Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#38451 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Leon16v wrote: 06/12/2021 08:50 Dobra šara na obući, koji dot ?
5319
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#38452 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

lavic wrote: 06/12/2021 11:09 Pozz,

treba mi savjet za elektricara koji ce mi zamjeniti regler i pregledati ostalo na alternatoru (lezajevi, diode) i po potrebi zamjenit?

Hvala
Buco Kolonija
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#38453 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

drug_profi wrote: 06/12/2021 13:17 Senči je teški ters, a počeo je i fušerit.
Uglavnom jednom bio i neću više. Za moje pare da me neko prca i tersa mi, drzi me da čekam, a ne kaže ni do kad ni koliko.
Isto iskustvo od prije desetak godina, a u komšiluku mi je.
Nisam otišao zbog gluposti, nego zbog konkretnog problema.
Većeg tersa u životu nisam vidio.
Otišao jednom i nikada više.
Navodno ovi mlađi su OK, ali me ne interesuje, za mene kao da ne postoji.
@lavic , moja preporuka, a izgleda na nisam jedini, Džinović u Adema Buće.
Last edited by Naslovnica on 06/12/2021 19:31, edited 1 time in total.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#38454 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »



:mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#38455 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Naslovnica wrote: 06/12/2021 15:02
drug_profi wrote: 06/12/2021 13:17 Senči je teški ters, a počeo je i fušerit.
Uglavnom jednom bio i neću više. Za moje pare da me neko prca i tersa mi, drzi me da čekam, a ne kaže ni do kad ni koliko.
Isto iskustvo od prije desetak godina, a u komšiluku mi je.
Nisam otišao zbog gluposti, nego zbog konkretnog problema.
Većeg tersa u životu nisam vidio.
Otišao jednom i nikada više.
Navodno ovi mlađi su OK, ali me ne interesuje, za mene kao da ne postoji.
@kavic , moja preporuka, a izgleda na nisam jedini, Džinović u Adema Buće.
Vi ste izgeda na starog naletili. Simpa čiko, ali da je terso, jeste. Senči nešto puno i ne priča, posebno sa mušterijom. :lol:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#38456 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

konektovan wrote: 06/12/2021 19:03
Naslovnica wrote: 06/12/2021 15:02
Isto iskustvo od prije desetak godina, a u komšiluku mi je.
Nisam otišao zbog gluposti, nego zbog konkretnog problema.
Većeg tersa u životu nisam vidio.
Otišao jednom i nikada više.
Navodno ovi mlađi su OK, ali me ne interesuje, za mene kao da ne postoji.
@kavic , moja preporuka, a izgleda na nisam jedini, Džinović u Adema Buće.
Vi ste izgeda na starog naletili. Simpa čiko, ali da je terso, jeste. Senči nešto puno i ne priča, posebno sa mušterijom. :lol:
Ma ja ba, na starog.
:run:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#38457 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

vjeshalica wrote: 06/12/2021 18:55

:mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#38458 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Naslovnica wrote: 06/12/2021 19:29
konektovan wrote: 06/12/2021 19:03

Vi ste izgeda na starog naletili. Simpa čiko, ali da je terso, jeste. Senči nešto puno i ne priča, posebno sa mušterijom. :lol:
Ma ja ba, na starog.
:run:
Senči mu je sin... :mrgreen:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#38459 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by AtillaS »

Kod Senčija sam jednom bio, završio je posao, ali da mu je komunikacija s mušterijom kriminalna to stoji.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#38460 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

vjeshalica wrote: 06/12/2021 18:55

:mrgreen:
:D :thumbup:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#38461 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

AtillaS wrote: 06/12/2021 19:59 Kod Senčija sam jednom bio, završio je posao, ali da mu je komunikacija s mušterijom kriminalna to stoji.
Opet je bolja varijanta nego majstor koji se raspriča sa tobom, odere te a ništa ne popravi.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#38462 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by AtillaS »

Laplace wrote: 06/12/2021 22:02
AtillaS wrote: 06/12/2021 19:59 Kod Senčija sam jednom bio, završio je posao, ali da mu je komunikacija s mušterijom kriminalna to stoji.
Opet je bolja varijanta nego majstor koji se raspriča sa tobom, odere te a ništa ne popravi.
I to stoji.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#38463 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Morel ikako da budes ljubazan, normalan i pristojan, i da uradis posao za koji trazis pare?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#38464 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Evolution_IV »

moze, u gradu ima jedan al vrijedan :)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#38465 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

ma ima finih ljudi,ali ublehari i varalice prednjace...
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#38466 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 07/12/2021 06:17 ma ima finih ljudi,ali ublehari i varalice prednjace...
Tako nam je u svim aspektima života.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#38467 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Rockefeller »

drug_profi wrote: 06/12/2021 23:55 Morel ikako da budes ljubazan, normalan i pristojan, i da uradis posao za koji trazis pare?
1 na milion.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#38468 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

Evo narucio sam se kod Dzinovica, nadam se rjesenju problema.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan. :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#38469 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

lavic wrote: 07/12/2021 10:30 Evo narucio sam se kod Dzinovica, nadam se rjesenju problema.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan. :thumbup:
Javi utiske. :thumbup:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#38470 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

lavic wrote: 07/12/2021 10:30 Evo narucio sam se kod Dzinovica, nadam se rjesenju problema.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan. :thumbup:
Osim utisaka javi ako nije tajna naravno sta je tacno ti popravljao.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#38471 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

vjeshalica wrote: 07/12/2021 11:13
lavic wrote: 07/12/2021 10:30 Evo narucio sam se kod Dzinovica, nadam se rjesenju problema.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan. :thumbup:
Osim utisaka javi ako nije tajna naravno sta je tacno ti popravljao.
Imam problem sa punjenjem, prazni se akumulator, i auto zna otic u "safe mode" zbog pada napona u voznji.....
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#38472 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

:thumbup:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#38473 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

lavic wrote: 07/12/2021 10:30 Evo narucio sam se kod Dzinovica, nadam se rjesenju problema.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan. :thumbup:
Koji auto bijase?
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#38474 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

basicm wrote: 07/12/2021 14:38
lavic wrote: 07/12/2021 10:30 Evo narucio sam se kod Dzinovica, nadam se rjesenju problema.
Preko telefona je ostavio odlican dojam, profesionalan i ljubazan. :thumbup:
Koji auto bijase?
bmw
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#38475 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

lavic wrote: 07/12/2021 14:52
basicm wrote: 07/12/2021 14:38

Koji auto bijase?
bmw
Ja sam prosle godine mijenjao akumulator, isto kao da nisam, dok nisam registraciju akumulatora proveo kako treba. Ali mislim da si na dobrom tragu.
Post Reply