5) Voli glumit konja.Kikibombona wrote: ↑01/10/2021 07:44Mladost. I ja sam bio hrabriji sa 25 nego 35 godina. Covjek kako stari definitivno gubi hrabrost, postaje lukaviji, vise taktizira, sve manje prihvata rizik. To kod politicara dobija poseban oblik, ovih ojebina u pedesetim i sezdesetim. Ne zele se nikome zamjeriti, samo traze sebe. I kako sa takvima mijenjati kriminalnu prirodu drzave? Pogledaj Sarovica, Borenovica i ekipu, svi se drze po strani, ne zele se zamjeriti opasnim ljudima. Preca im je vlastita guzica od svega. Idu da uzmu vlast sa sto manje stete za sebe. Drasko ide mladalacki, pukovnik ili pokojnik.
Kod Draska se poklopilo nekoliko stvari:
1. Mladalacka energije i neustrasivost
2. Govornicke sposobnosti i karizma
3. Materijalna sigurnost
4. Mesijanski kompleks
Ovo cetvrto je trenutno od velike koristi. Momak ima pare od rodjenja i u tome ne vidi inspiraciju. Njega privlaci moc, zelja da vlada i diktira procese. To je odlicno kada se rusi vlast, ali moze postati opasno kada on postane vlast. Nema dileme da ce on uzeti vlast, a tek onda cemo vidjeti u sta ce se pretvoriti.
Jedno je sigurno, on je trenutno penicilin za korupciju i kriminal. Sada svi u RS strijepe od njega, postalo je teze krasti. Njegovim saradnicima u BL vjerujem ne pada na pamet da marku ukradu. To je kao u firmi, kada je direktor zajeban svi se boje marku ukrasti, nekako uvijek misle da će ih provaliti. Kada je direktor lopov i nezainteresiran, svi kradu.
Draško Stanivuković
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#4301 Re: Draško Stanivuković
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
- sinuhe
- Posts: 12589
- Joined: 03/06/2011 11:33
#4304 Re: Draško Stanivuković
E ako je Drasko rekao
Veliki pravednik ili sta je vec o sebi umislio.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#4306 Re: Draško Stanivuković
Ne, ne. Ne kazem da je namjestio, nego samo da je moguncost da je neko, ko god to bio, poslao poruku i postavio naziv "IgorDodik". Ova moja "teorija" se lahko moze opovrgnuti sa ovim: da li je Drasko vec imao spasen broj s kojeg je poruka poslana i da li je bio spasen pod ovim "IgorDodik"? Ako nije, onda je ovo moje tacno.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#4307 Re: Draško Stanivuković
Treba mu se priznati. Jako je vrijedan i stvarno vjeruje u svoje ciljeve.
https://fb.watch/8mH5rj0OQM/
https://fb.watch/8mH5rj0OQM/
- sinuhe
- Posts: 12589
- Joined: 03/06/2011 11:33
#4308 Re: Draško Stanivuković
Krivicna prijava za Draleta zbog sirenja panike. Ozbiljna stvar.
- Mr.Sojic
- Posts: 4629
- Joined: 23/04/2011 12:21
#4309 Re: Draško Stanivuković
Možeš misliti
Razbio si i sve ostavio bez texta
Prljavi kisik je neOzbiljan
Aj ne seri
Last edited by Mr.Sojic on 01/10/2021 19:20, edited 1 time in total.
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#4310 Re: Draško Stanivuković
Bosna i uspjesni protesti ne ide nikako u istu recenicu.fosna2014 wrote: ↑01/10/2021 13:36 Treba mu se priznati. Jako je vrijedan i stvarno vjeruje u svoje ciljeve.
https://fb.watch/8mH5rj0OQM/
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
#4311 Re: Draško Stanivuković
Vlada Republike Srpske saopštila je da je uputila danas Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka, krivičnu prijavu protiv Draška Stanivukovića, gradonačelnika Banjaluke i komandanta Štaba za vanredne situacije Grada Banjaluka.
"Krivična prijava je upućena zbog postojanja osnove sumnje da je izvršio krivično djelo protiv zdravlja ljudi iz člana 195. Krivičnog zakonika Republike Srpske naslova - Nepostupanje po zdravstvenim propisima za vrijeme epidemije", navedeno je u saopštenju Vlade RS.
