Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
zigson
- Posts: 4821
- Joined: 04/04/2015 22:17
#37976 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je pukla glava max kvar je 500km ne moze vise biti za 1.5 dci da ga jebes
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#37977 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kako se vadi prekidac svjetala na Passatu 6 2010.? Gledao sam nesto po internetu, al nije niti jedan nacin uspio pa rekoh da sta ne slomim.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#37978 Re: Pitamo Mehanicare ?
mislim da se okrene na poziciju i malo udesno i samo povuces sebiblack_adrian wrote: ↑07/11/2021 15:32 Kako se vadi prekidac svjetala na Passatu 6 2010.? Gledao sam nesto po internetu, al nije niti jedan nacin uspio pa rekoh da sta ne slomim.
-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
#37979 Re: Pitamo Mehanicare ?
https://workshop-manuals.com/volkswagen ... nd_repair/black_adrian wrote: ↑07/11/2021 15:32 Kako se vadi prekidac svjetala na Passatu 6 2010.? Gledao sam nesto po internetu, al nije niti jedan nacin uspio pa rekoh da sta ne slomim.
Slobodno pritisni ja ga nekad koljenom slučajno nabijem unutra
-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
#37980 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ko je fikro imamovic ? Kakva je ovo sekta po fbu, ni babu rodjenog ne bi vako hvalili
- mirsek
- Posts: 12951
- Joined: 07/05/2010 15:40
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#37982 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote: ↑07/11/2021 15:50 mislim da se okrene na poziciju i malo udesno i samo povuces sebi
e hvala vamavijon wrote: ↑07/11/2021 15:59 https://workshop-manuals.com/volkswagen ... nd_repair/
Slobodno pritisni ja ga nekad koljenom slučajno nabijem unutra![]()
ma napukla mi ona plastika okolo pa da zamijenim ide mi na živce što vidim tu pukotinu po noći...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83528
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37983 Re: Pitamo Mehanicare ?
Voda u gepeku, sta raditi, od cega krenuti?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#37984 Re: Pitamo Mehanicare ?
stavi vanjski keder ko nekad na stojadinima
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#37985 Re: Pitamo Mehanicare ?
Spužva i kupi vodu.
Ili ti ulazi preko kedera, ili preko štopki.
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#37986 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ko ne zna za fikru imamovica
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#37987 Re: Pitamo Mehanicare ?
ex. travar, al ne ljekovitih čajeva
možda je doš'o tobe..
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#37988 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobio je dakle prosirenje uma toliko da ga svi sad fale
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37989 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koje auto?
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#37990 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kad radis po kovacima, vratniku, mihrivodama ustelis se toliko da zaboravis na rucnu.530i wrote: ↑06/11/2021 13:09 Koristim ručnu za svako parkiranje, osim u vlastitoj garaži. Zimi treba pripaziti kad je mokro, a preko noći stegne dobar minus. Osim toga nema nekih problema ako se redovno koristi ručna. Ako služi za ukras onda su svi problemi mogući. Baš me interesuje kako ovi što izbjegavaju ručnu kreću u brdu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83528
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37991 Re: Pitamo Mehanicare ?

-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37992 Re: Pitamo Mehanicare ?
Joj Bato
Evo na slici, isti problem sam imao.

- programerAnel
- Posts: 271
- Joined: 28/02/2018 08:05
#37993 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sudeći po komentarima na društvenim mrežama od strane vrsnih stručnjaka iz ove oblasti, to može biti preuranjena reakcija. Prave reakcije se očekuju tek nakon 27 mjeseci. A moguće je i činjenica da kinezi nisu predvidjeli zračenje iz čipa na određene modele , o kom modelu se radi te da li je isti dostupan u Kini ?Laplace wrote: ↑05/11/2021 11:06Dvije doze su primljene, druga u avgustu. Neka zakašnjela reakcija?programerAnel wrote: ↑05/11/2021 08:27
Rano je donositi zaključke na osnovu jedne doze, prepustit ću drugim stručnjacima iz ove oblasti da daju dijagnozu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83528
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37994 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije moj
Hvala druze na iscrpnom odgovoru. Nema mi druge nego zaduzit slauf i pratit
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
#37995 Re: Pitamo Mehanicare ?
Skinuti zadnji branik, štopke, tapacirung, šlauf u ruke i prskaj.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83528
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37996 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sranja u pm.... 
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#37997 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prema "stručLJacima", sve je nuspojava vakcina tako da nema šta tu da se čeka.programerAnel wrote: ↑08/11/2021 07:41Sudeći po komentarima na društvenim mrežama od strane vrsnih stručnjaka iz ove oblasti, to može biti preuranjena reakcija. Prave reakcije se očekuju tek nakon 27 mjeseci. A moguće je i činjenica da kinezi nisu predvidjeli zračenje iz čipa na određene modele , o kom modelu se radi te da li je isti dostupan u Kini ?
-
adnan899
- Posts: 67
- Joined: 21/12/2020 15:43
#37998 Re: Pitamo Mehanicare ?
Preporuka gdje uzeti celicne felge u Sarajevu?
Trazim vec duze vrijeme nmg naci trebaju mi 15
Hvala
Trazim vec duze vrijeme nmg naci trebaju mi 15
Hvala
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#37999 Re: Pitamo Mehanicare ?
Drug, pun PiK čeličnih 15-ki.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83528
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
