Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#55476 Re: Zeničani
Da spomenemo kako je na muzici za ovaj film radila i naša Larisa Buro. Čuje se kako pjeva u traileru. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#55477 Re: Zeničani
Tradicija. Vidio si mu na zidu obrtnicu iz Kraljevine SHS.Distortion wrote: ↑08/11/2021 18:46 Pita kod Ekija na Mokusnicama je odlicna, jest da se vecinom radi po narudzbi telefonski za ponijet ali je primjer kako onaj ko pravi ne fuseri i pravi pitu sa merakom.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#55478 Re: Zeničani
U Sarajevu nema greške što se pite tiče. Ja još uvijek nisam lošu pojeo, a probao sam u 7-8 pitara. Ljudi znaju napraviti pitu i tu sva priča završava.phillie wrote: ↑08/11/2021 15:50Dje u Sa ima fina pita, al da je "uz nogu"_BataZiv_0809 wrote: ↑08/11/2021 15:48
Kvantitet ih je pojeo izgleda. Dok su imali 1 radnju bili su top topova. Barem meni. A "pekav" sam na hranu poprilcno.![]()
-
addiction
- Posts: 158
- Joined: 19/10/2021 19:16
- Grijem se na: ze toplana ba ze
#55479 Re: Zeničani
Najbolja pita u Zenici koju sam do sad probao je bila kod Ekinovica prije par godina, naisao ujutru i bio haos gladan. Do dan danas bolju sirnicu nisam jeo. A najgoru definitivno u Evropi isto tako prije par godina, po prvom zagrizu i okusu vegete sam znao o cemu je rijec te nikad vise nisam kod njih ni pojeo a i nemam namjeru.
-
addiction
- Posts: 158
- Joined: 19/10/2021 19:16
- Grijem se na: ze toplana ba ze
#55480 Re: Zeničani

Mitall i Mozzart
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#55482 Re: Zeničani
Jesu li barem skupili dovoljno love za prelazak u visi rang naredne sezone, jer ova je gotova?
EDIT: Je li naredni visi rang Prva liga FBIH-a?
EDIT: Je li naredni visi rang Prva liga FBIH-a?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#55483 Re: Zeničani
Kakvo ti je grijanje?
Čelik lovu ne skuplja za veci rang nego i dalje vraća dugove iz proslosti koje su napravile kriminalne uprave.
Tako da ce se ostati jos jedna godina vjerovatno u ovom rangu pogotovo sto je Fudo oteo novce od Čelika ( poslovnih prostora) i sto Čelik jedini klub koji je dobio 0 KM od raspodjele 850 000 sredstava za sport.
Nakon iduce sezone se napada prva liga federacije i onda veliki povratak u PLBIH.
Ono sto je dobro je nevjerovatan rast podrske Čeliku kroz 12 igrač, vjerni navijač, sponzori itd..
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#55484 Re: Zeničani
ako dotad bude premier lige sa cetaljem na celu
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#55485 Re: Zeničani
Grijanje nije lose, ali s obzirom na temperaturu vani i ne bi trebalo biti lose. Vidjecemo kad temperature padnu ispod nishtice.
Znaci 2023. u ljeto bi trebali igrati Prvu ligu. Jbg, ali sta se moze.
Znaci 2023. u ljeto bi trebali igrati Prvu ligu. Jbg, ali sta se moze.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#55486 Re: Zeničani
Valjda ga SIPA uhapsi yebemu miša, svaki zločinac na kraju plati za svoja djela, valjda necemo čekati jos tri godine da ga se skine.
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#55487 Re: Zeničani
Drži do kvalitete, nece da pravi svasta i ne fušeri. Ono je pita po mom ukusu, nije masna, ima šmek koji se traži. Šteta što nema veći kapacitet da pravi i dostavlja. Problem je sto moras na vrijeme narucit da rezervises jer je nema u svakom trenutku na stanju dovoljno._BataZiv_0809 wrote: ↑08/11/2021 19:35Tradicija. Vidio si mu na zidu obrtnicu iz Kraljevine SHS.Distortion wrote: ↑08/11/2021 18:46 Pita kod Ekija na Mokusnicama je odlicna, jest da se vecinom radi po narudzbi telefonski za ponijet ali je primjer kako onaj ko pravi ne fuseri i pravi pitu sa merakom.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#55488 Re: Zeničani
Ako poveca kapacitet ode kvalitet. Sareni burek se proda prije nego se ispece. Nisam neki gurman i ne volim jesti, tj. ne uzivam u hrani, ali kilu tog sarenog bureka razduzim hladnoDistortion wrote: ↑08/11/2021 23:15Drži do kvalitete, nece da pravi svasta i ne fušeri. Ono je pita po mom ukusu, nije masna, ima šmek koji se traži. Šteta što nema veći kapacitet da pravi i dostavlja. Problem je sto moras na vrijeme narucit da rezervises jer je nema u svakom trenutku na stanju dovoljno.
