Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4401 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Sve je ovo tanko. Dodik ostaje još bar jedan mandat.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4402 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

Login77777 wrote: 02/10/2021 19:55
vatrogasac wrote: 02/10/2021 19:52

Biće onda kada više puta spomene riječi ekonomija i Bosna nego Srpska i Turci. I kada na Mars se nekada naselimo oni će Turke spominjati.

Ma vukan je isti kao ostali. Nije mi jasno kako neko moze padati na njegovu pricu.
Koliko se sjecam on se hvalio da je njegova ideja bila bojkotovati institucije BiH.
Sam se nemogu sjetiti gdje je to spominjao.
On se hvalio da je navukao Dodika da ide sa bojkotom intitucija jer je, kao, znao da ce ovaj prekrsiti to u roku mjesec dana i tako izgubiti u toj igri.. Ja ne kontam kakvu vi vlast zelite u RS-u? Neku pro-bosansku, pro-gradjansku? Za takvu vlast je potrebno da je takav narod, a narod takav nije.. Takav narod nije ni u dijelovima drzave gdje zive bosnjaci cim glasaju tri decenije za SDA..

Sutra bi prije glasao za Vukanovica nego za Bakira i ostale Bosnjake koji za 25 godina nisu prstom makli da od ove drzave naprave mjesto dostojno normalnog zivota..
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4403 Re: Draško Stanivuković

Post by DonieBrasco »

fosna2014 wrote: 02/10/2021 20:02 Sve je ovo tanko. Dodik ostaje još bar jedan mandat.
Svaka cast građanima RS ako je tako, tacnije ako ce mu opet dati glas.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#4404 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

GandalfSivi wrote: 02/10/2021 20:00 Jebali mu Turci mater.

Hvala i dovidjenja…
Pa sta je problem, istina je da su bili ovdje i taslacili nas sviju stotinama godina, zato i jesmo ovako zaostali.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4405 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

deogest wrote: 02/10/2021 19:58 Joj mosnja, pa oni ocekuju da lik kaze zivjela Bosna, bio genocid u Srebrenici a onda i sa pobijedi na izborima hahahhah.

Tacno i jesmo samo za Torabija, trebalo mu je dat jednu ulicu u Sarajevu. Zasluzio je. :izet:
Upravo to :-) I jos da kazu drzava Sandzak, nezavisna Vojvodina i Srbija ko Noka.. 80% bosnjackih politicara na vlasti se busa patriotizmom radi vlasti i miliona, a ne radi naroda i drzave.. Jebe im se i za BiH i za narod..
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4406 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

deogest wrote: 02/10/2021 19:58 Joj mosnja, pa oni ocekuju da lik kaze zivjela Bosna, bio genocid u Srebrenici a onda i sa pobijedi na izborima hahahhah.

Tacno i jesmo samo za Torabija, trebalo mu je dat jednu ulicu u Sarajevu. Zasluzio je. :izet:
Jesi li slušao Stanivukovića kako je završio govor? Da li je bilo nužno toliko puta spomenuti RS i Srbiju? Očekivao sam ja srbovanja, ali ovoliko puta spomenut pridjev srpska, srpsko, srpske....je skoro pa zasjenilo zbog čega su se skupili. Na kraju sam stekao dojam da su ovo okupljanje iskoristili za otvaranje predizborne kampanje, a i nije ih izašlo skupo. A Turke na bini samo voditeljica nije spomenula.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4407 Re: Draško Stanivuković

Post by GandalfSivi »

deogest wrote: 02/10/2021 20:04
GandalfSivi wrote: 02/10/2021 20:00 Jebali mu Turci mater.

Hvala i dovidjenja…
Pa sta je problem, istina je da su bili ovdje i taslacili nas sviju stotinama godina, zato i jesmo ovako zaostali.
Otisli turci ima i 113 godina. Dokle vise osvete nad “Turcima i Dahijama” furati?
User avatar
PreWiBa
Posts: 12959
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
Grijem se na: Plin i centralno
Horoskop: Lav
Contact:

#4408 Re: Draško Stanivuković

Post by PreWiBa »

deogest wrote: 02/10/2021 20:04
GandalfSivi wrote: 02/10/2021 20:00 Jebali mu Turci mater.

