Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#38426 Re: Pitamo Mehanicare ?
nakuješ čvršću šperu il veći komad lima na kolac il letvu, zavisi šta imaš... u tri poteza zgrno si sve, kakve lopate crne 
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#38427 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ti bi volu rep iscupobitanga_sa_otesa wrote: ↑04/12/2021 18:35ta mi je i pukla... neki mokri snijeg bio...konektovan wrote: ↑04/12/2021 18:29
Ma ne znam, iskreno..
Ja sam kupio i veću, za lopatajne ispred haustora, i evo nakon pet godina staža još uvijek je u komadu. Doduše, nije ni bilo nešto posebno snijega.Za cijenu od 10 KM koliko je bila tad...mogu reći da je odlična.
poslije sam kupio 2 komada i imam ih i sad![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#38429 Re: Pitamo Mehanicare ?
yhahahahahha najgori od sve djece 
- the_hooligan_ec
- Posts: 369
- Joined: 05/04/2014 02:39
#38430 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kako se može naštelovati automatski saug čistio sam klapnu gasa vratio ujutro u 6h kad palim obrtaji su na 1000. Može li preko Delphi dijagnostike ili mora ovlašteni. Da napomenem da mi ne radi onaj senzor na retrovizoru ta vanjsku temperaturu tj. pokazuje netačno.. Auto je Megane 3 1.6
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#38431 Re: Pitamo Mehanicare ?
A šta bi poslije radio s tim repom? Uvijek me je zanimalo zašto ljudi čupaju repove volovima i šta rade kasnije s tim repovima.EasyMan wrote: ↑05/12/2021 00:42Ti bi volu rep iscupobitanga_sa_otesa wrote: ↑04/12/2021 18:35
ta mi je i pukla... neki mokri snijeg bio...
poslije sam kupio 2 komada i imam ih i sad![]()
![]()
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#38432 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisi nikad cuo za corbu od govedjeg repa?
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#38433 Re: Pitamo Mehanicare ?
kazu treba probat ponajbolja je corbica od govedjeg cajnog kolutica
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#38434 Re: Pitamo Mehanicare ?
@oruzana_pobuna Jesi ti probao? Kakva je?
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#38437 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kakvi mehanicari, sve su to kriminalci, poceli su volovima repove cupatoruzana_pobuna wrote: ↑05/12/2021 14:06nejdem ja to samo dajem savjet meancarima ovim sto ne daju rijeci rijet![]()
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38438 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hajto i nekako, ali sto lopatu slomi... to ja ne razumim
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38439 Re: Pitamo Mehanicare ?
urazumi se ,bio je mokar snijeg ,a ja jak mlad i glup 


- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38440 Re: Pitamo Mehanicare ?
dobro sad ne moras se falit...
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#38442 Re: Pitamo Mehanicare ?
nije preMIJUM OJEM 
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#38443 Re: Pitamo Mehanicare ?
Izasla joj garancija i rascvjetala se 
-
wraagh
- Posts: 69
- Joined: 07/03/2012 09:33
#38444 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna li ko kakvog mehanicara u Sarajevu koji ima iskustva sa lukas pumpama. Dijagnostika mi je pokazala "kvar" na lukas pumpi. Peugeot Partner je u pitanju
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#38445 Re: Pitamo Mehanicare ?
Može se to malo lemilicom sredit'.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#38446 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobra šara na obući, koji dot ?
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#38447 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozz,
treba mi savjet za elektricara koji ce mi zamjeniti regler i pregledati ostalo na alternatoru (lezajevi, diode) i po potrebi zamjenit?
Hvala
treba mi savjet za elektricara koji ce mi zamjeniti regler i pregledati ostalo na alternatoru (lezajevi, diode) i po potrebi zamjenit?
Hvala
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38450 Re: Pitamo Mehanicare ?
Senči je teški ters, a počeo je i fušerit.
Uglavnom jednom bio i neću više. Za moje pare da me neko prca i tersa mi, drzi me da čekam, a ne kaže ni do kad ni koliko.
Uglavnom jednom bio i neću više. Za moje pare da me neko prca i tersa mi, drzi me da čekam, a ne kaže ni do kad ni koliko.
