Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#29226 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Laplace wrote: 18/11/2021 18:57
topss wrote: 18/11/2021 18:54

Treba ih pitati zasto se pripreme ne obavljaju u Zenici kada je izgradjen moderni trening centar. Zanima me koji bi im izgovor bio.

Zaista se ne vrijedi nervirati zbog njih. I karakterno i igrackim kvalitetom bezvezna reprezentacija.
Nije im se svidio.

Nema ćevapa i šiše.
A ima viska smoga.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29227 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

luckylaka wrote: 18/11/2021 12:48 Bazdarevic objasnio kako je to trebalo izgledati ali to sto je on predlagao ocito je nailazilo na opstrukcije ne kaze igracima nego nekim clanovima saveza.Pa onda Mesa dragi kad pocnes pricu dovrsi je do kraja i reci taj i taj su licno bili protiv priprema u kampu
Ma svi su pametni i svi su govorili kako treba biti, a amaterizma kod svakog selektora. Za 5 godina Petev će se javiti da baci šuplju šta je sve tražio samo nije mogao od pojedinaca. :-)
topss wrote: 18/11/2021 18:54 Treba ih pitati zasto se pripreme ne obavljaju u Zenici kada je izgradjen moderni trening centar. Zanima me koji bi im izgovor bio.

Zaista se ne vrijedi nervirati zbog njih. I karakterno i igrackim kvalitetom bezvezna reprezentacija.
Pa reći će ti da osjećaju kako bolje pripreme obave u Sarajevu, a selektor će reći da bude onako kako igrači hoće, bolje da im se malo udovolji i tako to. :D
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#29228 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by detroit-mercy »

Eno i plavo oko rece da je bilo svega i izlazaka samo se pokrivalo dobrim rezultatima :mrgreen:.
Koji su to dobri rezultati da mi je znati :-).
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29229 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... FSIDaMXvwo
Iskreno, moje mišljenje je da selektor treba biti naš čovjek, evo pogledajte Srbiju, Hrvatsku, logično je da neko ko je unutra može bolje motivisati igrače i napraviti atmosferu koja je preduslov dobrog rezultata, smatra Cviko.
:lol:
ajdamo
Posts: 1573
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#29230 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ajdamo »

Logovan wrote: 18/11/2021 22:22 https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... FSIDaMXvwo
Iskreno, moje mišljenje je da selektor treba biti naš čovjek, evo pogledajte Srbiju, Hrvatsku, logično je da neko ko je unutra može bolje motivisati igrače i napraviti atmosferu koja je preduslov dobrog rezultata, smatra Cviko.
:lol:
Do sada su skoro svi bili domaći pa nije bilo značajnijih rezultata izuzev perioda Ćiro - Sušić.
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29231 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Logovan wrote: 18/11/2021 10:31
Thorgerson wrote: 18/11/2021 02:32 Sehic: Od utorka profesionalna reprezentacija.
Toliko profesionalna da mame svoje neće vidjeti.
Što ti je disciplina :izet:
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#29232 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Thorgerson »

Bazdarevic je BAS previse u zadnje vrijeme u medijima.

E sad ili je on jedini od bivsih selektora koji zeli da govori. Ili ima neku tajnu agendu da se uvali ako Petev ode.

Meni vise smrdi na ovo drugo. Jer on vec prica o tome sta treba, kako treba...

Pa kontam u sebi, druze jesi li ti senilan? Pa ti si bio selektor pasha. Dva ciklusa nepuna si imao. Sta hoces? Jos?

Jer vidim da je dobio otkaz u Guingampu i da je bez angazman. A i prethodno dobio otkaz u Paris FC. Losi rezultati. Nema jarane da te neko drzi godinama, kao sto je to BH repka.

Trener prvi leti.

Jedino kod nas prvo se tjeraju igraci, pa tek onda trener.
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#29233 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Debil se nastavlja zajebavati :D


Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine će 18. decembra ove godine odigrati prijateljsku utakmicu protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država.

Bit će ovo treći međusobni duel ove dvije reprezentacije. Poziv selektora Ivajla Peteva (Ivaylo) za ovaj susret dobit će četiri fudbalera Sarajeva.


U pitanju su mladi golman Belmin Dizdarević, defanzivci Selmir Pidro i Numan Kurdić, te sjajni veznjak i jedan od najboljih igrača Premijer lige BiH Andrej Đokanović.

Prijateljski meč koji će se odigrati 18. decembra u Los Anđelesu bit će treći susret naše selekcije i američke reprezentacije.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29234 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

Thorgerson wrote: 19/11/2021 01:18 Bazdarevic je BAS previse u zadnje vrijeme u medijima.

E sad ili je on jedini od bivsih selektora koji zeli da govori. Ili ima neku tajnu agendu da se uvali ako Petev ode.

Meni vise smrdi na ovo drugo. Jer on vec prica o tome sta treba, kako treba...

Pa kontam u sebi, druze jesi li ti senilan? Pa ti si bio selektor pasha. Dva ciklusa nepuna si imao. Sta hoces? Jos?

Jer vidim da je dobio otkaz u Guingampu i da je bez angazman. A i prethodno dobio otkaz u Paris FC. Losi rezultati. Nema jarane da te neko drzi godinama, kao sto je to BH repka.

Trener prvi leti.