Hvala i dovidjenja…
Pa sta je problem, istina je da su bili ovdje i taslacili nas sviju stotinama godina, zato i jesmo ovako zaostali.
Nemoj se praviti naivan. Znaš ti dobro ko su "Turci" u toj priči
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4409 Re: Draško Stanivuković

Post by DonieBrasco »

Sutra da mogu pravili bi nove Srebrenice to nikad ne zaboravite.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4410 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

vatrogasac wrote: 02/10/2021 20:09
deogest wrote: 02/10/2021 19:58 Joj mosnja, pa oni ocekuju da lik kaze zivjela Bosna, bio genocid u Srebrenici a onda i sa pobijedi na izborima hahahhah.

Tacno i jesmo samo za Torabija, trebalo mu je dat jednu ulicu u Sarajevu. Zasluzio je. :izet:
Jesi li slušao Stanivukovića kako je završio govor? Da li je bilo nužno toliko puta spomenuti RS i Srbiju? Očekivao sam ja srbovanja, ali ovoliko puta spomenut pridjev srpska, srpsko, srpske....je skoro pa zasjenilo zbog čega su se skupili. Na kraju sam stekao dojam da su ovo okupljanje iskoristili za otvaranje predizborne kampanje, a i nije ih izašlo skupo. A Turke na bini samo voditeljica nije spomenula.
Pa tako se jedino moze voditi kampanja u RS-u.. Ako nista oni ne negiraju drzavu BiH, ne pricaju o otcjepljivanjima i kojekakvim referendumima.. Njihova retorika i djelovanje ni 1% nije degradirajuca po drustvo koliko je Dodikova.. Samo treba biti malo realan i svjestan okruzenja u kojem se zivi..
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#4411 Re: Draško Stanivuković

Post by jasib »

DonieBrasco wrote: 02/10/2021 20:13 Sutra da mogu pravili bi nove Srebrenice to nikad ne zaboravite.
Pretjeruješ :-)
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#4412 Re: Draško Stanivuković

Post by Login7777 »

Pretjeruješ....1941
Pretjeruješ 1991
Pretjeruješ 2021 :-)
Nikad pameti doći.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#4413 Re: Draško Stanivuković

Post by oruzana_pobuna »

DonieBrasco wrote: 02/10/2021 20:13 Sutra da mogu pravili bi nove Srebrenice to nikad ne zaboravite.
:thumbup:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#4414 Re: Draško Stanivuković

Post by Prpa.ba »

1992-1995 je bila samo predizborna kampanja za '96, morao SDS radi glasaca.. :mrgreen: :mrgreen:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#4415 Re: Draško Stanivuković

Post by NediM17 »

Ako su ovi alternativa miletu, neka hvala.
Mileta kad stisnes za jajca bude on "very cooperative".
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4416 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

laik1981 wrote: 02/10/2021 20:13
vatrogasac wrote: 02/10/2021 20:09

Jesi li slušao Stanivukovića kako je završio govor? Da li je bilo nužno toliko puta spomenuti RS i Srbiju? Očekivao sam ja srbovanja, ali ovoliko puta spomenut pridjev srpska, srpsko, srpske....je skoro pa zasjenilo zbog čega su se skupili. Na kraju sam stekao dojam da su ovo okupljanje iskoristili za otvaranje predizborne kampanje, a i nije ih izašlo skupo. A Turke na bini samo voditeljica nije spomenula.
Pa tako se jedino moze voditi kampanja u RS-u.. Ako nista oni ne negiraju drzavu BiH, ne pricaju o otcjepljivanjima i kojekakvim referendumima.. Njihova retorika i djelovanje ni 1% nije degradirajuca po drustvo koliko je Dodikova.. Samo treba biti malo realan i svjestan okruzenja u kojem se zivi..
Ponavljam se. Da li im je trebalo večeras onoliko srbovanja da ih narod izabere? Da li je moglo i sa manje da su više pričali o ekonomiji, penzijama, ali jok, oni o boračkim pravima koji su krv prolijevali za Srpsku, o krvlju zalivenoj Srpskoj, o Beogradu i Srbiji, o Turcima dahijama....pa onda srbijanska muzika, zastave, tri prsta, nacionalna euforija.... Pa vjeruj mi da ni u jednom srbijanskom gradu nećeš više vidjeti srpske nacionalne euforije.

