Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10189
Joined: 31/03/2007 00:07

#28926 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bosanski_kralj »

Šehić sinoć katastrofalan. Prvi gol prima iz peterca, gdje apsolutno on mora biti glavni, a drugi gol nakon katastrofalnog postavljanja.

Ne mogu razumejti da neko ko 20 godina trenira napravi onakav kiks sa postavljanjem kod slobodnog udarca. Pa 90% nas koji pratimo fudbal bi bolje postavilo živi zid i ne bi stalo ondje gdje je Šehić stajao.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#28927 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kanguru »

Ove kvalifikacije za nas su sinoć završene. Ako dozvoliš da ti jebeni Kazahstan da gol iz slobodnog u 95. minuti, o čemu onda pričamo? Čemu se nadati, da ćemo poderati Ukrajince u dvomeču a dvije godine nismo nikoga pobijedili u takmičarskim utakmicama.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28928 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

drug_profi wrote: 08/09/2021 11:43 Poslije Kiprova dešavaju se Borati.
Srećom nisam gledao i drago mi je zbog toga. Iako bih volio da je bila pobjeda, pa makar i tjesna. Čisto da im se da prilika da dođu sebi.

Čak sam i zaboravio na tekmu i tek se ok 1 po ponoći sjetih da je bila. Razočarenje, ali sigurno mnogo manje nego da sam gledao.

Uglavnom, idemo na dno evropskog fudbala, gdje smo i zaslužili biti.
Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#28929 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ultima_palabra »

Grean wrote: 08/09/2021 17:22
drug_profi wrote: 08/09/2021 11:43 Poslije Kiprova dešavaju se Borati.
Srećom nisam gledao i drago mi je zbog toga. Iako bih volio da je bila pobjeda, pa makar i tjesna. Čisto da im se da prilika da dođu sebi.

Čak sam i zaboravio na tekmu i tek se ok 1 po ponoći sjetih da je bila. Razočarenje, ali sigurno mnogo manje nego da sam gledao.

Uglavnom, idemo na dno evropskog fudbala, gdje smo i zaslužili biti.
Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
Prvo poluvrijeme mozda, drugo nije bilo smislene akcije. Da nije bilo penala iz nicega, ostalo bi 0-1.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#28930 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by deogest »

Grean wrote: 08/09/2021 17:22
drug_profi wrote: 08/09/2021 11:43 Poslije Kiprova dešavaju se Borati.
Srećom nisam gledao i drago mi je zbog toga. Iako bih volio da je bila pobjeda, pa makar i tjesna. Čisto da im se da prilika da dođu sebi.

Čak sam i zaboravio na tekmu i tek se ok 1 po ponoći sjetih da je bila. Razočarenje, ali sigurno mnogo manje nego da sam gledao.

Uglavnom, idemo na dno evropskog fudbala, gdje smo i zaslužili biti.
Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
Prosjecna ekipica. Ove ekipe iz zadnjeg sesira smo nekad tamanili, po 4-5 golova im zabijali. Koga li su manageri jucer prodali. :izet:
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#28931 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Droog »

deogest wrote: 08/09/2021 17:25
Grean wrote: 08/09/2021 17:22

Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
Prosjecna ekipica. Ove ekipe iz zadnjeg sesira smo nekad tamanili, po 4-5 golova im zabijali. Koga li su manageri jucer prodali. :izet:
Ko je ekipa iz zadnjeg šešira?
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#28932 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by deogest »

Droog wrote: 08/09/2021 18:33
deogest wrote: 08/09/2021 17:25

Prosjecna ekipica. Ove ekipe iz zadnjeg sesira smo nekad tamanili, po 4-5 golova im zabijali. Koga li su manageri jucer prodali. :izet:
Ko je ekipa iz zadnjeg šešira?
Pa Kazahstan. Logicno. Mada bi realno mi to trebali biti, odavno.
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#28933 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by studeni76 »

deogest wrote: 08/09/2021 18:45
Droog wrote: 08/09/2021 18:33

Ko je ekipa iz zadnjeg šešira?
Pa Kazahstan. Logicno. Mada bi realno mi to trebali biti, odavno.
Nije tacno, Kazahstan je iz petog sesira a ne sestog
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#28934 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by deogest »

studeni76 wrote: 08/09/2021 19:46
deogest wrote: 08/09/2021 18:45

Pa Kazahstan. Logicno. Mada bi realno mi to trebali biti, odavno.
Nije tacno, Kazahstan je iz petog sesira a ne sestog
Svejedno je to, kad poredas:

Francuska
Ukrajina
Finska
Kazahstan

Tako to ide, po jacini. Mi smo ocito na posljednjem mjestu.
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#28935 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by studeni76 »

Ako ti tako mislis, onda je OK

Evo sta reci za Jermene. Ubise Lihtenstajn, na pragu baraza i opet nerijeseno. Pogrijesi golman i to je to. Ljudi su, nisu roboti
Last edited by studeni76 on 08/09/2021 19:58, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 33489
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#28936 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Grean wrote: 08/09/2021 17:22
drug_profi wrote: 08/09/2021 11:43 Poslije Kiprova dešavaju se Borati.
Srećom nisam gledao i drago mi je zbog toga. Iako bih volio da je bila pobjeda, pa makar i tjesna. Čisto da im se da prilika da dođu sebi.