- Mamma Mia!
- Posts: 188
- Joined: 07/09/2008 00:57
#55489 Re: Zeničani
Kod mene danas mlaki radijatori. Jučer već nisu bili "vrući" radijatori kao npr. do neki dan. 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#55490 Re: Zeničani
Stalo je grijanje skroz ured, gore nego kad bude topli režim..Mamma Mia! wrote: ↑09/11/2021 12:05 Kod mene danas mlaki radijatori. Jučer već nisu bili "vrući" radijatori kao npr. do neki dan.![]()
-
Ci-Nick
- Posts: 6882
- Joined: 15/03/2015 17:38
#55491 Re: Zeničani
Mittal i Grijanje još uvijek nisu potpisali ugovor.
Navodno Mittal čeka cijenu električne energije.
Pa zato vjerovatno Grijanje naručuje manje količine toplote, u slučaju da bude poskupljenja prema njima.
Navodno Mittal čeka cijenu električne energije.
Pa zato vjerovatno Grijanje naručuje manje količine toplote, u slučaju da bude poskupljenja prema njima.
-
Daft Haruki
- Posts: 333
- Joined: 05/04/2019 14:18
#55494 Re: Zeničani
Sve muslimi,duma,misa Selam alejk,Bog ti pomogo i smece u rijeku. Kaee sucur Allahu pa imamo nasu drzavu slobodnu gdje smo rahat od dusmana.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#55495 Re: Zeničani
Tokom sastanka, gradonačelnik i saradnici su infromisani kako će u slučaju da dođe do štrajka isporuka toplotne energije biti prekinuta, a projekat "Toplana Zenica" obustavljen.
Gledaj ti čime se cigan iz Indije služi..Ucjenom obustave grijanja cijelom gradu.
Evo zasto je toplana najveci promašaj.
Pusit ga moras Indijcu.
Gledaj ti čime se cigan iz Indije služi..Ucjenom obustave grijanja cijelom gradu.
Evo zasto je toplana najveci promašaj.
Pusit ga moras Indijcu.
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#55496 Re: Zeničani
Radnicima isto stižu prijetnje sa svih strana, od toga da će morati zatvorit ako se ne otkaže štrajk pa do toga da svako ko bude štrajkovao neće dobit dnevnicu taj dan i tjera ih se da potpišu izjave hoće li radit tokom štrajka ili odbijaju.
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#55497 Re: Zeničani
Znal se ista za onaj most u raspotocju/drivusi kad ce biti gotov i pusten
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#55498 Re: Zeničani
A gdje zivi indijac? Je li jos u kineskom ili je u onoj Agicevoj zgradi na Odmutu?Nivelacija wrote: ↑10/11/2021 16:38 Tokom sastanka, gradonačelnik i saradnici su infromisani kako će u slučaju da dođe do štrajka isporuka toplotne energije biti prekinuta, a projekat "Toplana Zenica" obustavljen.
Gledaj ti čime se cigan iz Indije služi..Ucjenom obustave grijanja cijelom gradu.
Evo zasto je toplana najveci promašaj.
Pusit ga moras Indijcu.
Padne mrak...Ako je u kineskom, valja mu proci pored tolikih komsija
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5099
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#55499 Re: Zeničani
Samo u mraku safatat i nalupat.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#55500 Re: Zeničani
Pa je li iko kome je neko blizak preminuo na malina respiratorima prebio Fikreta Hodzica?
Je li ga iko hrakno na ulici?
Jest al u qrtzu.
Je li ga iko hrakno na ulici?
Jest al u qrtzu.
