cLo wrote: ↑12/09/2021 19:21
Da, gledaoci. I ja sam se tek nedavno zapanjila da su jagode sa šlagom simbol Wimbledona i da se konzumiraju u nevjerovatnim količinama. Bilo me je malo

što tu info nisam znala o najprestižnijem teniskom turniru, pa haj' reko da se još neko ne obruka, da podijelim.
E nek si bas podijelila tu info, zanimljivo nadasve.

sad sam citala na netu o tome i kazu: niti je ukus jagoda isti bez sampanjca, niti je ukus sampanjca isti bez jagoda. Jedno drugo pojacavaju.
Veceras kad budu igrali joker i medo, bas cu zagledati publiku po tribinama da vidim sta jedu i piju