Zar oni kao napredniji ne bi trebali da umanjuju tu retoriku umjesto što se natječu sa Dodikom i večeras samo još nisu disoluciju i referendum spomenuli da ga nadmaše?

zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#4417 Re: Draško Stanivuković

Post by zavrzlama »

Jebes proteste ako se retorika nije zavrsila sa"BIH tamnica srpskog naroda" :lol:


Ne smeta opoziciji dodikova politika i ideologija,nego im smeta sto oni nisu na vlasti,jer bi po njima BIH davno bila bivsa....long live dodik..
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#4418 Re: Draško Stanivuković

Post by Login77777 »

Login7777 wrote: 02/10/2021 20:19 Pretjeruješ....1941
Pretjeruješ 1991
Pretjeruješ 2021 :-)
Nikad pameti doći.
bratske strOnke :bih:
Image
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4419 Re: Draško Stanivuković

Post by laik1981 »

vatrogasac wrote: 02/10/2021 20:22
laik1981 wrote: 02/10/2021 20:13
Pa tako se jedino moze voditi kampanja u RS-u.. Ako nista oni ne negiraju drzavu BiH, ne pricaju o otcjepljivanjima i kojekakvim referendumima.. Njihova retorika i djelovanje ni 1% nije degradirajuca po drustvo koliko je Dodikova.. Samo treba biti malo realan i svjestan okruzenja u kojem se zivi..
Ponavljam se. Da li im je trebalo večeras onoliko srbovanja da ih narod izabere? Da li je moglo i sa manje da su više pričali o ekonomiji, penzijama, ali jok, oni o boračkim pravima koji su krv prolijevali za Srpsku, o krvlju zalivenoj Srpskoj, o Beogradu i Srbiji, o Turcima dahijama....pa onda srbijanska muzika, zastave, nacionalna euforija.... Pa vjeruj mi da ni u jednom srbijanskom gradu nećeš više vidjeti srpske nacionalne euforije.

Zar oni kao napredniji ne bi trebali da umanjuju tu retoriku umjesto što se natječu sa Dodikom i večeras samo još nisu disoluciju i referendum spomenuli da ga nadmaše?
Dodik se previse osilio i previse odlijepio od realnosti.. Covjek je postao opasan i ocaju bi mogao biti na svasta spreman.. On mora otici.. Da ga se pobijedi potrebno je i vece srbovanje od ovog veceras.. Zasto? Zato sto u RS-u zivi takav narod.. Ovi zasnivaju predizbornju kampanju na srbovanju i ignorisanju BiH.. Dodik predizbornu kampanju zasniva na negiranju drzave i secesiji.. Po meni je to jako bitna razlika.. Stanivukovic neki dan kaze "doci ce vrijeme kada cu iskreno reci sta mislim o Srebrenici".. U prevedenom znacenju kaze da njegovo sadasnje misljenje nije iskreno.. Oni moraju skinuti Dodika, pa ga politicki unistiti i tek onda mozemo ocekivati neku promjenu retorike.. Ja mislim da se to nece desiti i da Dodik nece izgubiti sledece izbore upravo iz razloga sto srbuje na dosta radikalkniji nacin.. Arlaukanje sa munara, teheran, otvorena mrznja prema muslimanima koju propagira i u medjunarodnim okvirima, negiranje drzave, prijetnje secesijom.. Sa druge strane nemas nista od toga.. Pored tog neophodnog srbovanja imas pricu o borbi protiv korupcije, kriminala i sl..

