Pasje popodne
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54603 Re: Zeničani
Ze ima najpickastije javne osobe na svijetu . Niko ne smije a reci oko krooolja.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54604 Re: Zeničani
Sto ce se iko oglasavati, imas 33 000 majmunčina koji su dali legitimitet dzelatima Zenice.
Dobro nije 33 000, ali jest sigurno oko 25 000 majmuna saučesnika, ovo oko 8000 je dopisanih i ukradenih..
Dobro nije 33 000, ali jest sigurno oko 25 000 majmuna saučesnika, ovo oko 8000 je dopisanih i ukradenih..
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54605 Re: Zeničani
Tuku nek finansira SDA, a za Pezera mi je krivo. Da je kojim slucajem karijeru nastavio izvan BiH bio bi jedan od 5 najboljih na svijetu u svojoj disciplini.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54606 Re: Zeničani
Ovi debilcici su krali za sitne pare, po nalogu Ekrema Cosica, Suada Kaknje, Nezira Pivica i drugih vodecih SDA seljacina.muhafuca wrote: ↑01/10/2021 22:00Nivelacija wrote: ↑01/10/2021 16:30
Ovo nema ni u Obali Slonovače.
Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!
Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.
Najjace je kad covjek izadje i kaze da je krao i dopisivao glasove za SDA
a botovi SDA to djele kao nesto pozitivno za SDA
ludilo
Zenicka inicijativa je skupina debila bez ikakve dugorocne perspektive. Cim Fudo ode na ovaj ili onaj nacin, ZI ce se iste sekunde rasformirati.
...
Fudu i njegove debile brane upravo Carsija Zenica, Jasmin Mulahasic, Nivelacija i ostali SDA-ovci. Da nema SDA, Fudo bi bio politicki mrtvac.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54607 Re: Zeničani
Bravo doktore, ostali koji šute, čutolozi nek se srame jednaki su kao i glasači dželata.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54609 Re: Zeničani
Je li i ovaj zdepasti tvor iz SDA?Nivelacija wrote: ↑02/10/2021 16:12
Bravo doktore, ostali koji šute, čutolozi nek se srame jednaki su kao i glasači dželata.
Oglasavaju se ljudi koji su unistili drzavu i narod da se necemo oporaviti za 100 godina.
Oglasavaju se govna koja su okotila i Kasumovica.
M'rs stoko SDA-ovska!
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54610 Re: Zeničani
Zasto se rumeni i zdepasti pacov ne oglasi kada po cijelom narodu unirira ovo smece
https://lh3.googleusercontent.com/proxy ... Bn1qOP18ow
https://lh3.googleusercontent.com/proxy ... Bn1qOP18ow
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54611 Re: Zeničani
Kiki, tema je Zenica i Zenicani. Nemoj se gubit jebo ga ti
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54613 Re: Zeničani
Pacov je vijecnik gradskog vijeca. Ista funkcija kao i pacov koji je priznao da je krao i dopisivao glasove.Kikibombona wrote: ↑02/10/2021 17:26
A na Zenicu i Zenicane ne utjecu odluke Bakira Izetbegovica, Fadila Novalica i drugih?
Sta nam ima govoriti pacov koji sluzi gore navedenima????
Nemoj materet ovdje o Fadilu, Bakiru, Dodiku..
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54614 Re: Zeničani
Za stanje u Zenici, za nase plate, penzije i nezaposlenost, najodgovorniji su Bakir Izetbegović i Fadil Novalic. To nikad ne smijemo ispustiti iz vida.Casual's wrote: ↑02/10/2021 17:33Pacov je vijecnik gradskog vijeca. Ista funkcija kao i pacov koji je priznao da je krao i dopisivao glasove.Kikibombona wrote: ↑02/10/2021 17:26
A na Zenicu i Zenicane ne utjecu odluke Bakira Izetbegovica, Fadila Novalica i drugih?
Sta nam ima govoriti pacov koji sluzi gore navedenima????
Nemoj materet ovdje o Fadilu, Bakiru, Dodiku..
I ovaj Malik je vojnik Bakira i Fadila. To svaki put moramo reci kada smrad otvori zvalje.
...
