Draško Stanivuković

Post Reply
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#4301 Re: Draško Stanivuković

Post by apsidejzi »

Kikibombona wrote: 01/10/2021 07:44
RunnerX wrote: 28/09/2021 23:13Zbog ovoga sam uvijek cijenio Draška, na stranu ideologija i dječije bolesti koje boluje... treba imati muda do poda pa uraditi ovo što je on uradio...
Mladost. I ja sam bio hrabriji sa 25 nego 35 godina. Covjek kako stari definitivno gubi hrabrost, postaje lukaviji, vise taktizira, sve manje prihvata rizik. To kod politicara dobija poseban oblik, ovih ojebina u pedesetim i sezdesetim. Ne zele se nikome zamjeriti, samo traze sebe. I kako sa takvima mijenjati kriminalnu prirodu drzave? Pogledaj Sarovica, Borenovica i ekipu, svi se drze po strani, ne zele se zamjeriti opasnim ljudima. Preca im je vlastita guzica od svega. Idu da uzmu vlast sa sto manje stete za sebe. Drasko ide mladalacki, pukovnik ili pokojnik.

Kod Draska se poklopilo nekoliko stvari:

1. Mladalacka energije i neustrasivost
2. Govornicke sposobnosti i karizma
3. Materijalna sigurnost
4. Mesijanski kompleks

Ovo cetvrto je trenutno od velike koristi. Momak ima pare od rodjenja i u tome ne vidi inspiraciju. Njega privlaci moc, zelja da vlada i diktira procese. To je odlicno kada se rusi vlast, ali moze postati opasno kada on postane vlast. Nema dileme da ce on uzeti vlast, a tek onda cemo vidjeti u sta ce se pretvoriti.

Jedno je sigurno, on je trenutno penicilin za korupciju i kriminal. Sada svi u RS strijepe od njega, postalo je teze krasti. Njegovim saradnicima u BL vjerujem ne pada na pamet da marku ukradu. To je kao u firmi, kada je direktor zajeban svi se boje marku ukrasti, nekako uvijek misle da će ih provaliti. Kada je direktor lopov i nezainteresiran, svi kradu.
5) Voli glumit konja.
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#4302 Re: Draško Stanivuković

Post by Horcrux »

fosna2014 wrote: 01/10/2021 09:07 Postaje zanimljivo

Ja se prije 10 godina igrao sa servisom koji zajedno sa porukom postavlja naziv korisnika koji ti je poslao tu poruku.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4303 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Horcrux wrote: 01/10/2021 09:48
fosna2014 wrote: 01/10/2021 09:07 Postaje zanimljivo

Ja se prije 10 godina igrao sa servisom koji zajedno sa porukom postavlja naziv korisnika koji ti je poslao tu poruku.
Plaho da je ovo Drale namjestio. Što bi?
User avatar
sinuhe
Posts: 12589
Joined: 03/06/2011 11:33

#4304 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

E ako je Drasko rekao :lol: Veliki pravednik ili sta je vec o sebi umislio.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4305 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

:D



Last edited by fosna2014 on 01/10/2021 10:01, edited 1 time in total.
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#4306 Re: Draško Stanivuković

Post by Horcrux »

fosna2014 wrote: 01/10/2021 09:55
Plaho da je ovo Drale namjestio. Što bi?
Ne, ne. Ne kazem da je namjestio, nego samo da je moguncost da je neko, ko god to bio, poslao poruku i postavio naziv "IgorDodik". Ova moja "teorija" se lahko moze opovrgnuti sa ovim: da li je Drasko vec imao spasen broj s kojeg je poruka poslana i da li je bio spasen pod ovim "IgorDodik"? Ako nije, onda je ovo moje tacno.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4307 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Treba mu se priznati. Jako je vrijedan i stvarno vjeruje u svoje ciljeve.

https://fb.watch/8mH5rj0OQM/
User avatar
sinuhe
Posts: 12589
Joined: 03/06/2011 11:33

#4308 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

Krivicna prijava za Draleta zbog sirenja panike. Ozbiljna stvar.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4629
Joined: 23/04/2011 12:21

#4309 Re: Draško Stanivuković

Post by Mr.Sojic »

sinuhe wrote: 01/10/2021 18:06 Krivicna prijava za Draleta zbog sirenja panike. Ozbiljna stvar.
Možeš misliti :oops: Ozbiljnoooo :mrgreen:

Razbio si i sve ostavio bez texta :lol:

Prljavi kisik je neOzbiljan :mrgreen:

Aj ne seri :mrgreen: :lol:
Last edited by Mr.Sojic on 01/10/2021 19:20, edited 1 time in total.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#4310 Re: Draško Stanivuković

Post by deogest »

fosna2014 wrote: 01/10/2021 13:36 Treba mu se priznati. Jako je vrijedan i stvarno vjeruje u svoje ciljeve.

https://fb.watch/8mH5rj0OQM/
Bosna i uspjesni protesti ne ide nikako u istu recenicu.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#4311 Re: Draško Stanivuković

Post by banjaluka078 »

Vlada Republike Srpske saopštila je da je uputila danas Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka, krivičnu prijavu protiv Draška Stanivukovića, gradonačelnika Banjaluke i komandanta Štaba za vanredne situacije Grada Banjaluka.

"Krivična prijava je upućena zbog postojanja osnove sumnje da je izvršio krivično djelo protiv zdravlja ljudi iz člana 195. Krivičnog zakonika Republike Srpske naslova - Nepostupanje po zdravstvenim propisima za vrijeme epidemije", navedeno je u saopštenju Vlade RS.

