Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#38426 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by black_adrian »

nakuješ čvršću šperu il veći komad lima na kolac il letvu, zavisi šta imaš... u tri poteza zgrno si sve, kakve lopate crne :mrgreen:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#38427 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

bitanga_sa_otesa wrote: 04/12/2021 18:35
konektovan wrote: 04/12/2021 18:29

Ma ne znam, iskreno..
Ja sam kupio i veću, za lopatajne ispred haustora, i evo nakon pet godina staža još uvijek je u komadu. Doduše, nije ni bilo nešto posebno snijega. :mrgreen: Za cijenu od 10 KM koliko je bila tad...mogu reći da je odlična.
ta mi je i pukla... neki mokri snijeg bio...
poslije sam kupio 2 komada i imam ih i sad :D
Ti bi volu rep iscupo :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#38428 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

EasyMan wrote: 05/12/2021 00:42

Ti bi volu rep iscupo :-D
Optimist wrote: 04/12/2021 23:04 Kad si upiro ko sivonja, zato si i slomio. :D
:( :( :stidljiv:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#38429 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by oruzana_pobuna »

yhahahahahha najgori od sve djece :lol:
User avatar
the_hooligan_ec
Posts: 369
Joined: 05/04/2014 02:39

#38430 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by the_hooligan_ec »

Kako se može naštelovati automatski saug čistio sam klapnu gasa vratio ujutro u 6h kad palim obrtaji su na 1000. Može li preko Delphi dijagnostike ili mora ovlašteni. Da napomenem da mi ne radi onaj senzor na retrovizoru ta vanjsku temperaturu tj. pokazuje netačno.. Auto je Megane 3 1.6
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#38431 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

EasyMan wrote: 05/12/2021 00:42
bitanga_sa_otesa wrote: 04/12/2021 18:35

ta mi je i pukla... neki mokri snijeg bio...
poslije sam kupio 2 komada i imam ih i sad :D
Ti bi volu rep iscupo :-D
A šta bi poslije radio s tim repom? Uvijek me je zanimalo zašto ljudi čupaju repove volovima i šta rade kasnije s tim repovima.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#38432 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Nisi nikad cuo za corbu od govedjeg repa?
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#38433 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by oruzana_pobuna »

kazu treba probat ponajbolja je corbica od govedjeg cajnog kolutica
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#38434 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

@oruzana_pobuna Jesi ti probao? Kakva je?
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#38435 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

Laplace wrote: 05/12/2021 10:57
EasyMan wrote: 05/12/2021 00:42

Ti bi volu rep iscupo :-D
A šta bi poslije radio s tim repom? Uvijek me je zanimalo zašto ljudi čupaju repove volovima i šta rade kasnije s tim repovima.
Odgovorio ti je @NediM17 :D
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#38436 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by oruzana_pobuna »

EasyMan wrote: 05/12/2021 13:50 @oruzana_pobuna Jesi ti probao? Kakva je?
nejdem ja to samo dajem savjet meancarima ovim sto ne daju rijeci rijet :lol:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#38437 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

oruzana_pobuna wrote: 05/12/2021 14:06
EasyMan wrote: 05/12/2021 13:50 @oruzana_pobuna Jesi ti probao? Kakva je?
nejdem ja to samo dajem savjet meancarima ovim sto ne daju rijeci rijet :lol:
Kakvi mehanicari, sve su to kriminalci, poceli su volovima repove cupat :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#38438 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Hajto i nekako, ali sto lopatu slomi... to ja ne razumim
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#38439 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

urazumi se ,bio je mokar snijeg ,a ja jak mlad i glup :lol:

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#38440 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

dobro sad ne moras se falit...
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#38441 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Nije original bila
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#38442 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by oruzana_pobuna »

nije preMIJUM OJEM :lol:
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#38443 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noviclan »

Izasla joj garancija i rascvjetala se :lol:
wraagh
Posts: 69
Joined: 07/03/2012 09:33

#38444 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by wraagh »

Zna li ko kakvog mehanicara u Sarajevu koji ima iskustva sa lukas pumpama. Dijagnostika mi je pokazala "kvar" na lukas pumpi. Peugeot Partner je u pitanju
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#38445 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

bitanga_sa_otesa wrote: 05/12/2021 16:10 urazumi se ,bio je mokar snijeg ,a ja jak mlad i glup :lol:

Image
Može se to malo lemilicom sredit'. :D
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#38446 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Leon16v »

Dobra šara na obući, koji dot ?
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#38447 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

Pozz,

treba mi savjet za elektricara koji ce mi zamjeniti regler i pregledati ostalo na alternatoru (lezajevi, diode) i po potrebi zamjenit?

Hvala
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#38448 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by black_adrian »

lavic wrote: 06/12/2021 11:09 Pozz,

treba mi savjet za elektricara koji ce mi zamjeniti regler i pregledati ostalo na alternatoru (lezajevi, diode) i po potrebi zamjenit?

Hvala
Senči Alipašino.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#38449 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

hvala
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#38450 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Senči je teški ters, a počeo je i fušerit.
Uglavnom jednom bio i neću više. Za moje pare da me neko prca i tersa mi, drzi me da čekam, a ne kaže ni do kad ni koliko.
Post Reply