sa BMW-om iz pravca grada i dolazi na semafor kod SCC-a, i naravno kako da zaobidje silnu kolonu koja hoce lijevo na nultu, on nastavi pravo i ubaci se prvi na semaforu. Vec vidjeno x puta, medjutim, na metar od njega policajac regulise saobracaj, i gle cuda, samo ga nesto priupita, drz' nedaj i lola nastavi dalje kao da se nista nije desilo. Pa jbmu sve ako ga zbog toga ne mozes svrnit u stranu onda ne znam...
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#36864 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jutros sam zguzio jednog takvog u hrasnom, samo mercedes, svi su prosli iza mene a on ostade na sinamasahbazzz wrote: ↑30/12/2021 17:17 Guzva nenormalna, sve mic po mic, covjek jedva sabura. Ide lola sa BMW-om iz pravca grada i dolazi na semafor kod SCC-a, i naravno kako da zaobidje silnu kolonu koja hoce lijevo na nultu, on nastavi pravo i ubaci se prvi na semaforu. Vec vidjeno x puta, medjutim, na metar od njega policajac regulise saobracaj, i gle cuda, samo ga nesto priupita, drz' nedaj i lola nastavi dalje kao da se nista nije desilo. Pa jbmu sve ako ga zbog toga ne mozes svrnit u stranu onda ne znam...
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#36865 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gdje je ograničenje 40 vozim 45-49
Gdje je ograničenje 60 vozim 64-69
I onda ide tip iza mene .... blica mi ... i naravno pretiče ne uz gaščinu i iživljavanje na sireni dok me pretiče .... naravno da me gleda dok me pretiče.

Gdje je ograničenje 60 vozim 64-69
I onda ide tip iza mene .... blica mi ... i naravno pretiče ne uz gaščinu i iživljavanje na sireni dok me pretiče .... naravno da me gleda dok me pretiče.
-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
#36866 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nesta si ti tu drugo usro
il je taj za psihijatriju sad odma
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#36867 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pređi na pravu stranu, idi putem Mladih muslimana._BataZiv_0809 wrote: ↑30/12/2021 08:12 Svaki dan idem Putem zivota. Veca je guzva otkako je kruzni tok.
Šalu na stranu, taj kružni je katastrofalno rješenje, ljudi koji su to projektovali i odobrili zaslužuju robiju.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83396
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36868 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
530i wrote: ↑30/12/2021 17:55Pređi na pravu stranu, idi putem Mladih muslimana._BataZiv_0809 wrote: ↑30/12/2021 08:12 Svaki dan idem Putem zivota. Veca je guzva otkako je kruzni tok.
![]()
Šalu na stranu, taj kružni je katastrofalno rješenje, ljudi koji su to projektovali i odobrili zaslužuju robiju.
Prosta logika je nalagala da ce se guzva samo izmjestiti, a ne smanjiti. Nego je fazon u tome sto su radovi poceli taman kad i pandemija, tj. vanredno stanje u drzavi (cini mi se u par dana), a zavrsen je u doba kad je masa raje radilo od kuce i kad su djeca bila na raspustu, pa se guzvanje nije odmah desilo. I krenuli su hvalospjevi
Sad kako su se ljudi vratili na posao u firme, nastao je opsti haos i fakticki KT nista nije poboljsao stanje.
Izlivna traka prema FDS-u bi donekle rijesila problem.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#36869 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Stvar je prosta, veća je gužva jer je smanjena površina saobraćajnice, kružni tok je projektovan za brzinu ulaska i izlaska od 5kmh (i nije jedini takav), vozači se ne snalaze, svako ima auto, nagrnula dijaspora kao nikad dosad...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83396
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36870 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zadnjih par dana mi se uopste ne sjeda u auto. Opsti je kolaps na sve strane.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#36871 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dosle doslje dijasporci
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#36872 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Fakat nemate mjere,..seljaci, doslje, dijasporci...ima li vam išta potaman?! 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#36873 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nova je godina ,pretpraznicko ludilo je pocelo 
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#36874 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Velika vecina truhnula u rovovima 4 godine braneci ovaj grad. Da nije bilo tih naselja karinu bi mi svi danas uzivali u sarajevskim guzvama..Evolution_IV wrote: ↑30/12/2021 15:15 Sto se tice ove price oko padinskog dijela Pofalica, ko to matere vam zivi gore, velika vecina je zna se, cast maloj sacici ljudi...
Ista je prica Buca, Boljakov, Svrakino, Zabrdje i sl. Ni ja nisam fgr, vec seljak iz centra, al nebitno, bitno je ponasanje, govor i kultura tih ljudi
![]()
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#36875 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne zna to mali,..on je daytonče...laik1981 wrote: ↑30/12/2021 20:31Velika vecina truhnula u rovovima 4 godine braneci ovaj grad. Da nije bilo tih naselja karinu bi mi svi danas uzivali u sarajevskim guzvama..Evolution_IV wrote: ↑30/12/2021 15:15 Sto se tice ove price oko padinskog dijela Pofalica, ko to matere vam zivi gore, velika vecina je zna se, cast maloj sacici ljudi...
Ista je prica Buca, Boljakov, Svrakino, Zabrdje i sl. Ni ja nisam fgr, vec seljak iz centra, al nebitno, bitno je ponasanje, govor i kultura tih ljudi
![]()