Protiv štakora Kasumovica se trebaju boriti posteni Zenicani.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#54615 Re: Zeničani
Na Zenicu i zeničane su uticale i odluke KF-a dok je bio visokopozicionirani kadar SDA (fiskalna politika i PDV, kreditno zaduživanje Grada za GGM...) Od svih tih štetnih zakona, odluka... ni dan danas se nismo oporavili. Štetu trpimo u kontinuitetu na lokalnom nivou.Kikibombona wrote: ↑02/10/2021 17:26A na Zenicu i Zenicane ne utjecu odluke Bakira Izetbegovica, Fadila Novalica i drugih?
Sta nam ima govoriti pacov koji sluzi gore navedenima????
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54616 Re: Zeničani
Čim on vrijedja na osnovu fizickog izgleda doktora znas odmah kakva je osoba. Dno dna.
Kako dželat kupuje glasace ili majmune Zenice njih 33 000.

Kako dželat kupuje glasace ili majmune Zenice njih 33 000.

-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#54617 Re: Zeničani
Čim se ovdje krene kontra Fuada odmah dođe kiki i zavrišti Bakir, Sebija, Fadil...
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#54618 Re: Zeničani
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54619 Re: Zeničani
I tvoj ga šef primi i predstavi kao novu opciju i alternativu, umjesto da ga prijavi u tuzilastvo i jos ga brani za govornicom da je cist kao beba. Kakve vama cipove sef u mozak ugradjuje pa oslijepite to je ozbiljno pitanje.
Znaci ČINJENICA SDA se takvog smeča rijesila a sada je on kod tebe u stranci i predstavlja za vas novu nadu.
Znaci ČINJENICA SDA se takvog smeča rijesila a sada je on kod tebe u stranci i predstavlja za vas novu nadu.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#54620 Re: Zeničani
Nije se SDA riješila smeća, nego je smeće otišlo tamo gdje mu je ponuđena bolja opcija. Smeće tako radi, migrira u pravcu u kojem mu se nude bolje opcije. Tako je i vama u SDA migrirao rumeni doktor iz DF. Vidio da će iz SDA ostvariti svoje lične ciljeve (želja mu je bila da bude direktor bolnice).Nivelacija wrote: ↑02/10/2021 21:03 I tvoj ga šef primi i predstavi kao novu opciju i alternativu, umjesto da ga prijavi u tuzilastvo i jos ga brani za govornicom da je cist kao beba. Kakve vama cipove sef u mozak ugradjuje pa oslijepite to je ozbiljno pitanje.
Znaci ČINJENICA SDA se takvog smeča rijesila a sada je on kod tebe u stranci i predstavlja za vas novu nadu.
A u SDA je još jako puno smeća koje radi kao ovaj dečkić, kradete se međusobno na kongresu stranke, možeš onda misliti šta radite na lokalnim i opštim izborima.
- Oi
- Posts: 747
- Joined: 23/07/2006 15:03
- Location: tajna lokacija
#54621 Re: Zeničani
KF = SDA
SAMO ČELIK!
SAMO ČELIK!
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54622 Re: Zeničani
Zavristim kada SDA portali i njihovi kuriri prenose vijesti.kuglanje_ze wrote: ↑02/10/2021 20:14 Čim se ovdje krene kontra Fuada odmah dođe kiki i zavrišti Bakir, Sebija, Fadil...
Nema povratka na SDA, zapamtite. Nema vracanja unazad, zapamtite.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54623 Re: Zeničani
Hahahaha vidimo se 2022, čista SDA protiv otpada SDA pa da vidimo.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#54624 Re: Zeničani
Tebi je SDA nabila ozbiljan PTSP.Kikibombona wrote: ↑02/10/2021 22:52Zavristim kada SDA portali i njihovi kuriri prenose vijesti.kuglanje_ze wrote: ↑02/10/2021 20:14 Čim se ovdje krene kontra Fuada odmah dođe kiki i zavrišti Bakir, Sebija, Fadil...
Nema povratka na SDA, zapamtite. Nema vracanja unazad, zapamtite.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#54625 Re: Zeničani
Čista SDA je umrla sa Sulejmanom Tihićem.Nivelacija wrote: ↑02/10/2021 22:54 Hahahaha vidimo se 2022, čista SDA protiv otpada SDA pa da vidimo.
Nakon toga ste samo kriminalna organizacija.



