Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Vidi se koga pogađa moj oštar jezik. Ove što se zabiju u kružni i blokiraju ga.
Ostalo no comment. Sa stokom ne raspravljam.
Ne mozes se zabijat u kruzni tok i blokirat ga kad izlivna prema put zivota bude zacepljena. Ne moze se izaci u tom pravcu iz kruznog. Automatski se stvara guzva. Taj ostar internetski jezik ces morat zadrzat za kuce, znas kojoj stoci mozes prosipat supljake. Znamo i ti, a i ja, da ti stari nacionalni gade nemas problem s seljacima nego bosnjacima. Sljedeci put kad dobijes klempu nemoj mislit da je radi imena.
Vidi, meni je jasno da si ti šovinista kao i onaj 530 i drugi skotovi po forumu. meni imputirate da sam to ja jer to primjećujem.
Dakle po vama treba trpit i šutit jer samo pognuta glava ćafira može među dobre Bošnjake.
A da imam problem sa Bošnjacima generalno, to nemam. Imam samo sa seljacima i šovanima, nebitno kojom se bojom mažu. Svi ste isti.
Zimmermann wrote: ↑30/12/2021 10:56
Znači ja ugrožavam saobraćaj ako parkiram auto ulica do Pivare, nikome ne smetam, ne zaustavljam saobraćaj, a ne smetam ni pješacima. Tu je zabranjeno jer eto može im se. A on ako ulazi ovako u makaze i pravi se mangup isti je nivo kao ja. Dobar si, možeš i bolje.
Jarane, ne može se živjeti u gradu od nepropisno parkiranih auta. Pogotovo u starom gradu gdje si 100000000 posto smetao pješacima, majkama sa djecom u kolicima, invalidima itd. I tako ko ti razmišlja 95% ljudi i onda imamo kolaps.
On jeste više ugrozio saobraćaj al i ti si napravio prekršaj i to bi trebao prihvatiti. Imaš novu garažu baš na tom lokalitetu, nećeš osiromašiti ako platiš 2 KM i ti miran i nikome ne smetas.
Poštujem sve to. Ranije je bilo prije garaže, dolazio sam gore par puta dnevno i nisam imao iskreno gdje da ga ostavim od gužve. Ostavim ga do rijeke lijevo, znači nikakve smetnja, ništa. Kazna. Platim i sve ok. Sad je već druga priča kad ima garaža.
Ne mozes se zabijat u kruzni tok i blokirat ga kad izlivna prema put zivota bude zacepljena. Ne moze se izaci u tom pravcu iz kruznog. Automatski se stvara guzva. Taj ostar internetski jezik ces morat zadrzat za kuce, znas kojoj stoci mozes prosipat supljake. Znamo i ti, a i ja, da ti stari nacionalni gade nemas problem s seljacima nego bosnjacima. Sljedeci put kad dobijes klempu nemoj mislit da je radi imena.
Vidi, meni je jasno da si ti šovinista kao i onaj 530 i drugi skotovi po forumu. meni imputirate da sam to ja jer to primjećujem.
Dakle po vama treba trpit i šutit jer samo pognuta glava ćafira može među dobre Bošnjake.
A da imam problem sa Bošnjacima generalno, to nemam. Imam samo sa seljacima i šovanima, nebitno kojom se bojom mažu. Svi ste isti.
Pozivam tvog kolegu batu da ovaj put ne edituje tvoje postove gdje nekog nazivas pogrdnim imenom. Tvoji nacionalni ispadi su provaljeni. Mozes se ti na forumu pretvarati, a valja svako jutro otvarat oci i udisat zrak/smog grada kojeg mrzis iz dubine duse. Samo jer ti je, kako si ti to sebi umislio, ogranicio neka prava jer si toboze hrvat.
Jarane, ne može se živjeti u gradu od nepropisno parkiranih auta. Pogotovo u starom gradu gdje si 100000000 posto smetao pješacima, majkama sa djecom u kolicima, invalidima itd. I tako ko ti razmišlja 95% ljudi i onda imamo kolaps.
On jeste više ugrozio saobraćaj al i ti si napravio prekršaj i to bi trebao prihvatiti. Imaš novu garažu baš na tom lokalitetu, nećeš osiromašiti ako platiš 2 KM i ti miran i nikome ne smetas.
Poštujem sve to. Ranije je bilo prije garaže, dolazio sam gore par puta dnevno i nisam imao iskreno gdje da ga ostavim od gužve. Ostavim ga do rijeke lijevo, znači nikakve smetnja, ništa. Kazna. Platim i sve ok. Sad je već druga priča kad ima garaža.
Jasno. Jbg kontam šta si i ti htio reći za tog kretena al to je samo dio šire priče opšteg rasula u gradu.
striker_sarajevo wrote: ↑30/12/2021 10:47
Ja argumenta i pameti, smijesno ti. Niko ne brani kruzni, isti je napravljen preko kurca. Ni blizu onom sto je dogovoreno nije uradjeno. Trebao je da ima fizicke barijere, da te tjera da koristis unutrasnju traku. Trebao je da ima dodatnu izlivnu traku u naselje, a sto se od toga odustalo ne znam. Vjerovatno radi podvoznjaka, uklanjanja trotoara za pjesake. Odvod se ne odrzava. Pri svakoj vecoj kisi napravi se jezerce.
