Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
dembele
Posts: 4203
Joined: 19/06/2014 09:15

#54601 Re: Zeničani

Post by dembele »

Nivelacija wrote: 01/10/2021 23:28 Image

Image

Spomenik šehidima Kameni spavac
Pasje popodne
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#54602 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54603 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ze ima najpickastije javne osobe na svijetu . Niko ne smije a reci oko krooolja.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54604 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Sto ce se iko oglasavati, imas 33 000 majmunčina koji su dali legitimitet dzelatima Zenice.

Dobro nije 33 000, ali jest sigurno oko 25 000 majmuna saučesnika, ovo oko 8000 je dopisanih i ukradenih..
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54605 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Tuku nek finansira SDA, a za Pezera mi je krivo. Da je kojim slucajem karijeru nastavio izvan BiH bio bi jedan od 5 najboljih na svijetu u svojoj disciplini.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54606 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

muhafuca wrote: 01/10/2021 22:00
Nivelacija wrote: 01/10/2021 16:30

Ovo nema ni u Obali Slonovače.

Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!

Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.

Najjace je kad covjek izadje i kaze da je krao i dopisivao glasove za SDA

a botovi SDA to djele kao nesto pozitivno za SDA

:-) ludilo
Ovi debilcici su krali za sitne pare, po nalogu Ekrema Cosica, Suada Kaknje, Nezira Pivica i drugih vodecih SDA seljacina.

Zenicka inicijativa je skupina debila bez ikakve dugorocne perspektive. Cim Fudo ode na ovaj ili onaj nacin, ZI ce se iste sekunde rasformirati.

...

Fudu i njegove debile brane upravo Carsija Zenica, Jasmin Mulahasic, Nivelacija i ostali SDA-ovci. Da nema SDA, Fudo bi bio politicki mrtvac.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54607 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »



Bravo doktore, ostali koji šute, čutolozi nek se srame jednaki su kao i glasači dželata.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54608 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image

:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54609 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote: 02/10/2021 16:12

Bravo doktore, ostali koji šute, čutolozi nek se srame jednaki su kao i glasači dželata.
Je li i ovaj zdepasti tvor iz SDA?

Oglasavaju se ljudi koji su unistili drzavu i narod da se necemo oporaviti za 100 godina.
Oglasavaju se govna koja su okotila i Kasumovica.

M'rs stoko SDA-ovska!
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54610 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Zasto se rumeni i zdepasti pacov ne oglasi kada po cijelom narodu unirira ovo smece

https://lh3.googleusercontent.com/proxy ... Bn1qOP18ow
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54611 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kiki, tema je Zenica i Zenicani. Nemoj se gubit jebo ga ti
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54612 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Casual's wrote: 02/10/2021 17:24 Kiki, tema je Zenica i Zenicani. Nemoj se gubit jebo ga ti
A na Zenicu i Zenicane ne utjecu odluke Bakira Izetbegovica, Fadila Novalica i drugih?

Sta nam ima govoriti pacov koji sluzi gore navedenima????
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54613 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kikibombona wrote: 02/10/2021 17:26

A na Zenicu i Zenicane ne utjecu odluke Bakira Izetbegovica, Fadila Novalica i drugih?

Sta nam ima govoriti pacov koji sluzi gore navedenima????
Pacov je vijecnik gradskog vijeca. Ista funkcija kao i pacov koji je priznao da je krao i dopisivao glasove.

Nemoj materet ovdje o Fadilu, Bakiru, Dodiku..
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54614 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Casual's wrote: 02/10/2021 17:33
Kikibombona wrote: 02/10/2021 17:26

A na Zenicu i Zenicane ne utjecu odluke Bakira Izetbegovica, Fadila Novalica i drugih?

Sta nam ima govoriti pacov koji sluzi gore navedenima????
Pacov je vijecnik gradskog vijeca. Ista funkcija kao i pacov koji je priznao da je krao i dopisivao glasove.

Nemoj materet ovdje o Fadilu, Bakiru, Dodiku..
Za stanje u Zenici, za nase plate, penzije i nezaposlenost, najodgovorniji su Bakir Izetbegović i Fadil Novalic. To nikad ne smijemo ispustiti iz vida.

I ovaj Malik je vojnik Bakira i Fadila. To svaki put moramo reci kada smrad otvori zvalje.

...

