Eto, svi su krivi: Bošnjaci za rat, jer su se drznuli da krenu u samostalnost, Komšić za destruktivnu politiku HDZ-a, Incko jer ne pušta fašiste da negiraju genocid. Svi su krivi, osim srpskih i hrvatskih političara.
Incko je uradio pravu stvar. Jasno je da se u ovoj državi više ništa ne može uraditi. Treba zatezati uže dok ne pukne, pa šta bude.