Ako mi budemo cekali neke "savrsene", bojim se da ih necemo docekati..
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4420 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

laik1981 wrote: 02/10/2021 20:36
vatrogasac wrote: 02/10/2021 20:22

Ponavljam se. Da li im je trebalo večeras onoliko srbovanja da ih narod izabere? Da li je moglo i sa manje da su više pričali o ekonomiji, penzijama, ali jok, oni o boračkim pravima koji su krv prolijevali za Srpsku, o krvlju zalivenoj Srpskoj, o Beogradu i Srbiji, o Turcima dahijama....pa onda srbijanska muzika, zastave, nacionalna euforija.... Pa vjeruj mi da ni u jednom srbijanskom gradu nećeš više vidjeti srpske nacionalne euforije.

Zar oni kao napredniji ne bi trebali da umanjuju tu retoriku umjesto što se natječu sa Dodikom i večeras samo još nisu disoluciju i referendum spomenuli da ga nadmaše?
Dodik se previse osilio i previse odlijepio od realnosti.. Covjek je postao opasan i ocaju bi mogao biti na svasta spreman.. On mora otici.. Da ga se pobijedi potrebno je i vece srbovanje od ovog veceras.. Zasto? Zato sto u RS-u zivi takav narod.. Ovi zasnivaju predizbornju kampanju na srbovanju i ignorisanju BiH.. Dodik predizbornu kampanju zasniva na negiranju drzave i secesiji.. Po meni je to jako bitna razlika.. Stanivukovic neki dan kaze "doci ce vrijeme kada cu iskreno reci sta mislim o Srebrenici".. U prevedenom znacenju kaze da njegovo sadasnje misljenje nije iskreno.. Oni moraju skinuti Dodika, pa ga politicki unistiti i tek onda mozemo ocekivati neku promjenu retorike.. Ja mislim da se to nece desiti i da Dodik nece izgubiti sledece izbore upravo iz razloga sto srbuje na dosta radikalkniji nacin.. Arlaukanje sa munara, teheran, otvorena mrznja prema muslimanima koju propagira i u medjunarodnim okvirima, negiranje drzave, prijetnje secesijom.. Sa druge strane nemas nista od toga.. Pored tog neophodnog srbovanja imas pricu o borbi protiv korupcije, kriminala i sl..

Ako mi budemo cekali neke "savrsene", bojim se da ih necemo docekati..
Znam ša je nedavno izjavio Stanivuković u vezi Srebrenice. Dodik je bio konkretniji kada je dolazio na vlast pa je priznao genocid u Srebrenici. Ja jedino nekako Mektiću vjerujem, a ovi ostali su u pet deka.



Volio bih i ja da si ti u pravu sutra, a ja u krivu.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#4421 Re: Draško Stanivuković

Post by Login7777 »

Koliko ovi Turke spominju, Dodik ispade kamilica.
hipija
Posts: 1729
Joined: 30/12/2010 18:17

#4422 Re: Draško Stanivuković

Post by hipija »

A kada ovim opozicionarima koji spominju Turke, spomeneš Srebrenicu, onda ide mantra kako se treba okrenuti budućnosti a ostaviti prošlost iza sebe.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4423 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Login7777 wrote: 02/10/2021 20:43 Koliko ovi Turke spominju, Dodik ispade kamilica.
Sad znaš, zašto nas vole. :bih:
merk030
Posts: 857
Joined: 30/06/2018 18:31

#4424 Re: Draško Stanivuković

Post by merk030 »

Sve je to isto, bolesni ljudi.
DrinaBH
Posts: 270
Joined: 02/10/2021 11:58

#4425 Re: Draško Stanivuković

Post by DrinaBH »

Činjenica je da kad je u prošlom VM bila sadašnja opozicija u erresu nešto se i radilo. Od kada su dodikovi došli dosta je usporeno. Da se razumijemo, nema puno razlike između dodika i njih, ali su barem bili spremni raditi.
Post Reply