Čak sam i zaboravio na tekmu i tek se ok 1 po ponoći sjetih da je bila. Razočarenje, ali sigurno mnogo manje nego da sam gledao.

Uglavnom, idemo na dno evropskog fudbala, gdje smo i zaslužili biti.
Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
Prvo jesmo, drugo a posebno nakon prvog njihovog gola smo igrali loše, neorganizovano i na horuk.
User avatar
Edin H.
Posts: 53595
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#28937 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

ultima_palabra wrote: 08/09/2021 17:23
Grean wrote: 08/09/2021 17:22

Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
Prvo poluvrijeme mozda, drugo nije bilo smislene akcije. Da nije bilo penala iz nicega, ostalo bi 0-1.
Jes’t da nije Menala, koji je najbolji dokaz da nam ne trebaju igrači koji igraju srcem, nego oni koji znaju.
Nama još uvijek fali Đujićev sljedbenik na desnoj strani, jer boljeg nemamo
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#28938 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Grean wrote: 08/09/2021 17:22
drug_profi wrote: 08/09/2021 11:43 Poslije Kiprova dešavaju se Borati.
Srećom nisam gledao i drago mi je zbog toga. Iako bih volio da je bila pobjeda, pa makar i tjesna. Čisto da im se da prilika da dođu sebi.

Čak sam i zaboravio na tekmu i tek se ok 1 po ponoći sjetih da je bila. Razočarenje, ali sigurno mnogo manje nego da sam gledao.

Uglavnom, idemo na dno evropskog fudbala, gdje smo i zaslužili biti.
Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
Prođi me se sa ljepotom igre. Rezultata nema.
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#28939 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Droog »

deogest wrote: 08/09/2021 19:46
studeni76 wrote: 08/09/2021 19:46

Nije tacno, Kazahstan je iz petog sesira a ne sestog
Svejedno je to, kad poredas:

Francuska
Ukrajina
Finska
Kazahstan

Tako to ide, po jacini. Mi smo ocito na posljednjem mjestu.

Bezze ti priča.
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#28940 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bazinga1234 »

Edin H. wrote: 08/09/2021 20:08
Nama još uvijek fali Đujićev sljedbenik na desnoj strani, jer boljeg nemamo
Šta fali Ahmedhodžiću? Ili si mislio na desnog beka mada igramo u drugoj formaciji sad.
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#28941 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Droog »

Fina je ovo ekipa, sa dosta mladih igrača posebno u zadnjoj liniji, izuzev Dzeke možda, i nekoliko sa po 25 26 god, koji mogu komotno igrati još 2 ili 3 ciklusa, iako mnogo trolova ovdje pokušava da prikaže drugačije.

Digla se malo i atmosfera, što nije bio slučaj u zadnjih godinu dana.

Pozitivan rezultat u Kazahstanu i Ukrajini za mjesec dana i ima da gori u novembru. :mrgreen:

Da nije bilo onog sinoć gola sad bi se pričalo o tome s kim ćemo biti u grupi u Kataru. :mrgreen:
Jbg, takvi smo. Tanka linija između Babe i Kloca.
izvrsni direktor
Posts: 14736
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#28942 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by izvrsni direktor »

Realno je da nemamo kvalitet. A i od ovogsto imamo ne pozivaju se najbolji zbog utjecaja menadzera, vrha saveza koji su tu montiranu radisvega osim radi uspjeha. Problem je i sto su omladinske selekcije sistematski svedene na najnize grane. Amater vodi u21 i tu je radi husarica vice i ostalih grobara bh nogometa
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#28943 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Droog »

izvrsni direktor wrote: 08/09/2021 21:27 Realno je da nemamo kvalitet. A i od ovogsto imamo ne pozivaju se najbolji zbog utjecaja menadzera, vrha saveza koji su tu montiranu radisvega osim radi uspjeha. Problem je i sto su omladinske selekcije sistematski svedene na najnize grane. Amater vodi u21 i tu je radi husarica vice i ostalih grobara bh nogometa
Mislim da ekipa sa igračima koji igraju u Interu, Barceloni (besiktas), Arsenalu, Rostov, Malmeu, Milanu, Standardu i tako... Niiiiije bas da nema kvalitet. :wink:
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#28944 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Vi realnost ne bi prepoznali ni da vas štocem opuca...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28945 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

drug_profi wrote: 08/09/2021 20:31
Grean wrote: 08/09/2021 17:22

Zajebo ' si se, odavno nismo bolje igrali.......izuzev gresaka u odbrani. I ovo ja najozbiljnije.


