5319
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#38453 Re: Pitamo Mehanicare ?
Isto iskustvo od prije desetak godina, a u komšiluku mi je.drug_profi wrote: ↑06/12/2021 13:17 Senči je teški ters, a počeo je i fušerit.
Uglavnom jednom bio i neću više. Za moje pare da me neko prca i tersa mi, drzi me da čekam, a ne kaže ni do kad ni koliko.
Nisam otišao zbog gluposti, nego zbog konkretnog problema.
Većeg tersa u životu nisam vidio.
Otišao jednom i nikada više.
Navodno ovi mlađi su OK, ali me ne interesuje, za mene kao da ne postoji.
@lavic , moja preporuka, a izgleda na nisam jedini, Džinović u Adema Buće.
Last edited by Naslovnica on 06/12/2021 19:31, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#38455 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vi ste izgeda na starog naletili. Simpa čiko, ali da je terso, jeste. Senči nešto puno i ne priča, posebno sa mušterijom.Naslovnica wrote: ↑06/12/2021 15:02Isto iskustvo od prije desetak godina, a u komšiluku mi je.drug_profi wrote: ↑06/12/2021 13:17 Senči je teški ters, a počeo je i fušerit.
Uglavnom jednom bio i neću više. Za moje pare da me neko prca i tersa mi, drzi me da čekam, a ne kaže ni do kad ni koliko.
Nisam otišao zbog gluposti, nego zbog konkretnog problema.
Većeg tersa u životu nisam vidio.
Otišao jednom i nikada više.
Navodno ovi mlađi su OK, ali me ne interesuje, za mene kao da ne postoji.
@kavic , moja preporuka, a izgleda na nisam jedini, Džinović u Adema Buće.
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#38456 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ja ba, na starog.konektovan wrote: ↑06/12/2021 19:03Vi ste izgeda na starog naletili. Simpa čiko, ali da je terso, jeste. Senči nešto puno i ne priča, posebno sa mušterijom.Naslovnica wrote: ↑06/12/2021 15:02
Isto iskustvo od prije desetak godina, a u komšiluku mi je.
Nisam otišao zbog gluposti, nego zbog konkretnog problema.
Većeg tersa u životu nisam vidio.
Otišao jednom i nikada više.
Navodno ovi mlađi su OK, ali me ne interesuje, za mene kao da ne postoji.
@kavic , moja preporuka, a izgleda na nisam jedini, Džinović u Adema Buće.![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#38458 Re: Pitamo Mehanicare ?
Senči mu je sin...Naslovnica wrote: ↑06/12/2021 19:29Ma ja ba, na starog.konektovan wrote: ↑06/12/2021 19:03
Vi ste izgeda na starog naletili. Simpa čiko, ali da je terso, jeste. Senči nešto puno i ne priča, posebno sa mušterijom.![]()
![]()
-
AtillaS
- Posts: 2140
- Joined: 27/08/2021 18:55
#38459 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod Senčija sam jednom bio, završio je posao, ali da mu je komunikacija s mušterijom kriminalna to stoji.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
-
AtillaS
- Posts: 2140
- Joined: 27/08/2021 18:55
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38463 Re: Pitamo Mehanicare ?
Morel ikako da budes ljubazan, normalan i pristojan, i da uradis posao za koji trazis pare?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#38464 Re: Pitamo Mehanicare ?
moze, u gradu ima jedan al vrijedan 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38465 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma ima finih ljudi,ali ublehari i varalice prednjace...
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#38466 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tako nam je u svim aspektima života.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#38467 Re: Pitamo Mehanicare ?
1 na milion.drug_profi wrote: ↑06/12/2021 23:55 Morel ikako da budes ljubazan, normalan i pristojan, i da uradis posao za koji trazis pare?
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#38468 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo narucio sam se kod Dzinovica, nadam se rjesenju problema.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan.
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#38471 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam problem sa punjenjem, prazni se akumulator, i auto zna otic u "safe mode" zbog pada napona u voznji.....vjeshalica wrote: ↑07/12/2021 11:13Osim utisaka javi ako nije tajna naravno sta je tacno ti popravljao.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
