Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#38826 Re: Pitamo Mehanicare ?
E u pm..nije valjda?! 
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#38828 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hoces ti mijenjat ta ulja. Ko te navrati da to radis? 
Sta je ovo sve problemi na ovoj VA grupaciji, skode, seati.
Dajte kakve nakaze il' kante za promjenu.
Sta je ovo sve problemi na ovoj VA grupaciji, skode, seati.
Dajte kakve nakaze il' kante za promjenu.
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
#38829 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jos da mi objasnis kako je to povezano sa trenutnim problemođ.
Da je majstor reko 1000KM kvar imas ja bi razmisljo o mjenjanju ulja koje trrbam, prije ili kasnje.
Ne voze audija fukare
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#38830 Re: Pitamo Mehanicare ?
bas audija cini mi se najvise voze fukare od njemacke trojke bmw merc audiQwerty1234 wrote: ↑20/12/2021 17:52Jos da mi objasnis kako je to povezano sa trenutnim problemođ.
Da je majstor reko 1000KM kvar imas ja bi razmisljo o mjenjanju ulja koje trrbam, prije ili kasnje.
Ne voze audija fukare![]()
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#38831 Re: Pitamo Mehanicare ?
Je li struju platio, kontam da mu nisu isključili ili su redukcije krenule? 
- drug_profi
- Posts: 65433
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38832 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jebiga, mi sa opelima samo se oko hrđe moramo brinut.... nismo mi dobacili do tih sofisticiraih kvarova.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#38833 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne budite antivakseri, antitetanus je sigurna vakcina.
#budi odgovoran, zastiti sebe i druge
#budi odgovoran, zastiti sebe i druge
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#38834 Re: Pitamo Mehanicare ?
vlasnik sam i praznog novcanika 1.8tsi,118kw, i zamjenio sam pola motora, 2gi sam vlasnik
imam razniJeh iskustava
1.4tsi seat
jesi pokusao sa ovlastenim? npr. dijagnostika i pregled je 60 km, sta hocu reci, neka utvrde kvar, a ti ne moras popravljati kod njih
1.4tsi seat
jesi pokusao sa ovlastenim? npr. dijagnostika i pregled je 60 km, sta hocu reci, neka utvrde kvar, a ti ne moras popravljati kod njih
- drug_profi
- Posts: 65433
- Joined: 16/07/2012 16:00
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#38836 Re: Pitamo Mehanicare ?
I ja bih provjerio ovo.avijon wrote: ↑20/12/2021 15:06Ja mislim pumpa goriva, sad koja, niskog ili visokog pritiska ne znam. Ali eto gledaj i u tom smjeruCaptainAmerica2021 wrote: ↑20/12/2021 15:02
Ne prelazim vise od 10.000km godisnje.
@systemrebel
Stvarno ne znam sta da ti kazem na ovo. Zato sam se i javio ovdje u nadi da mi neko moze nesto sugerisati ili preporuciti majstora za problem koji sam opisao.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#38837 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jaran je im'o sličan problem na a4 b6, godinu dana ganj'o majstore da mu neko popravi, ali niko se nije htio bavit' time, a novi display žara.Qwerty1234 wrote: ↑20/12/2021 16:44 Eoo gaa, pokvario se.
Displey od borda mi se zacrnio, svako 10 sec se pojavi po sekundi i nestane.
Sve ostalo radi normalno.lampica od rucne, kazaljke, sve svjetli.
https://ibb.co/cvBd5mb
Na kraju on sam otvorio sat i konektore boarda malo prodrm'o i proradilo sve.
Možda je i kod tebe taj problem sa konektorom, ako si u Sarajevu, vidi sa Sejom na Mostarskom raskršću (SHS elektronika) može li ti to pogledat'.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#38839 Re: Pitamo Mehanicare ?
Citroen C3 2003. benzinac, gdje kupit ručicu mjenjača?
Gledali nešto al ne odgovaraju ove sa PIKa.
Gledali nešto al ne odgovaraju ove sa PIKa.
-
mirza2811
- Posts: 125
- Joined: 07/11/2016 09:58
#38840 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozz, hitno mi treba crijevo serva za alfu 159. Zaglavio sam u Bosni, a trebam za par dana nazad u slo
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
- r00tf
- Posts: 111
- Joined: 21/11/2019 16:46
#38842 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav,
Jedno pitanje da li neko ima RNS 510 sa bluetooth fabricki ugradenim, naime radi se o sljedecem problemu kada spojim telefon i pustim muziku radi samo preko Bluetooth Audio tj dolazi zvuk i radi sve normalno, kada prebacim na dio Bluetooth gdje pise ime pjesme i koja je minuta i etc, gdje se moze prebacivati na komandama nastaje problem, da nema nikakve reakcije, ne moze se prebaciti pjesma nema zvuka, minute ne otkucavaju samo pise desno VBR, radi se o iphone telefonu, probao sam guglati ali tesko, cak sta vise nasao sam klip na youtube gdje je covjek spojio sa windwos phone i radi sve normalno, sada me zanima da li je do telefona ili je do radia. Hvala svima.