Protiv štakora Kasumovica se trebaju boriti posteni Zenicani.
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#54615 Re: Zeničani

Post by doff »

Kikibombona wrote: 02/10/2021 17:26
Casual's wrote: 02/10/2021 17:24 Kiki, tema je Zenica i Zenicani. Nemoj se gubit jebo ga ti
A na Zenicu i Zenicane ne utjecu odluke Bakira Izetbegovica, Fadila Novalica i drugih?

Sta nam ima govoriti pacov koji sluzi gore navedenima????
Na Zenicu i zeničane su uticale i odluke KF-a dok je bio visokopozicionirani kadar SDA (fiskalna politika i PDV, kreditno zaduživanje Grada za GGM...) Od svih tih štetnih zakona, odluka... ni dan danas se nismo oporavili. Štetu trpimo u kontinuitetu na lokalnom nivou.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54616 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Čim on vrijedja na osnovu fizickog izgleda doktora znas odmah kakva je osoba. Dno dna.

Kako dželat kupuje glasace ili majmune Zenice njih 33 000.

Image
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#54617 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Čim se ovdje krene kontra Fuada odmah dođe kiki i zavrišti Bakir, Sebija, Fadil...
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#54618 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

Casual's wrote: 01/10/2021 23:19
muhafuca wrote: 01/10/2021 22:00
Najjace je kad covjek izadje i kaze da je krao i dopisivao glasove za SDA

a botovi SDA to djele kao nesto pozitivno za SDA

:-) ludilo
Znaci, debil izadje i kaze da je KRAO I DOPISIVAO glasove. On bi treb'o biti u pritvoru vec sad. Jos mi je to seoski vijecnik.
Jebem li im inicijativu.
Znaci, debil izadje i kaze da je KRAO I DOPISIVAO glasove. ZA SDA.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54619 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

I tvoj ga šef primi i predstavi kao novu opciju i alternativu, umjesto da ga prijavi u tuzilastvo i jos ga brani za govornicom da je cist kao beba. Kakve vama cipove sef u mozak ugradjuje pa oslijepite to je ozbiljno pitanje.

Znaci ČINJENICA SDA se takvog smeča rijesila a sada je on kod tebe u stranci i predstavlja za vas novu nadu.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#54620 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Nivelacija wrote: 02/10/2021 21:03 I tvoj ga šef primi i predstavi kao novu opciju i alternativu, umjesto da ga prijavi u tuzilastvo i jos ga brani za govornicom da je cist kao beba. Kakve vama cipove sef u mozak ugradjuje pa oslijepite to je ozbiljno pitanje.

Znaci ČINJENICA SDA se takvog smeča rijesila a sada je on kod tebe u stranci i predstavlja za vas novu nadu.
Nije se SDA riješila smeća, nego je smeće otišlo tamo gdje mu je ponuđena bolja opcija. Smeće tako radi, migrira u pravcu u kojem mu se nude bolje opcije. Tako je i vama u SDA migrirao rumeni doktor iz DF. Vidio da će iz SDA ostvariti svoje lične ciljeve (želja mu je bila da bude direktor bolnice).
A u SDA je još jako puno smeća koje radi kao ovaj dečkić, kradete se međusobno na kongresu stranke, možeš onda misliti šta radite na lokalnim i opštim izborima.
User avatar
Oi
Posts: 747
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#54621 Re: Zeničani

Post by Oi »

KF = SDA

SAMO ČELIK!
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54622 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

kuglanje_ze wrote: 02/10/2021 20:14 Čim se ovdje krene kontra Fuada odmah dođe kiki i zavrišti Bakir, Sebija, Fadil...
Zavristim kada SDA portali i njihovi kuriri prenose vijesti.

Nema povratka na SDA, zapamtite. Nema vracanja unazad, zapamtite.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54623 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Hahahaha vidimo se 2022, čista SDA protiv otpada SDA pa da vidimo.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#54624 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Kikibombona wrote: 02/10/2021 22:52
kuglanje_ze wrote: 02/10/2021 20:14 Čim se ovdje krene kontra Fuada odmah dođe kiki i zavrišti Bakir, Sebija, Fadil...
Zavristim kada SDA portali i njihovi kuriri prenose vijesti.

Nema povratka na SDA, zapamtite. Nema vracanja unazad, zapamtite.
Tebi je SDA nabila ozbiljan PTSP. :D
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#54625 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Nivelacija wrote: 02/10/2021 22:54 Hahahaha vidimo se 2022, čista SDA protiv otpada SDA pa da vidimo.
Čista SDA je umrla sa Sulejmanom Tihićem.
Nakon toga ste samo kriminalna organizacija.
Post Reply