Eh jedino ako nisi od onih koji prate fudbal samo radi rezultata i plasmana na "velika takmicenja" . Onda je svakako dovoljan Livescore, ja gubili ja pobjedjivali.
Prođi me se sa ljepotom igre. Rezultata nema.
Kako nema 1-1 odigrali i to dva puta u pet dana.

Sad bez zajebancije, fino je receno pred ove kvalifikacije nema velikih ocekivanja, Katar je gotovo nedostizan, pravi se ekipa za EP ali brzo se ta prica zaboravila. Jednostavno smo nerealni.

Sta bi trebali drugi koji ulazu pet puta vise ko' Slovenija, harakiri kolektivni izvrsiti.

Kod nas je bilo sranje ali ovi su sa obzirom na resurse dobri, prije svega ne moze im se rijec reci za zalaganje kroz cijele ove kvalifikacije. Napredak u odnosu na prethodne od odlaska Susica naovamo. Kad se sjetim Bazdareviceve izbij-nabij reprezentacije e tad mi se place.
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#28946 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Droog »

Grean wrote: 09/09/2021 00:40
drug_profi wrote: 08/09/2021 20:31

Prođi me se sa ljepotom igre. Rezultata nema.
Kako nema 1-1 odigrali i to dva puta u pet dana.

Sad bez zajebancije, fino je receno pred ove kvalifikacije nema velikih ocekivanja, Katar je gotovo nedostizan, pravi se ekipa za EP ali brzo se ta prica zaboravila. Jednostavno smo nerealni.

Sta bi trebali drugi koji ulazu pet puta vise ko' Slovenija, harakiri kolektivni izvrsiti.

Kod nas je bilo sranje ali ovi su sa obzirom na resurse dobri, prije svega ne moze im se rijec reci za zalaganje kroz cijele ove kvalifikacije. Napredak u odnosu na prethodne od odlaska Susica naovamo. Kad se sjetim Bazdareviceve izbij-nabij reprezentacije e tad mi se place.

Upravo. Ja bih pored skijaša Slovenaca koji ulažu mnogo manje nego neki, dodao još i...
Bugarska, Rumunija, Kipar, Srbija, Mađarska, Norveška, Škotska...Sve zemlje sa kojima se mi po uslovima za razvijanje igrača i uloženom novcu ne mozeno staviti u istu rečenicu. Pa ako ćemo napraviti omjer uloženo - dobijeno zašto ne dodati i Rusija i Grčka.

E to su zemlje koje ulažu u fudbal a dobiju plasman svake 4-5 kvalifikacije. Možda jedino ovde strši Srbija koju kao i nas vadi samo sirovi talenat, veća baza igrača nego kod nas, ali ih pojede korupcija, mnogo veća nego kod nas. Rusi ulazu milijarde i dobiju jedva plasman.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#28947 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanista 101% »

Kad se Dzeko oprosti mozemo svi kolektivno sami sebi dzenazu klanjati.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#28948 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Tesla Edison »

Romanista 101% wrote: 09/09/2021 03:07 Kad se Dzeko oprosti mozemo svi kolektivno sami sebi dzenazu klanjati.
Nek je klanja sebi ko hoće, ali ja da se ubijam zbog milionera koji ganjaju loptu, kako bi dobili još koji milion u zalihu, ne pada mi na pamet
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#28949 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mayab »

Tesla Edison wrote: 09/09/2021 06:14
Romanista 101% wrote: 09/09/2021 03:07 Kad se Dzeko oprosti mozemo svi kolektivno sami sebi dzenazu klanjati.
Nek je klanja sebi ko hoće, ali ja da se ubijam zbog milionera koji ganjaju loptu, kako bi dobili još koji milion u zalihu, ne pada mi na pamet
:thumbup:
baglama
Posts: 1014
Joined: 13/11/2010 16:09

#28950 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by baglama »

Romanista 101% wrote: 09/09/2021 03:07 Kad se Dzeko oprosti mozemo svi kolektivno sami sebi dzenazu klanjati.
A mozda pjevati onu od Davorina i Indexa dan sa jutrom se budi zivot pocinje nov.
Njegovih prvih 25 minuta utakmice protiv K je glavni krivac sto ne diskutujemo hocemo li biti prvi ili drugi u grupi.
Nista osobno protiv najboljeg igraca koji je igrao za reprezentaciju BiH.
Post Reply