Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29051 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Odličan fol da smo i mi njih handrili za vize :D
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#29052 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Porodice Foht »

Edin H. wrote: 07/10/2021 12:46 Odličan fol da smo i mi njih handrili za vize :D
Kad je tako, sto onda nisu probrali nase najbolje: Dzeku, Ahmedhodzica, Kolasinca, Hadziahmetovica...?
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29053 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Login77777 wrote: 07/10/2021 11:47 A da se klix i sportsport dogovore jel 66 clanova ili 45 sto putuje. :lol:
Pa vico je izjavio da putuje 66 ljudi kako ce disciplinska zasjedati u petak kada su skoro svi na put ili je dogovor da se sastanu u Kazahstanu
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#29054 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by plain vanilla »

Porodice Foht wrote: 07/10/2021 13:05

Kad je tako, sto onda nisu probrali nase najbolje: Dzeku, Ahmedhodzica, Kolasinca, Hadziahmetovica...?
culi da je Dzeko kocnica, pa ga namjerno pustili u Kazahstan
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#29055 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by channel10 »

Eto ipak Vico rusi Savez, repku, drzavu... znalo se odmah...
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29056 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

De neka neko provjeri sa nisu i zgradu Saveza ponijeli sa sobom u Kazahstan.
Sociolog
Posts: 5768
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#29057 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Sociolog »

Ako ne uzmemo 3 boda sutra definitivno je sve gotovo.
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#29058 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Moenx »

Idemo ludo. Idemo hrabro. Idemo samo.
A ako ne pobijedimo imamo jos 9 bodova u igri Ukrajinu ako 2 pobijedimo u svakom slucaju bolji smo od nje a Finska igra sa svakom momcadi jos jednom
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#29059 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mayab »

Moenx wrote: 09/10/2021 02:44 Idemo ludo. Idemo hrabro. Idemo samo.
A ako ne pobijedimo imamo jos 9 bodova u igri Ukrajinu ako 2 pobijedimo u svakom slucaju bolji smo od nje a Finska igra sa svakom momcadi jos jednom
Sociolog wrote: 09/10/2021 02:10 Ako ne uzmemo 3 boda sutra definitivno je sve gotovo.
:lol: :lol: :lol:
Ma ja, uvijek mi imamo šansi, nikada nije kasno, daj ba , bjaaaži!
Još se dvoumim, da li profućkati subotnje veče na gledanje ove utakmice, a vjerovatno hoću, ipak sam ja neki patriota u pm :bih:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#29060 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pitar sa Kariba »

Neces 100%!
Utakmica je u 15:00.
User avatar
studeni76
Posts: 6783
Joined: 03/06/2009 14:12

#29061 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by studeni76 »

mayab wrote: 09/10/2021 07:36
Moenx wrote: 09/10/2021 02:44 Idemo ludo. Idemo hrabro. Idemo samo.
A ako ne pobijedimo imamo jos 9 bodova u igri Ukrajinu ako 2 pobijedimo u svakom slucaju bolji smo od nje a Finska igra sa svakom momcadi jos jednom
Sociolog wrote: 09/10/2021 02:10 Ako ne uzmemo 3 boda sutra definitivno je sve gotovo.
:lol: :lol: :lol:
Ma ja, uvijek mi imamo šansi, nikada nije kasno, daj ba , bjaaaži!
Još se dvoumim, da li profućkati subotnje veče na gledanje ove utakmice, a vjerovatno hoću, ipak sam ja neki patriota u pm :bih:
Zakasnit ces budes li cekao vece ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29062 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Očekujem da grmi od delegatske podrške za BiH
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29063 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Edin H. wrote: 09/10/2021 11:10 Očekujem da grmi od delegatske podrške za BiH
Otislo ih je dovoljno da komotno mogu popuniti kop.
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29064 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

studeni76 wrote: 09/10/2021 10:25
mayab wrote: 09/10/2021 07:36

:lol: :lol: :lol:
Ma ja, uvijek mi imamo šansi, nikada nije kasno, daj ba , bjaaaži!
Još se dvoumim, da li profućkati subotnje veče na gledanje ove utakmice, a vjerovatno hoću, ipak sam ja neki patriota u pm :bih:
Zakasnit ces budes li cekao vece ;-)
Neka gleda reprizu večeras
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#29065 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by House »

e, hajmo... :bih:
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#29066 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by PlusSA »

Sreca pa je sad tekma ko bi se veceras nervirao pred spavanje :lol:
Sociolog
Posts: 5768
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#29067 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Sociolog »

Trom Gojak, spor s loptom.
Evo vec 2x pas kako nije mogao stici loptu 7 minuta.
last mohicans
Posts: 18266
Joined: 09/08/2012 23:19

#29068 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

Ma kakav Gojak, propo ko kauč. Bolje da je stavio Menala,pa i Ziljkica.
last mohicans
Posts: 18266
Joined: 09/08/2012 23:19

#29069 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

Stisli nas, skontali i oni da smo levati. Sta ovo skiče s tribina.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#29070 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Officer Crabtree »

Joj, izbacujemo loptu ko da su Španija.

Bez Pjanića nema sredine... Dobit ćemo na individualnu razliku.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#29071 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kanguru »

Bez Pjanića mi ne znamo iznijeti loptu i izgraditi napad, pa nek stručnjaci ovdje pričaju šta hoće. Ovo je strašno.
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29072 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Tuta, ubacuj Menala, j… te Gojak
User avatar
Logovan
Posts: 102830
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29073 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Dzaba ja otvarao onu temu. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29074 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Logovan wrote: 09/10/2021 15:23 Dzaba ja otvarao onu temu. :mrgreen: :mrgreen:
:shock:

Bojkot
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#29075 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bazinga1234 »

Znao sam da ce ga Prevljak zabit :thumbup:
Post Reply