Draško Stanivuković
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#4401 Re: Draško Stanivuković
Sve je ovo tanko. Dodik ostaje još bar jedan mandat.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4402 Re: Draško Stanivuković
On se hvalio da je navukao Dodika da ide sa bojkotom intitucija jer je, kao, znao da ce ovaj prekrsiti to u roku mjesec dana i tako izgubiti u toj igri.. Ja ne kontam kakvu vi vlast zelite u RS-u? Neku pro-bosansku, pro-gradjansku? Za takvu vlast je potrebno da je takav narod, a narod takav nije.. Takav narod nije ni u dijelovima drzave gdje zive bosnjaci cim glasaju tri decenije za SDA..Login77777 wrote: ↑02/10/2021 19:55Ma vukan je isti kao ostali. Nije mi jasno kako neko moze padati na njegovu pricu.vatrogasac wrote: ↑02/10/2021 19:52
Biće onda kada više puta spomene riječi ekonomija i Bosna nego Srpska i Turci. I kada na Mars se nekada naselimo oni će Turke spominjati.
Koliko se sjecam on se hvalio da je njegova ideja bila bojkotovati institucije BiH.
Sam se nemogu sjetiti gdje je to spominjao.
Sutra bi prije glasao za Vukanovica nego za Bakira i ostale Bosnjake koji za 25 godina nisu prstom makli da od ove drzave naprave mjesto dostojno normalnog zivota..
-
DonieBrasco
- Posts: 20117
- Joined: 31/08/2016 16:09
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#4404 Re: Draško Stanivuković
Pa sta je problem, istina je da su bili ovdje i taslacili nas sviju stotinama godina, zato i jesmo ovako zaostali.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4405 Re: Draško Stanivuković
Upravo to
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#4406 Re: Draško Stanivuković
Jesi li slušao Stanivukovića kako je završio govor? Da li je bilo nužno toliko puta spomenuti RS i Srbiju? Očekivao sam ja srbovanja, ali ovoliko puta spomenut pridjev srpska, srpsko, srpske....je skoro pa zasjenilo zbog čega su se skupili. Na kraju sam stekao dojam da su ovo okupljanje iskoristili za otvaranje predizborne kampanje, a i nije ih izašlo skupo. A Turke na bini samo voditeljica nije spomenula.
- GandalfSivi
- Posts: 22790
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#4407 Re: Draško Stanivuković
- PreWiBa
- Posts: 12960
- Joined: 22/03/2018 16:37
- Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
- Grijem se na: Plin i centralno
- Horoskop: Lav
- Contact:
#4408 Re: Draško Stanivuković
-
DonieBrasco
- Posts: 20117
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4409 Re: Draško Stanivuković
Sutra da mogu pravili bi nove Srebrenice to nikad ne zaboravite.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4410 Re: Draško Stanivuković
Pa tako se jedino moze voditi kampanja u RS-u.. Ako nista oni ne negiraju drzavu BiH, ne pricaju o otcjepljivanjima i kojekakvim referendumima.. Njihova retorika i djelovanje ni 1% nije degradirajuca po drustvo koliko je Dodikova.. Samo treba biti malo realan i svjestan okruzenja u kojem se zivi..vatrogasac wrote: ↑02/10/2021 20:09Jesi li slušao Stanivukovića kako je završio govor? Da li je bilo nužno toliko puta spomenuti RS i Srbiju? Očekivao sam ja srbovanja, ali ovoliko puta spomenut pridjev srpska, srpsko, srpske....je skoro pa zasjenilo zbog čega su se skupili. Na kraju sam stekao dojam da su ovo okupljanje iskoristili za otvaranje predizborne kampanje, a i nije ih izašlo skupo. A Turke na bini samo voditeljica nije spomenula.
- jasib
- Posts: 1180
- Joined: 25/08/2013 09:12
#4411 Re: Draško Stanivuković
PretjeruješDonieBrasco wrote: ↑02/10/2021 20:13 Sutra da mogu pravili bi nove Srebrenice to nikad ne zaboravite.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#4412 Re: Draško Stanivuković
Pretjeruješ....1941
Pretjeruješ 1991
Pretjeruješ 2021
Nikad pameti doći.
Pretjeruješ 1991
Pretjeruješ 2021
Nikad pameti doći.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#4413 Re: Draško Stanivuković
DonieBrasco wrote: ↑02/10/2021 20:13 Sutra da mogu pravili bi nove Srebrenice to nikad ne zaboravite.
