Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

suspect_zero
Posts: 27995
Joined: 11/10/2008 21:45

#47526 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

Ma neka su :-D ...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit :lol:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47527 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

Sanabija wrote: 18/09/2021 21:58
hadzinicasa wrote: 18/09/2021 21:58

Mi smo Zeljini, Zeljo je nas :D
Always and forever!
Narafski :) Zeljo je zivotna filozofija <3
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47528 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

suspect_zero wrote: 18/09/2021 22:01 Ma neka su :-D ...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit :lol:
Joj znam. U vitrinu metnuti :D
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47529 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

hadzinicasa wrote: 18/09/2021 22:04
suspect_zero wrote: 18/09/2021 22:01 Ma neka su :-D ...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit :lol:
Joj znam. U vitrinu metnuti :D
Napraviću za vitrinu od poliestera...
U ovu sam previše putera, ručno branih lješnika, domaćih jaja i čokolade stukao da bi bila u vitrini (samo konopac i cvijet se ne jedu) :-D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47530 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

Sanabija wrote: 18/09/2021 22:10
hadzinicasa wrote: 18/09/2021 22:04

Joj znam. U vitrinu metnuti :D
Napraviću za vitrinu od poliestera...
U ovu sam previše putera, ručno branih lješnika, domaćih jaja i čokolade stukao da bi bila u vitrini (samo konopac i cvijet se ne jedu) :-D
Suti, samo suti, orobicu frizider instantno!
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47531 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

hadzinicasa wrote: 18/09/2021 22:12
Sanabija wrote: 18/09/2021 22:10

Napraviću za vitrinu od poliestera...
U ovu sam previše putera, ručno branih lješnika, domaćih jaja i čokolade stukao da bi bila u vitrini (samo konopac i cvijet se ne jedu) :-D
Suti, samo suti, orobicu frizider instantno!
Šuti moj dječače plavi... :-D :-D :-D
suspect_zero
Posts: 27995
Joined: 11/10/2008 21:45

#47532 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

hadzinicasa wrote: 18/09/2021 22:04
suspect_zero wrote: 18/09/2021 22:01 Ma neka su :-D ...nego kad vidim nešto ovako lijepo dekorisano meni žao kvarit :lol:
Joj znam. U vitrinu metnuti :D
Šuti :lol: ...jednom pravila rusku, zadala se oko dekorisanja, kad su krenuli da vade kašikama...nije mi bilo dobro :oops: :lol:
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#47533 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by statixx »

Image
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47534 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

suspect_zero wrote: 19/09/2021 13:04
hadzinicasa wrote: 18/09/2021 22:04

Joj znam. U vitrinu metnuti :D
Šuti :lol: ...jednom pravila rusku, zadala se oko dekorisanja, kad su krenuli da vade kašikama...nije mi bilo dobro :oops: :lol:
Ja sam nespretna u umjetnickom dojmu, jos samouka… sturim se jadna da to nanesta lici. I to za neku svetkovinu :) I on a good day iznesem a ono nagrne… jab‘ plakala :cry: :lol:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47535 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

statixx wrote: 19/09/2021 13:07 Image
Ovo izgleda mljac :)
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#47536 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by statixx »

hadzinicasa wrote: 19/09/2021 14:04
Ovo izgleda mljac :)
Nudle s piletinom, stavim luk, papriku, kukuruz i mrkvu, soja sos, chili pastu, sesamovo ulje, djumbir i malo secera.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47537 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

statixx wrote: 19/09/2021 15:11
hadzinicasa wrote: 19/09/2021 14:04
Ovo izgleda mljac :)
Nudle s piletinom, stavim luk, papriku, kukuruz i mrkvu, soja sos, chili pastu, sesamovo ulje, djumbir i malo secera.
Boje su <3
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#47538 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Zoya »

Sanabija wrote: 18/09/2021 15:35 Image

I da zasladite malo :-D
I ta je dekoracija jestiva, jel? :zoka: Kako neko moze biti tako spretan. Za mene je ovo, ne znam, ne bih nikad ništa mogla od ovoga da napravim, osim onog šlaga :-?
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84600
Joined: 03/10/2011 20:11

#47539 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Chloe »

Sanabija wrote: 18/09/2021 15:35 Image

I da zasladite malo :-D
Zanimljivo i kreativno, super ... :thumbup:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84600
Joined: 03/10/2011 20:11

#47540 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Chloe »

Sjetih se da sam tetičnoj slikala ručak kad me pitala šta ima za jesti da ona ne kuha... 🙈 😂

Da iskoristim sliku

Image
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#47541 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by samsonsam »

Sanabija wrote: 18/09/2021 15:35 Image

I da zasladite malo :-D
:thumbup: dobre hrane dobri ljudi/zene da vas sve ne nabrajam :D

i jos torta na kraju :thumbup: perfektno :gladna:
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#47542 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by samsonsam »

nisam dugo pulled turkey sa slatkim kOmpirom :)

Image
komsinica_s_drugog
Posts: 885
Joined: 23/12/2018 19:16

#47543 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by komsinica_s_drugog »

Sanabija wrote: 18/09/2021 15:35 Image

I da zasladite malo :-D
Jako zanimljiva dekoracija. Moze presjek? Ako mi se svidi onda i recept :D
User avatar
banjaluka078
Posts: 13201
Joined: 16/01/2007 23:38

#47544 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by banjaluka078 »

Sanabija wrote: 18/09/2021 21:34
Image

A sad će i Tata da sebi malo oduška... :-D
Uh, od svega bih ovo najradije! :)
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84600
Joined: 03/10/2011 20:11

#47545 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Chloe »

Lijena teta smućkala lijenu pitu... :oops:

Image
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47546 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

Image


Sad iz nabavke pa cemo ovo sutra :-D
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47547 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

Image

Ovo je na brzinu: kuhana pa zapecena plećka na somborkama i luku, sa ruzmarinom i majčinom dušicom :)
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47548 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

Zoya wrote: 19/09/2021 17:59
Sanabija wrote: 18/09/2021 15:35 Image

I da zasladite malo :-D
I ta je dekoracija jestiva, jel? :zoka: Kako neko moze biti tako spretan. Za mene je ovo, ne znam, ne bih nikad ništa mogla od ovoga da napravim, osim onog šlaga :-?
Samo treba voljeti ono što radiš.. Ovo je bilo za djevojku od sestrića... volim ih obadvoje, pa nije teško... Uopšte... malo rahatlokuma, šećera tijesta i mašte i to je to
suspect_zero
Posts: 27995
Joined: 11/10/2008 21:45

#47549 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by suspect_zero »

Jesi ti Sanabija neka dobrica :)
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#47550 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Hame_ »

Post Reply