Moje iskustvo s tim kruznim je ok,..nikad nisam zaglavio u guzvi i s moje tačke gledišta, poprilično brze se saobraćaj odvija u poredjenju sa semaforima.
Špice su neizbježne i da ima 5 traka kruzni,...ostala infrastruktura oko kruznog je u kurcslusu...
Koliko cesto izmedju pola 5 i 5 popodne ides iz pravca Kranjceviceve na put zivota? Ja svaki dan od 2013.
I tebi i njemu treba kazna. Pun grad tih samo ću na dvije minute. I on tako misli samo ću ovog zaobići. Isti princip samo različiti nivoi.
Znači ja ugrožavam saobraćaj ako parkiram auto ulica do Pivare, nikome ne smetam, ne zaustavljam saobraćaj, a ne smetam ni pješacima. Tu je zabranjeno jer eto može im se. A on ako ulazi ovako u makaze i pravi se mangup isti je nivo kao ja. Dobar si, možeš i bolje.
Gdje si parkirao, ako si na obali onda si smetao jer do izlaza iz isevica sokaka je dvosmjerna ali parkirana auta naprave jednosmjernu
Vidi, meni je jasno da si ti šovinista kao i onaj 530 i drugi skotovi po forumu. meni imputirate da sam to ja jer to primjećujem.
Dakle po vama treba trpit i šutit jer samo pognuta glava ćafira može među dobre Bošnjake.
A da imam problem sa Bošnjacima generalno, to nemam. Imam samo sa seljacima i šovanima, nebitno kojom se bojom mažu. Svi ste isti.
Pozivam tvog kolegu batu da ovaj put ne edituje tvoje postove gdje nekog nazivas pogrdnim imenom. Tvoji nacionalni ispadi su provaljeni. Mozes se ti na forumu pretvarati, a valja svako jutro otvarat oci i udisat zrak/smog grada kojeg mrzis iz dubine duse. Samo jer ti je, kako si ti to sebi umislio, ogranicio neka prava jer si toboze hrvat.
Moje iskustvo s tim kruznim je ok,..nikad nisam zaglavio u guzvi i s moje tačke gledišta, poprilično brze se saobraćaj odvija u poredjenju sa semaforima.
Špice su neizbježne i da ima 5 traka kruzni,...ostala infrastruktura oko kruznog je u kurcslusu...
Koliko cesto izmedju pola 5 i 5 popodne ides iz pravca Kranjceviceve na put zivota? Ja svaki dan od 2013.
Pa ja sam i napisao iz svog iskustva ..
To što ti pišeš...isti problem imaju ljudi koji moraju ići na kruzni u buca potok, ilidzu....u vrijeme špice.
Isti problem imaju svi u tom terminu, nebitno radi li se o kruznim tokovima ili klasicnim raskrsnicama. Zacepi sve od alipasine do Ilidze. Juce je bilo malo cudno jer je guzva bila od 12h, a radni dan..
Pa ja sam i napisao iz svog iskustva ..
To što ti pišeš...isti problem imaju ljudi koji moraju ići na kruzni u buca potok, ilidzu....u vrijeme špice.
Isti problem imaju svi u tom terminu, nebitno radi li se o kruznim tokovima ili klasicnim raskrsnicama. Zacepi sve od alipasine do Ilidze. Juce je bilo malo cudno jer je guzva bila od 12h, a radni dan..
Često naletim u takvu guzvu..misleći da je udes ili neki radovi na cesti, ali jok, špicoka u 12 hladno....
sto se tice kruznog pofalici, najvise je sad problematican pravac iz pravca zeljeznicke. tu recimo dok je bio semafor se puno manje cekalo za skretanje prema pofalicima. a za pravo prema mercatoru skoro nikako, jer su bile 4 trake (2 za pravo).
ostale je pravce manje vise kruzni rasteretio, ali u spici najvise auta bas dolazi ovim pravcem od zeljeznicke, zato nazalost mislim da je kruzni fula, mogli su semafore malo drugacije postimati intervale i bilo bi bolje.
dok recimo kruzni kod pekare as je super rasteretio, rijetko kad cekam sa tranzita da se ukljucim, a prije onaj semafor znao sam stajati u koloni jos od iznad zeljinog stadiona jer je pustao po 4-5 auta
Dimu1927 wrote: ↑30/12/2021 12:28
ostale je pravce manje vise kruzni rasteretio, ali u spici najvise auta bas dolazi ovim pravcem od zeljeznicke, zato nazalost mislim da je kruzni fula, mogli su semafore malo drugacije postimati intervale i bilo bi bolje.
Znalo se odmah da ce biti guzva kada je skontano da nece biti posebne izlivne trake prema FDS. Tako da, sve dok se ne uradi rekonstrukcija i odradi kako treba, tu ce biti guzva.