Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#29101 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Piaty »

Dobar Ahmedhodzic i ima nesto u toj prici...samo nisam znao da samo skandinavci specificno izbacuju svjetske stopere. Mislim, izbacuju i Nijemci i Holandjani
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#29102 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajaBHF »

Piaty wrote: 11/10/2021 17:34 Dobar Ahmedhodzic i ima nesto u toj prici...samo nisam znao da samo skandinavci specificno izbacuju svjetske stopere. Mislim, izbacuju i Nijemci i Holandjani
Dobro, malo pretjerujem, ali skandinavci "proizvode" mnogo bolje stopere, nego napadace. Danska recimo uvijek im 4-5 veoma dobrih stopera, a alternativa 6, 7 i 8 bi igrala kod nas uvijek u prvih 11. Za napadace to nije slucaj :)

Uglavnom, stoperi su im generalno pametni, disciplinovani itd.
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#29103 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laertes »

Protiv Ukrajine sutra nema logike da idemo sa Prevljakom i Džeko zajedno, trebaće ipak malo više odbrambene snage. Da li će Petev ostaviti Prevljaka na klupi nakon 2 gola u subotu?
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#29104 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kanguru »

Laertes wrote: 11/10/2021 18:56 Protiv Ukrajine sutra nema logike da idemo sa Prevljakom i Džeko zajedno, trebaće ipak malo više odbrambene snage. Da li će Petev ostaviti Prevljaka na klupi nakon 2 gola u subotu?
Vjerujem da ćemo sutra početi sa jednim napadačem jer ipak nam igra i remi. Međutim, bilo bi lijepo vidjeti da ih napadnemo od prve minute sa dva špica. To bi bio pravi faktor iznenađenja i Ukrajinci ne bi znali šta ih je snašlo :-) :thumbup:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#29105 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kakotakonikako »

Ukrajina ima 8 bodova, mi 6 i cak uz poraz sutra, a uz nase dvije pobjede kuci ( dobiti Ukrajinu i Finsku kod nas ) mi bi bili drugi.
Ukrajina uz pobjedu sutra i poraz kod nas ima 11 bodova. Mi uz poraz sutra ( ne desio se ) i dvije pobjede imamo 12 bodova.
Zato je sutra puno veci pritisak na Ukrajini.
Moenx
Posts: 2065
Joined: 26/06/2013 10:36

#29106 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Moenx »

Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#29107 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mayab »

:lol:
još samo da vidimo šta horoskop kaže
User avatar
parappa
Posts: 3715
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#29108 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by parappa »

Moenx wrote: 12/10/2021 00:18 Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
Ovo nema veze s vezom... mi nemamo nista slicno s katarom osim sto se pola stanovnistva izjasnjava kao "muslimani"...
ali hajde... neka bude samo da prodjemo dalje... mada kakve smo srece cekace nas neka jaka repka u barazu
Moenx
Posts: 2065
Joined: 26/06/2013 10:36

#29109 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Moenx »

parappa wrote: 12/10/2021 07:56
Moenx wrote: 12/10/2021 00:18 Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
Ovo nema veze s vezom... mi nemamo nista slicno s katarom osim sto se pola stanovnistva izjasnjava kao "muslimani"...
ali hajde... neka bude samo da prodjemo dalje... mada kakve smo srece cekace nas neka jaka repka u barazu

Jeste baraž je velika prepreka. Zamisli Portugal zamisli nadrkane Srbijance a mi smo zahvaljujuci remi tekmama dospijeli da ne budemo visoko rangirani
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#29110 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kakotakonikako »

parappa wrote: 12/10/2021 07:56
Moenx wrote: 12/10/2021 00:18 Jeste i po tome mi imamo vise zivaca i u prednosti smo Ukrajinu je zeznuo remi sa Kazahstanom
U povjerenju da vam i svima nama kazem nesto
Obzirom da se mundijal svake godine odrzsva u nekom regionu sto geografskom sto politickom sto kulturnom to sam ja primjetio da upravo klubovi i timovi iz tog regiona najbolje prodju
Kako je Katar muslimanska zemlja to cini se da cemo i mi tako dobiti sansu
Samo nagadjam
Pogledajte i Albaniju i Tursku sve su blizu plasmana
Ovo nema veze s vezom... mi nemamo nista slicno s katarom osim sto se pola stanovnistva izjasnjava kao "muslimani"...
ali hajde... neka bude samo da prodjemo dalje... mada kakve smo srece cekace nas neka jaka repka u barazu
U barazu su tri grupe po 4 ekipe i igras jednu pa ako prodjes igras sa pobjednikom iz drugog para i ako tu prodjes - na SP si.
User avatar
Edin H.
Posts: 53637
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29111 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Mogu ovi mladići to odraditi
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29112 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Bravo miske&vico samo jebite
Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#29113 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GandalfSivi »

luckylaka wrote: 22/10/2021 13:29 Bravo miske&vico samo jebite
Image
Fucking komitet za medije ima sest clanova. Haaaloooo, sest ljudi prima platu za to. Pa ovo je fakat rupa bez dna...
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29114 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