Jedino kod nas prvo se tjeraju igraci, pa tek onda trener.
Ali, tad je imao jače igrače u ekipi. Vidjećeš sad kad sa ovim poluamaterima u sljedećium kvalifikacijama razvali sve.
User avatar
p206
Posts: 8427
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#29235 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by p206 »

ako želimo da igramo kao do sada na posjed, morat će ih naučiti da igraju dobar presing, svaki gol koji smo primili je zbog toga što protivnik ima priliku da odigra loptu iza naše odbrane

Mou to odlično objašnjava

https://www.youtube.com/watch?v=4wAG5ZUJ4eI&t=314s
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29236 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

61. na FIFA rang listi. :skoljka:
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29237 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Logovan wrote: 19/11/2021 16:04 61. na FIFA rang listi. :skoljka:
Može i gore.
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29238 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Point. wrote: 19/11/2021 20:07
Logovan wrote: 19/11/2021 16:04 61. na FIFA rang listi. :skoljka:
Može i gore.
Zar? :shock:
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#29239 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Ma koji ce nam qrac Vrancic inace igrac utakmice danas
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#29240 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by izvrsni direktor »

Od sezone 2005./06., prve u Dinamovoj modernoj dominaciji, na Maksimiru se izmijenilo 26 trenera. Od njih 26, samo jedan ni na koji način nije sudjelovao u doprinosu Dinamovoj tituli prvaka - Ivajlo Petev.
:roll:
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#29241 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Crvena Tifoza »

Logovan wrote: 19/11/2021 16:04 61. na FIFA rang listi. :skoljka:
Šta kaže kapiten? Jel mu krivo?
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#29242 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote: 25/11/2021 00:45
Logovan wrote: 19/11/2021 16:04 61. na FIFA rang listi. :skoljka:
Šta kaže kapiten? Jel mu krivo?
Kapiten je Kovacevic
last mohicans
Posts: 18285
Joined: 09/08/2012 23:19

#29243 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

Miske smiješan, bolje da ništa nije izjavio. Naravno da cete stati iza Bugarina, pa vi ste ga i doveli. Pazi ove izvale:



Kako ocjenjujete rad selektora Peteva?

-
Ako se gleda po bodovima, sigurno nije idealno, iako smo prvi put bili u grupi s pet reprezentacija. Realno, da smo imali u grupi još jednu lošiju ekipu, osvojili bismo još šest bodova
...
Zbog toga ne treba sada gledati samo jednu stvar, odnosno po bodovima, nego i broj ekipa u grupi, te kako je igrao naš tim. Mislim da je to bilo sasvim OK. Imali smo i peh da Džeko nije mogao igrati posljednje dvije utakmice, a on je vrlo bitan za našu ekipu. Trenutno nemamo zamjenu za njega, ni liderski, ni po kvalitetu. A Pjanić je nakon povrede, da tako kažem, upao u lošiju formu. I to je bio peh, ali nema veze, mislim da su iz toga ovi drugi igrači dosta naučili.
Kazastan je beton ekipa, a i Finci isto tako. Pa zar i drugim ekipama ne bi bilo bolje da ima jos koja levatska ekipa..
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29244 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Realno, da smo imali u grupi još jednu lošiju ekipu, osvojili bismo još šest bodova

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23439
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#29245 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by sime_cipol »

:lol:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#29246 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanista 101% »

Pratio sam reakcije na veliku pobjedu Srbije nad Portugalom i posebno izjave Stojkovica. Meni je fascinatno da u tako kratko vremenskom periodu od gubitnicke ekipe napravi jednu skroz pobjednicku i fajtersku reprezentaciju. Kao da to nisu isti igraci.

Ali jedna njegova izjava mi je bas ostala onako dobro u sjecanju a govori o stanju prije nego je on dosao kao trener. Kaze on ovako: ''Nije moguce da najbolji igraci odigraju najgore u najvaznijim mecevima. To je prosto nemoguce. Tu nesto onda nije u redu".

Tako jednostavno, a istinito.

A kod nas na desetine historijskih utakmica nasi najbolji igraci odigraju kao amateri. Mediji kao obicno stanu na njihovu stranu, a navijaci se tjese kako nije isto igrati za klub i reprezentaciju. Kao u klubu je dosta lakse, a nase zvijezde nemaju takve kvalitetne saigrace sa kojim bi pobjedili.
Last edited by Romanista 101% on 28/11/2021 00:05, edited 1 time in total.
User avatar
mayab
Posts: 30853
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#29247 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mayab »

Logovan wrote: 27/11/2021 21:33 Realno, da smo imali u grupi još jednu lošiju ekipu, osvojili bismo još šest bodova

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Miske to stvarno rekao? :)
Konfućije mu nije ravan , jbo mtr svoju :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29248 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Zar se ovih Mišketovih eventualnih šest bodova protiv najslabije reprezentacije ne brišu na kraju kvalifikacija? :oops:
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29249 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Neka neko Misketu kaže da bi i ostali imali 6 bodEva.
last mohicans
Posts: 18285
Joined: 09/08/2012 23:19

#29250 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

Upravo to,ja nisam mogao vjerovati kad sam pročitao. Koji debilni argument, bolje reci nazovi argument. Koje pišanje po navijačima. Inače, na avazovom sportu je intervju.
Post Reply