Jesi iz Sarajeva? Gdje kupuješ erythritol?Digla_da_kreci wrote: ↑10/10/2021 21:55Tebi bi se sigurno dopala ova moja tortica, jer je zdravija varijanta bez secera i bijelog brasna, i jako je ukusan.![]()
U pitanju je keto low carb kolac u koji ide bademovo i kokosovo brasno, erythritol umjesto secera, dosta sjeckanih oraha u korama, kokosast, lagan na zeludac, ma odlicanu kremu od sira sam nacijedila limuna da neutralise okus i jos mi je bolje tako.
Recept: https://alldayidreamaboutfood.com/low-c ... ream-cake/
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- dystopia
- Posts: 1337
- Joined: 26/10/2020 12:16
- Location: Utopia
#47676 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47678 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Iznenadićeš se koja kombinacija
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
-
Guadalajara
- Posts: 32809
- Joined: 24/04/2019 18:10
- Contact:
-
suspect_zero
- Posts: 28000
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47683 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Kuhala sam svašta nešta ovih dana
ali nisam slikala tako da se ne pika
@BarbaDue nije mi radi paprika nego mi med i krastavci nisu neka kombinacija
@BarbaDue nije mi radi paprika nego mi med i krastavci nisu neka kombinacija
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47684 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Kad sam prvi put probao nisam ni znao za takvu kombinaciju pa sam pitao kako su tako dobre krastavice, e onda su mi rekli u čemu je fora.suspect_zero wrote: ↑16/10/2021 20:08 Kuhala sam svašta nešta ovih danaali nisam slikala tako da se ne pika
![]()
@BarbaDue nije mi radi paprika nego mi med i krastavci nisu neka kombinacija![]()
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#47687 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#47689 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
stiglo hladno vrijeme.
chorizo, paprike, barley, zacini.


-
topss
- Posts: 368
- Joined: 10/11/2020 02:38
#47690 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Ovo mi izgleda kao da je bas ukusno.
-
no_sikiriki
- Posts: 24476
- Joined: 11/12/2012 13:21
#47691 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
looks delish. bas nekako za hladne dane
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#47692 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Meni ruska salata pala na pamet i napravih je al umalo neotcvikarih pola prsta, nesto sa gospojom brbljam i sekunda nepaznje kad sam sjekao krompir...
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47693 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Zbog nje ćeš i glavu zijanitiexliberal-ex wrote: ↑18/10/2021 02:02 Meni ruska salata pala na pamet i napravih je al umalo neotcvikarih pola prsta, nesto sa gospojom brbljam i sekunda nepaznje kad sam sjekao krompir...
-
no_sikiriki
- Posts: 24476
- Joined: 11/12/2012 13:21
#47694 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Thai green curry
-
suspect_zero
- Posts: 28000
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47695 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
To je zato što si stavljao krompirexliberal-ex wrote: ↑18/10/2021 02:02 Meni ruska salata pala na pamet i napravih je al umalo neotcvikarih pola prsta, nesto sa gospojom brbljam i sekunda nepaznje kad sam sjekao krompir...
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#47697 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
wow, ovo ti super izgleda
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#47699 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
ovo opet neka divlja zivotinja? <3
[/quote]
Na posljednjoj slici definitivno nije
Koljenica je od jelena, rižoto sa golubovima grivnjašima, od kojih je i supa i malo zimnice dodatne, vrijeme bilo da dižem bašču
-
zijancer
- Posts: 4749
- Joined: 03/08/2004 20:52
- Location: 39
#47700 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Konzerva tunjevine, kiseli krastavci, spajsi kečap i hljeb
njam