Kako se dodaje u saopštenju, u prijavi se, između ostalog, navodi da je "gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković, koji je ujedno i komandant Gradskog štaba za vanredne situacije, duži vremenski period, počev od 24. do 30. septembra 2021. godine, koristio i koristi svaku priliku i medijski nastup na teritoriji Republike Srpske i BiH kako bi prouzrokovao paniku i strah i neizvjesnost kod stanovništa Republike Srpske iznoseći lažne i neistinite tvrdnje, te posebno iznoseći neistinite navode da se na UKC Republike Srpske, kao i drugim zdravstvenim ustanovama - bolnicama na teritoriji Republike Srpske, pacijentima oboljelim od zarazne bolesti – Kovid 19, koji je već odnio nebrojeni broj života, daje industrijski kiseonik umjesto medicinskog kiseonika".
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4312 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Drale odgovara …

User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4313 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

banjaluka078 wrote: 01/10/2021 19:24
Vlada Republike Srpske saopštila je da je uputila danas Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka, krivičnu prijavu protiv Draška Stanivukovića, gradonačelnika Banjaluke i komandanta Štaba za vanredne situacije Grada Banjaluka.

"Krivična prijava je upućena zbog postojanja osnove sumnje da je izvršio krivično djelo protiv zdravlja ljudi iz člana 195. Krivičnog zakonika Republike Srpske naslova - Nepostupanje po zdravstvenim propisima za vrijeme epidemije", navedeno je u saopštenju Vlade RS.

Kako se dodaje u saopštenju, u prijavi se, između ostalog, navodi da je "gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković, koji je ujedno i komandant Gradskog štaba za vanredne situacije, duži vremenski period, počev od 24. do 30. septembra 2021. godine, koristio i koristi svaku priliku i medijski nastup na teritoriji Republike Srpske i BiH kako bi prouzrokovao paniku i strah i neizvjesnost kod stanovništa Republike Srpske iznoseći lažne i neistinite tvrdnje, te posebno iznoseći neistinite navode da se na UKC Republike Srpske, kao i drugim zdravstvenim ustanovama - bolnicama na teritoriji Republike Srpske, pacijentima oboljelim od zarazne bolesti – Kovid 19, koji je već odnio nebrojeni broj života, daje industrijski kiseonik umjesto medicinskog kiseonika".
Maloprije …

User avatar
sinuhe
Posts: 12589
Joined: 03/06/2011 11:33

#4314 Re: Draško Stanivuković

Post by sinuhe »

...
Last edited by sinuhe on 02/10/2021 16:58, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4315 Re: Draško Stanivuković

Post by pici »

STANIVUKOVIĆ OBJELODANIO

Novi dokaz iz afere "Kiseonik": Zahtjev Tehnogasa odbila i SNSD-ova direktorica Agencije za lijekove
kao sto vec napisaH, hajd sto nas pljackaju, neg nas i ubijaju... eeeee nOrode, samo neg vas poglavice plase sa zlim muslimanima, cetnicima, ustasama a vamo im djeca i unucad po milanu, parizu, rimu, madridu itd se baskare i trose nase pare... mi moremo najdalje u inozemstvo dobacit ko baustelci i peraci guzova... aferim
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#4316 Re: Draško Stanivuković

Post by Capljina74 »

Удар на васколико српство!
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4317 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Capljina74 wrote: 02/10/2021 13:33 Удар на васколико српство!
Pa da.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#4318 Re: Draško Stanivuković

Post by Capljina74 »

fosna2014 wrote: 02/10/2021 13:39
Capljina74 wrote: 02/10/2021 13:33 Удар на васколико српство!
Pa da.
Pročitao ih Mile.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#4319 Re: Draško Stanivuković

Post by fosna2014 »

Capljina74 wrote: 02/10/2021 13:40
fosna2014 wrote: 02/10/2021 13:39

Pa da.
Pročitao ih Mile.
Da su Srbi udarili na Srpstvo?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4320 Re: Draško Stanivuković

Post by mO k3 »

Kroz istoriju srbi su uvijek sjekli svoje vodje
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#4321 Re: Draško Stanivuković

Post by Capljina74 »

fosna2014 wrote: 02/10/2021 13:43
Capljina74 wrote: 02/10/2021 13:40

Pročitao ih Mile.
Da su Srbi udarili na Srpstvo?
Ko onomad Bakir ove oko Sekine diplome.
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4322 Re: Draško Stanivuković

Post by pici »

mO k3 wrote: 02/10/2021 13:47 Kroz istoriju srbi su uvijek sjekli svoje vodje
kumstvo je usrba jebeno...

Image
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4323 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

Image
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4324 Re: Draško Stanivuković

Post by seoBIH »

Kakvo je stanje s brojevima? Nema ništa?
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#4325 Re: Draško Stanivuković

Post by vatrogasac »

A neki putevi vode u Bijeljinu na Dodikov skup...
Za 2. oktobar u 17 časova predstavnici Koalicije "Dogovor za Bijeljinu" zakazali su protest na gradskom Trgu u Bijeljini i pozvali građane da javno iskažu svoje nezadovoljstvo novonastalom situacijom u gradu.

- Pred sutrašnji miting stranaka koje čine skupštinsku većinu u Bijeljini, ponavlja se ustaljena praksa da direktori javnih preduzeća, fondova i ustanova ucijenama i prijetnjama primoravaju zaposlene da učestvuju na ovom protestu protiv gradonačelnika i Gradske uprave Bijeljine, saopšteno je iz Kabineta gradonačelnika Bijeljine Ljubiše Petrovića.
Post Reply