Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#29101 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dobar Ahmedhodzic i ima nesto u toj prici...samo nisam znao da samo skandinavci specificno izbacuju svjetske stopere. Mislim, izbacuju i Nijemci i Holandjani
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#29102 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dobro, malo pretjerujem, ali skandinavci "proizvode" mnogo bolje stopere, nego napadace. Danska recimo uvijek im 4-5 veoma dobrih stopera, a alternativa 6, 7 i 8 bi igrala kod nas uvijek u prvih 11. Za napadace to nije slucaj
Uglavnom, stoperi su im generalno pametni, disciplinovani itd.
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#29103 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Protiv Ukrajine sutra nema logike da idemo sa Prevljakom i Džeko zajedno, trebaće ipak malo više odbrambene snage. Da li će Petev ostaviti Prevljaka na klupi nakon 2 gola u subotu?
-
kanguru
- Posts: 895
- Joined: 16/12/2019 00:15
#29104 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Vjerujem da ćemo sutra početi sa jednim napadačem jer ipak nam igra i remi. Međutim, bilo bi lijepo vidjeti da ih napadnemo od prve minute sa dva špica. To bi bio pravi faktor iznenađenja i Ukrajinci ne bi znali šta ih je snašlo
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#29105 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ukrajina ima 8 bodova, mi 6 i cak uz poraz sutra, a uz nase dvije pobjede kuci ( dobiti Ukrajinu i Finsku kod nas ) mi bi bili drugi.
Ukrajina uz pobjedu sutra i poraz kod nas ima 11 bodova. Mi uz poraz sutra ( ne desio se ) i dvije pobjede imamo 12 bodova.
Zato je sutra puno veci pritisak na Ukrajini.
Ukrajina uz pobjedu sutra i poraz kod nas ima 11 bodova. Mi uz poraz sutra ( ne desio se ) i dvije pobjede imamo 12 bodova.
Zato je sutra puno veci pritisak na Ukrajini.
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#29106 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#29107 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
još samo da vidimo šta horoskop kaže
- parappa
- Posts: 3715
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#29108 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ovo nema veze s vezom... mi nemamo nista slicno s katarom osim sto se pola stanovnistva izjasnjava kao "muslimani"...Moenx wrote: ↑12/10/2021 00:18 Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
ali hajde... neka bude samo da prodjemo dalje... mada kakve smo srece cekace nas neka jaka repka u barazu
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#29109 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
parappa wrote: ↑12/10/2021 07:56Ovo nema veze s vezom... mi nemamo nista slicno s katarom osim sto se pola stanovnistva izjasnjava kao "muslimani"...Moenx wrote: ↑12/10/2021 00:18 Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
ali hajde... neka bude samo da prodjemo dalje... mada kakve smo srece cekace nas neka jaka repka u barazu
Jeste baraž je velika prepreka. Zamisli Portugal zamisli nadrkane Srbijance a mi smo zahvaljujuci remi tekmama dospijeli da ne budemo visoko rangirani
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#29110 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
U barazu su tri grupe po 4 ekipe i igras jednu pa ako prodjes igras sa pobjednikom iz drugog para i ako tu prodjes - na SP si.parappa wrote: ↑12/10/2021 07:56Ovo nema veze s vezom... mi nemamo nista slicno s katarom osim sto se pola stanovnistva izjasnjava kao "muslimani"...Moenx wrote: ↑12/10/2021 00:18 Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
ali hajde... neka bude samo da prodjemo dalje... mada kakve smo srece cekace nas neka jaka repka u barazu
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29111 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Mogu ovi mladići to odraditi
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29112 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Bravo miske&vico samo jebite


- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29114 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ko se bolan sikira za to.Da ih ima 12 sve prolazi,zato ce na Bilinom biti 5000 navijaca i 5000 dzabalebarosaGandalfSivi wrote: ↑22/10/2021 15:57Fucking komitet za medije ima sest clanova. Haaaloooo, sest ljudi prima platu za to. Pa ovo je fakat rupa bez dna...
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29115 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kakve ima veze Savez i Predjednik Komiteta za medije (cuj KOMITETluckylaka wrote: ↑22/10/2021 18:33Ko se bolan sikira za to.Da ih ima 12 sve prolazi,zato ce na Bilinom biti 5000 navijaca i 5000 dzabalebarosaGandalfSivi wrote: ↑22/10/2021 15:57
Fucking komitet za medije ima sest clanova. Haaaloooo, sest ljudi prima platu za to. Pa ovo je fakat rupa bez dna...
Drzava je struktuirana tako kako je konstruirana (kompleksna prica i nije za ove tme) i to se lako ne moze promijeniti, ali za reprezentaciju se treba i mora navijati.
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29116 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kako bolan nena veze,oa samo ovih 6 dzabalebarisa dobice dzaba karte za sebe i familiju a koliko je jos takvih.Pa na gostovanja reprezentacine ide 30-40 ovakvih klosara mozes zamisliti koliko ih se ovdje skupi..ma daj dzaba prosipam iz supljeg u prazno,ko da je to od juceEdin H. wrote: ↑22/10/2021 20:24Kakve ima veze Savez i Predjednik Komiteta za medije (cuj KOMITETza medije) sa tim da li ce neko podrzati i navijati za reprezentaciju na Bilinom Polju?
Drzava je struktuirana tako kako je konstruirana (kompleksna prica i nije za ove tme) i to se lako ne moze promijeniti, ali za reprezentaciju se treba i mora navijati.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#29117 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Koja ja procedura narudzbe kompleta karata preko maila u pretprodaji? Hvala.
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#29118 Re:
A danas?
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#29119 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
U mecu sa Bosnom ce Ukrajinci biti pojacani sa Malinovskim.
Jebiga
Jebiga
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
- JohnnyS
- Posts: 17549
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#29123 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Trebao je Bilbiju zvati, ako ništa za penale
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29125 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Koga ce nam poslati u Ameriku...Sarica,Nalica,Jovicica,Bilbiju,Loncara,Pirica.Sezone u toku ,bez zvijezda garant