Kako se dodaje u saopštenju, u prijavi se, između ostalog, navodi da je "gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković, koji je ujedno i komandant Gradskog štaba za vanredne situacije, duži vremenski period, počev od 24. do 30. septembra 2021. godine, koristio i koristi svaku priliku i medijski nastup na teritoriji Republike Srpske i BiH kako bi prouzrokovao paniku i strah i neizvjesnost kod stanovništa Republike Srpske iznoseći lažne i neistinite tvrdnje, te posebno iznoseći neistinite navode da se na UKC Republike Srpske, kao i drugim zdravstvenim ustanovama - bolnicama na teritoriji Republike Srpske, pacijentima oboljelim od zarazne bolesti – Kovid 19, koji je već odnio nebrojeni broj života, daje industrijski kiseonik umjesto medicinskog kiseonika".
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#4312 Re: Draško Stanivuković
Drale odgovara …
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#4313 Re: Draško Stanivuković
Maloprije …banjaluka078 wrote: ↑01/10/2021 19:24Vlada Republike Srpske saopštila je da je uputila danas Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka, krivičnu prijavu protiv Draška Stanivukovića, gradonačelnika Banjaluke i komandanta Štaba za vanredne situacije Grada Banjaluka.
"Krivična prijava je upućena zbog postojanja osnove sumnje da je izvršio krivično djelo protiv zdravlja ljudi iz člana 195. Krivičnog zakonika Republike Srpske naslova - Nepostupanje po zdravstvenim propisima za vrijeme epidemije", navedeno je u saopštenju Vlade RS.
Kako se dodaje u saopštenju, u prijavi se, između ostalog, navodi da je "gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković, koji je ujedno i komandant Gradskog štaba za vanredne situacije, duži vremenski period, počev od 24. do 30. septembra 2021. godine, koristio i koristi svaku priliku i medijski nastup na teritoriji Republike Srpske i BiH kako bi prouzrokovao paniku i strah i neizvjesnost kod stanovništa Republike Srpske iznoseći lažne i neistinite tvrdnje, te posebno iznoseći neistinite navode da se na UKC Republike Srpske, kao i drugim zdravstvenim ustanovama - bolnicama na teritoriji Republike Srpske, pacijentima oboljelim od zarazne bolesti – Kovid 19, koji je već odnio nebrojeni broj života, daje industrijski kiseonik umjesto medicinskog kiseonika".
- sinuhe
- Posts: 12589
- Joined: 03/06/2011 11:33
#4314 Re: Draško Stanivuković
...
Last edited by sinuhe on 02/10/2021 16:58, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46394
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4315 Re: Draško Stanivuković
kao sto vec napisaH, hajd sto nas pljackaju, neg nas i ubijaju... eeeee nOrode, samo neg vas poglavice plase sa zlim muslimanima, cetnicima, ustasama a vamo im djeca i unucad po milanu, parizu, rimu, madridu itd se baskare i trose nase pare... mi moremo najdalje u inozemstvo dobacit ko baustelci i peraci guzova... aferimSTANIVUKOVIĆ OBJELODANIO
Novi dokaz iz afere "Kiseonik": Zahtjev Tehnogasa odbila i SNSD-ova direktorica Agencije za lijekove
-
Capljina74
- Posts: 6709
- Joined: 13/01/2020 09:50
#4316 Re: Draško Stanivuković
Удар на васколико српство!
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
-
Capljina74
- Posts: 6709
- Joined: 13/01/2020 09:50
#4318 Re: Draško Stanivuković
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#4319 Re: Draško Stanivuković
Da su Srbi udarili na Srpstvo?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#4320 Re: Draško Stanivuković
Kroz istoriju srbi su uvijek sjekli svoje vodje
-
Capljina74
- Posts: 6709
- Joined: 13/01/2020 09:50
#4321 Re: Draško Stanivuković
- pici
- Posts: 46394
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#4324 Re: Draško Stanivuković
Kakvo je stanje s brojevima? Nema ništa?
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#4325 Re: Draško Stanivuković
A neki putevi vode u Bijeljinu na Dodikov skup...
Za 2. oktobar u 17 časova predstavnici Koalicije "Dogovor za Bijeljinu" zakazali su protest na gradskom Trgu u Bijeljini i pozvali građane da javno iskažu svoje nezadovoljstvo novonastalom situacijom u gradu.
- Pred sutrašnji miting stranaka koje čine skupštinsku većinu u Bijeljini, ponavlja se ustaljena praksa da direktori javnih preduzeća, fondova i ustanova ucijenama i prijetnjama primoravaju zaposlene da učestvuju na ovom protestu protiv gradonačelnika i Gradske uprave Bijeljine, saopšteno je iz Kabineta gradonačelnika Bijeljine Ljubiše Petrovića.


