Ma druze odma bi on majstoru isao al sam ja sad 100km udaljen od svoje kuce i svog majstora, sinoc se ovo desilo i nemam ni kome odvuci sad auto + nedjelja je a ja trebam nazad kuci danas
To mi je trenutno najveci problem, on ce svakako ici majstoru kad dodjem nazad
Ja ga i ne vozim cesto uzeli ga za jednog pocetnika u familiji pa se po gradu voza uglavnom, da se malo nauci, sreca jedino sto ga nismo ni platili previse pa ove popravke sta ces jbg, na svakom ovoliko starom autu se ima nesto popravljat a i sve dosad me nisu nesto puno kostale stvariblack_adrian wrote: ↑28/11/2021 08:57 vozi ga onda dok se ne raspadne, ja u to vise ne bih marke ulozio... sretno![]()
