Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
-
kanguru
- Posts: 895
- Joined: 16/12/2019 00:15
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
markomilanov
- Posts: 696
- Joined: 01/03/2015 15:56
#29081 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Stevanović najbolji, treba ići na drugi gol.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#29083 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Drugi smo na tabeli baraž je naš 
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#29084 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gojak kriminalan opet gubi lopte
Taraba
Taraba
- Edin H.
- Posts: 53633
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- studeni76
- Posts: 6783
- Joined: 03/06/2009 14:12
#29086 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nije danas ni Dzekin dan, nesto mi ne djeluje raspolozeno.
E neka me sad demantuje sa barem 2 gola
E neka me sad demantuje sa barem 2 gola
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#29087 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dzeko igra preko qrca, Gojak bas tanak, Miro najbolji.
Treba nam jos jedan gol da mirno zatvorimo tekmu.
Treba nam jos jedan gol da mirno zatvorimo tekmu.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
- studeni76
- Posts: 6783
- Joined: 03/06/2009 14:12
#29089 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Crni Gojko, pa kao zadnji amater 
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29090 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nece Edina pa ga jebi
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29093 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jebale vas dvije teme o istoj utakmici,trci tamo,trci vamo
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#29094 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ona tamo je glavna za ove dvije utakmice 
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#29095 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ide hat trick džeke protiv ukrajine
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
- Edin H.
- Posts: 53633
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#29098 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Idemo ludo. Idemo hrabro. Idemo dalje.
Konacno imamo selektora koji misicnu memoriju nase navale pretvara u uspijeh
Igraci mu vjeruju.
Djeca mu vjeruju.
Krenimo dalje onako bosanski lako naivno razigrano .
Konacno imamo selektora koji misicnu memoriju nase navale pretvara u uspijeh
Igraci mu vjeruju.
Djeca mu vjeruju.
Krenimo dalje onako bosanski lako naivno razigrano .
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#29099 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
https://sportsport.ba/fudbal/liga-nacij ... vac/409942
Bosna i Hercegovina je u ovom izdanju nastupala u Ligi A što znači da je za učešće u najjačoj ligi našoj selekciji pripalo 1.5 miliona eura.
Bosna i Hercegovina je u ovom izdanju nastupala u Ligi A što znači da je za učešće u najjačoj ligi našoj selekciji pripalo 1.5 miliona eura.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#29100 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ahmethodzic, 22 godine.
Gledao sam ga kad je imao 18-19 godina i igrao u manjem Danskom klubu, koji se borio za opsatanak u 1. ligi. Pozajmili ga iz Malema.
Tad sam govorio prijateljima da smo dobili stopera za buducnost, jer je odmah pokazao kvalitet.
Ali ono sto hocu da kazem, da samo skandinavci mogu izbaciti ovakvog stopera. 22 godine i igra na tom mjesto, a toliko smiren i hladan.
Igra mozgom (iako jos ima da uci kada je rijec o pozicioniranju), dobra tehnika, jak u skoku.
Mogu nekako zamisliti da nasa liga moze izroditi nekog dobrog ofanzivnog igraca, iako se to desilo samo jednom sa Dzekom, ali stopera.....nikako ne mogu zamisliti.
Gledao sam ga kad je imao 18-19 godina i igrao u manjem Danskom klubu, koji se borio za opsatanak u 1. ligi. Pozajmili ga iz Malema.
Tad sam govorio prijateljima da smo dobili stopera za buducnost, jer je odmah pokazao kvalitet.
Ali ono sto hocu da kazem, da samo skandinavci mogu izbaciti ovakvog stopera. 22 godine i igra na tom mjesto, a toliko smiren i hladan.
Igra mozgom (iako jos ima da uci kada je rijec o pozicioniranju), dobra tehnika, jak u skoku.
Mogu nekako zamisliti da nasa liga moze izroditi nekog dobrog ofanzivnog igraca, iako se to desilo samo jednom sa Dzekom, ali stopera.....nikako ne mogu zamisliti.
