Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29051 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Odličan fol da smo i mi njih handrili za vize 
- Porodice Foht
- Posts: 3718
- Joined: 14/01/2019 04:56
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29053 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa vico je izjavio da putuje 66 ljudi kako ce disciplinska zasjedati u petak kada su skoro svi na put ili je dogovor da se sastanu u KazahstanuLogin77777 wrote: ↑07/10/2021 11:47 A da se klix i sportsport dogovore jel 66 clanova ili 45 sto putuje.![]()
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#29054 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
culi da je Dzeko kocnica, pa ga namjerno pustili u KazahstanPorodice Foht wrote: ↑07/10/2021 13:05
Kad je tako, sto onda nisu probrali nase najbolje: Dzeku, Ahmedhodzica, Kolasinca, Hadziahmetovica...?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#29055 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Eto ipak Vico rusi Savez, repku, drzavu... znalo se odmah...
- Point.
- Posts: 33506
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#29056 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
De neka neko provjeri sa nisu i zgradu Saveza ponijeli sa sobom u Kazahstan.
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#29057 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ako ne uzmemo 3 boda sutra definitivno je sve gotovo.
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#29058 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Idemo ludo. Idemo hrabro. Idemo samo.
A ako ne pobijedimo imamo jos 9 bodova u igri Ukrajinu ako 2 pobijedimo u svakom slucaju bolji smo od nje a Finska igra sa svakom momcadi jos jednom
A ako ne pobijedimo imamo jos 9 bodova u igri Ukrajinu ako 2 pobijedimo u svakom slucaju bolji smo od nje a Finska igra sa svakom momcadi jos jednom
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#29059 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma ja, uvijek mi imamo šansi, nikada nije kasno, daj ba , bjaaaži!
Još se dvoumim, da li profućkati subotnje veče na gledanje ove utakmice, a vjerovatno hoću, ipak sam ja neki patriota u pm
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#29060 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Neces 100%!
Utakmica je u 15:00.
Utakmica je u 15:00.
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#29061 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29062 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Očekujem da grmi od delegatske podrške za BiH
- Point.
- Posts: 33506
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29064 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Neka gleda reprizu večeras
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#29066 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sreca pa je sad tekma ko bi se veceras nervirao pred spavanje 
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#29067 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Trom Gojak, spor s loptom.
Evo vec 2x pas kako nije mogao stici loptu 7 minuta.
Evo vec 2x pas kako nije mogao stici loptu 7 minuta.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#29068 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma kakav Gojak, propo ko kauč. Bolje da je stavio Menala,pa i Ziljkica.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#29069 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Stisli nas, skontali i oni da smo levati. Sta ovo skiče s tribina.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#29070 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Joj, izbacujemo loptu ko da su Španija.
Bez Pjanića nema sredine... Dobit ćemo na individualnu razliku.
Bez Pjanića nema sredine... Dobit ćemo na individualnu razliku.
-
kanguru
- Posts: 895
- Joined: 16/12/2019 00:15
#29071 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Bez Pjanića mi ne znamo iznijeti loptu i izgraditi napad, pa nek stručnjaci ovdje pričaju šta hoće. Ovo je strašno.
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29072 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Tuta, ubacuj Menala, j… te Gojak
- Logovan
- Posts: 102840
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#29073 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dzaba ja otvarao onu temu.

- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#29075 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Znao sam da ce ga Prevljak zabit 