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#4414 Re: Draško Stanivuković
1992-1995 je bila samo predizborna kampanja za '96, morao SDS radi glasaca..

-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4415 Re: Draško Stanivuković
Ako su ovi alternativa miletu, neka hvala.
Mileta kad stisnes za jajca bude on "very cooperative".
Mileta kad stisnes za jajca bude on "very cooperative".
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#4416 Re: Draško Stanivuković
Ponavljam se. Da li im je trebalo večeras onoliko srbovanja da ih narod izabere? Da li je moglo i sa manje da su više pričali o ekonomiji, penzijama, ali jok, oni o boračkim pravima koji su krv prolijevali za Srpsku, o krvlju zalivenoj Srpskoj, o Beogradu i Srbiji, o Turcima dahijama....pa onda srbijanska muzika, zastave, tri prsta, nacionalna euforija.... Pa vjeruj mi da ni u jednom srbijanskom gradu nećeš više vidjeti srpske nacionalne euforije.laik1981 wrote: ↑02/10/2021 20:13Pa tako se jedino moze voditi kampanja u RS-u.. Ako nista oni ne negiraju drzavu BiH, ne pricaju o otcjepljivanjima i kojekakvim referendumima.. Njihova retorika i djelovanje ni 1% nije degradirajuca po drustvo koliko je Dodikova.. Samo treba biti malo realan i svjestan okruzenja u kojem se zivi..vatrogasac wrote: ↑02/10/2021 20:09
Jesi li slušao Stanivukovića kako je završio govor? Da li je bilo nužno toliko puta spomenuti RS i Srbiju? Očekivao sam ja srbovanja, ali ovoliko puta spomenut pridjev srpska, srpsko, srpske....je skoro pa zasjenilo zbog čega su se skupili. Na kraju sam stekao dojam da su ovo okupljanje iskoristili za otvaranje predizborne kampanje, a i nije ih izašlo skupo. A Turke na bini samo voditeljica nije spomenula.
Zar oni kao napredniji ne bi trebali da umanjuju tu retoriku umjesto što se natječu sa Dodikom i večeras samo još nisu disoluciju i referendum spomenuli da ga nadmaše?
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#4417 Re: Draško Stanivuković
Jebes proteste ako se retorika nije zavrsila sa"BIH tamnica srpskog naroda"
Ne smeta opoziciji dodikova politika i ideologija,nego im smeta sto oni nisu na vlasti,jer bi po njima BIH davno bila bivsa....long live dodik..
Ne smeta opoziciji dodikova politika i ideologija,nego im smeta sto oni nisu na vlasti,jer bi po njima BIH davno bila bivsa....long live dodik..
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4419 Re: Draško Stanivuković
Dodik se previse osilio i previse odlijepio od realnosti.. Covjek je postao opasan i ocaju bi mogao biti na svasta spreman.. On mora otici.. Da ga se pobijedi potrebno je i vece srbovanje od ovog veceras.. Zasto? Zato sto u RS-u zivi takav narod.. Ovi zasnivaju predizbornju kampanju na srbovanju i ignorisanju BiH.. Dodik predizbornu kampanju zasniva na negiranju drzave i secesiji.. Po meni je to jako bitna razlika.. Stanivukovic neki dan kaze "doci ce vrijeme kada cu iskreno reci sta mislim o Srebrenici".. U prevedenom znacenju kaze da njegovo sadasnje misljenje nije iskreno.. Oni moraju skinuti Dodika, pa ga politicki unistiti i tek onda mozemo ocekivati neku promjenu retorike.. Ja mislim da se to nece desiti i da Dodik nece izgubiti sledece izbore upravo iz razloga sto srbuje na dosta radikalkniji nacin.. Arlaukanje sa munara, teheran, otvorena mrznja prema muslimanima koju propagira i u medjunarodnim okvirima, negiranje drzave, prijetnje secesijom.. Sa druge strane nemas nista od toga.. Pored tog neophodnog srbovanja imas pricu o borbi protiv korupcije, kriminala i sl..vatrogasac wrote: ↑02/10/2021 20:22Ponavljam se. Da li im je trebalo večeras onoliko srbovanja da ih narod izabere? Da li je moglo i sa manje da su više pričali o ekonomiji, penzijama, ali jok, oni o boračkim pravima koji su krv prolijevali za Srpsku, o krvlju zalivenoj Srpskoj, o Beogradu i Srbiji, o Turcima dahijama....pa onda srbijanska muzika, zastave, nacionalna euforija.... Pa vjeruj mi da ni u jednom srbijanskom gradu nećeš više vidjeti srpske nacionalne euforije.laik1981 wrote: ↑02/10/2021 20:13
Pa tako se jedino moze voditi kampanja u RS-u.. Ako nista oni ne negiraju drzavu BiH, ne pricaju o otcjepljivanjima i kojekakvim referendumima.. Njihova retorika i djelovanje ni 1% nije degradirajuca po drustvo koliko je Dodikova.. Samo treba biti malo realan i svjestan okruzenja u kojem se zivi..