GandalfSivi wrote: 22/10/2021 15:57
luckylaka wrote: 22/10/2021 13:29 Bravo miske&vico samo jebite
Image
Fucking komitet za medije ima sest clanova. Haaaloooo, sest ljudi prima platu za to. Pa ovo je fakat rupa bez dna...
Ko se bolan sikira za to.Da ih ima 12 sve prolazi,zato ce na Bilinom biti 5000 navijaca i 5000 dzabalebarosa
User avatar
Edin H.
Posts: 53637
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29115 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

luckylaka wrote: 22/10/2021 18:33
GandalfSivi wrote: 22/10/2021 15:57

Fucking komitet za medije ima sest clanova. Haaaloooo, sest ljudi prima platu za to. Pa ovo je fakat rupa bez dna...
Ko se bolan sikira za to.Da ih ima 12 sve prolazi,zato ce na Bilinom biti 5000 navijaca i 5000 dzabalebarosa
Kakve ima veze Savez i Predjednik Komiteta za medije (cuj KOMITET :lol: za medije) sa tim da li ce neko podrzati i navijati za reprezentaciju na Bilinom Polju?
Drzava je struktuirana tako kako je konstruirana (kompleksna prica i nije za ove tme) i to se lako ne moze promijeniti, ali za reprezentaciju se treba i mora navijati.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29116 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Edin H. wrote: 22/10/2021 20:24
luckylaka wrote: 22/10/2021 18:33

Ko se bolan sikira za to.Da ih ima 12 sve prolazi,zato ce na Bilinom biti 5000 navijaca i 5000 dzabalebarosa
Kakve ima veze Savez i Predjednik Komiteta za medije (cuj KOMITET :lol: za medije) sa tim da li ce neko podrzati i navijati za reprezentaciju na Bilinom Polju?
Drzava je struktuirana tako kako je konstruirana (kompleksna prica i nije za ove tme) i to se lako ne moze promijeniti, ali za reprezentaciju se treba i mora navijati.
Kako bolan nena veze,oa samo ovih 6 dzabalebarisa dobice dzaba karte za sebe i familiju a koliko je jos takvih.Pa na gostovanja reprezentacine ide 30-40 ovakvih klosara mozes zamisliti koliko ih se ovdje skupi..ma daj dzaba prosipam iz supljeg u prazno,ko da je to od juce
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#29117 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Koja ja procedura narudzbe kompleta karata preko maila u pretprodaji? Hvala.
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#29118 Re:

Post by Didier »

Black swan wrote: 27/06/2004 21:25
AhMeT wrote:zavisi Komi sta ti podrazumijevas pod "nase" :wink: :D
SFRJ :D 8)
A danas? :D
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#29119 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Piaty »

U mecu sa Bosnom ce Ukrajinci biti pojacani sa Malinovskim.

Jebiga :sad:
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29120 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Piaty wrote: 01/11/2021 22:58 U mecu sa Bosnom ce Ukrajinci biti pojacani sa Malinovskim.

Jebiga :sad:
Jbga nama se vraca Susic,Sanicanin,Krunic,Pjanic
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#29121 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Didier »

luckylaka wrote: 02/11/2021 02:50
Piaty wrote: 01/11/2021 22:58 U mecu sa Bosnom ce Ukrajinci biti pojacani sa Malinovskim.

Jebiga :sad:
Jbga nama se vraca Susic,Sanicanin,Krunic,Pjanic
Ne znam šta bismo bez Sušića...
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29122 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Didier wrote: 02/11/2021 09:31
luckylaka wrote: 02/11/2021 02:50

Jbga nama se vraca Susic,Sanicanin,Krunic,Pjanic
Ne znam šta bismo bez Sušića...
Ma tarabic koji je najboljeg francuza strpao u dzep,slucajno mu se potrefilo
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#29123 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JohnnyS »

Trebao je Bilbiju zvati, ako ništa za penale
User avatar
Edin H.
Posts: 53637
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29124 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

JohnnyS wrote: 02/11/2021 11:27 Trebao je Bilbiju zvati, ako ništa za penale
Sigurno Pirića drži zbog izvođenja penala, nema drugog objašnjenja. :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29125 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Koga ce nam poslati u Ameriku...Sarica,Nalica,Jovicica,Bilbiju,Loncara,Pirica.Sezone u toku ,bez zvijezda garant
Post Reply