Jedno pitanje da li neko ima RNS 510 sa bluetooth fabricki ugradenim, naime radi se o sljedecem problemu kada spojim telefon i pustim muziku radi samo preko Bluetooth Audio tj dolazi zvuk i radi sve normalno, kada prebacim na dio Bluetooth gdje pise ime pjesme i koja je minuta i etc, gdje se moze prebacivati na komandama nastaje problem, da nema nikakve reakcije, ne moze se prebaciti pjesma nema zvuka, minute ne otkucavaju samo pise desno VBR, radi se o iphone telefonu, probao sam guglati ali tesko, cak sta vise nasao sam klip na youtube gdje je covjek spojio sa windwos phone i radi sve normalno, sada me zanima da li je do telefona ili je do radia. Hvala svima.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#38843 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pogledaj i pročitaj možda bude od pomoći
https://www.youtube.com/watch?v=_T-1x3dMD-U
https://discussions.apple.com/thread/253254420
https://www.vwvortex.com/threads/good-n ... s.5462657/
Ima toga još.
https://www.youtube.com/watch?v=_T-1x3dMD-U
https://discussions.apple.com/thread/253254420
https://www.vwvortex.com/threads/good-n ... s.5462657/
Ima toga još.
-
mirza2811
- Posts: 125
- Joined: 07/11/2016 09:58
#38844 Re: Pitamo Mehanicare ?
A jel moguce reparirat crijevo serva?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Nemsy
- Posts: 1
- Joined: 22/12/2021 15:16
#38846 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav
Imam jedan problem, vozim Golf 5 1.9 tdi
Desava mi se zadnjih desetak dana da kada ujutru hocu da upalim auto da se on jednostavno ugasi nakon 2 sekunde
Nekada se desi da ga mogu bez problema paliti dva dana pa onda treci dan ne mogu
Zanimljivo je da kada skinem klemu + sa akumulatora sacekam dvadesetak sekundi i vratim auto bez problema upali, evo i tako to radim desetak mozda i vise dana, razmisljam da odem da proverim akumulator da li mozda treba da se dopuni tecnoscu ili da se dopuni ispravljacem. Akumulator je star 1 god, to mi malo cudno
Ako neko zna, mogao bih mi skratiti problem, hvala.
Imam jedan problem, vozim Golf 5 1.9 tdi
Desava mi se zadnjih desetak dana da kada ujutru hocu da upalim auto da se on jednostavno ugasi nakon 2 sekunde
Nekada se desi da ga mogu bez problema paliti dva dana pa onda treci dan ne mogu
Zanimljivo je da kada skinem klemu + sa akumulatora sacekam dvadesetak sekundi i vratim auto bez problema upali, evo i tako to radim desetak mozda i vise dana, razmisljam da odem da proverim akumulator da li mozda treba da se dopuni tecnoscu ili da se dopuni ispravljacem. Akumulator je star 1 god, to mi malo cudno
Ako neko zna, mogao bih mi skratiti problem, hvala.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38847 Re: Pitamo Mehanicare ?
nije ti to do akumulatora
- r00tf
- Posts: 111
- Joined: 21/11/2019 16:46
#38848 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala drug, rijesio sam updateom SW od Navi sad radi sve perfektno cak sam i nasao mape za Eastern EUartur morgan wrote: ↑21/12/2021 14:39 Pogledaj i pročitaj možda bude od pomoći
https://www.youtube.com/watch?v=_T-1x3dMD-U
https://discussions.apple.com/thread/253254420
https://www.vwvortex.com/threads/good-n ... s.5462657/
Ima toga još.
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#38849 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prilikom demontaze uvijek se skida - zatim + , prilikom montaze + pa -Nemsy wrote: ↑22/12/2021 15:24 Pozdrav
Imam jedan problem, vozim Golf 5 1.9 tdi
Desava mi se zadnjih desetak dana da kada ujutru hocu da upalim auto da se on jednostavno ugasi nakon 2 sekunde
Nekada se desi da ga mogu bez problema paliti dva dana pa onda treci dan ne mogu
Zanimljivo je da kada skinem klemu + sa akumulatora sacekam dvadesetak sekundi i vratim auto bez problema upali, evo i tako to radim desetak mozda i vise dana, razmisljam da odem da proverim akumulator da li mozda treba da se dopuni tecnoscu ili da se dopuni ispravljacem. Akumulator je star 1 god, to mi malo cudno
Ako neko zna, mogao bih mi skratiti problem, hvala.
-
AtillaS
- Posts: 2140
- Joined: 27/08/2021 18:55