Zar oni kao napredniji ne bi trebali da umanjuju tu retoriku umjesto što se natječu sa Dodikom i večeras samo još nisu disoluciju i referendum spomenuli da ga nadmaše?
Ako mi budemo cekali neke "savrsene", bojim se da ih necemo docekati..
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#4420 Re: Draško Stanivuković
Znam ša je nedavno izjavio Stanivuković u vezi Srebrenice. Dodik je bio konkretniji kada je dolazio na vlast pa je priznao genocid u Srebrenici. Ja jedino nekako Mektiću vjerujem, a ovi ostali su u pet deka.laik1981 wrote: ↑02/10/2021 20:36Dodik se previse osilio i previse odlijepio od realnosti.. Covjek je postao opasan i ocaju bi mogao biti na svasta spreman.. On mora otici.. Da ga se pobijedi potrebno je i vece srbovanje od ovog veceras.. Zasto? Zato sto u RS-u zivi takav narod.. Ovi zasnivaju predizbornju kampanju na srbovanju i ignorisanju BiH.. Dodik predizbornu kampanju zasniva na negiranju drzave i secesiji.. Po meni je to jako bitna razlika.. Stanivukovic neki dan kaze "doci ce vrijeme kada cu iskreno reci sta mislim o Srebrenici".. U prevedenom znacenju kaze da njegovo sadasnje misljenje nije iskreno.. Oni moraju skinuti Dodika, pa ga politicki unistiti i tek onda mozemo ocekivati neku promjenu retorike.. Ja mislim da se to nece desiti i da Dodik nece izgubiti sledece izbore upravo iz razloga sto srbuje na dosta radikalkniji nacin.. Arlaukanje sa munara, teheran, otvorena mrznja prema muslimanima koju propagira i u medjunarodnim okvirima, negiranje drzave, prijetnje secesijom.. Sa druge strane nemas nista od toga.. Pored tog neophodnog srbovanja imas pricu o borbi protiv korupcije, kriminala i sl..vatrogasac wrote: ↑02/10/2021 20:22
Ponavljam se. Da li im je trebalo večeras onoliko srbovanja da ih narod izabere? Da li je moglo i sa manje da su više pričali o ekonomiji, penzijama, ali jok, oni o boračkim pravima koji su krv prolijevali za Srpsku, o krvlju zalivenoj Srpskoj, o Beogradu i Srbiji, o Turcima dahijama....pa onda srbijanska muzika, zastave, nacionalna euforija.... Pa vjeruj mi da ni u jednom srbijanskom gradu nećeš više vidjeti srpske nacionalne euforije.
Zar oni kao napredniji ne bi trebali da umanjuju tu retoriku umjesto što se natječu sa Dodikom i večeras samo još nisu disoluciju i referendum spomenuli da ga nadmaše?
Ako mi budemo cekali neke "savrsene", bojim se da ih necemo docekati..
Volio bih i ja da si ti u pravu sutra, a ja u krivu.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#4421 Re: Draško Stanivuković
Koliko ovi Turke spominju, Dodik ispade kamilica.
-
hipija
- Posts: 1729
- Joined: 30/12/2010 18:17
#4422 Re: Draško Stanivuković
A kada ovim opozicionarima koji spominju Turke, spomeneš Srebrenicu, onda ide mantra kako se treba okrenuti budućnosti a ostaviti prošlost iza sebe.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
-
merk030
- Posts: 857
- Joined: 30/06/2018 18:31
#4424 Re: Draško Stanivuković
Sve je to isto, bolesni ljudi.
-
DrinaBH
- Posts: 270
- Joined: 02/10/2021 11:58
#4425 Re: Draško Stanivuković
Činjenica je da kad je u prošlom VM bila sadašnja opozicija u erresu nešto se i radilo. Od kada su dodikovi došli dosta je usporeno. Da se razumijemo, nema puno razlike između dodika i njih, ali su barem bili spremni raditi.

